30. Hafta Başakşehir 2-3 Beşiktaş
30. Hafta Başakşehir 2-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|30. Hafta Başakşehir 2-3 Beşiktaş Skor : Başakşehir - Beşiktaş Tarih : 12.03.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Fatih Terim Stadyumu Hakemler : Cüneyt Çakır - Bahattin Duran -

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

30. Hafta Başakşehir 2-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 35269 defa] 30. Hafta Başakşehir 2-3 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Başakşehir maçından kaç puan alır?
3 puan
4 [%57.1]
1 puan
1 [%14.3]
0 puan
2 [%28.6]

Toplam Oy Verenler: 7

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Çevrimdışı celiker1

Oooooooooohhhhhhhhhhgh  :ishock: DENİZ TÜRÜÇ'e girsin bu galibiyet  :steamed:
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Gercekden bittimi, acabilirmiyim 🙄
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Çağrı Öz

Çevrimiçi levitate

Oooooooooohhhhhhhhhhgh  :ishock: DENİZ TÜRÜÇ'e girsin bu galibiyet  :steamed:
iyi hatırlattın nasıl yırttı kendini
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı ilhan mansız

tarihi şampiyonluğa adım adım, bugün çakma fenere, haftaya inşallah gerçek fenere,,

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Simdi herkez bülent uslu canli yayina 👍

Çevrimiçi ferdi1903

Mahvoldum ya, böle macmi olur

Çevrimdışı ilhan mansız

haftaya da kazanacağız ve inşallah bu iş bitecek,,

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Aykut  Kocaman aglar mi acaba, ne biliim verilmeyen tac  filan var mi  ?? Bu arad a acaip moral bozduk renkliler  hungur sakir !!  :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed:
Yorgo

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu arada korktuğumuz başımıza gelmedi. Sarı kart sınırındaki hiçbir futbolcumuz kart görmedi  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Bu arada  daha once kendisine ait  olan basarili pas rekorunu  Besiktas bu macta 710 pasla yeniden kirdi !    :ok:
Yorgo

Çevrimiçi ferdi1903

Ama abi bu nsakala olmasin buda ya, verilen emek var yaziktir

Çevrimdışı can1903

3 kere bu kadar rahat öne geçmek.. Karakterli takımımız var şükürler olsun.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Savaş

Çevrimiçi tolga1903

Yedeğinde daha iyi performans verecek oyuncular var bu takımda. Nkudu denilen arkadaş mensah denilen arkadaş sakatlıktan önce montero dönerse cenk rıdvan. Mensah mesela şurada 50 sayfa eleştiri yazısı vardı herif oynarken ljajic'e ağzını açan yok niye daha yakışıklı diye mi nedir yani ljajic ne zaman bu takımın 11'ne yerleşti hücum verimliliği düştü nsakala her oynadığı maçta bir sekilde gol yediriyor dakika 65 dedi mi hemen gokhan töre atılıyordu oyuna allahtan müzmin sakat da kurtulduk peki neden bu nkudu son 5 dakika giriyor her maça? Hoca iyi sinyaller vermiyor bence forma adaleti de yok kimse kusura bakmasın
[ Son Düzenleme: 12 Mart 2021, 21:04:25 tolga1903 ]

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Aykut  Kocaman aglar mi acaba, ne biliim verilmeyen tac  filan var mi  ?? Bu arad a acaip moral bozduk renkliler  hungur sakir !!  :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed:
Yanliz 1-1 iken buz gibi penaltimiz verilmedi, hem futbolcularimiz hemde taraftarimizdan hic tepki gelmedi, larine arkadan celme takiliyor kendisi düsüyor itiraz bile etmiyor, varda cok güzel izledi yine, öyle böyle de degil cok net bir penalti

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hedefe odaklandık  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Dorukhan ve montero haric herkez gol atmiş simdiye kadar🙂, yanliz ridvan ne ara atmiş?

Çevrimdışı goktasoktay

haftaya da kazanacağız ve inşallah bu iş bitecek,,
Feneri yenersek aynı his bende de var. İnşallah haftaya meşaleleri hazırlasın herkes

Tabii ‘romantik’liği bir kenara bırakırsak, feneri yenersek büyük avantaj yakalamış olacağız.

Şu aptalca gol yeme hastalığından kurtulmuştuk uzun zamandır. Umarım Sergen hoca Nsakala ısrarından vazgçer.

Çevrimiçi MUSTAFA_

:icool:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı goktasoktay

Yanliz 1-1 iken buz gibi penaltimiz verilmedi, hem futbolcularimiz hemde taraftarimizdan hic tepki gelmedi, larine arkadan celme takiliyor kendisi düsüyor itiraz bile etmiyor, varda cok güzel izledi yine, öyle böyle de degil cok net bir penalti
Ben de çırpındım ekran başında ama nafile. Bize penaltı verilmiyor maalesef. Net de olsa vermiyorlar..

Çevrimdışı caner.eryigit

Çok şükür.
Josef sen nasıl birşey sin arkadaş adamsın adam.
Atiba tekrardan saygı ile eğiliyorum önünde çok büyüksün çok.
Mutlaka kulüpte bir şekilde devam edip görev almalı

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bir ilk yaşanmış  :D

Beşiktaş Tarihi
★★★