Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 78 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1201964 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimdışı Karabay

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
:D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

Yurtdışından izleyemiyoruz. Resmi YouTube kanalımız da vermiyor veya veremiyor. Tebrikler.

Canlı yayın varmış kapatmışlar 30 dakikalık kayıt var bakmak istersen.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Canlı yayın varmış kapatmışlar 30 dakikalık kayıt var bakmak istersen.

Onu izledim çok sağol :)

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Necmi

Beinspor haber tesislerden itibaren canlı yayında

Çevrimiçi Necmi

Anam tekne turu 😲
günaydın
Dün kulüp açıkladı çaktırmadan tekneyle göksu dan stada gideceğiz diye 😂

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

https://www.canlitv.biz/bein-sports-haber burdan izleyebilirsin abi.

Çalışmıyor bende bu link (aşırı yavaş donuyor sürekli) ama sağol yine de. Canlı yayın kapalı yurtdışına şaka gibi. Dertleri ne acaba.

Çevrimdışı can1903

Çalışmıyor bende bu link (aşırı yavaş donuyor sürekli) ama sağol yine de. Canlı yayın kapalı yurtdışına şaka gibi. Dertleri ne acaba.
Vasatlıklar ülkesiyiz abi normal.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Karabay

günaydın
Dün kulüp açıkladı çaktırmadan tekneyle göksu dan stada gideceğiz diye 😂
Kaçırmışım abi bana sürpriz oldu. Ah pandemi olmasaydı...

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı can1903

Daha önceki stad içinde olan vasat kutlamaları geçecek gibi duruyor. Şu saha ortasında duran şovmen arkadaşlar çekilirse çok güzel olacak.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Ne güzel şampiyonluk kutlaması izlemek :)

Çevrimiçi levitate

pamuk gibi oldum

Çevrimdışı can1903

Şu futbolcuları niye tek tek çağırmıyorlar anlamadım.

Çevrimiçi Samet Ç

Kupanın kaldırılmasını bekliyorum gerisi benim için önemsiz  birazdan reynmen falan çıkar gereksiz zaman kaybı inşallah o tayfa fazla zaman çalmaz basket maçı var daha.

Bu yayın yurt dışından erişime kapalıdır diyor :) Arkadaşın bein connect'inden girebildim neyse ki.

Çevrimdışı can1903

Maçlardan bi haber olan menajer yakınları saha içinde dolaşıyor, taraftar dışarda gaz yiyor.

Çevrimdışı caner.eryigit

Bence şarkıcı çağıracaklarına oyuncular kendi istediği parçayla çıksalar tek tek bence daha güzel olur.
Kutsi nerede kutsi onu arıyor gözlerim

Çevrimiçi levitate

şarkı vs. uğraşmayıp kupayı kaldırıp iki sevinip dağılsak yetmiyor mu

Çevrimdışı 38life

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şu manzaraya bak. Stat gerçekten dünyanın en iyi konumuna sahip :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Pandemi bittikten sonra bir kutlama daha olacakmış. Yani hiç olmayacak :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Deliye bak kamera çekiyor diye öpücük aldı. Sanki bana kiss cam :D

Beşiktaş Tarihi
★★★