23. Hafta Antalyaspor 1-1 Beşiktaş
23. Hafta Antalyaspor 1-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|23. Hafta Antalyaspor 1-1 Beşiktaş Skor : Antalyaspor - Beşiktaş Tarih : 03.02.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Antalya Stadyumu Hakemler : Alper Ulusoy - İbrahim Bozbey - İlker

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

23. Hafta Antalyaspor 1-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 32292 defa] 23. Hafta Antalyaspor 1-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Antalyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
9 [%69.2]
1 puan
2 [%15.4]
0 puan
2 [%15.4]

Toplam Oy Verenler: 13

Çevrimiçi ferdi1903

Sampiyonluk falan yalan oldu

Çevrimiçi levitate

bu kadar salakça bir uzatma devresi oynanamaz
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mrred

Rezalet oynadık

hiçbir planımız falan yok

bu oyunla şampiyonluk hayal

ilk 3 te bitirsek bile başarı
The great gig in the sky

Çevrimiçi tolga1903

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı mrred

Takımla alakası yok rakipler çözdü bizi

ikinci bölgede karşılıyorlar

nasılsa arkaya koşu atacak ve pas atmayı düşünecek bir planımız yok

o yüzden oyunu sıkıştırıyorlar.

Rezalet oynadık
The great gig in the sky

Çevrimiçi sEuL

Orta saha alternatiflerin 40 yasindaki Atiba'yi bile kesecek Oguzhan, Mensah ve Dorukhan gibi gereksizlerden olusuyorsa cokta fazla sansin olmuyor. Orta alanda elle tutulur bir Josef var, onun disinda bir tane dogru duzgun adam yok. Su takima transfer yapmayan yonetime yaziklar olsun

Çevrimdışı haluk.m

Hocanın aklı sahada değil, artık puan kaybetme lüksümüz kalmadı.  Ders olsun ders oldun diye diye lig'i vereceğiz.

Çevrimiçi Samet Demir

Yazıp yazıp siliyorum. Rezilsiniz. Başkan yarın çık ekrana boy boy konuş.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı mrred

Rakipler bizi çözdü

bundan sonra bütün rakipler antalya ve trabzonunun oynadığı gibi oynayacak
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Hocanın bunlara çalışması lazım

Çözüm üretmeliyiz

Trabzon maçından ders çıkarılmamış
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Hakemlik bir şey de yoktu bu maçta

Hakem kendi standartına göre gayet iyi yönetti
The great gig in the sky

Çevrimdışı Sinan23

Winner değiliz Muslera olsa 3-0 di. Yazayım başkalarından önce.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yazıp yazıp siliyorum. Rezilsiniz. Başkan yarın çık ekrana boy boy konuş.
Hiç çıkmasın. Bu saate kadar konuşmayan birisi hiç konuşmasın. Sezon sonu da parasını alıp gitsin. Paralı başkan istemiyorum artık. Ezik havası estirmekten başka bir şey yapmıyor. Şampiyonluğa yürürken limiti artıda bitirdik. O boşluğa oyuncu sıkıştıramadılar. Kadro yeterliymiş. Evet yeterli. Sıkışan oyunu açacak bir adam bulamadılar. Cenk de olsa bu maç farklı olmazdı. Yönetim hiç konuşmasın...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı can1903

Winner değiliz Muslera olsa 3-0 di. Yazayım başkalarından önce.
Savunmanın arkasına top atsaydık belki 3-1 kazanabilirdik ama, statik futbol böyle bişey  :tabe:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi levitate

orta saha almak elzemdi, bu da kanıtı oldu
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı can1903

Kırmızı olunca maçı açtım, arkadaş sorumluluk bir tek Ghezzal alıyor Oğuzhana pas geliyor aman top benden çıksın da kabak bana patlamasın dercesine her topu rahat bölgeye bir şut attı ayağımdan çıksın da nasıl çıkarsa çıksın diye. 5 dakika var maçın bitmesine uzun oynuyosun rakip komple gömülmüş üstüne gitsen faul alıcaksın bu nasıl bir anlayış ya Aboubakar 2 kişiyi geçiyor müsait pozisyonda 2 kişi var pas vermiyor şut atıyor şutta kaleye zor gitti resmen.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Sinan23

Maçı bağlarsan 0-0 böyle olur. 1 gol için 30 dk uğraştık. Antalya kim ya. Alanyadan bir devrede 6 yemiş takim. Abou yu çıkarması lazımdı. Larin orda nkodou solda iş görürdük.

Çevrimiçi bjkozy

4 gunde 2 mac ve 5 puan kayip. Liderlikten ucunculuge. Mac kurtaracak adam yok. Hic ise yarayan takviye olmadi. Herseyi Cenkin omuzlarina koymati dusunuyorsak, sampiyonlugu zaten hak etmiyoruz.

Ilk yaridada kotu baslamistik ve toparlamistik.  Insallah duzeliriz ama fb vs gs fazla hsta yapmaz gibi gorunuyor

Çevrimdışı worns

iki maçtır olmayacak şeyler yapıyoruz sahada. yine ayağımıza geldi maç, yine elimizin tersiyle ittik.

Çevrimdışı tuncaboylu

Şu maçlar için çıkıp 1 gol atacak adam lazım dedik, ama yok kardeşim.

Hulk diye dilimizde tüy bitti, alamadılar.

Yerine aldıkları adamı 2 maçtır oynatamıyoruz, o da ayrı.

Galatasaray yeni transferi sayesinde 2 maçta 6 puan aldık, biz kapanan takımlara gol atacak adamı getirmediğimiz için 2 maçta 5 puan kaybettik.

Cenk'i formalite maçlarında oynatırlar artık.

Çevrimdışı can1903

Kırmızıdan sonra hemen gol gelmiş, rakip deli gibi kapanıyor at oyuna Hasici şut tehditi olsun ne kaybediceksin ki. Abou dökülüyordu zaten al Hasici at ileri Larini sen her topu Ghezzala veriyorsun başka soorumluluk alan topçu yok alan yanına oynuyor

Çevrimdışı can1903

Senin ve Sakalanın açtığı ortalar savunmadan dönüyor reis o yüzden aşamıyoruz

Çevrimiçi tolga1903

Takımla alakası yok rakipler çözdü bizi

ikinci bölgede karşılıyorlar

nasılsa arkaya koşu atacak ve pas atmayı düşünecek bir planımız yok

o yüzden oyunu sıkıştırıyorlar.

Rezalet oynadık

Rakipler çözdüğü için olmaz diyorum zaten. İki haftada iki benzer planla oynayan rakipler senden 4 puan alabildiyse sorun büyüktür. İş bitirici oyuncularımız da form kaybetti ve oyunu çözemiyoruz kalemize gelen ilk şut gol olmaya başladı konya maçı çok çok zor maç supriz kayıp yaşamaya hazırlıklı olmak lazım

Çevrimdışı worns

küfür edip kendimizi banlattıralım diye uğraşan bir takım arkadaşlar, burada ne işiniz var. yürüyün gidin hatayspor maçının özetini falan izleyip kendi kendinize ahaha ne winneriz filan diyin.