8. Hafta MKE Ankaragücü 0-0 Beşiktaş
8. Hafta MKE Ankaragücü 0-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|8. Hafta MKE Ankaragücü 0-0 Beşiktaş Skor : MKE Ankaragücü 0-0 Beşiktaş Tarih : 19.10.2019 Saat : 20:00 Stadyum : Eryaman Stadyumu Hakemler : Ali̇ Şansalan - Kemal Yılmaz -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

8. Hafta MKE Ankaragücü 0-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 19710 defa] 8. Hafta MKE Ankaragücü 0-0 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Ankaragücü maçından kaç puan alır?
3 puan
10 [%76.9]
1 puan
0 [%0]
0 puan
3 [%23.1]

Toplam Oy Verenler: 13

Oylama kapandı: 19 Ekim 2019, 20:25:22

Çevrimdışı AigleBordeaux

bakalım avcı bu maç nasıl bi masal anlatacak
Beni kimler istedi falan diye anlatır
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi levitate

iyi oynadık net pozisyonlar kaçırdık çalışacağız vs.

aynı şenol hoca
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tangaz

Fikret Orman’dan kurtulduk sıra Apo hocasında

getirdiği gereksiz topçularıda götrüsün hiçbiri ayarımızda değil anadolu topçusu bile değil hemen hepsi bunları seçip getiren hocanın ben lisansını yırtarım
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı yaço58

Sabaha kadar gol kaçıracağız rüyamızda artık  :money:

14 şut diyor kaçında heyecanlandık en fazla 2 şutta şut atamıyor takım resmen ya

Çevrimdışı Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 19 Ekim 2019, 22:01:13
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Hoca Orkan değişikliği dısında iyiydi.
Çok net pozisyonlar bulduk ama atamadık.
oyuncularımız beceriksiz.
Su ortamda cok arıcaz bu üç puanları.  :s20:

Çevrimiçi mellfred

Ligin en kötü takımı 10 kişi  kalıyor bir tane bile pozisyonları yok
Ne desem az size
Yazıklar olsun

Çevrimiçi MUSTAFA_

Kimse yaptığımız ankette maçtan beraberlik beklemiyordu. Kimsenin tahmin etmediği şey gerçek oldu. Avcı ile kısır oyun bekliyordum ama bu kadarını da beklemiyordum. Yazık senelerimize...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Savaş

O değil bir de bu adamları göndermek icin uğraşıcaz. Hey allahım..

Çevrimiçi levitate

ikinci yarı saçma sapan bişey oynadık, ilk yarı daha iyiydik bence

hoca bunu 4. kez yapıyor ikinci yarı takıma ne diyorsa aptalca oynamaya başlıyoruz hep
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tangaz

beyler ne oyunu hangi oyun rakip tüm yaz yattı transfer yapamadı rakibin bu rakibi bırakın yenmeyi gol atamadık kimse hikaye anlatmasın kenarda hoca yok hoca.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi MUSTAFA_

O değil bir de bu adamları göndermek icin uğraşıcaz. Hey allahım..

Kiralık olanlar direk gider de elimizdeki çoğu oyuncunun piyasası olduğunu düşünüyorum. Bu sonuçlara açıklama bulamıyorum. Sonuç gelmezse teknik direktör suçludur. Ülkemizde bu böyle ne dersek diyelim. Değişim istiyorsak yapmamız gereken belli. Bu böyle devam ederse olmayan özgüvenimizin son zerrelerini de kaybedeceğiz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı ALDENYX

Orkan necip umut nayir ıvır zıvır gene doldu takıma. 3.sınıf yabancılar gene doldu. Bunları kim doldurdu bu takıma yarın oy kullanacaklar bunu düşünsün
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı mylife1903

Şu takıma göz göre göre forvet almayıp gidip 3 tane kanadı doldurmayı ne ile açıklayabiliriz 1 kanat forvet alsan yeterdi be
Yahu sen degil miydin bana bir suru laf eden ne kanadi santrfor alalim, dedigimde

Çevrimiçi Nartallo

Türkiye’nin en kötü top oynayan takımı olabiliriz.

Bu kadar uyumsuz oynayan, maça konsantre çıkmayan, herhangi bir planı olmayan takım yoktur.

Bu takım 100 milyon TL’nin üzerinde bonservis ödedi şu yoklukta. Daha kalenin ve yedek sol bekin zorunlu bonservisleri ödenecek.

Kariyerini sorgulatmayan vatandaş enerjisiz yedek klübesine tavuk gibi tünemiş izliyor, bütün değişiklikler hatalı.

Umut Nayır’ın bu seviyenin topçusu olmadığını, Boyd moyd bunların olmayacağını, bu takımın en önemli ihtiyacının forveti olduğunu, bekleri sıfıra indirmeden pozisyon olmayacağını göremiyor.

Bunun tek kariyeri futbol kaşarının Başakşehir’de oynamasıyla olmuş. Bu hoca falan değil.
[ Son Düzenleme: 19 Ekim 2019, 22:09:15 Nartallo ]

Çevrimdışı mylife1903

Topla oynadik istatistiklerde eziciyiz
Tgs cok dustu
Gecen sezon yanlis oynuyorlardi

Çevrimdışı mylife1903

beyler ne oyunu hangi oyun rakip tüm yaz yattı transfer yapamadı rakibin bu rakibi bırakın yenmeyi gol atamadık kimse hikaye anlatmasın kenarda hoca yok hoca.
Asrin kadrosunun ustune 15 miylon harcayip 7 adam getirilen uzay takimi abi bu
Bu kadroyu ftye versen 5 sene sampiyon yapar

Çevrimdışı tangaz

avcı hoca falan değil beyler bir takım düşünün rakip 10 kişi ligin en kötülerinden biri hemde sağlı sollu çullanman lazım kenardan uçurucaksın takımı paspaspas başına çalsın pasını

Çevrimiçi Nartallo

Atiba bu takımın en zeki adamı.

Bu akşam tek eksiğimiz goldü diyor, Allah akıl fikir versin.

Çevrimdışı mylife1903

Yeni yonetim hoca sikat etsin
Son saniye top girse bizim kaleye zaten admin avciyi takipten cikacakti

Keramet nerdeydi anlasiliyordur artik

Sistem mistem degil oyuncuyu degerli kilan goldur gol
Parlatip saga sola soktuk oyunculari gidenler rezil rusva oldu, gelenler korelmeye degersiesmeye basladi

Milli takimda akan layic damlayamiyo bile

Çevrimdışı tangaz

adam milli takımda döktürmüş burak 11de oynatsana arkadaş layiçi 11de olmadı 46da başlat adamı güvende ne gördü bu arkadaş merak içindeyim

Çevrimdışı mylife1903

avcı hoca falan değil beyler bir takım düşünün rakip 10 kişi ligin en kötülerinden biri hemde sağlı sollu çullanman lazım kenardan uçurucaksın takımı paspaspas başına çalsın pasını
Sedat mutis oyuncu be abi ekistira kasap, bilekten pirzola yapiyor
Biraz pazdan biraz pinto kalanini halisahaya cagirmazsin

Çevrimiçi Nartallo

Sedat mutis oyuncu be abi ekistira kasap, bilekten pirzola yapiyor
Biraz pazdan biraz pinto kalanini halisahaya cagirmazsin

10 numarası 38 yaşındaki Sedat Ağçay, kanatlarından biri 35 yaşındaki İlhan Parlak, diğeri Hasan diye amatör bir çocuk olan takıma pozisyon vermedik diyor Elneny

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sorun hocada değil ama 8 haftada sadece 9 puan ve 4 deplasman maçında kazanılan sadece 1 puanı kimse açıklayamaz. Kazandığımız maçlar ve attığımız gollere bakınca gol atamadığımız zaten ortada. Ya duran top ya da rakibin saçma hatalarından bulduk şimdiye kadar golleri. Akan oyunda golümüz yok. Bunun açıklaması da yok. Sadece kadro yetersizliği ile açıklanamaz bu durum. Tranfer yapmakla da düzelmez. Takıma yeni bir hava lazım. Bu sene kayıp sene oldu zaten. Kimse umutlanmasın devre arasında. Yapılan transferlerin de işe yarayacağını düşünmüyorum. Zihiyet değişmeyecek çünkü...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

Yeni yonetim hoca sikat etsin
Son saniye top girse bizim kaleye zaten admin avciyi takipten cikacakti

Keramet nerdeydi anlasiliyordur artik

Sistem mistem degil oyuncuyu degerli kilan goldur gol
Parlatip saga sola soktuk oyunculari gidenler rezil rusva oldu, gelenler korelmeye degersiesmeye basladi

Milli takimda akan layic damlayamiyo bile

heralde abi messi ronaldo neden konusuluyor çünkü gol atıyorlar pele romaryo neden halen konusuluyor admlar 1000 gol sokuşturmuşlar  sistemmiş hikaye pepin takımı hayvan gibi forvetlere sahip birinden biri atıyor ne sistemi yaptıkları tek şey hücum üstüne hücum ben geride gereksiz paslarını görmüyorum hiç

Çevrimdışı mylife1903

heralde abi messi ronaldo neden konusuluyor çünkü gol atıyorlar pele romaryo neden halen konusuluyor admlar 1000 gol sokuşturmuşlar  sistemmiş hikaye pepin takımı hayvan gibi forvetlere sahip birinden biri atıyor ne sistemi yaptıkları tek şey hücum üstüne hücum ben geride gereksiz paslarını görmüyorum hiç
Sistemle kim ne gol atmis
Yemisim sistemini yalan palavrA enayi silkelemek iste
Sistemle olsa gavur salak mi santraforlara kamyonla para veriyor

Hirs yok istek yok guc yok takimda
Gol zaten atamiyoz
Komse de diyabiye kizmasin her mac o gelenleri atan adam olsa yolu buraya dusmez