2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 38 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2799969 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı 38life

"Bahçeşehir Koleji olarak hali hazırda Beşiktaş’ın şort sponsoruyuz. Ve şort sponsorluğumuz önümüzdeki sezonda da devam edecek. Göğüs sponsorluğuyla ilgili çıkan haberler ise gerçeği yansıtmamaktadır."
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı cursedofdragon

Guimaraes, Tyler Boyd için Beşiktaş'ın yaptığı son teklifi kabul etti. (Record)

Çevrimiçi Akil Emre

Umut güneri çok özleyeceğim , hele demeçleri hiç aklımdan çıkmayacak bülbül gibi şakırdı eski voleybolcumuz sanırım yıldız gibi parladığı voleybol takımı lav edilince dayanamadı

Çevrimiçi murat

"Bahçeşehir Koleji olarak hali hazırda Beşiktaş’ın şort sponsoruyuz. Ve şort sponsorluğumuz önümüzdeki sezonda da devam edecek. Göğüs sponsorluğuyla ilgili çıkan haberler ise gerçeği yansıtmamaktadır."
şimdide nasıl göğüs sponsoru olmaz diye bir yangın çıkabilir :D

🔥 Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve yönetim kurulu üyeleri olağanüstü toplantı kararı aldı.

⏱ Beşiktaş'ta son 24 saat...

🏐 Erkek voleybol şubesinin faaliyetleri durduruldu.

📄 Umut Güner istifasını sundu.

📰 Okechukwu Azubuike'ye yapılan teklifin belgesi sızdırıldı.

Tam Bir Kaos Yaşanıyor Yönetim Acil Toplantı Kararı Aldı

Çevrimdışı Dr.Zeck

Allah sonumuzu hayır etsin ne diyelim

Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı, Sağlık Kontrolünden Geçti

Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı, Acıbadem Altunizade Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçti.

Detaylı kan tetkikleri yapılan Avcı; ortopedi, iç hastalıkları, göz, kulak burun boğaz, genel cerrahi ve kardiyoloji bölümlerinde muayene edildi. Sağlık kontrolleri, akciğer, kardiyak testleri ve radyolojik kontrollerin yapılmasıyla tamamlandı.

Çevrimiçi Necmi

:lol:
hemen bağlandım ve bağladım :D
takımda oynasın diye yetiştirilmiş ve sözleşme imzalanmış oyuncuyu forma giymemiş diye transfer sayarsan takımda oynayıp gitmiş oyuncu da geri dönerse transfer sayılmaz mantıken.
ayrıca alpay rıdvan ve fatih oynayıp süre almış oyuncular 20-30 dakika olsada şmdi bunlar transfer sayılacakmı? sayılmayacakmı? eğer bu sene forma alırlarsa ve bu sene hiç forma giymezlerse  takım kadrosunda olsalar bile transfer olmamış mı olacaklar :lol: yada kadro da olsalar bile aslında beşktaşlı oyuncu sayılmayacaklar mı forma giymediği için :D
oğuzhanı bile tansfer sayıyorlar adeta yeni bir transfer diyerek :D
ben olayı iyice karıştırdım şimdi adriano ile sözleşme bitti
değilmi yani gitti. Şimdi onunla sözleşme yaparsak o zaman yeni transfer sayılıyor :alala:

Çevrimiçi Necmi

şimdi iki gündür sallayanlara verelim mikrofonu
sibirya sesim geliyormu :money:

değilmi yani gitti. Şimdi onunla sözleşme yaparsak o zaman yeni transfer sayılıyor :alala:

@MURAT abi ye göre fabri ve tosic şuan bize geri dönse yeni transfer sayılmıyor @MURAT abi öyle diyor :D  :evillol:

Çevrimiçi Necmi

@MURAT abi ye göre fabri ve tosic şuan bize geri dönse yeni transfer sayılmıyor @MURAT abi öyle diyor :D  :evillol:
bence Murat birşey demiyor senle eğleniyor :D

bence Murat birşey demiyor senle eğleniyor :D

yok bence 6 transfer lazım yazmıştı sonra yazmadım dedi ispat et dedi ben ispat edince "fabri ve tosic" transfer sayılmıyor onlar bizden dedi :D  :evillol:

@MURAT abi bizi eğlendiriyor bence sayesinde her gün yeni bir şey öğreniyoruz :D

çok kral adam ama futbol konuşmaması lazım "cagneyi filan istiyor (vida'yı göndererek)tolgay arslanı beğeniyor" :D 

Burdan senin aracılığın ile teklif de bulunayım @MURAT abi gel ege de bir sahil kasabasına yerleş sebze,bitki yetiştir fitbolu bırak :D
[ Son Düzenleme: 03 Temmuz 2019, 16:25:54 cursedofdragon ]

Çevrimiçi murat

tabiki.kadroda olup oynamamış olanlarda oynamaya başlarsa transfer sayılıyor.oynayıpta başarısız olanlar ise bu sene kadroya girerse adeta yeni bir transfer oluyormuş.
 3 stoperin sakatlandı altyapıdan stoper getirip oynatırsan yeni transfer 2 sakatın var bir stoper altyapıdan gelir yedekte beklerse transfer olmamış oluyor.geldi oynadı sakatlar iyileşti altyapıya geri döndü yine transfer sayılmıyor :D mesela negredo ve love un transferleri düşmüş :lol:

Çevrimiçi Necmi

yok bence 6 transfer lazım yazmıştı sonra yazmadım dedi ispat et dedi ben ispat edince "fabri ve tosic" transfer sayılmıyor onlar bizden dedi :D  :evillol:

@MURAT abi bizi eğlendiriyor bence sayesinde her gün yeni bir şey öğreniyoruz :D
de git...
fabri tosiç marcelo cenk gelsin transferi kapattık deseler hiç transfer yapmadan transferi kapattık diye cayırdarsınız.

Çevrimiçi Necmi

tabiki.kadroda olup oynamamış olanlarda oynamaya başlarsa transfer sayılıyor.oynayıpta başarısız olanlar ise bu sene kadroya girerse adeta yeni bir transfer oluyormuş.
 3 stoperin sakatlandı altyapıdan stoper getirip oynatırsan yeni transfer 2 sakatın var bir stoper altyapıdan gelir yedekte beklerse transfer olmamış oluyor.geldi oynadı sakatlar iyileşti altyapıya geri döndü yine transfer sayılmıyor :D mesela negredo ve love un transferleri düşmüş :lol:
Ben matematiği hiç sevmem böyle matematik problemleriyle gelmeyin bana
havuz sorusundan bile gıcık :bandit:

de git...
fabri tosiç marcelo cenk gelsin transferi kapattık deseler hiç transfer yapmadan transferi kapattık diye cayırdarsınız.

yanlış kişiye söylüyon abi :D

Çevrimiçi murat

çok kral adam ama futbol konuşmaması lazım "cagneyi filan istiyor (vida'yı göndererek)tolgay arslanı beğeniyor" :D 

Burdan senin aracılığın ile teklif de bulunayım @MURAT abi gel ege de bir sahil kasabasına yerleş sebze,bitki yetiştir fitbolu bırak :D
oradan onu buradan bunu alıp kolaj yapma.ben bir kaç nokta atışı ve gençleri ve kadroda atıl duranları takıma monte edebilecek hoca istemiştim.takıma 5-6 oyuncu lazım olabilir belki daha fazlası yedeğiyle ve geleceğe dönük ama 6-7 oyuncu transfer gerekiyor demek değil bu.siz takım içindeki ozi yi sözleşmeli gençleri kiralıktan dönenleri vs hepsini transfer isteği olarak adlandırdınız.ben yedek kaleci çünkü takım içinden ikame zor görünüyor stoper ve ortasahaya 1 oyuncu olarak yazdım diğerleri takım içi genç ve atıl olanlardan yedek kaleciyi transfer olarak 11 e yazmaz isek 3 transfer dışarıdan demişim olursa fabri karıus değişikliği de makul bir istek orası boş değil ama daha iyisi olursa hayır denmez.

Çevrimiçi murat

Ben matematiği hiç sevmem böyle matematik problemleriyle gelmeyin bana
havuz sorusundan bile gıcık :bandit:
işin özeti ben altyapı oyuncusu oynasın deyince  yeni transfer oluyor ama altyapı oyuncusu kampa götürülüyor takıma transfer oluyorlar  ama transferden sayılmıyorlar. :evillol:

Çevrimiçi Necmi

işin özeti ben altyapı oyuncusu oynasın deyince  yeni transfer oluyor ama altyapı oyuncusu kampa götürülüyor takıma transfer oluyorlar  ama transferden sayılmıyorlar. :evillol:
hee

Çevrimiçi murat

oldu da diyelim transfer yasağı geldi oyuncu alamıyorsun kiralıkta ki oyuncularını geri çağırıyorsun altyapıdan 3-5 oyuncuyu A takıma çıkarıyorsun transfer yasağını delmiş oluyorsun  :lol:

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Guimaraes, Tyler Boyd için Beşiktaş'ın yaptığı son teklifi kabul etti. (Record)

Oooo yine boydla anlaşmış, ulan boyd bir kız bizde bir erkek olsak bu kadar anlaşabilen bir çift olarak evlenirdik  :lol: Valla yeter ya, eskiden bööö diye kusuyordum artık boyd diye kusacağım.

Çevrimdışı sozkul

bayağı mantıklı yorum aslında siz değilmiydiniz alt yapıdan gelen oyuncu yeni transferdir diyen
a takıma yükselmezse yeni transferler tutmamış demektir :D

yeni transfer diye birşey varsa eski transfer nasıl birşey oluyor?

oradan onu buradan bunu alıp kolaj yapma.ben bir kaç nokta atışı ve gençleri ve kadroda atıl duranları takıma monte edebilecek hoca istemiştim.takıma 5-6 oyuncu lazım olabilir belki daha fazlası yedeğiyle ve geleceğe dönük ama 6-7 oyuncu transfer gerekiyor demek değil bu.siz takım içindeki ozi yi sözleşmeli gençleri kiralıktan dönenleri vs hepsini transfer isteği olarak adlandırdınız.ben yedek kaleci çünkü takım içinden ikame zor görünüyor stoper ve ortasahaya 1 oyuncu olarak yazdım diğerleri takım içi genç ve atıl olanlardan yedek kaleciyi transfer olarak 11 e yazmaz isek 3 transfer dışarıdan demişim olursa fabri karıus değişikliği de makul bir istek orası boş değil ama daha iyisi olursa hayır denmez.

kolaj yapmam gerçekler neyse açıklarım ben :)

Abi sen neler yazdığını farkında değilsin artık :) Hoca devam ederken kadro iyi diyordun sene sonu 3-4 oyuncu yeterli olur diyon 6-7 oyuncu yazıyon :D

6 oyuncu istediğimi ispatla dedin ispatladım.Sonra kılıf uydurmak için Fabri ve tosic bizden onları sayma dedin :) erzurumun kadrosu bizden iyi dedin diye söyledin dedim.dediğimi ispatla dedin ispatladım erzurum ne alaka diye mesaj attın :) Bide makine külüstür filan iyi çalışıyor diyorsun :)

Al mesajını tekrar hatırlatayım 6 oyuncu yazmışsın(Fabri ve tosic de dahil onlar bizim oyuncumuz değil ya hani) 1 kanat eksik yazmışsın hatta 2 kanat lazım normalde 7 oyuncu lazım.Ekstra gençleride yazmışsın alpay,muhayer,rıdvan bunlardan da faydalanmalı demişsin.

hiç öyle gençlerden atıl filan yazmadın yani :D

dönüp dolaşıp aynı konuyu konuşmaktan gına geldi bu arada :D
[ Son Düzenleme: 03 Temmuz 2019, 16:56:34 cursedofdragon ]

Çevrimdışı sozkul

Başkan yönetim kadrosu iyi değil dedi çoğu kişi. Fikret Orman bunları kulak ardı etti. Hala yönetimsel sıkıntıları yaşıyoruz. Belgeler basının elinde dolaşıyor. Ne olsa dışarı sızdırılıyor. Kendi aralarında uyumsuzluk olan yöneticilerle bu gemi yürütülmeye çalışıyor. Zarar gören hep Beşiktaş oluyor. Umarım düzene gireriz.

Transferde geçen senelerdeki etkinliğini kaybeden Umut Güner, istifa iması ve blöfüyle (Serdal Adalı’ya kaybetmeye başladığı transfer gücünü) başkan nezdinde yeniden geri almaya çalışıyor. (via. Fatih Doğan)

Baş sorumlu Fikret Orman'dır. Yönetemenin tarifini yapıyor adeta.
Bu kadar kötü ve yıpranmış bir yönetim kuruluyla devam etmesinin iki nedeni olabilir.
1.  Birbirlerine nedenini bilmediğimiz bir bağımlılıkları var.
2.  Fikret Orman'ın yanına kendisi talep etse bile varlıklı, güçlü işini bilen adam gelmiyor, onunla çalışamayacaklarını düşünüyorlar.

durum hiç iyi görünmüyor.. Neyse en azından stadımız var deyip  teselli bulmaya çalışalım. Yapacak birşey yok..

Çevrimiçi MUSTAFA_

Transfer haberleri  :)

🚨 | Beşiktaş, Umut Meraş'ın transferiyle ilgili Bursaspor yönetimi ile 7 milyon lira'ya anlaşma sağladı. (Yeni Şafak)

🚨 | Beşiktaş yöneticisi Umut Güner, yönetim kuruluna faksla istifasını sundu. (Skorer)

🚨 | Guimaraes, Tyler Boyd'u Beşiktaş'a satmayı kabul etti. (Record)

🚨 | Beşiktaş, Tyler Boyd ve Okechukwu Azubuike İle Anlaştı.  Boyd Ve Azubuike bu hafta Beşiktaş'a imza atacak.(Takvim)

🚨 | Beşiktaş , Eliaquim Mangala İçin Teklifini Yaptı. Beşiktaş , Mangala'ya Yıllık 2 Milyon € Önerdi. (Hürriyet)

🚨 | Beşiktaş, Erkek Voleybol Takımı'nı dondurma kararı aldı. (OrtaÇizgi)

🚨 | Beşiktaş, Hamburg ile sözleşmesi sona eren Lewis Holtby ile ilgileniyor. (Bild)

🚨 | İtalyan medyasına göre Beşiktaş, bonservisi İtalyan ekibinde olan ve geçen sezonun ikinci yarısını MLS ekibi Vancouver'de geçiren Ali Adnan için fiyat bilgisi istedi. (Milliyet)

🚨 | Beşiktaş Mohamed Diame transferinde sona yaklaştı. Siyah Beyazlılar'ın daha önce teklif yaptığı Diame, kulübü Newcastle United'ın yaptığı 2 yıllık sözleşme teklifini reddetti. (Fanatik)

🚨 | İtalyanlar, 22 yaşındaki oyuncu için 8 milyon Euro bonservis bedeli önerdi. Ama Beşiktaş, 12 milyon Euro’da diretiyor. Son kararı Lazio Başkanı Lotito verecek. Beşiktaş, İtalyan kulübü Lazio’nun ısrarla istediği Dorukhan Toköz için kararını 5 Temmuz Cuma günü verecek. (Hürriyet)

🚨 | Teknik direktör Abdullah Avcı'nın raporu doğrultusunda siyah-beyazlılar, M.Başakşehir'in 31 yaşındaki milli futbolcusu Mahmut'u istedi. Beşiktaş'ın tecrübeli futbolcu için Başakşehir'e 2.5 milyon Euro teklif götüreceği kaydedildi. (Sabah)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★