Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 24 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1689678 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimdışı mrred

Ahmet Nur Çebi:”Büyük bir aile olarak öze dönüşümüzün ilk adımlarını attık. Sergen ve Burak hocalarımızı göreve getirerek Beşiktaşımızı,cansiparane koruyacak değerli evlatlarına emanet ettik, hep beraber bir üst seviyeye taşıyacağız. Bundan sonra da özümüze dönmeyi sürdüreceğiz.”
Kazanırken öze döndük falan demek kolay da kaybedince "niye öze döndük" diye sorduklarında ne diyecekler? Parasız kulüp biliyoruz öze döndük falan demelerine gerek yok kimse niye Sergen Yalçın geldi demiyor zaten. Özü mözü boşversinler de şimdiden hocanın eline güzel bir kadro versinler. Adamın elinde sihirli değnek yok. Bunlar kadro kuramayacaklar da yolunu mu yapıyorlar anlamadım ? Öz möz diye diyerek uyutmasınlar
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Ahmet Nur Çebi:”Büyük bir aile olarak öze dönüşümüzün ilk adımlarını attık. Sergen ve Burak hocalarımızı göreve getirerek Beşiktaşımızı,cansiparane koruyacak değerli evlatlarına emanet ettik, hep beraber bir üst seviyeye taşıyacağız. Bundan sonra da özümüze dönmeyi sürdüreceğiz.”
Para yok planlama yapamıyoruz loading mi ?
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Pepeyi Lens'i geçtim bugün Hasiç'i Ümraniye kadroya almıyor. Bu çocuğa indirimli haliyle senelik 500kusur bin Euro para ödüyoruz.

Karşılıklı olan bir durum tabi ama karar alımında öncelikle başın ne yaptığına bakarım. F.O şampiyonluklardan sonra tek tanrı modunda takılıp klübün geleceğiyle oynadı.

Neyse, bu konular zaten hep konuşuluyor. Düşüncelerde büyük çoğunlukla mutabıkızdır diye tahmin ediyorum.
Hadi o yine genç gelecek vaad ediyor. En azından umut var. En kötü vasat bir oyuncu olur satarsın 3 5 bişey kazanırsın. Pepe nedir allah aşkına ya ? Defans oyuncusuna 5 verilir mi? Bu şampiyonlar ligi sevdası bizi rezil etti. Aynısı Gsde de oldu oradan da mı ders almadınız. Çilek pasta falan derken adamlar şeker komasına girdiler beli doğrultamadılar.
The great gig in the sky

Çevrimdışı Erman1903

Alanyali junyor fernandesi ya da tsli nekavemeyi 1 milyon bons 700 maasla almak fo vizyonu olmuyor tabi
Lensi alacaksin ortamlarda fbnin elinden aldik ondan az pahali oldu dersin

Taraftara da ders olsun iste bunlar
Komsunun tavugunu kesip yemege kalktilar
Dedik koca gotlu her hareketi faul olan bi adam diye yok ligin icinden gecmismis bilmem ne
He bizim kulubun banka hesabinin irzina gecti herif

Pepenin parasina bisi diyemiyorum burda murat ile ben diyirdum haddini bile pepe senin neyine diye
9 senelik apaci sitoper butcesini 1 sene de harcadik
Mendes bunlara zirnik koklatmari zaten, belese alip araplara satip cebine bons koydugu kwrijmayi tekrar fo ve avanesine soktu adam ustelik bons alarak, nasi bi akil tutulmasidir. Malzemecinin ustune isedi, kadin calisana kamisini gosterdi diye aciklama yapan da bugunun baskaniydi iste
Cok temkinliyim bu yonetime karsi bi daha kandirilmam zaten de gene de meydanlari bisaltmayacaz
Burak kimdi falan diyordu anc bugun kaptan cikiyor herif

Buyuk laf etmeyecen futbolda topcular icin de aynisi gecerli

Su lens yerine nukalma pepe yerine mustafa yumlu alaydik negredo yerine adem buyuk
Daha kotu durumda olmazdik
Paramiz cebimizde kalirdi

Vida 3 lens 2.5 falan aliyor
Paralara bah karyusun da belli degil
Fo yapmisti sozlesmeyi 2 ustudur

Devre arasi rizenin aldigi garmasi fo alsa 1 milyon dolar kira oder adama da 1:5 verirdi yarim devre icin
Bu adami ekonomi bakani yapalim falan diyorlardi
Ayni model var iste bakan

Spor kültürü olmayan insanlar için kaçınılmaz bir şey bu, açıkçası bizde radikal değişimler olması gerektiğine inandığım için Tekinoktay'dan başka aday çıkmamasını dilemiştim.

Çebi dürüst bir adam gibi gözüküyor ama onun da spor geçmişi yok. Neyse ki Sergen altyapıdan geldiği için klübün iç yapısını çok iyi bilen bir adam. Gördüğünü söylemekten çekinmeyeceğini düşündüğüm için bu konularda artık daha rahatım.

O varken abuk subuk oyunculara para yatırılması falan da pek mümkün değil. Bölgenin, ihtiyacın önem seviyesine göre olabildiğince doğru ücretleri öderiz diye düşünüyorum.

Kendimiz mi araştıracağız yoksa her zaman olduğu gibi menajerlerle mi çalışacağız orası daha önemli. 
[ Son Düzenleme: 02 Mart 2020, 15:20:50 Erman1903 ]

Çevrimdışı Onur Küçük

Kazanırken öze döndük falan demek kolay da kaybedince "niye öze döndük" diye sorduklarında ne diyecekler? Parasız kulüp biliyoruz öze döndük falan demelerine gerek yok kimse niye Sergen Yalçın geldi demiyor zaten. Özü mözü boşversinler de şimdiden hocanın eline güzel bir kadro versinler. Adamın elinde sihirli değnek yok. Bunlar kadro kuramayacaklar da yolunu mu yapıyorlar anlamadım ? Öz möz diye diyerek uyutmasınlar
Avcı gibi bir teknik direktör gitti, yerine öz evladımız geldi ve " Hep beraber bir üst seviyeye taşıyacağız" diyor. Doğru demiş.

Çevrimdışı Erman1903

Hadi o yine genç gelecek vaad ediyor. En azından umut var. En kötü vasat bir oyuncu olur satarsın 3 5 bişey kazanırsın. Pepe nedir allah aşkına ya ? Defans oyuncusuna 5 verilir mi? Bu şampiyonlar ligi sevdası bizi rezil etti. Aynısı Gsde de oldu oradan da mı ders almadınız. Çilek pasta falan derken adamlar şeker komasına girdiler beli doğrultamadılar.

4,5 senelik kontratı var Hasiçin. En geç 3 senede bir şeyler olması lazım ki yatırım kurtulsun ama biraz zor gözüküyor. Kimsenin bu çocuğu bir garezi olduğunu sanmıyorum, yeterli görülmüyor ki oynamıyor. Kurtaramazsak 2,5M Euro az bir para değil.

Pepe olayı dediğin gibi. Spor kültürü olmayan Orman'ın başarı gelince zehirlenerek verdiği yaralardan biridir.

Çevrimdışı mrred

Avcı gibi bir teknik direktör gitti, yerine öz evladımız geldi ve " Hep beraber bir üst seviyeye taşıyacağız" diyor. Doğru demiş.
Sanki bana bahanelere hazırlık gibi geldi. Necip, Ertuğrul Rıza falan da öz evlattı. Bunlar geçerliliği olmayan söylemler. Seneye hazırlık yapsınlar 4 ay var önlerinde harıl harıl ucuz ve faydalı oyuncu gözlemlesinler.
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Adamlar Sörlothu neredeyse bedavaya kiralıyor maaşı 2 milyon bile değil. Biz neden böyle adamlar bulamıyoruz ?
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Sörloth 750.00 bin euro kiralama bedeli. 1.5 milyon maaş. İnanılır gibi değil . Farkı hep buralardan yiyoruz işte. Bak Rebocho Larin falan bunlara lafım yok adamlar nispeten genç ve biz de olmasalar bile elden çıkarabiliyorsun. Love nedir allah aşkına ya ? Gönderene kadar göbeğimiz çatladı. Alınırken herkes come to beşiktaş diyordu. 34 yaşına gelmiş adama come to beşiktaş diyoruz inanılır gibi değil. 30 yaş üstüne asla ne kontrat ne bonservis verilmemeli. Ekstra bir oyuncu olursa belki sonra gönderene kadar göbeğimiz çatlıyor. Go home yazınca gitmiyor kimse.
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Al işte yine Balotelliye come to beşiktaş yapmaya başlamışlar inanılır gibi değil ya. Sıfır ders
The great gig in the sky

Çevrimiçi ONUR KOLCU

sergenin yaptığı birşey yokki. Biz ilk yarıdada bu haftalardan sonra uzun süreli galibiyet almışdık.
sergen yada avcı farkı değil zor maçlar bitiyor bu arada rakiplerin zor maçları başlıyor. aynı başarıyı gösterirsek yukarılara tırmanırız.

Abi Sergen - Avcı farkı şurada var.

Biz Rizesporu evimizde yenemedik, Sergen Hoca 3 puan aldı.

Gaziantep fk evinde  bizi tokatladı becerikli olsalar  5 olurdu Sergen Hoca tokatladı.

Başakşehir e karşı puan olarak üstünlük sağlayamadı fakat oyun olarak çok iyi deplasman maçı çıkardı her türlü üstünlüğe rağmen skor alamadık.

4 yediğimiz Trabzonspor a  burda muhteşem oyunla sayısız gol kaçırıp berabere kaldık vs. vs.

Sergen hoca ile Avcı arasında çok var.   Avcı nın 6 da 6 yaptığı yerde bu oyun iştahı ve temposuyla yine yaparız. önemli olan bu gese deplasmanından iyi sonuçla dönmek.

Çevrimdışı Onur Küçük

Sanki bana bahanelere hazırlık gibi geldi. Necip, Ertuğrul Rıza falan da öz evlattı. Bunlar geçerliliği olmayan söylemler. Seneye hazırlık yapsınlar 4 ay var önlerinde harıl harıl ucuz ve faydalı oyuncu gözlemlesinler.
Takımın futbol direktörü veya antrenörü gibi konuşsa asıl o zaman gömülmeyi hakederdi. Buna yeltenenler topukları kalçalarına vura vura kaçtı kulüpten.

Çevrimdışı cursedofdragon

Bence bizden önce gs'li bir teknik direktör sabah akşam ali koç geldi füzyon geldi diyen bir başkan vardı demek istemiş anç :)

Taraftarla zıtlaşan taraftar nederse tersini yapan taraftar işine baksın diyen bir başkandan taraftarın isteğini yapan bir başkana demek istemiş :)

Çevrimdışı mrred

Bence bizden önce gs'li bir teknik direktör sabah akşam ali koç geldi füzyon geldi diyen bir başkan vardı demek istemiş anç :)

Taraftarla zıtlaşan taraftar nederse tersini yapan taraftar işine baksın diyen bir başkandan taraftarın isteğini yapan bir başkana demek istemiş :)
Gördük taraftarın her istediğini yapan başkanı
Türkiye'nin en zengin adamı rezil oldu. Taraftara rağmen Ünal Karaman'ı gönderen Trabzon ise şampiyonluğa oynuyor. Taraftarın her dediği yapılmaz.
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Bu taraftara şirin görünme popülizmi umarım bizi iyice geriye götürmez. İşin kolayı tribüne oynamak tabi. "Lider" tribüne oynamaz yeri geldiğinde tribüne rağmen oynar.
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Takımın futbol direktörü veya antrenörü gibi konuşsa asıl o zaman gömülmeyi hakederdi. Buna yeltenenler topukları kalçalarına vura vura kaçtı kulüpten.
Gömmüyorum sadece hazırlık yapmalarını bekliyorum. Umarım yapıyorlardır. Bu yönetimin transfer performansını göreceğiz. Şunun şurasında 3 ay içinde belli olur.
The great gig in the sky

Gördük taraftarın her istediğini yapan başkanı
Türkiye'nin en zengin adamı rezil oldu. Taraftara rağmen Ünal Karaman'ı gönderen Trabzon ise şampiyonluğa oynuyor. Taraftarın her dediği yapılmaz.

gs taraftarı terimi istedi 2 senedir şampiyonlar dursun  özbeki yolladı taraftarlar daha başarılar.

İyi örnek kötü örnek her zaman olur.

Ancak taraftarı dinlemezsen taraftar işine baksın her sözlerine karşı cıkarsan sonun böyle olur işte gidersin başarı da gelmez taraftarı arkasına alamayan camia da başarı gelmez.

Bir sergen yalçın camiayı nasıl bir hava soktuğu acıkca en güzel örnektir.

Senin yerine gelen başkan yine taraftarın istediği hocayı getirir hatta yapabilires hocanın istediği transfleri yapabilir hem hoca hem taraftar hem başkan iyi olunca başarı gelir 2x2=4.

[ Son Düzenleme: 02 Mart 2020, 16:26:06 cursedofdragon ]

Kevin-Prince Boateng: "Sergen Yalçın, ofansif futbolu tercih eden bir teknik direktör ve bu tercihi benim de futbol anlayışıma uyduğu için mutluyum. Esas önemli olan ise Sergen Yalçın’ın bize aşıladığı mentalite. Rakip ne yaparsa yapsın, önemli olan bizim nasıl oynadığımız. Türkiye’nin en iyi ve en büyük takımı biziz ve oyuna biz hükmetmeliyiz, sahada korkması gereken bir taraf varsa bu rakibimiz olmalı diyor."

Çevrimdışı mrred

gs taraftarı terimi istedi 2 senedir şampiyonlar dursun  özbeki yolladı taraftarlar daha başarılar.

Ancak taraftarı dinlemezsen taraftar işine baksın her sözlerine karşı cıkarsan sonun böyle olur işte gidersin başarı da gelmez taraftarı arkasına alamayan camia da başarı gelmez.

Senin yerine gelen başkan yine taraftarın istediği hocayı getirir hatta yapabilires hocanın istediği transfleri yapabilir hem hoca hem taraftar hem başkan iyi olunca başarı gelir 2x2=4.
Terim doğru bir örnek değil
adam zaten 9 sezon yarışmış 8 inde şampiyon oldu. Adam Gs taraftarı için fenomen
Ona bakarsan Gs taraftarı Tudoru da istemişti. Hatta Dursun ile Karabükspor başkanının arası baya bozulmuştu. Twitterda Tudor diye her yer inliyordu.
Nasıl gönderdiklerini gördük.
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Her zaman dinlenmez diyorum zaten.
Pepe Lens ve Love transferlerinde gördük dinledik ne oldu ? Herkes come to beşiktaş yazdı diyorum . Kimse gelmesin falan yazmadı.
Herkes Atiba transferinde bu kim ne iş var diyordu adam şimdi efsane. Taraftarın aklıyla her zaman kuyuya inemezsin.
The great gig in the sky

Çevrimdışı Erman1903

Sörloth 750.00 bin euro kiralama bedeli. 1.5 milyon maaş. İnanılır gibi değil . Farkı hep buralardan yiyoruz işte. Bak Rebocho Larin falan bunlara lafım yok adamlar nispeten genç ve biz de olmasalar bile elden çıkarabiliyorsun. Love nedir allah aşkına ya ? Gönderene kadar göbeğimiz çatladı. Alınırken herkes come to beşiktaş diyordu. 34 yaşına gelmiş adama come to beşiktaş diyoruz inanılır gibi değil. 30 yaş üstüne asla ne kontrat ne bonservis verilmemeli. Ekstra bir oyuncu olursa belki sonra gönderene kadar göbeğimiz çatlıyor. Go home yazınca gitmiyor kimse.

Haliyle golleri atınca şimdi yükseldi ama buydu zaten Sörloth'un piyasada ederi. O da takımı EPL'de olduğu için.

Biz alışık değiliz ondan garip geliyor.

Terim doğru bir örnek değil
adam zaten 9 sezon yarışmış 8 inde şampiyon oldu. Adam Gs taraftarı için fenomen
Ona bakarsan Gs taraftarı Tudoru da istemişti. Hatta Dursun ile Karabükspor başkanının arası baya bozulmuştu. Twitterda Tudor diye her yer inliyordu.
Nasıl gönderdiklerini gördük.

Terim neden doğru bir örnek değil taraftar terim terim diye bağırdı kapısına gidip yalvardı o zamanın gs başkanı alıp getirmesi gs bugün başarılı olacakmıydı ? Taraftar dursun özbeği göndermese bugün daha başarılı olacakmıydı ?

Biz zamanında demirören yeter diye bağırmasak bu stadı görebilecekmiydik ne kadar sevmesemde orman güneşi getirip 2 sene şampiyonluk avrupada çeyrek final cL'de nağmalup liderlik görebilecekmiydik.

Bahsettiğim bu taraftar genelde oyuncu istemez zaten hoca veya yönetim için tezahürat yapar.Başarızda olsa taraftarın istediği kişi en azından camiayı birleştirir bütünleştirirsin bundan bahsediyorum.

Güzel örnek veriyorum fikret orman taraftar ile zıt gitti taraftar sergen derken o avcı dedi taraftar işine baksın dedi hem bizi yaktı hem kendini yaktı böyle daha mı iyi oldu ? Anç geldi taraftar sergen dedi sergeni getirdi camiada bir anda birleşme oldu bundan bahsediyorum seneye doğru oyuncu planlanması ve hoca ile birlikte taraftarı da arkana aldın mı önünde kimse duramaz bu iş hep böyle olmuştur.

İyi veya kötü seçimler sadece taraftara özgü değil yöneticiler bunların 1000 katını yapıyor taraftarın istediği tek şey düzgün bir başkan ve istedikleri hoca.Bunları yaparsan camia birleşiyor yok yapmazsan taraftar küsüyor bir bütünlük olmuyor.

Çevrimdışı mylife1903

Sen bir de Douglas - Rebocho saymıyorsun  :)
Daglis kim ya
Bizde mi oynuyo

Çevrimdışı mylife1903

4,5 senelik kontratı var Hasiçin. En geç 3 senede bir şeyler olması lazım ki yatırım kurtulsun ama biraz zor gözüküyor. Kimsenin bu çocuğu bir garezi olduğunu sanmıyorum, yeterli görülmüyor ki oynamıyor. Kurtaramazsak 2,5M Euro az bir para değil.

Pepe olayı dediğin gibi. Spor kültürü olmayan Orman'ın başarı gelince zehirlenerek verdiği yaralardan biridir.
Hasice ne desek yalan olur
Oynarken gormek lazim
18 dakikada oynatmamis olsa umraniye
Bunu kiraliyoz size ama sakin oynatmayin sakatlanmasinnfalan demisler diyebilirdik
Adamlar 18dakikada ne mal oldugunu gorduler oynatmiyorlar artik diyen de hakli olabilir
Kapali kutu cocuk beklemek lazim
Belki altin yumurtlayan cocuktur

Çevrimdışı Erman1903

Hasice ne desek yalan olur
Oynarken gormek lazim
18 dakikada oynatmamis olsa umraniye
Bunu kiraliyoz size ama sakin oynatmayin sakatlanmasinnfalan demisler diyebilirdik
Adamlar 18dakikada ne mal oldugunu gorduler oynatmiyorlar artik diyen de hakli olabilir
Kapali kutu cocuk beklemek lazim
Belki altin yumurtlayan cocuktur

Benim önerdiğim kaleciler bu çocuk kadar alıyor, gerisini sen hesap et az mı verdik çok mu. Değişik 1.liglerde 18-20 yaş oynayan ilginç ilginç genç topçular var. Hasiçte ne yıldız kumaşı görebildim ne kaliteli futbolcu olacak atletizm. Bazı insanların fiziği 24-25'den sonra oturur ama ne yapacağız bir 4 senelik daha mı imzalayacağız çocukla. Minimum 750den 3 senelik yapsan o zaman 5M Euro oluyor maliyet.
[ Son Düzenleme: 02 Mart 2020, 17:17:04 Erman1903 ]