Beşiktaş Emlakjet
Beşiktaş Emlakjet

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Emlakjet Erkek basketbol takımı hakkındaki tartışmalarımızı, yorumlarımızı bu başlık altında yapabiliriz.

0 Üye ve 69 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Emlakjet  [Okunma sayısı 461533 defa] Beşiktaş Emlakjet

Çevrimiçi MUSTAFA_

ING Basketbol Süper Ligi 21. Hafta

Maç Sonucu

Beşiktaş Icrypex 76-65 Lokman Hekim Fethiye Bld.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Güzel galibiyet. İlk 6 için yarışımızı sürdürüyoruz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yönetim yine her şeye sıfırdan başlayacak. Bunların yaptığı plan ancak bu kadar olur. Bu yönetime hiç güvenmemek lazım. Dediklerinin yarısı yanlış, diğer yarısı da şüpheli  :tabe:

Alıntı
Önümüzdeki sezonun kadrosunda, ismi transferde geçen oyuncuların olmayacağı kesinleşti diyebilirim. Projede yer alan bir kaç ismin daha ayrılacağını düşünüyorum. Bakalım önümüzdeki sezon bizleri neler bekleyecek. (via. Metin Sönmez)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Yönetim yine her şeye sıfırdan başlayacak. Bunların yaptığı plan ancak bu kadar olur. Bu yönetime hiç güvenmemek lazım. Dediklerinin yarısı yanlış, diğer yarısı da şüpheli  :tabe:
Gelecek koça bağlı Kandemir Litvanyalı bir koç için uğraşıyormuş Nba'e gideceklerden gelen para çar çur edilmezse iyi kadro kurulur. Gelecek sene büyük ihtimal Türklerden Furkan Ercan ve Egehan kalacaktır bunlar gayet yeterli parçalar oraya Ömer Yasir ve Demir Doğan'ı da eklersek yine sıkıntı olmaz yerli rotasyonunda.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Gelecek koça bağlı Kandemir Litvanyalı bir koç için uğraşıyormuş Nba'e gideceklerden gelen para çar çur edilmezse iyi kadro kurulur. Gelecek sene büyük ihtimal Türklerden Furkan Ercan ve Egehan kalacaktır bunlar gayet yeterli parçalar oraya Ömer Yasir ve Demir Doğan'ı da eklersek yine sıkıntı olmaz yerli rotasyonunda.
Bu gidişle onlar da bir sonraki sene başka takıma giderler  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Bu gidişle onlar da bir sonraki sene başka takıma giderler  :tabe:
Gelişimini tamamlayan gidecek zaten orası kesinde aşağıdan onların yerine yenilerini koyabilmek önemli bakalım ne kadar becerebilecekler bu işi.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Gelişimini tamamlayan gidecek zaten orası kesinde aşağıdan onların yerine yenilerini koyabilmek önemli bakalım ne kadar becerebilecekler bu işi.
Türkiye'de uzun vadeli planlama olmuyor. 3. yılda şampiyonluğa oynayan bir kadro olacak deniliyor ama bu mantıkla başarı tesadüfen gelir ve kalıcı olmaz. Hiç bir takım kadroda süreklilik sağlayamadan başarıda devamlılık sağlayamaz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

kandemir zaten koçumuz değil mi? yoksa idareten mi bakıyor
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

kandemir zaten koçumuz değil mi? yoksa idareten mi bakıyor
İdareten bakıyor. Normalde kesinlikle koçluk yapmak istemiyor.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

normal sezon mvpliği banko
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

İdareten bakıyor. Normalde kesinlikle koçluk yapmak istemiyor.
ilginçmiş

Çevrimiçi MUSTAFA_

Belirsizlikler konusunda bizden kötü takım yoktur. Her sene sıfırdan başlıyoruz. Yönetimin kalmasını bu yüzden istemiyorum. Çok fazla masal anlatıyorlar ama icraat hiç yok. Sezona uzun vadeli plan diye girip paralarını kurtarma derdine düştüler. Beşiktaş üstünden yine birileri cebini doldurdu. Olan Beşiktaş'ın bir senesine daha oldu. Genç oyuncu yetiştirelim ama kendimize yetiştirelim yada parayı Beşiktaş kazanacaksa yetiştirelim. Yoksa bir mantığı yok. Şimdi sıfırdan takım kurmaya uğraşıyoruz. Borcu temizlesek de yeniden borç yaparız. Bu kafayla ülkeden ve spordan bir şey beklenmez.

Alıntı
Bu arada ben çocuklara işin maddiyat konusunda kızamıyorum. Örneğin bu iş ilk olacağı zaman Rıdvan ve Erkanda vardı. Onlar biz para kazanmak istiyoruz diyip gelmediler. Şimdi benzer süreç bu çocukların bazılarında oluşmaya başladı. Biran önce iyi paralara oynamak istemeleri bir tercih.

Yerli ve yabancı oyunculara bakmaya başladık. Tabi önce Koç belli olması lazım. Hatta duruma göre yönetim bile değişebilir. O zaman neler olabilir hiç belli değil. (via. Metin Sönmez)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Belirsizlikler konusunda bizden kötü takım yoktur. Her sene sıfırdan başlıyoruz. Yönetimin kalmasını bu yüzden istemiyorum. Çok fazla masal anlatıyorlar ama icraat hiç yok. Sezona uzun vadeli plan diye girip paralarını kurtarma derdine düştüler. Beşiktaş üstünden yine birileri cebini doldurdu. Olan Beşiktaş'ın bir senesine daha oldu. Genç oyuncu yetiştirelim ama kendimize yetiştirelim yada parayı Beşiktaş kazanacaksa yetiştirelim. Yoksa bir mantığı yok. Şimdi sıfırdan takım kurmaya uğraşıyoruz. Borcu temizlesek de yeniden borç yaparız. Bu kafayla ülkeden ve spordan bir şey beklenmez.
"duruma göre yönetim değişebilir"

nasıl bir durum ki o :D

Çevrimiçi MUSTAFA_

"duruma göre yönetim değişebilir"

nasıl bir durum ki o :D
Ben değişecek olarak bakıyorum  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Büyük ihtimalle sezon sonu hiçbirini görmeyeceğiz  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi kahyaoglueren

Bizim sponsorluk anlaşmasından elde ettiğimiz bitcoin değeri 1.3 milyon dolardan 2.044 milyona çıkti. Acaba hala elimizde mi bitcoinler :)

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bizim sponsorluk anlaşmasından elde ettiğimiz bitcoin değeri 1.3 milyon dolardan 2.044 milyona çıkti. Acaba hala elimizde mi bitcoinler :)

Elimizde kaldığını düşünmüyorum. Para krizi çekiyoruz. Nakite çevirmiş olma ihtimalimiz çok yüksek  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi kahyaoglueren

Elimizde kaldığını düşünmüyorum. Para krizi çekiyoruz. Nakite çevirmiş olma ihtimalimiz çok yüksek  :tabe:
Yukselis trendindeyken cevirdiysek kötü olmuş :)

Çevrimiçi blackeagle35

Alperen NBA'e giderse 775 bin dolar alacakmışız.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

42 Bitcoin karşılığında ICRYPEX ile sponsorluk anlaşması yapan Beşiktaş'ın elindeki bitcoinlerin değeri 1.3 milyon 💵'dan 2.2 milyon 💵'a yükseldi. :bandit:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı worns

o paradan bir dolar kalmamıştır bence de.  :)

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★