15. Hafta Beşiktaş 0-2 Yeni Malatyaspor
15. Hafta Beşiktaş 0-2 Yeni Malatyaspor

Beşiktaş Forum|15. Hafta Beşiktaş 0-2 Yeni Malatyaspor Skor : Beşiktaş 0-2 Yeni Malatyaspor Tarih : 15.12.2019 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakem : Yaşar Kemal Uğurlu - Mustafa Emre Eyisoy

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

15. Hafta Beşiktaş 0-2 Yeni Malatyaspor  [Okunma sayısı 40509 defa] 15. Hafta Beşiktaş 0-2 Yeni Malatyaspor
Anket
Beşiktaş, Malatyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimdışı cursedofdragon

Bu maç bir operasyondu.

operasyon 2-3 maç önce başladı abi.

Derbi öncesi operayon çekecekeleri belliydi şimdi sıra derbide.

Yönetim sussun devam etsin.

Çevrimdışı Alper1903

Ankaragücü maçında yine çıkardın Elneny'i rakibi baskılamışken atak yapmaya başladılar şanslıydık atamadılar. Bu maçta yine aynısını yaptın bu sefer lamba gibi astılar. Hata dediğin bir kez yapılır ikincisinin adı hata olmaz.

Çevrimiçi MUSTAFA_

operasyon 2-3 maç önce başladı abi.

Derbi öncesi operayon çekecekeleri belliydi şimdi sıra derbide.

Yönetim sussun devam etsin.
Şimdi kaybedince konuşuryorsun deseler susup kalırsın  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Simdi konuşsan ne degişecek, böyle olacagi zaten bu hakem bozuntusu aciklandigi an belliydi. Verdigi tüm kararlarla tüm takimin piskolojisini bozdu. ilk yari güme giden 2 net penaltimi dersin, verilen sacma sapan kartlar'mi dersin.....,

Beşiktaş'san hakemi de yeneceksin gibi boş bir söz yok zaten, cünkü yenemzsin, hakem seni böyle 42 bin kendi taraftarin önünde dograr, ve sen birsey yapamazsin. Bugün tamamen bir oparasyon yapildi.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı Sinan23

Maçın en iyi adamı elneny çıkınca verdik maçı. Adamlar ortasahaya acquah aldı artı bir yazdi sen eksi bir. Ve güven de eksi bir sol açık. Oyuncu değişikliği yapmasak en kotu 0-0 di.

Şimdi kaybedince konuşuryorsun deseler susup kalırsın  :money:

kazanıyorken hakeme rağmen çıkıp konusun dedik derler bir şey diyemezsin.

Sürekli sahipsiz Beşiktaş.

Sizin hakkınızı koruyacam sizi asla yalnız bırakmayacağım sadece sözde.

Çevrimiçi Nartallo

Çebi yönetimi koca bir hayalkırıklığı.

Aciz yönetimle bu kadar oluyor. Biz eski klüpler birliği başkanın (...) tavırlarından bıkmıştık, bunlar da tamamen aynı.

Çevrimiçi MUSTAFA_

kazanıyorken hakeme rağmen çıkıp konusun dedik derler bir şey diyemezsin.

Sürekli sahipsiz Beşiktaş.

Sizin hakkınızı koruyacam sizi asla yalnız bırakmayacağım sadece sözde.
En son şampiyon olduğumuz sene konuşuyordu yönetim. Herhalde bu sene şampiyonluk düşüncesine sahip değiller  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Simdi konuşsan ne degişecek, böyle olacagi zaten bu hakem bozuntusu aciklandigi an belliydi. Verdigi tüm kararlarla tüm takimin piskolojisini bozdu. ilk yari güme giden 2 net penaltimi dersin, verilen sacma sapan kartlar'mi dersin.....,

Beşiktaş'san hakemi de yeneceksin gibi boş bir söz yok zaten, cünkü yenemzsin, hakem seni böyle 42 bin kendi taraftarin önünde dograr, ve sen birsey yapamazsin. Bugün tamamen bir oparasyon yapildi.

gerektiğinde hakemi de yeneceksin bir şehir efsanesinden öte bir şey değildir.

Faulüde vermez penaltını da vermez bütün takdir haklarını rakibe verir üstüne penaltı verir öyle bakarsın.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Çebi yönetimi koca bir hayalkırıklığı.

Aciz yönetimle bu kadar oluyor. Biz eski klüpler birliği başkanın ayranım dökülmesin tavırlarından bıkmıştık, bunlar da tamamen aynı.
Her gelen kendine çalışıyor Beşiktaş'ta. Beşiktaş için her şeyi göze alanı uzun süredir görmüyoruz  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı caner.eryigit

Hoca da saolsun 22 tane forvet alınca oyuna gol atacaksın diye birşey yok.
Forvetin kadar takımsın işte Burak 3 haftadır sallanıyor sonuçta böyle oluyor.
Birşekilde sokuşturacak sın topu içeri pozisyon vermeden 2 gol yedik.
Zehir ettiniz hafta sonunu yine haftaya da dayak yeriz Kadıköyde

Çevrimdışı worns

Maçın en iyi adamı elneny çıkınca verdik maçı. Adamlar ortasahaya acquah aldı artı bir yazdi sen eksi bir. Ve güven de eksi bir sol açık. Oyuncu değişikliği yapmasak en kotu 0-0 di.

Geçen hafta da aynısını yapmıştı yine hataydı. Oyuna müdahalelerinde gerek zamanlama gerek tercih konusunda ciddi sıkıntıları var hocanın.

Çevrimiçi MUSTAFA_

gerektiğinde hakemi de yeneceksin bir şehir efsanesinden öte bir şey değildir.

Faulüde vermez penaltını da vermez bütün takdir haklarını rakibe verir üstüne penaltı verir öyle bakarsın.
Vedat Okyar'ı severim ama bu olanlarda onun hatası büyük. Saçma sapan bir sözü camiaya mal etti. Neden biz sürekli hakemi yenmek zorundayız? Nerede bu temiz lig? Nerede bu hakemler? Nerede bu MHK? Nerede bu TFF? Nerede bu Beşiktaş Başkanı?

Beşiktaş Tarihi
★★★

Vedat Okyar'ı severim ama bu olanlarda onun hatası büyük. Saçma sapan bir sözü camiaya mal etti. Neden biz sürekli hakemi yenmek zorundayız? Nerede bu temiz lig? Nerede bu hakemler? Nerede bu MHK? Nerede bu TFF? Nerede bu Beşiktaş Başkanı?

bende çok isyan ettim zamanın da neden sürekli hakemi de yenmek zorunda olan taraf biziz diye ama bir cevap alamadım.

Yönetim bugün de çıkıp konuşmazsa bir daha hiç konusmasın zaten.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hoca da saolsun 22 tane forvet alınca oyuna gol atacaksın diye birşey yok.
Forvetin kadar takımsın işte Burak 3 haftadır sallanıyor sonuçta böyle oluyor.
Birşekilde sokuşturacak sın topu içeri pozisyon vermeden 2 gol yedik.
Zehir ettiniz hafta sonunu yine haftaya da dayak yeriz Kadıköyde

Çekirge her zaman sıçramaz. Geçen hafta kazanınca, kazandıran değişimlerin tekrar aynısını yaptı. Nerede maça göre değişiklikler yapan taktiksel deha Abdullah Avcı ?

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Karabay

hikaye abi bunlarda ben zaten adalıyı destekliyordum bunların tek yaptıgı para yok die ağlamak
Niyeyse ağlamak adet oldu. Sanki başkan olana kadar bilmiyordu durumu.

Çevrimdışı zbrnsky

Devre arasına kadar iyi attık kendimizi, takımın kapasitesi belli. Kötü oyunla bir yere kadar, zaten bir yerden sonra hakemlerde devreye giriyor. Bu takımın ciddi revizyona ihtiyacı var. Son olarak Abdullah AVCI ile olmaz.

Çevrimiçi MUSTAFA_

bende çok isyan ettim zamanın da neden sürekli hakemi de yenmek zorunda olan taraf biziz diye ama bir cevap alamadım.

Yönetim bugün de çıkıp konuşmazsa bir daha hiç konusmasın zaten.
Canlarına minnet  :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

avcı hoca falan değil geçen maçrezil oynamıştık aynı değişiklikleri neredeyse aynı hatta dakikalarda yaparak bu mçı da çevieceğini düşünmek sığlıktır büyük takım dk.1 kabus gibi çöker rakibe iç sahada sağlı sollu saldırır diyecem de sağda diabi ile nere saldırıyorsun bomboş bir adam 70 dk sahada tuttu 70 güven değişikliği bildiğin intihar sanki 3-0 öndeyizde oyuncu kazanıyoz ayağında top tutamayan biri güven kurtarıcı die sahaya sürüyor kazanırkende iyi oynadıgımız filan yoktu burak formdaydı hareketliydi kazanıyorduk sayesinde
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

Niyeyse ağlamak adet oldu. Sanki başkan olana kadar bilmiyordu durumu.

bi de çatıbrandası çıkardı çatı yapılırken nerdeymiş kendisi böle mi asbaşkanmış bi halta bakmamış ne hesap ne çatı sorsan asbaşkan
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

avcı hoca falan değil geçen maçrezil oynamıştık aynı değişiklikleri neredeyse aynı hatta dakikalarda yaparak bu mçı da çevieceğini düşünmek sığlıktır büyük takım dk.1 kabus gibi çöker rakibe iç sahada sağlı sollu saldırır diyecem de sağda diabi ile nere saldırıyorsun bomboş bir adam 70 dk sahada tuttu 70 güven değişikliği bildiğin intihar sanki 3-0 öndeyizde oyuncu kazanıyoz ayağında top tutamayan biri güven kurtarıcı die sahaya sürüyor kazanırkende iyi oynadıgımız filan yoktu burak formdaydı hareketliydi kazanıyorduk sayesinde

ya abi istediğin kadar çök görmedin mi bugün hakemi ? maç mı kazandırır sana o hakem ?

güneş çöküyordu da ne oluyordu ? O zamanda hakkımız yeniyordu yönetim susuyordu şimdi de hakkımız yeniyor yöneyim yine susuyor ?

guardiola gelse ne farkeder.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Elneni çıktığı an yenileceğimizi anlamıştım. Sergen teknik direktörlük dersi verdi Avcı'ya.

Gesendet von meinem Redmi 5 Plus mit Tapatalk

Çevrimiçi ferdi1903

iyi futbol kötü futbol bir yana, kaldiki ben kötü oyadimizi düsünmüyorum önde beceriksizler var, ama bugün o hakem denen tiyatrocuyu ini inim ineletemiyorsan düdk asdiramiyorsan, en azindan ortaligi yangin yerine cevirmiyorsan o görevde durmayin sayin yöneticiler

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu maçla birlikte Burak'tan da bir şey beklememiz gerektiğini öğrendik. Tek başına ilerde hiç bir şey olmuyor. Sürekli orta açıyoruz ama hepsi ya ön direğe ya da Burak'ın gerisine. Şenol Güneş'e kızarken Avcı da ayı oyunu oynatır oldu  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

Devre arasına kadar iyi attık kendimizi, takımın kapasitesi belli. Kötü oyunla bir yere kadar, zaten bir yerden sonra hakemlerde devreye giriyor. Bu takımın ciddi revizyona ihtiyacı var. Son olarak Abdullah AVCI ile olmaz.

biz atmadık aslında rakiplerin rezil oluşu ile yarışta kaldık yönetim acil hoca bakmalı devrearası bir hoca bir golcü bir kanat transferi şart oğlu şart bu hoca kalırsa ikinci devre böle çok kafamızı duvarlara vururuz.