39. Hafta Beşiktaş 7-0 Hatayspor
39. Hafta Beşiktaş 7-0 Hatayspor

Beşiktaş Forum|39. Hafta Beşiktaş 7-0 Hatayspor Skor : Beşiktaş - Hatayspor Tarih : 01.05.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Parku Hakemler : Ali Palabıyık - Kemal Yılmaz - Serkan Çimen

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

39. Hafta Beşiktaş 7-0 Hatayspor  [Okunma sayısı 48574 defa] 39. Hafta Beşiktaş 7-0 Hatayspor
Anket
Beşiktaş, Hatayspor maçından kaç puan alır?
3 puan
21 [%75]
1 puan
2 [%7.1]
0 puan
5 [%17.9]

Toplam Oy Verenler: 28

Çevrimdışı can1903

Aynı konsantrasyondan devam, karşımızdakiler tehlikeli ekip. Sakin sakin.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ljajic ısındı. Larin ulan Larin  :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi sEuL

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sergen Larin'den forvet de olur dedi. Ljajic hayata döndü. Larin ulan Larin  :)

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı celiker1

1-2-3 gol yetmez 4-5-6 olsun Abu-Larin-Ghazzal koysun BEŞIKTAŞ'ım şampiyon olsun  :ishock:
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Çağrı Öz

Temaslı oyun istiyordunuz alın size N’Sakala ve nefis temaslı oyunu :lol:

Çevrimiçi yaço58

Cumartesi neler olacağını göreceğiz dedikten sonra şöyle bir maç muazzam keyfi verdi şampiyon belli 2.lik yarışı son maça kadar sürer

Çevrimdışı can1903

Aktif dinlenme, pozisyon zenginliği yaratarak hızlı pas çevirerek oyunu domine etmeliyiz. Karşımızdakiler bize bilenik maçı germek isteyecekler.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi sEuL

Ahhhhh neler kaciyor neler

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi Samet Ç

Yine kaçtı 4-5 olsun ilk yarı

Çevrimiçi levitate

10 dakikadır gol atamıyoruz hoca istifa
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı can1903

Hakeme dikkat. Boupendzanın 3 tane net sarılık hareketine sarı vermedi. Dengelemek isticektir gerilmeden oynamalıyız çok kritik maç.

Çevrimiçi ferdi1903

An itibariyle fenerliler kuduruyor, satilmis mac falan filan agliyarak sampiyon nasil olunurmus, bunlar gibi ezik loser bi camia yok

Çevrimiçi levitate

An itibariyle fenerliler kuduruyor, satilmis mac falan filan agliyarak sampiyon nasil olunurmus, bunlar gibi ezik loser bi camia yok
el şeyiyle bir yere girince öyle oluyor

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi sEuL

Ilk yarida gol yemeyelim lan, aferim Ersin

Çevrimdışı can1903

Welington bugün sakarlığı üstünde. Pas hatası sıkıntı yaratıyor düzeltmezse sıkıntı yaşarız.

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

gol yememek lazim  Hatay  geldi mi tehlikeli geliyor   full ciddiyet gerekiyor  :akuma:
Yorgo

Çevrimdışı Orhan_

Welinton lütfen riskli pas atma sen.

Çevrimiçi underworld

Gol yemeden bitirelim Allah için