Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 38 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1679894 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimiçi MUSTAFA_

Kaçıncı hafta oldu hala akan oyunda düzgün bir golümüz yok  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

ilk yarı ne kadar iyiysek ikinci yarı o kadar kötüydük

herhalde braga maçını düşünüp fazla yormak istemedi hoca ama tam tersi daha çok yorulduk saçma sapan birşey oldu
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı caner.eryigit

Hoca bir hamle yaptı takımın bütün ritmini bozdu. Çorba taktiği.
Diaby kesinlikle kenar oynamaz
Ljlacic solda oynar
Elneny Atiba olayı tuttu.
Bir de şu lens kardeşimize bir çare bulsak.
Uzun lafın kısası hoca hamleleriyle maçı veriyordu az kalsın.

Çevrimiçi levitate

ilk yarı ne kadar iyiysek ikinci yarı o kadar kötüydük

herhalde braga maçını düşünüp fazla yormak istemedi hoca ama tam tersi daha çok yorulduk saçma sapan birşey oldu
yada vazgeçtim antalya'nın berbatlığına güvenip 2. yarı pas oyunu denemek istedi herhalde

olmayacağını ne zaman anlayacak acaba
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sEuL

4'e 5'e gidicek maci ne hale getirdiler ya!

Abdullah hocanin oyuna mudahaleleri facia. Yedek klubesinde Guven, Boyd ve Erdem dururken israrla Umut'u sol kanatta kullanmak istemesi sacmalikti. Oguzhan'in oyuna girisi ile savunma anlaminda hicbirsey degismezken ofanstada top tutamamaya basladik.
Ljajic bu sekilde devam edecekse eger isimiz cok zor.

Çevrimiçi MUSTAFA_

yada vazgeçtim antalya'nın berbatlığına güvenip 2. yarı pas oyunu denemek istedi herhalde

olmayacağını ne zaman anlayacak acaba
Ne denemek istediği beni ilgilendirmiyor. Deneme zamanı geçti. Hala anlamak istemiyorsa yarın acı sonuçla baş başa kalır. Resmen oyunu mahvetti. Diaby ve Umut'un oyunda kalması akıl tutulmasından başka bir şey değil. Umut hayatında ilk defa sol kanatta oynadı. Ötesi yok.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Abdullah Avcı tarih yazmışsın yeterince. Artık deneme yanılma işinden vazgeçmelisin  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Ne denemek istediği beni ilgilendirmiyor. Deneme zamanı geçti. Hala anlamak istemiyorsa yarın acı sonuçla baş başa kalır. Resmen oyunu mahvetti. Diaby ve Umut'un oyunda kalması akıl tutulmasından başka bir şey değil. Umut hayatında ilk defa sol kanatta oynadı. Ötesi yok.

+1903

hem özgüven sorunları olan bir takımız antalya basınca mental olarak düştük

buna uygun müdahaleleri olmaması üzücü

Çevrimdışı mrred

Hoca son 4 maçtır farklı farklı taktiklerle çıktı
Maçına göre taktik yapıyor bu bence önemli detay beni umutlandıran kısım da bu
Hocanın sorunu takıma gelmeden önce takımdaki oyuncuları gerçekten daha üst düzey zannetmiş ona göre oyun planı yapmış fakat oyuncular zannettiği kadar iyi çıkmadı ve çok sakatlık oldu. Özellikle Ljajic resmen yokları oynuyor. Savunmada zaten yok hücumda da bu maç biraz kıpırdandı . Özellikle golden önce caner pası vermeden önce top daha kendisine gelmeden çevre kontrolünü yapıp canere pası verdi. Hızlı ve tekte oynadı. Topu ne kadar az dürterse o kadar iyi. Hocanın kapanan takımlara karşı henüz başarılı bir planı yok. Topu rakibe verdiğimiz maçlarda planları hep tıkır tıkır işledi fakat top bizdeyken henüz iyi değiliz. Onu çözmesi gerek
İlk yarı 25 dakiki kusursuz oynadık.
Girdiğimiz pozisyonlarda umut ve diaby ikilisinin chicoya top aldırmaması ve kaptığımız topların çok büyük etkisi var. İlk 25 dakikadaki oyunu geliştirmemiz lazım. Ljajicin gücü ve press kalitesi düşmeye başlayınca Antalyaspor Nazım ile o kanattan gelmeye başladı pozisyonların hepsi o kanattan geldi. Burak ve Ljajic bu fizikle aynı anda sahada olamaz olmamalı
The great gig in the sky

Çevrimdışı blackeagle35

Bence orta sahada topu alıp dribbling yapacak,şut çekecek,pas yapacak bir 8 numaraya ihtiyaç var..Atiba ve Elneny bazen çok benzer kalıyorlar..Bir de Ruiz sol beke çok yaklaştı tabi burada sol önün bomboş olmasının da çok etkisi var..

Çevrimdışı mrred

Ljajic kendine gelmeli. Fizik kalitesini arttırmalı
The great gig in the sky

Çevrimdışı tangaz

+1903

hem özgüven sorunları olan bir takımız antalya basınca mental olarak düştük

buna uygun müdahaleleri olmaması üzücü

+1903

avcı vakit kaybından öte değil

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

bugün iyi ki caner yoktu ikinci yarı antalyanın zenci türkünün yaptıgı bindirmeleri caner varken yapsa traftar caneri antlyaya gömerdi
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mrred

Ljajic sol kanatta oynamaya devam etseydi maçı 3-2 falan kaybederdik. Ciddi bir travma olurdu
The great gig in the sky

Çevrimdışı AigleBordeaux

+1903

+1903
İkinci yarı el frenini çeken kendisi
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı mrred

Gökhan Gönül : Özlenen Beşiktaş kişiden kişiye değişir. Kimi çok gol yiyip çok gol atak yapan takımı sever. Kimi az gol pozisyon veren takımı sever. Baya ağır bir taş atmış
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Elneny maçın temposunu ayarlamalı.
The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

Gökhan Gönül : Özlenen Beşiktaş kişiden kişiye değişir. Kimi çok gol yiyip çok gol atak yapan takımı sever. Kimi az gol pozisyon veren takımı sever. Baya ağır bir taş atmış
Bu taş Avcı'ya. Kanser olmayı kimse sevmez...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Deplasmanda 11. dk 2-0 öne geçen büyük takım ya farka koşar ya maşın fişini orada çeker. Takımda çok ciddi, akılsız ve yetersiz₁ oyuncu çokluğu sorunu var. Geçen sene ki fener ol-mamak için böyle galibiyetler iyidir. Fakat ilk devre bitmeden ilk 2 yarışından koparız gibi duruyor o durumda da 4-5. olmak başarı bu takımla. 5 tane çok net 11 oyuncusuna ihtiyaç var ilk 2 den söz edebilmek için. Çebi nin gelmesine sevindim. Fakat kaliteli oyuncuya ederini verip almayacağını da iyi biliyorum. Hele 5 tane imkansız... Skorer oyuncu yetersizliğin varsa bu ligde olduğun yerde debelenirsin...

5. maçımızda ilk deplasman galibiyetimizi aldık. 4-5 tane daha deplasman alırsa bu takım başarılıdır gözümde.

Takım parasını aldı. Derbi galibiyetinden moralli. 11. dk 2-0 öne geçmiş takım. Avcı nın gerçek anlamda değerlendirileceği ilk maçtı. İstediği tüm ortam oluşmuştu. Sonuç odaklı bakarsak başarılı oldu. İlerisi için bakarsak sınıfta kaldı. Her ne kadar oyuncu profili anlamında geldiği takımdan daha düşük seviye bir kadro olsa da ileri uçta, 4 oyuncunun da çıkması gerekse de yerine sakat Burak hariç sokacak oyuncusu olmasa da 3 hamle yaptı her hamlesinde oyunu daha da rakibe verdi. Giren-Çıkan isim olarak eleştirmiyorum ama her 3 hamle de hatalı... Ayrıca ilerisi için  bizi bekleyen en büyük sorun sezon öncesi herkes Şenol Güneş yi eleştirip Avcı yı kutlasa da erken ve fazla gelmiş demek ki takıma yüklemeler, takımın yaşı önce ki oyun anlayışı da etken olsa da takım 90 dk yı çıkaramadı maalesef. Hem de ligin en zayıf takımlarından birine ve 2-0 öne geçmişken... Bunları da kazandığımız maçtan sonra olsa da - olarak buraya bırakmak lazım.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı mrred

Bu taş Avcı'ya. Kanser olmayı kimse sevmez...
Haklısın tıpkı 3-0 öne geçtiğimiz Fenerbahçe maçında skorun 3-3 e gelmesi gibi...
The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

Elneny maçın temposunu ayarlamalı.
Etrafında yardım edecek tek oyuncu Atiba bu konuda. İki kişi maçın temposunu nasıl ayarlasın. Defansa geri döndüler mi zaten ileri vuruyorlar. İleri oynasa top saklayan adam yok. Dİrek top kaptırıyorlar. Bu takımla oyunu eline alman için Ljajic'in iyi olması lazım. Şu an çok kötü  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı AigleBordeaux

Yine Beşiktaş taraftarı diyor ilginç taraftarımız demek bu kadar zor mu?
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı mrred

Takımın total kalitesi tek tek bireysel kaliteye göre daha fazla. Bu fizik gücüyle aynı anda Ljajic ve Burak'ın takımda olduğu her opsiyonda takım savunması zaafa uğrar ve gol yeriz. Rebochonun önünde Ljajic oynarsa daha çooook gol yeriz.
The great gig in the sky

Çevrimiçi levitate

diss to hoca?

takımın ağır toplarından birinin bunu demesi düşündürüyor

Çevrimiçi levitate

+1903

ben kararsızım ya gitse kim gelicek

sergen diyorsunuz ama ben güvenmiyorum fazla