Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1197659 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimiçi ferdi1903

Artık artlarına motor mu bağlarlar, ekstra bi ciğer mi taktırırlar bilmiyorum. Yönetim prim olarak 10 milyon dolar mı verir, Sergen elinde sopayla mı gezer onu da bilmiyorum. Çözümü bulacaklar ve bizi şampiyon yapacaklar.
En az iki 2-0 olmali, cok zor mac olacak ama, dedin gibi geberene kadar kosunlar, taraftara bu reziligi yasatmasinlar

Çevrimiçi levitate

Bu akşam tüm kadro sakatlar dahil İzmir'e gidip kampa gireceksin.
nerede o cesaret :ı
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Karabay

Lütfen rica ediyorum şu abubakar göztepe maçında sahada olmayacaksa tribünde de olmasın. Tribünde diğer oyuncularla sarfettiği eforu sahada sarfetse bugün 2 gol atardı.

Çevrimdışı kaan1903

A.Albayrak Malatya’ya gidiyormuş bu geceden  bizimkiler de evde oturup biz nerde hata yaptık diyorlardır

Çevrimdışı Orhan_

İlk golde en az hatalı oyuncu nsakala.

Golü oluşumunu tekrar izleyin.

Majör hata Mensah.

Taktik disiplini 0 bir adam. Her zaman gol yediriyor. Basmaması gereken yerde basıp alan boşaltıyor . Maç sayfasında yazdım.

Nsakalayı gömmek anlamsız beyler. Minör hatası var.

Minör hata dediğin bozduğu ofsayt mı?

Çevrimiçi Gökhan Kurt

A.Albayrak Malatya’ya gidiyormuş bu geceden  bizimkiler de evde oturup biz nerde hata yaptık diyorlardır
Ciddi ?

Çevrimdışı kaan1903

Ciddi ?
Trtsporda denmiş

?s=21

Çevrimdışı mrred

Minör hata dediğin bozduğu ofsayt mı?
Benim fikrim bu yönde mensah yüzünden 2.golü de yiyorduk welinton kurtardı.

İlk yarıda son dakikalarda.

Yediğimiz 2.golde de mensahın hatası var. Herkes topa baskı yaparken bu beyfendi yürüyor.

Zincirleme reaksiyon gibi düşün. Her şey onun yüzünden başlıyor çünkü işini yapmıyor beyfendi.
The great gig in the sky

Çevrimdışı can1903

Hırsla şampiyon olunsaydı Necip gol kralı bizde bu akşam şampiyon olurduk. Futbol oyuncusundan hocasına tamamen beyin oyunudur.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Ömer Kaan

Tek bir çıkış yolumuz var. Erken gol. Erkenden attığımız bütün maçlarda farka gitme potansiyelimiz var. Gs'ye de haber gidecek mutlaka moralleri bozulmalı. Atacakları varsa da atamamalılar. Maça öyle bir başlamalıyız ki hatay maçını gölgede bırakmalı. Rakibin ambale olması lazım hakem bile benlik bir şey yok demeli. Başka yolu yok.

Çevrimiçi underworld

2.golde rakibin tek silahı hızlı atak, bir kişide topun önünde durup topun oyuna sokulmasını engellemiyor.
- nsakala uyuyor
- rakip stoperle 1v1 ken sen niye içeri boşaltıp stoperin yanına gidersin be adam...
Orada göbek boşaltılır mı hiç

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Trtsporda denmiş

?s=21
Senelerdir böyle yapmıyorlar mi (Hakaret Yasak)₅ (...). Birer birer çıksın çaldıkları.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Haftaiçi en azindan mentorle çalışmalı oyuncular hafta boyunca.

Çevrimiçi BJKTÜRK23

Sene başı hatta 6 . hafta civarı bu kadrodan dolayı kimsenin umudu yoktu. Buna rağmen fb maçından önce ve hatay maçından sonra 2 kere şampiyon bile ilan edildik.
fb maçında ozandan son dk larda yediğimiz gol ve  yine 90+3 de a.gücünden penaltı ile 2 şer puan kaybetmemiz buralara kadar getirdi işi maalesef. fb o gol ile yarışta kaldı. gs bizim maçtan önce son 3 maçında 2 kez son dk larda attığı gollerle  1 er puan yerine 2 şer puan aldı. Onlar da o maçlarla umutlandı onlar olmasa bugün yine şampiyonluğu ilan etmiş olacaktık. Biz çok iyi olduğumuz için değil rakipler çok kaybettikleri için hala lideriz. hala avantajlı olsak da kağıt üzerinde, psikolojik olarak avantajı kaybettik. 2 maçta 0 puan alan takım final maçında kazanır mı kazansa da yeterince fark atabilir mi muamma.  Sene başından bakıyorum aslında büyük başarı. Ama Beşiktaş işte umutlandırıp utandırıyor maalesef. 3-4 fark atsak bile bu gs ye 9 penaltı çalmayacaklarının garantisi yok. He olur da bir mucize hatay maçı gibi bir fark atarız yine şampiyon olabiliriz o ayrı ama  bu saatten sonra şampiyon olsak da tadı kaçtı bence. Ekonomik yönden artıları için sevinirim şampiyonluğa.

Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimiçi Özgür Gültekin

maçları İstanbul' da?

Çevrimdışı kaan1903

maçları İstanbul' da?
Aynen var bir gariplik Twitter’da gördüm bende trtspor izleyen varsa teyit edebilir. Haber doğruysa yönetim peşine düşmeli hayırdır rüşvet vermeye mi gidiyor ne alaka
[ Son Düzenleme: 11 Mayıs 2021, 23:49:38 kaan1903 ]

Çevrimiçi Gökhan Kurt

maçları İstanbul' da?
Gidip bağlicak işte. Hükümet dahil kimse şunların tekerine çomak sokamiyor yıllardır.

Çevrimdışı Orhan_

Yediğimiz 2.golde de mensahın hatası var. Herkes topa baskı yaparken bu beyfendi yürüyor.

Zincirleme reaksiyon gibi düşün. Her şey onun yüzünden başlıyor çünkü işini yapmıyor beyfendi.

Mensah için çok değerli fikirlerim var benim. Diyorum ya, antrenmanda bile forma vermeyeceksin ve hatta tesisten içeri sokmayacaksın. Yolun kenarında koşsun dursun. Ama bu Nsakala'nın sürekli yaptığı pozisyon hatalarını küçültmüyor. Bozduğu ofsayt gole mal oldu. Buna minör hata denmez bence.

Ha ayrıca ofsayt çizgisini en net gören de kendisi. Yani gol öncesi pasa dönüp pozisyonu göstersek insanlara o an için ofsayt taktiğini en rahat uygulayabilecek adam kendisi ama ofsaytı bozan da kendisi. İkinci golde zaten tam oscarlık iş yaptı. Adamın pozisyonla ilgili olayı yok. Maalesef biz de forma giydiği sürece de bu tip işleri yüzünden canımızı çok yakar.
[ Son Düzenleme: 11 Mayıs 2021, 23:56:02 Orhan_ ]

Çevrimdışı mrred

Buyrun arkadaşlar Maçı neden kaybettik.

Çizimli anlatım.

The great gig in the sky

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Ne kiralaması Yunus. Direkt göndermemiz lazım. Yaptığı pozisyon hatası buradan marsa yol olur. Temel bilgisi yok adamın. Zayıf demiyorum, yok. Bildiğin yok. Aküyü de sökmüşler. Hatta 5 milyon euro'ya sattık desinler de kulübe para soksunlar. Nasıl olsa değişen bir şey olmuyor.
Ersin , Nsakala , Welinton üçlüsüyle buraya kadar iyi bile geldik abi

Son haftalar Tecrübe eksikliği ortaya çıktı , Ersin ilk Golde çıkması lazım , 20 yaşında adamsın bu kadar hantal olamazsin

Ligin sonu yaklaştıkça her hafta sakat vermeye başladık , bunun da çok etkisi var malesef , kenarda oyuna sokacak OFANSİF oyuncu YOK , malesef YOK
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Akil Emre

Sakin oyunu beceremiyoruz, arkaya atılan her top pozisyon oluyor, kalecimiz en kritik haftalarda saçmaladı, sol bek nsakala ısrarı gol yememize sebep. Göztepe iyi takım değil ilk golü atarsak devamı gelecektir, Atibanın dinlenerek gelmesi avantaj. Artık hakkımızda hayırlısı ama çok yıprandık , şampiyonluk giderse uzun bir süre başarı geleceğini bu pintilikle düşünmüyorum. Bu sene bizim için şanstı ama sakatlık ve yanlış planlama son haftalarda bizi bitirdi.

Çevrimdışı can1903

İrfan Buz şerefli adamdır, öyle çok bir şey olmaz. Biz yener miyiz orası meçhul.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi hasankale

Karşındaki gs ise adil savaşmak işe yaramaz.Bugun k.gumrugun nasıl mamalandigini herkes görmüştür her topun önüne can siparene atladılar.
İsteyen bana kızabilir bu saatten sonra yapılacak tek şey onların malatyayi baglayacagi gibi bizim de goztepeyi bağlayıp en az 4 farkla kazanmamız lazım
Ama bizim yönetim beceremez .

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Gidip bağlicak işte. Hükümet dahil kimse şunların tekerine çomak sokamiyor yıllardır.

Bağlamak için gitmesine gerek yok ki.
Bak ben sana daha basit yolunu anlatayım. Kaldıkları otelde son yemeklerine bir kaç damla ....
Adamlar sahada ruh gibi olur.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kritik maçlarda bozduğu ofsaytlardan en az 5 gol yedik

Başakşehir , GS , Karagümrük daha da var bakmak lazım

Adamda oyun aklı yok , her maç ofsaytı bozuyor , esasen Welinton ve Vida Ofsayt taktiğini iyi uyguluyor ama Nsakala onları da bozuyor sağolsun
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık