Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 58 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1685038 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimiçi tolga1903

Nereden tutsan elde kalır. Sanırım vidada aynı şekilde gidecek

Elimizde bu gidişle yerliler ve atiba harici kimse kalmayacak

Çevrimdışı worns

en az 3 milyon euro zarara soktunuz kulübü şu işle. adamın üç aylığının 15%inden tasarruf yapacağım diye milyonlar kaybediyorsun. 10 milyon tl toplamak için dünya kadar kampanya yapıyorsun, 21 milyon tl'yi bir çırpıda çöpe atıyorsun yönetsel başarısızlıktan. bi de bu adam fifa'dan dünya kadar tazminatta kazanabilir.

sırf şu olay bile istifa gerekçesidir.

Çevrimiçi levitate

Özen özel haber girdi. Pandemi dönemi hariç bütün alacakları ödenmiş. O zaman FİFA'da bir şansımız olabilir.
ee derdi ne ki o zaman
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

en az 3 milyon euro zarara soktunuz kulübü şu işle. adamın üç aylığının 15%inden tasarruf yapacağım diye milyonlar kaybediyorsun. 10 milyon tl toplamak için dünya kadar kampanya yapıyorsun, 21 milyon tl'yi bir çırpıda çöpe atıyorsun yönetsel başarısızlıktan. bi de bu adam fifa'dan dünya kadar tazminatta kazanabilir.

sırf şu olay bile istifa gerekçesidir.
parası ödenmediği için tek taraflı fesih ettiyse sözleşmeden doğan tüm alacaklarınıda alır
yani zarar 3 M la sınırlı kalmaz gelecek iki yıllık maaşınıda ödersin.

Çevrimiçi Necmi

ee derdi ne ki o zaman
5 aydır pandemi var 5 ay maaşını ödememezlik demezsin iki ay üst üste ödemezsen oyuncu gider tutamazsın
pandemi var diye yasalar değişmedi.

Çevrimdışı worns

parası ödenmediği için tek taraflı fesih ettiyse sözleşmeden doğan tüm alacaklarınıda alır
yani zarar 3 M la sınırlı kalmaz gelecek iki yıllık maaşınıda ödersin.

muhtemelen öyle olacak. tam bir rezalet.

Çevrimiçi levitate

5 aydır pandemi var 5 ay maaşını ödememezlik demezsin iki ay üst üste ödemezsen oyuncu gider tutamazsın

pandemi bi bize mi var abi :(

ne hallere düştük yav
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Abi borcu azaltacaklar diye umut ediyordu ama bu davalardan sonra borcu arttıracaklar büyük ihtimalle  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

muhtemelen öyle olacak. tam bir rezalet.
Böyle yöneticileri gördükçe ülke futbolu bitsin diye yabancı kuralını destekleyesim geliyor  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Bu yönetimle işimiz cok zor, Beşiktaşı siradan bir kulüb olarak görüyorlar. Beşiktaşın ne demek olduğunun hala farkina varamadilar.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yönetim destek çok az diyor. Taraftar da neden destek bu kadar az diyor? Bunun gibi düşünen çok fazla insan var. İnsanlar artık duygularının sömürülmesinden usandı  :tabe:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Yönetim destek çok az diyor. Taraftar da neden destek bu kadar az diyor? Bunun gibi düşünen çok fazla insan var. İnsanlar artık duygularının sömürülmesinden usandı  :tabe:

Valla böyle acemice hatalar yaparlarsa destek falan gelmez. Ben ve çevremdekiler feda döneminde 100 birim destek olduysa bu dönemde 2 birim falandır. Güvenmeden, inanmadan, icraat görmeden kimse eline cebine atmak istemiyo özellikle de ekonomi bu kadar tepetaklak olmuşken.

Çevrimiçi Necmi

Valla böyle acemice hatalar yaparlarsa destek falan gelmez. Ben ve çevremdekiler feda döneminde 100 birim destek olduysa bu dönemde 2 birim falandır. Güvenmeden, inanmadan, icraat görmeden kimse eline cebine atmak istemiyo özellikle de ekonomi bu kadar tepetaklak olmuşken.
feda döneminde şahsım adına elimden geleni yapmışdım ama bu yönetimin kulübü kurtarma çabası olduğuna inanmıyorumki
hiç bir icraatları bunu göstermiyor. ne yeni kin kussunlar diye günü kurtarmalarınamı destek olayım zaten
feda olayı başka bir olaydı kulübün dinamiklerini harakete geçirecek ateşleyici görevi vardı
bu kampanya öyle değilki resmen dilencilik yapılıyor. feda döneminde ne deniyordu gidin kartal yuvasından ürün alın
hiç para toplanmadıki camianın ruhunu ateşleyecek işler yapıldı. bunlar yapılırken hızla Beşiktaşa gelir kazandırılacak adımlar atılmışdı
sadece Beşiktaş camiasının gücünü arkalarına alıp bu güçle gelir elde etmeye çalıştılar.
Beşiktaşı küçültmeden tersine başımızı dik tutarak yaptılar.
şimdi bu yönetim bir adım atsa taraftar on adım atar yeterki inansın. çok büyük bir destekle gelmişsin taraftar sana zaten destek vermeye hazırdı ne yaptın bir sezonda o desteği sıfırladın neden oldu bu çünkü asli görevinin kulübü yönetmek değilde kin kusmak olduğunu sandın.
burda attığın her adım çarşıyı memnun etmek için sergen istediler diye sergen getiriyorsun yarın ne gelecek
bedava kombine dağıtmakmı. şimdi kulübe destek olan ekonomik gücü yerinde kulübü için para harcayan
taraftar çekiliyor. yarın kombine satışa çıkartsan kaç tane satacaksın ülkenin en pahalı kombinesini alan taraftara
kale arkasında koltukları kaldıracakmış ne olacak kaldırılacakta daha stadı hiç dolduramadınki yetmese kaldır anlarım
ama şimdi yapacağın tek çare kombineleri ucuzlatıp orayı istifleyip para harcayan taraftarı staddan kaçırmak olur
gerçi izin vereceklerini sanmıyorum ama ne olursa olsun bunlar daha kulübe adım atar atmaz taraftarın kuklası oldular ne istiyorsa yapıyorlar
tribüne oynuyorlar yazık.

Çevrimdışı 38life

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı ERAY G

yani kulübe yardım için illa ki janjanlı kampanya yapma gerek, bu mudur...  Kulüp batmış... bitik...
Ben kendi çapımda feda döneminden daha çok yardımda bulundun ve bulunmaya devam edeceğim.
Acaba para nereye gidecek hesabında da olmadan. En azından doğru yere gitme ihtimali var. Hiç vermezsem o ihtimal hiç olmaz.
Kulüp batık transfer bekleyen var... Kulüp batık beceriksiz yönetim diyen var...  Kulüp batık ruizin parasını neden ödemedin diyen var...
5 kuruş paranız yok ve borç ta bulamıyorsunuz hadi çözüm üretin, klavyeden sallamak kolay...

Kulüp mü takım mı denmiş , takım demişler, yahu batık kulübun takımı iyi olsa ne olur?  olamaz ki zaten,  en fazla bir sezon sonra yine yerlerde olursun.
Kulüp sağlam olursa zaten sağlam takım kurarsın. Nerden giriyorsunuz bu renkli kafasına anlamış değilim.

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

yani kulübe yardım için illa ki janjanlı kampanya yapma gerek, bu mudur...  Kulüp batmış... bitik...
Ben kendi çapımda feda döneminden daha çok yardımda bulundun ve bulunmaya devam edeceğim.
Acaba para nereye gidecek hesabında da olmadan. En azından doğru yere gitme ihtimali var. Hiç vermezsem o ihtimal hiç olmaz.
Kulüp batık transfer bekleyen var... Kulüp batık beceriksiz yönetim diyen var...  Kulüp batık ruizin parasını neden ödemedin diyen var...
5 kuruş paranız yok ve borç ta bulamıyorsunuz hadi çözüm üretin, klavyeden sallamak kolay...

Kulüp mü takım mı denmiş , takım demişler, yahu batık kulübun takımı iyi olsa ne olur?  olamaz ki zaten,  en fazla bir sezon sonra yine yerlerde olursun.
Kulüp sağlam olursa zaten sağlam takım kurarsın. Nerden giriyorsunuz bu renkli kafasına anlamış değilim.

Kardeşim senin yorumuna saygı duyuyorum farklı düşünüyor olabilirsin eyvallah. Ama burada kimseyi renkli olmakla suçlayamazsın. Yazarların fikirlerine renkli kafası falan demek bu forumun üslubu değil. Sen yanlış geldin galiba.

Çevrimdışı ERAY G

feda döneminde şahsım adına elimden geleni yapmışdım ama bu yönetimin kulübü kurtarma çabası olduğuna inanmıyorumki
hiç bir icraatları bunu göstermiyor. ne yeni kin kussunlar diye günü kurtarmalarınamı destek olayım zaten
feda olayı başka bir olaydı kulübün dinamiklerini harakete geçirecek ateşleyici görevi vardı
bu kampanya öyle değilki resmen dilencilik yapılıyor. feda döneminde ne deniyordu gidin kartal yuvasından ürün alın
hiç para toplanmadıki camianın ruhunu ateşleyecek işler yapıldı. bunlar yapılırken hızla Beşiktaşa gelir kazandırılacak adımlar atılmışdı
sadece Beşiktaş camiasının gücünü arkalarına alıp bu güçle gelir elde etmeye çalıştılar.
Beşiktaşı küçültmeden tersine başımızı dik tutarak yaptılar.
şimdi bu yönetim bir adım atsa taraftar on adım atar yeterki inansın. çok büyük bir destekle gelmişsin taraftar sana zaten destek vermeye hazırdı ne yaptın bir sezonda o desteği sıfırladın neden oldu bu çünkü asli görevinin kulübü yönetmek değilde kin kusmak olduğunu sandın.
burda attığın her adım çarşıyı memnun etmek için sergen istediler diye sergen getiriyorsun yarın ne gelecek
bedava kombine dağıtmakmı. şimdi kulübe destek olan ekonomik gücü yerinde kulübü için para harcayan
taraftar çekiliyor. yarın kombine satışa çıkartsan kaç tane satacaksın ülkenin en pahalı kombinesini alan taraftara
kale arkasında koltukları kaldıracakmış ne olacak kaldırılacakta daha stadı hiç dolduramadınki yetmese kaldır anlarım
ama şimdi yapacağın tek çare kombineleri ucuzlatıp orayı istifleyip para harcayan taraftarı staddan kaçırmak olur
gerçi izin vereceklerini sanmıyorum ama ne olursa olsun bunlar daha kulübe adım atar atmaz taraftarın kuklası oldular ne istiyorsa yapıyorlar
tribüne oynuyorlar yazık.

Tam bir trol yazısı. Hatta utanç yazısı. dünyanın en pahalı kombinesi çok matah birşey midir ? yerine gelince halkın takımı...  Koltuk meselesi sadece bizim kulübün konusu değil.
Dolduramama konusu stad 25bin kişilikken de vardı. Ne gerek var 40binliğe 25 bini dolduramıyoruz deniyordu. Para harcayan dedikleriniz en baba başkan yönetici vs gelse de pandemi de olmasa seneye yoklar, neden ? çünkü istedikleri takım oluşamayacak, siz de olmayacaksınız ama ben olacağım hatta çok daha istekli bir şekilde olacağım. Öcü dediklerini de olacak...
Birçoğunuz için üzgünüm bir yerlerden para gelmezse süper bir jenerasyon yakalayana kadar olamayacaksınız... o zaman gelince bekleriz.

Çevrimdışı ERAY G

(...)

renkli kafası= ben takıma bakarım kulübün durumu beni ilgilendirmez.

kafanızı siz belirleyin o zaman.

Çevrimdışı mrred

Çarşı passolige karşıydı bir ara ne oldu o iş ? Vazgeçtiler sanırım.
The great gig in the sky

Çevrimdışı worns

ruiz'in parasını ödemeyince düze çıkmıyorsun çünkü kulübü daha da batırıyorsun. iki aylık maaşın hesabını yaparken elindeki satabileceğin değeri kaybediyorsun, üstüne de oynatmadığın oyuncuya maaş ödeme riskiyle karşı karşıya kalıyorsun. paranın olmaması rasyonel olamayacağın ya da bir proje üretemeyeceğin anlamına gelmiyor.

akla yatkın bir plan ortaya koyup seneye maaş bütçesini 1/3 oranında kısıyorum desen de destek bulurdun. kimse pahalı, popüler transferler filan beklemiyor. sadece düzgün, planı olan bir yönetim modeli bekliyor. sadece ruiz meselesi bile bunun olmadığını gösteriyor. kulüp zaten batma yoluna da oyuncularla fifalık olarak, saçma sapan dünya kadar tazminat ödeyerek girmedi mi? kulüp bu kadar darboğazda iken hala aynı şeyleri yapmanın nesini haklı göreceğiz?

beşiktaş bu yönetime mecbur, başka şansı yok demeye getirmişsin ama en batık haliyle üç ayrı başkan adayı vardı kongrede. takıma kimse sahip çıkmıyor denebilecek bir durum yoktu ortada.

insanların görüşleri üzerinden yüzyüze tanımadığın insanlara, kulüp için ne kadar harcadıklarını, nasıl destek vermeye çalıştıkları hakkında hiç bir fikrin de yokken, genelleme yapıp sizler olmayacaksnız, renkli kafası vs gibi şeyler söylemene ise yoruma bile gerek yok sanırım.
[ Son Düzenleme: 15 Temmuz 2020, 22:29:03 worns ]

Çevrimiçi Samet Demir

Yalan yok ben destek vermedim. Vermeyi de halen düşünmüyorum ki sürecin bu şekilde işlemiş olması ve gidişatın kötülüğü beni her geçen gün daha da haklı çıkartıyor. Bizim vereceğimiz 20 TL ile bu çark dönmez, dönmesini düşünmek zaten başlı başına saçmalık.

Ayrıca Serdal Adalı ikinci bir küçülme ile hiç birşey değişmez demişti ki sonuna kadar haklı. Başkan da buna karşılık seçilmeden önce boy boy yapılanma ile ilgili belge gösterdi. Plan ve projelerimiz var dedi, sonuç taraftardan mesaj atmasını beklemek. Vaadler ve yapılanlar tamamı ile tezat.

Ruiz sözleşme fesih ediyor, bizimkilerden adam akıllı bir açıklama bile gelmiyor. Ki 2 hafta adamı idare edemiyorlar bile.

Yönetim sınıfta kalmak üzere...

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

(...)

renkli kafası= ben takıma bakarım kulübün durumu beni ilgilendirmez.

kafanızı siz belirleyin o zaman.
sen belirle bence önce Beşiktaş kafasımı çarşı kafasımı dostum
aslında zoruna giden konu benim yönetim eleştirim değilde onların
çarşıyla olan muhabbetlerini söylemem olabilirmi tabi dillenmemeli bu
dillenirse iyi işler olmaz.

bu arada kaç kişi yardım yapacak kaç bin kişinin yardımı kayseri maçında kaybettiğimiz parayı geri getirmek için
yeterli olur. sportif başarı önemli çünkü ordan kazandığını sana taraftar veremez.
sponsor o başarıya gelir. direk başarı kaynaklı gelirde var. işin ucunda avrupaya gidip para kazanmada var
biz ticari işletme değiliz dostum spor kulübüyüz. spor kulüpleri gelirlerini başarıya göre arttırır
taraftara dilenerek değil.
renkli kafasına gelince okuduğunu anlamıyorsun herhalde taraftara avuç açan dilenen renklilerdi
biz bu işi gayet şık şekilde yapmışdık. şimdi yapılanlar renkli kafası oluyor bizim düşüncemiz değil.

bence bunlar trollük değil ön görü çünkü bugün yaşananları ben bir sene önce daha seçim olmadan söylemişdim.
perşembenin gelişi çarşambadan belliydi.
bu biraz gözlemlemeyle oluyor. trollükle değil.
ama hiç birşey için geç değil daha. yönetim silkelenirse biraz belki kaybettiklerini tekrar geri kazanır nede olsa biz taraftarız
kanmaya hazır bekliyoruz. bir iki başarılı adım bir kaç tatlı sözle yelkenleri indiririz.

Çevrimiçi Necmi

Yalan yok ben destek vermedim. Vermeyi de halen düşünmüyorum ki sürecin bu şekilde işlemiş olması ve gidişatın kötülüğü beni her geçen gün daha da haklı çıkartıyor. Bizim vereceğimiz 20 TL ile bu çark dönmez, dönmesini düşünmek zaten başlı başına saçmalık.

Ayrıca Serdal Adalı ikinci bir küçülme ile hiç birşey değişmez demişti ki sonuna kadar haklı. Başkan da buna karşılık seçilmeden önce boy boy yapılanma ile ilgili belge gösterdi. Plan ve projelerimiz var dedi, sonuç taraftardan mesaj atmasını beklemek. Vaadler ve yapılanlar tamamı ile tezat.

Ruiz sözleşme fesih ediyor, bizimkilerden adam akıllı bir açıklama bile gelmiyor. Ki 2 hafta adamı idare edemiyorlar bile.

Yönetim sınıfta kalmak üzere...

taraftardan 20 lira toplayarak maddi olarak toparlanman mümkün değil. bu şekilde para toplamak rüzgarıda yakalamaz
herkes verdiğini bilir o kadar camia haraketlenmesi olmaz. tersine bu aciziyet olur. bu son derece iş bilmez bir haraket birşeyler yaparsın
camiayı ayaklandırırsın coşturursun o zaman paramı toplayacaksın topla en azından sonuç tatminkar olur.
bu şekilde değil böyle olması Beşiktaşı küçültüyor.

Çevrimiçi Necmi

janjanlı olaylara gerek yok dilenme yeter
kulüpmü takımmı lafı ne anlamadım kulüp çeşitli iş kollarında çalışan holding değil
kulübün geliride gideride takımdır bütün herşey zaten takım etrafında dönüyor kulüp takım için var.
takım olmazsa kulüpde olmaz.
ne zamandır kampanya yapılıyor ne kadar toplanmışdı 10 M mi bak bir ruiz hatasından sadece bonservisinden iki katından fazla kaybettiler
şimdi bir o kadar daha para yatırması lazım taraftarın ruizin sadece bonservis kaynaklı zararını çıkartmak için.
umarım ikna ederlerde döndürürler.
5 kuruş para yoksa borçmu almak lazım gelir yaratsınlar neden geldiler oraya bütün hayalleri önceki yönetimin yarattığı gelirleri kullanmakmıymış.
bir senedir burdalar başardıkları şey sırttaki bekoyu göğüse almak koldaki kaldeyi sırta almak bunlar zaten mevcut olan sponsorlarımız değilmi
ne bekliyorlardı birileri paraları kasaya istifleyip bunlara gelin harcayınmı diyecekti Fikret orman gelirken çokmu para vardı kasada ne yaptı yeni gelir kaynakları yarattı
yoksa herşey ipotekliydi.. taraftara gidip para verin diye dilenmedi. tabi bu konuda o dönem Çebininde büyük desteği oldu.
en azından öyle biliyorduk.

Çevrimiçi levitate

?s=19

:(