13. Hafta Beşiktaş 4-0 Erzurumspor
13. Hafta Beşiktaş 4-0 Erzurumspor

Beşiktaş Forum|13. Hafta Beşiktaş 4-0 Erzurumspor Skor : Beşiktaş - Erzurumspor Tarih : 20.12.2020 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Halil Umut Meler - Mustafa Emre Eyisoy -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

13. Hafta Beşiktaş 4-0 Erzurumspor  [Okunma sayısı 27021 defa] 13. Hafta Beşiktaş 4-0 Erzurumspor
Anket
Beşiktaş, Erzurumspor maçından kaç puan alır?
3 puan
9 [%81.8]
1 puan
2 [%18.2]
0 puan
0 [%0]

Toplam Oy Verenler: 11

Çevrimiçi mellfred

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Ömer'in saçma sapan hareketi sonucu piyango çıktı. Atiba ve nkudu değişmeli ilk etapta bence
Yalan yok, renklilere karsi eski bir topculari bu sekilde penalti yaptirsa cok seyler yazardim.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

gooooooooooooolllllllllllll
oh beeeee

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı ilhan mansız

işte Mensah,, mutlaka üzerinde durulmalı, mutlaka,,bize orta sahada çok kaliteli bir sekiz numara lazım ki Mensah daha rahat oynasın,,

Çevrimiçi sEuL

Cok sukur rahatladik.

Bravo Mensah

Çevrimdışı mourinho1903

Abuş simdiye kadar kacirmadi ama bana göre cok kötü penalti kullaniyor.

Bruno Fernandes ve Demba Ba gibi kullaniyor. Tamamen kalecinin tercihine ters koseye vuruyor. Tehlikeli gibi gozukse de aslinda garantici bir stil.

Çevrimiçi blackeagle35

Bravo Mensah. Hem penaltıdaki pası hem de bu asist

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Rakibi biz oyunda tutuyorduk zaten. Tek golle çözüleceği belliydi maçın. Hata yapmdan bitiririz umarım.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Güzel kontra atak organizasyonu  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı kahyaoglueren

Şimdi yormadan enerji harcamadan sakince oynamak gerek. Dinlene dinlene.

Çevrimiçi mellfred

hadi biraz futbol oynayalım artık

Çevrimdışı ilhan mansız

Güven i al işte,, çıkar Abubakar ı,, bırak artık şu statükocu kafayı hoca,,

Çevrimiçi levitate

Abuş simdiye kadar kacirmadi ama bana göre cok kötü penalti kullaniyor.
yumuşak vuruyor ama kaleciler bişey yapamıyor garip
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Gollerimiz   :)

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Abounun su  pozisyonda eski Abou  olmadigi  cok acik gorundu .. Kosmaya calisip kosamamak ..  tam da bu  iste  maalesef Abou :(    :bawling:
Yorgo

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şimdi yormadan enerji harcamadan sakince oynamak gerek. Dinlene dinlene.
3-0 olsa skor yine maçı istim üstünde izlerim. Tek gol bütün havamızı bozuyor genelde. Daha fazla gol atamamız lazım.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Ya benim icime sinmiyor bu tip penaltilar.. Top ayaktan cikmis abi  adamn  pozisyona etkisi yok bence ..  :bandit: simdi Necipin ayagini sokup yaninda  eve goturmusse rakip,  bence devam Necip in zaten ne ayagi var ki   :biggrinking:
Yorgo

Çevrimdışı ilhan mansız

Abounun su  pozisyonda eski Abou  olmadigi  cok acik gorundu .. Kosmaya calisip kosamamak ..  tam da bu  iste  maalesef Abou :(    :bawling:
hocam 2-3 maçtır öyle zaten , sizde fark etmişsinizdir, o yüzden Güven in üzerinde durulmalı, Güveni 87. dakikada alıp kanatta oynatıyor hoca, çok büyük hata,,

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi sEuL

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Ridvanin su vücut calimlarina bayiliyorum :), helal olsun sana cocuk, masAllah
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !