3. Hafta Konyaspor 4-1 Beşiktaş
3. Hafta Konyaspor 4-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|3. Hafta Konyaspor 4-1 Beşiktaş Skor : Konyaspor 4-1 Beşiktaş Tarih : 27.09.2020 Saat : 16:00 Stadyum : Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu Hakemler : Abdulkadir Bitigen -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

3. Hafta Konyaspor 4-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 33404 defa] 3. Hafta Konyaspor 4-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Konyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
7 [%63.6]
1 puan
2 [%18.2]
0 puan
2 [%18.2]

Toplam Oy Verenler: 11

Çevrimdışı worns

ileri üçlüden tek bir olumlu ofansif aksiyon görmedim desem yeridir ilk yarı boyunca. atakan'ı eleştirmek için doğru bir zaman değil elbette ama hasic bence daha fazla umut vaat ediyordu. boyd bir kaç maç daha derli toplu görünmüştü ama adamın kapasitesi bu. dar alanda sıfır. güven'in yıllardır merkez santrafor olarak ortalamayı bile bulduğu tek maç hatırlamam. hala bu pozisyonda şans bulabilmesine hayret etmemek mümkün değil.

Çevrimdışı AigleBordeaux

0.09 gol beklentisi :D
Müthiş geri dönüş Hoca için, Murat Şahin’de suç  arıyanlar vardı son iki maçta.
[ Son Düzenleme: 27 Eylül 2020, 16:59:18 AigleBordeaux ]
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi levitate

bu takımın sorunu yapılacak iki transferle çözülmeyecek kadar derin demiştim
sağ bek ile  kalinic gelince şakır şakır gol ayacağız diye düşünenler var
topu kendi sahasından çıkarmaktan aciziz
yönetim önce maaşları yatıracak
senin elinde layic gibi adam var
kimi koikoyacaksın yerine sanki
önce ona sahip çıkacaksın
sonra da teknik ekip ciddiye alacak işleri
senin kadron rio aveden de mi kötü arkadaş
Çalışmıyorlar
+1903
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı goktasoktay

Su pozisyonda hakemin basina 11 kisi dikip chikalesshi'yi attirmiyorsaniz giymeyin o formayi zaten!
Neydi, sahi biz efendiydik degil mi?
Efendik falan degil suzme saf, enayi denir buna!
Aynen öyle. Şu pozisyonda sarı kart aldırman lazım..

Çevrimiçi Samet Demir

Bu takıma 10 tane forvet alalım yine gol atamaz. Planlama şaheseri resmen. Tebrik ediyorum emeği geçenleri  :claps: Bahane üretsin anca Sergen hoca da. Ama bahanesi kalmayacak yakında bilsin.
Bence kısmen hocalık birşey yok. Çünkü takımda orta saha yok. Top tutamıyoruz. Topun bizde olduğu zamanın yarısından fazlasında top stoperlerdeydi.
Mensah-ljajic-atakan-boyd hepsi ilerde ayağına top bekliyor.
Hocanın suçu ise ljajic ile mensahı aynı anda oynatması..

Malzeme yok. Transferler hatalı. Biz hala börek hamurundan mayalı poğaça yapmaya çalışıyoruz.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

adamlar savunma takımı biz boş boş pas yapıp yerleşmelerine fırsat tanıyoruz

içeri yığıl orta şişir ne bileyim uzaktan dene

anca yan pas arada birisi ileri çıkarsa ona at o da geri dönsün bu ne ya
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimdışı kahyaoglueren

cikalleshi'nin kırmızı görmesi gereken pozisyona hiç kimse itiraz etmedi. bu kadar kopuk-ruhsuz bir takım var sahada.
Takımda aidiyet duygusu olan kimse yok ki. Konsantrasyon desen 0. Yediğimiz gol o kadar amatör ki. Normalde takimlar artik orta saha da sayisal ustunluk elde etmek için stoperini oyuna sokuyor +1 olarak orta sahaya. Bizimkiler yanina pas atamiyor daha. Hadi beklerinin topla iliskisi iyi olsa bir nebze kapatilabilir eksik. Ama bizim beklerimiz daha top kontrol edip süremiyor bile. Bilmiyorum ama hicbir maca 3 puan yazamayiz kafadan.

Çevrimdışı Erman1903

ileri üçlüden tek bir olumlu ofansif aksiyon görmedim desem yeridir ilk yarı boyunca. atakan'ı eleştirmek için doğru bir zaman değil elbette ama hasic bence daha fazla umut vaat ediyordu. boyd bir kaç maç daha derli toplu görünmüştü ama adamın kapasitesi bu. dar alanda sıfır. güven'in yıllardır merkez santrafor olarak ortalamayı bile bulduğu tek maç hatırlamam. hala bu pozisyonda şans bulabilmesine hayret etmemek mümkün değil.

Sorunsuz işleyen hiçbir bölgemiz yok. Oyuna katılamayan bekler ve sakar stoperler, mücadele etmeyen ve top yapamayan bir orta saha, beceriksiz, Anadolu takımlarında bile zor forma şansı bulacak bir ileri üçlü.

Neden Hasiç'le başlamadık ben de anlamadım, 100Bin Euroluk Atakan'a suç bile bulamıyorum. Başlaması gereken ileri üçlü Güven - Larin - Hasiç olmalıydı.

Çevrimiçi underworld

Sözde ofansif yönlü 3 orta saha ile oynuyoruz.
Kanatlarsa sıfır...
Töre iş yaptı, yaptı.

Çevrimdışı bjk4ever

adamlar savunma takımı biz boş boş pas yapıp yerleşmelerine fırsat tanıyoruz

içeri yığıl orta şişir ne bileyim uzaktan dene

anca yan pas arada birisi ileri çıkarsa ona at o da geri dönsün bu ne ya

Bizim sorunumu kalitesiz kadrodan fazla cesaretsiz ve liyakatsiz antrenorler.
Senelerdir bu anadolu takimlarini acmayi ogrenemedik. Bu tur takimlara karsi 1 dakika
kaybetmeden en bastan saldirip skoru alacaksin. Biz ilk dakikadan cift forvet cikacagimiza guven'i
oynatip yarim forvetle cikiyoruz.46'da cift forvete gececegimize ayni formasyonla avel avel
devam edecegiz.
Istediginiz kadar ovun sergen'i, benim icin beceriksiz korkak antrenorun teki.
Gecen sene kayseri macinda vermistim notunu zaten.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sözde ofansif yönlü 3 orta saha ile oynuyoruz.
Kanatlarsa sıfır...
Töre iş yaptı, yaptı.
Töre'nin de 10-15 dakikalık kondisyonu var.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı worns

Sorunsuz işleyen hiçbir bölgemiz yok. Oyuna katılamayan bekler ve sakar stoperler, mücadele etmeyen ve top yapamayan bir orta saha, beceriksiz, Anadolu takımlarında bile zor forma şansı bulacak bir ileri üçlü.

Neden Hasiç'le başlamadık ben de anlamadım, 100Bin Euroluk Atakan'a suç bile bulamıyorum. Başlaması gereken ileri üçlü Güven - Larin - Hasiç olmalıydı.

evet larin kötü olsa da ileride kullanılabilecek tek oyuncu. güven solda hasic sağda en azından bir umut izlenirdi. bunlar daha ilk bakışta bir şey çıkamayacağını hissettiriyorlar.

"çok iyi" orta sahamızda bir tane rolünün hakkını verecek oyuncu yok. yeterliliklerini geçiyorum. dorukhan tam 6 değil mensah tam 8 değil (esasen mensah'tan hiç bi şey olmaz ya), ljajic'de yine ikinci forvet gibi kullanılmıyor. kaldı ki ilerde yakın oynayıp bir şeyler yapabileceği bir pivot ya da solda içeri kıvrılabilecek bir partner de yok. kaybolup duruyor rakip ön liberoların arasında. defans bloğunun zaten oyuna katılmak bi yana dursun kendine hayrı yok.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Kaleci transferi gündeme gelebilir mi bu maçtan sonra  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi MUSTAFA_

abou kurtar bizi
Hocanı kurtar diyecektin  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Hocanı kurtar diyecektin  :ebebe:

onu welinton kurtarır :D

Çevrimdışı bjk4ever

Bence kısmen hocalık birşey yok. Çünkü takımda orta saha yok. Top tutamıyoruz. Topun bizde olduğu zamanın yarısından fazlasında top stoperlerdeydi.
Mensah-ljajic-atakan-boyd hepsi ilerde ayağına top bekliyor.
Hocanın suçu ise ljajic ile mensahı aynı anda oynatması..

Malzeme yok. Transferler hatalı. Biz hala börek hamurundan mayalı poğaça yapmaya çalışıyoruz.

Josef
Necip
Atiba
Dorukhan
Oguzhan
Mensah
Ljajic

Bu oyunculardan su boktan ligde konyaspora
antalyaspora ustunluk kuracak takim kuramiyorsan elbette hoca
suclu olacak. O transferlere tek tek onay veren, mensahi nsakalayi
welintonu isteyen hoca suclu olacak. Hocayi herseyden siyiracaksak
abdullah avci'nin sucu neydi?

Çevrimdışı yaço58

Ljajic oyunun içinde olsa abounun pasını gol yapardı maalesef kafa olarak bitik

Çevrimiçi mellfred

takip ceza sahana sırtı dönük oyuncuya niye faul aldırıyor bu aklıevvel

Çevrimdışı goktasoktay

Ljajic oyunun içinde olsa abounun pasını gol yapardı maalesef kafa olarak bitik
Top süremez hale gelmiş. Sen oyuncularınla ilgili bu kadar çok ileri geri konuşursan olacağı budur. Başkan artık hiç konuşmasa keşke...

Çevrimiçi blackeagle35

Topla kavga eden Nsakala nasıl bu takımın as sol beki olur aklım almıyor

Çevrimiçi levitate

Top süremez hale gelmiş. Sen oyuncularınla ilgili bu kadar çok ileri geri konuşursan olacağı budur. Başkan artık hiç konuşmasa keşke...

+1903

Çevrimdışı Erman1903

evet larin kötü olsa da ileride kullanılabilecek tek oyuncu. güven solda hasic sağda en azından bir umut izlenirdi. bunlar daha ilk bakışta bir şey çıkamayacağını hissettiriyorlar.

"çok iyi" orta sahamızda bir tane rolünün hakkını verecek oyuncu yok. yeterliliklerini geçiyorum. dorukhan tam 6 değil mensah tam 8 değil (esasen mensah'tan hiç bi şey olmaz ya), ljajic'de yine ikinci forvet gibi kullanılmıyor. kaldı ki ilerde yakın oynayıp bir şeyler yapabileceği bir pivot ya da solda içeri kıvrılabilecek bir partner de yok. kaybolup duruyor rakip ön liberoların arasında. defans bloğunun zaten oyuna katılmak bi yana dursun kendine hayrı yok.

Bakalım biraz daha iyi başladık belki Abou kurtarır bu yarı bizi, Töre-Hasiç'i de çok geç olmadan sahaya atmak lazım.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Guven kanatta her zaman daha efektif ama surekli tek adam oynatmaya çalışıyoruz.