Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 18 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1204499 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimdışı cursedofdragon

Ahmet Nur Çebi: "Vida'nın koronavirüs testi pozitif çıktı. Neredeyse bizim defansın tamamı yok oldu. Bu iş nasıl devam edecek bilmiyorum."
(beIN SPORTS)

Ölmemizi istiyorlar başka açıklaması olamaz.

Ajdin Hasic'in CoronaVirus testi pozitif çıktı.

yokmu arttıran.

Toplam 8 futbolcu pozitifmiş.

14 futbolcu kaldı alt yapı oyuncularını çıkart ilk 11 çıkmaz bizim başak maçı ertelenebilir.

Çevrimdışı tangaz

Sergen diye yazılır ADAM diye okunur!

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı can1903

13+1 kaleci oynamaya yeterliymiş oynatırlar maçı. Pozitiften dönen olursa oynayabiliyor mu oraya bakmak lazım
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi celiker1

13+1 kaleci oynamaya yeterliymiş oynatırlar maçı. Pozitiften dönen olursa oynayabiliyor mu oraya bakmak lazım
Kaç gün ara ile bilmiyorum ama 3 test negatif çıkması lazım diye biliyorum yanlış hatırlamıyorsam
Hayatta Beşiktaş

maç içinde sakatlık olunca ne yapıyorlarmış ?

Covid hastasını yatağından kaldırıp maça mı getiriyorlarmış.

Çevrimiçi murat

13+1  mantıksız .

5 değişiklik hakkınız var ama en fazla 3 kullanabiliyorsunuz.covid döneminde en az 16 olarak uygulanmalıydı.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Galiba Necip kaynakli bulaslar. Son maçın kadrosundan çıkarılmıştı grip nedeniyle. Demek ki grip değil covidmis..
[ Son Düzenleme: 12 Kasım 2020, 23:03:09 kahyaoglueren ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

Aboubakar milli takımda 2 gol atmış  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

13+1  mantıksız .

5 değişiklik hakkınız var ama en fazla 3 kullanabiliyorsunuz.covid döneminde en az 16 olarak uygulanmalıydı.

bullshit

1 tanesi yedek kaleci.

2 oyuncuyu evire çevire oynatsın klüpler o zaman.

böyle saçma şey olmaz.

Çevrimdışı can1903

bullshit

1 tanesi yedek kaleci.

2 oyuncuyu evire çevire oynatsın klüpler o zaman.

böyle saçma şey olmaz.
kievin son oynadığı maçtaki kadrosuna bak bi, lucescu hatta bu olaydan yakınmıştı. @cursedofdragon
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

kievin son oynadığı maçtaki kadrosuna bak bi, lucescu hatta bu olaydan yakınmıştı. @cursedofdragon

Baktım 5 yedek var 1 kaleci desen 4 oyuncu normal şartlarda 3 oyuncu değişikli hakkı var  covidden dolayı 5 hakka çıktı 18 yabancı ile maçlara çıkılıyor.

http://arsiv.mackolik.com/Mac/3448729/Dynamo-Kiev-Shakhtar-Donetsk

13+1 olayı yok demiyorum ayrıca ben saçma bir olay.

13+1'in 1 tanesi kaleci 2 tane oyuncuyu birbirine mi sürttürücez yedek klübesinde.

Çevrimdışı haluk.m

Öncelikle hastalanan tüm oyuncularımızın kısa sürede iyi olmalarını ve bu hastalığı hasarsız bir şekilde temenni ederim, ancak ben sizler gibi düşünmüyorum.

Bence bu hastalık şu an Yönetim ve Hocamız için büyük şans.  Üst üste 4 zorlu maç yapacağız ve ne yazık ki mevcut form durumumuzla favori takım biz değiliz.

Böyle bir durumda açıkçası bu hastalık onlar için çok geçerli bir bahane olacak.  Akıllı bir medya yönetimi ve mevcutların ümit veren bir oyunu ile bu maçlarda yenilsek bile kazançlı çıkılması mümkün.

4 Maçlık seride yenilebiliriz ama sonrasında lige daha sağlam dönebiliriz, umarım Hocamız ve Yönetim bunu iyi değerlendirir.    Nsakala, Welinton gibi oyuncularla yenilmektense Rıdvan, Alpay ve Güven ile yenilmek bizi yaralamayacaktır, üstelik geçerli bir bahanemiz bile var. 

(Ben şu an kulüpte yetkili olsam lokma dağıtırdım. Yorumumu kötüye yormayın, tüm oyuncuların sağlıklarına kısa sürede kavuşacaklarına inanıyorum. ) 

[ Son Düzenleme: 13 Kasım 2020, 02:22:52 haluk.m ]

Çevrimdışı tangaz

Öncelikle hastalanan tüm oyuncularımızın kısa sürede iyi olmalarını ve bu hastalığı hasarsız bir şekilde temenni ederim, ancak ben sizler gibi düşünmüyorum.

Bence bu hastalık şu an Yönetim ve Hocamız için büyük şans.  Üst üste 4 zorlu maç yapacağız ve ne yazık ki mevcut form durumumuzla favori takım biz değiliz.

Böyle bir durumda açıkçası bu hastalık onlar için çok geçerli bir bahane olacak.  Akıllı bir medya yönetimi ve mevcutların ümit veren bir oyunu ile bu maçlarda yenilsek bile kazançlı çıkılması mümkün.

4 Maçlık seride yenilebiliriz ama sonrasında lige daha sağlam dönebiliriz, umarım Hocamız ve Yönetim bunu iyi değerlendirir.    Nsakala, Welinton gibi oyuncularla yenilmektense Rıdvan, Alpay ve Güven ile yenilmek bizi yaralamayacaktır, üstelik geçerli bir bahanemiz bile var. 

(Ben şu an kulüpte yetkili olsam lokma dağıtırdım. Yorumumu kötüye yormayın, tüm oyuncuların sağlıklarına kısa sürede kavuşacaklarına inanıyorum. )

alpayı alanyadan nasıl getirip oynatcaz  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

Geçmiş olsun. Kalecisiz derbiye çıkacağız. Yönetim faul olduğu tartışılan pozisyonda borusunu öttürememiş  :tabe:

mustafa gömü konusunda olayı ayrı/erişilmez bir seviyeye çekiyorsun walla  :D

yönetim pfdk.da naapsın anca tahkimde şeedebilir ama orda da şeetmeseler gene buna diycek bişi yok alt limitten ceza verilmiş işte.

konu o değilde sen ben eleştiririm deyip sıyırıyorsun bu tür mesajların hakkında ama gel gör ki konu tutumun artık art niyet içermeye başladı gibi görünüyor. her konuyu ben bundan sonra böyleyim artık yönetimlerin icraatlerinde sessiz kalmayacağım diyerek mantıklı bir hale büründüremezsin. niye kaleci almadık die eleştirelim beraber gömelim de bu durumda bile yok borusu ötmemiş şöle böyle demek anlamsız...

Çevrimdışı tangaz

nesini tartışacağız adam taban girdi topa öyle gelinmez
burdada ihaleyi hakeme çıkarıp oyuncuyu aklamaya çalışırsak yarın bunlarla bolcana karşılaşırız
kırmızıyı tartışacağımıza neden toplara hep geç çıktığını sonrada kurtarmak için risk aldığını sorgulayalım
daha öncede bir sürü vakkası var. bunu zamanında dillendirip sesimizi duyursak öyle topa çıkamazdı.
dikkat edin her topda önce duraklayıp sonra çıkıyor her seferindede geç kalıyor. bir sürü faul kokan pozisyonu oldu ama hakemler lehine baktı olaya bunun patlayacağı belliydi.

geçen sene burda herkes ersin uçuyor kaçıyor derken bi sen beğenmiyordun birde ben, çocuk kaleci filan değil bakmayın öyle arada kurtardıklarına  esas sıkıntısı çocuk kapattığı köşeden kaç gol yedi rakip dar açıdan uzak direğe vurdu onu da yedi yan topları zaten felaket dikkat edin yenilen gollerde rakibe hep çerçeveyi tutturacak açı bırakmıştır yarım adım bir adım önde sağda solda olsa rakibe sıfır açı bırakacağı pozisyonlarda hep o açıyı bırakmıştır. söze kaleci filan değil die girdim gerçi ama çok da abartmayayım hadi bizim kaleci değil die değiştireyim en az 2-3 sene kiralık filan oynayıp gözlemleyip gelişirse anca bizim kaleyi devralabilecek durumda diyeyim.

Çevrimiçi MUSTAFA_

mustafa gömü konusunda olayı ayrı/erişilmez bir seviyeye çekiyorsun walla  :D

yönetim pfdk.da naapsın anca tahkimde şeedebilir ama orda da şeetmeseler gene buna diycek bişi yok alt limitten ceza verilmiş işte.

konu o değilde sen ben eleştiririm deyip sıyırıyorsun bu tür mesajların hakkında ama gel gör ki konu tutumun artık art niyet içermeye başladı gibi görünüyor. her konuyu ben bundan sonra böyleyim artık yönetimlerin icraatlerinde sessiz kalmayacağım diyerek mantıklı bir hale büründüremezsin. niye kaleci almadık die eleştirelim beraber gömelim de bu durumda bile yok borusu ötmemiş şöle böyle demek anlamsız...
Dur daha itiraz edeceğiz. İtiraz da sonuçsuz kalsın sonra konuşuruz  :upto:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Türkiye Kupası'ndan elenmekten kurtulduk  :ebebe:

TFF, Türkiye Kupası'nda uygulanan 'A takım listesindeki oyuncu sayısı Covid-19 nedeniyle 14'ün altına inerse müsabaka ertelenmeyecek; karşılaşmaya çıkamayan takım hükmen mağlup sayılacak' maddesinin, Süper Lig'de de uygulanması konusunda görüş birliğine vardı. (Hürriyet)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

Dur daha itiraz edeceğiz. İtiraz da sonuçsuz kalsın sonra konuşuruz  :upto:

velev ki itirazdan netice alamadık bu ne ilk ne de son olmayacak gömecek o kadar konu var ki buna sıra gelmez ben josefin indirimi taze olmasa ümitlenirdim ama bunda indirim beklemiyorum

Çevrimdışı tangaz

Türkiye Kupası'ndan elenmekten kurtulduk  :ebebe:

TFF, Türkiye Kupası'nda uygulanan 'A takım listesindeki oyuncu sayısı Covid-19 nedeniyle 14'ün altına inerse müsabaka ertelenmeyecek; karşılaşmaya çıkamayan takım hükmen mağlup sayılacak' maddesinin, Süper Lig'de de uygulanması konusunda görüş birliğine vardı. (Hürriyet)

bu ne şimdi özetle A takım listesi 14ün altına düşerse eksikleri altyapıdan paftan tamamla oyna mı demek oluyor  :alala:

Çevrimiçi MUSTAFA_

bu ne şimdi özetle A takım listesi 14ün altına düşerse eksikleri altyapıdan paftan tamamla oyna mı demek oluyor  :alala:
Saçma TFF'nin saçma kuralları işte  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

Saçma TFF'nin saçma kuralları işte  :tabe:

sezona boşuna şeytan rıdvan sezonu denmiyor herşey fenerin şampiyonluğu için kurgulanmış durumda sene başı vermeleri gereken cezaları vermemeleri tranfer yasakları lisans vermeme yaptırımlarının uygulanmaması sonra fenerin bunları ön görerek 20 transfer yapıp kadroyu 30a çekmeleri küme düşmenin kaldırılması uzun maratonda bir sürü hükmenle karşılaşılacak maçlar  durumlar hükmen olmasa da bol gollü açık farkla bitecek maçlar (paflar oynayacağı için) vbvb herşey fener için kurgulanıyor...

Çevrimdışı tangaz

A takım listesi 14 kişi altına düşerse maçlar yine de oynansın sahaya çıkmayan 3-0 hükmen yenik sayılsın kararı tff ve kulüpler birliği ortak kararı imiş dolayısı ile sezon bitmez söylemi taca çıkmış oluyor.

bu arada diyelimdi 2 takımında A takım kadrosu 14 altına düştü ve iki takımda maça çıkmadı o zaman ne olacak maç 0-0 mı tescil edilecek yoksa 2 takım birden 3-0 birbirini hükmen yenmiş mi olacak  :D

Çevrimdışı Sinan23

A takım listesi 14 kişi altına düşerse maçlar yine de oynansın sahaya çıkmayan 3-0 hükmen yenik sayılsın kararı tff ve kulüpler birliği ortak kararı imiş dolayısı ile sezon bitmez söylemi taca çıkmış oluyor.

bu arada diyelimdi 2 takımında A takım kadrosu 14 altına düştü ve iki takımda maça çıkmadı o zaman ne olacak maç 0-0 mı tescil edilecek yoksa 2 takım birden 3-0 birbirini hükmen yenmiş mi olacak  :D

Hatayspor nolcak. Depremden dolayı çıkamayan Göztepe de küme düşürülsün o zaman.