Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 13 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1196766 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Larini fw izlemek tam işkence güveni sevmiyorum ama kalsaydı rotasyon oyuncusu bulamıyoruz şimdi
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi MUSTAFA_

ne demek bitmiyor abi, 69 puan oluyor rakibine maç eksiğiyle 8 puan fark atıyorsun

rakip oyuncular "e lig bitti" zaten moduna girer salar sonra güle oynaya şampiyonluğa gidersin

onun yerine zora sokup rakipleri ümitlendiriyoruz yazık oluyor
Sen hiç aksilik yaşamayacağımızı düşünüyorsun herhalde. Biz 3-4 oyuncu üzerine kurulu bir takımız. Hiç bir şampiyonluğumuz da rahat olmadı.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

Larini fw izlemek tam işkence güveni sevmiyorum ama kalsaydı rotasyon oyuncusu bulamıyoruz şimdi
cenki aldık ya işte :D sağolsun oynatmaya fırsat vermedi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

cenki aldık ya işte :D sağolsun oynatmaya fırsat vermedi
Cenk bu dakikadan sonra sakatlık ve cezalı oyuncu durumları dışında oynayamaz. Benim için yılın bidon transferidir.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Sen hiç aksilik yaşamayacağımızı düşünüyorsun herhalde. Biz 3-4 oyuncu üzerine kurulu bir takımız. Hiç bir şampiyonluğumuz da rahat olmadı.
aksilik olsa bile en azından fark olduğu için biraz rahat ederdik

gereksiz baskı + medyanın "beşiktaş ve sergen hoca yarışı kaldırabilecek mi" saçmalıklarıyla uğraş şimdi
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

aksilik olsa bile en azından fark olduğu için biraz rahat ederdik

gereksiz baskı + medyanın "beşiktaş ve sergen hoca yarışı kaldırabilecek mi" saçmalıklarıyla uğraş şimdi
Ben basını haksız görmüyorum. Sergen sonunu hiç getiremedi. Getirmesi lazım. Bugün pisi pisine verdik puanları. Hataları her zaman cezalandırılmıyor. Maçların ilk yarıları ağır saçmalıyoruz son dönemde  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi mellfred

biz takımı burada gene konuşuruz ama hakem konuşmak zamanıdır
çizgide pozisyona penaltı verdi
aytaç’a kırmızı vermedi
alakasız pozisyonlarda hep aleyhimize çalıştı
resmen doğrandık

Çevrimiçi kahyaoglueren

Feneri de zorla sokacağız işin içine.

Çevrimiçi levitate

aytaç’a kırmızı vermedi
resmen doğrandık
+41903 arada kaynamasın

Çevrimiçi MUSTAFA_

aytaç’a kırmızı vermedi
resmen doğrandık
Asıp kesen yönetim bir anda sus pus oldu. Göreceğiz başkanı bakalım lafının arkasında duracak mı  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Ben basını haksız görmüyorum. Sergen sonunu hiç getiremedi. Getirmesi lazım. Bugün pisi pisine verdik puanları. Hataları her zaman cezalandırılmıyor. Maçların ilk yarıları ağır saçmalıyoruz son dönemde  :tabe:
adam ilk kez yarışa girdi ne ara sonunu getirememiş :D

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yöneticiye bak. Sadece kötü haber veriyor  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi kahyaoglueren

Yöneticiye bak. Sadece kötü haber veriyor  :money:

Yerine aldıkları evlat Cenk toparlar neyse ki. 1 yıldır top oynamamış kurtarıcımız.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Komik deyip geçiyorum...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi kahyaoglueren

Nasıl daha bir sey kazanmadıysak bu mac sonucu da kaybetmedik. Firsatlari teptik, isi zora soktuk.  Ama carsamba reaksiyon veremez isek iste o zaman kaybetmeye başlarız.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Nasıl daha bir sey kazanmadıysak bu mac sonucu da kaybetmedik. Firsatlari teptik, isi zora soktuk.  Ama carsamba reaksiyon veremez isek iste o zaman kaybetmeye başlarız.
O reaksiyon da bu kadro ve rakip ile çok zor görünüyor. Bugün izledim Alanya'yı bu şekilde bizi toz duman ederler  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı AvrupaKartalı

aytaç’a kırmızı vermedi
resmen doğrandık
Kartlari es gecdi, aytaca kirmizi vermedi, ama penalti pozisyonda ilk serbest vurus verdiginde ben penalti dedim, ceza saha cizgisinde yapilan faul penalti olur, orda asil gözden kacan nsakala kendi bölgesi bombos birakip orda hic yokdan öyle pozisyon vermek.
[ Son Düzenleme: 04 Nisan 2021, 21:28:32 AvrupaKartalı ]
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi Akil Emre

Neden böyle fırsat maçlarında olmayacak dizilişlerle oyunu heba ediyoruz anlamıyorum, maça solda ljaiç sağda nkoudu bekte rosier  , rıdvan, ve on numarada ozi çıksa ve yenilsek kimse birşey demez , ama sağ bek necip ve sol bek nsakala ile maçın zora gireceği aşikar.
Hıca kazanmak istiyorsa hucum yaptıracak ve nsakala ve necip sevdasından vazgeçeçek.
Yoksa tepetaklak olacağız, bu sene çok önemli hoca kendine gelmeli , ayrıca yönetimde artık iş yapmalı bu hakem ne zaman bizim maça gelse puan kaybı yaşıyoruz.

Çevrimiçi mellfred

Kartlari es gecdi, aytaca kirmizi vermedi, ama penalti pozisyonda ilk serbest vurus verdiginde ben penalti dedim, ceza saha cizgisinde yapilan faul penalti olur, orda asil gözden kacan nsakala kendi bölgesi bombos birakip orda hic yokdan öyle pozisyon vermek.
pozisyon en başta welingtına yazar
bu adam sırtı dönük oyuncuya faul yapmaması gerektiğini
öğrenemeyecek. kapasitesi bu
bunu bu eleman gelmeden yazmıştık
yazık yeninle
welington nsakala ve nkodu toplasan
bir atiba iq’sü etmezler

Çevrimiçi mellfred

Neden böyle fırsat maçlarında olmayacak dizilişlerle oyunu heba ediyoruz anlamıyorum, maça solda ljaiç sağda nkoudu bekte rosier  , rıdvan, ve on numarada ozi çıksa ve yenilsek kimse birşey demez , ama sağ bek necip ve sol bek nsakala ile maçın zora gireceği aşikar.
Hıca kazanmak istiyorsa hucum yaptıracak ve nsakala ve necip sevdasından vazgeçeçek.
Yoksa tepetaklak olacağız, bu sene çok önemli hoca kendine gelmeli , ayrıca yönetimde artık iş yapmalı bu hakem ne zaman bizim maça gelse puan kaybı yaşıyoruz.
hocayı eleştirmenin değil birlik beraberlik zamanı !
birlik beraberliğe ve nsakala welington necip gibi adamlara sahip çıkıp 11’de oynatınca şampiyonluk geliyormuş

Çevrimiçi kahyaoglueren

O reaksiyon da bu kadro ve rakip ile çok zor görünüyor. Bugün izledim Alanya'yı bu şekilde bizi toz duman ederler  :tabe:
Topu birakmamiz lazım.

Çevrimiçi ferdi1903

Ersin penaltiyi kurtariyor, aha dedim tamam mac dönecek, yaw halen sinirliyim yok böle bisey, larin sende git kumda oyna kacirdigi iki net gol var

Çevrimiçi MUSTAFA_

Topu birakmamiz lazım.

Ceza sahası önünde bırakalım da son 2 maçta olduğu gibi jeneriklik goller yiyelim  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi mellfred

bu arada atina’ya yapılan net bir penaltı var

Çevrimiçi MUSTAFA_

bu arada atina’ya yapılan net bir penaltı var
Boşa nefes tüketmeye gerek yok. Bak herkes memnun. Açıklamasını yaptı.

Beşiktaş Tarihi
★★★