2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 97 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2051235 defa] 2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Beşiktaş hangi bölgeye transfer yapmalı?
Kaleci
10 [%9.8]
Stoper
2 [%2]
Sağ Bek
4 [%3.9]
Ofansif Orta Saha
46 [%45.1]
Sağ Kanat / Sol Kanat
2 [%2]
Forvet
38 [%37.3]

Toplam Oy Verenler: 102

Oylama kapandı: 26 Ocak 2021, 14:35:56

Çevrimdışı cursedofdragon

Sergen hocada corana çıkmış  :uyucam:

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

An itibari ile Modumuz tam olarak bu :by2: :by2:

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

2 hafta hoca takımın başında olamayacakmış izole  :uyucam:

Çevrimdışı mrred

Sabah dayımın kanser haberini aldım şimdide hoca da covid çıkmış. Ne kötü bir gün ne kötü bir yıl...
The great gig in the sky

Sabah dayımın kanser haberini aldım şimdide hoca da covid çıkmış. Ne kötü bir gün ne kötü bir yıl...

geçmiş olsun...

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

gecmis  olsun, yurekten acil sifalar dilerim !!!
Yorgo

Çevrimiçi levitate

geçmiş olsun abi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

Allah kolaylık versin bilirim nasıl şey olduğunu, geçmiş olsun.

Beşiktaş'a transferi gündemde olan Josef de Souza, Instagram profil fotoğrafını, bir tasarımcının paylaştığı Beşiktaş formalı görseli olarak değiştirdi.👀

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Geçmiş olsun acil şifalar dilerim.

Çevrimdışı leylileyli

Bir fit Clyne düşünülür mü? Liverpoolun kontratı bitti onu almak istiyorsak mecbur bir 2. Sağ bek gerek çok sakatlık geçirmiş. Mert Yilmaz işi ne oldu acaba?

@mrred gecmis olsun Allah acil şifalar versin
[ Son Düzenleme: 12 Eylül 2020, 14:37:20 leylileyli ]

Çevrimdışı mrred

@cursedofdragon @yorgo_d(geodem) @levitate @Erman1903 @Eray_Steiermark @leylileyli teşekkür ederim arkadaşlar...
The great gig in the sky

Çevrimdışı AigleBordeaux

Geçmiş olsun
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Beşiktaş, Trabzonspor ile Süper Lig tarihinde 95. kez karşılaşacak.

Geride kalan 94 maçta 36 kez kazanan Beşiktaş, 34 kez mağlup oldu. (24 Beraberlik)

Beşiktaş'ın 134 golüne karşın Trabzonspor 107 gol buldu.

Beşiktaş, Trabzonspor'u 4 maçtır yenemiyor. (2B , 2M)

Çevrimdışı Alparslan

Çok çok geçmiş olsun.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Abi çok geçmiş olsun

Allah Şafi ismiyle şifa versin..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı GOKHAN CETIN

Büyük geçmiş olsun,Allah şifasını versin.

Çevrimdışı tuncaboylu

Çevrimiçi Sinan23

Çok geçmiş olsun. Allah şifa versin. @mrred .

Şuan canlı 2 maça bakıyorum. 4 takımda bizi yenebilecek kadrosu var. İyi adamlar gelmezse çiğ çiğ yerler bizi.

Çevrimiçi ankarakartal06

Hocam çok geçmiş olsun. Allah acil şifa versin.

Çevrimiçi mellfred

GEÇMİŞLER OLSUN

Çevrimdışı haluk.m

@mrred Geçmiş olsun.

Sergen Hocamızda inşallah Covid'i kısa sürede atlatır.
Geçtiğimiz günlerde Nkoudou Ayasofya Caminden stroy atıyordu ve  kalabalıktaydı. Ne yazık ki bu konularda hiç profesyonel yönetilmiyoruz, oyuncular bir şey yokmuş gibi hayatlarına devam ediyor.  Pozitif çıktıkları an en az 1 Ay yoklar ve çoğumuzdan umursamaz bir hayat yaşıyorlar. 

Çevrimdışı worns

@mrred çok geçmiş olsun.

ATU-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi MUSTAFA_

@mrred geçmiş olsun.

Bir gün foruma giremedik olanlara bak. Sergen hoca da corona olmuş. Garibanın yüzü gülür mü  :bur2:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★