Sentetik & Selülozik
Sentetik & Selülozik

Beşiktaş Forum|Sentetik & Selülozik Bu başlıkta sporla ilgili olmayan her konu forum kuralları gözetilerek konuşulabilir. Sentetik, selülozik ayrımı yapmak kesinlikle yasaktır.

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sentetik & Selülozik  [Okunma sayısı 147588 defa] Sentetik & Selülozik

Çevrimdışı mylife1903

Yalniz iki secim daha bu korona dinlersiniz

Biz medeni devlet olacaktik refah olacakti ekonomi sahlanacakti ama iste bu korona virusu salan dis mihraklar bizi engelledi

Uzaya gidip petrol bulacaktik bu koronadan dolayi sinirlari kapattilar uzaya gidemedik, petrolu de bulduk ama koronadan foyati dustu cikarmiyoruz bi yuksel fiyatlar hemen cikaracaz

Abye tam giriyorduk korona diye kapattilar kapiyi

Çevrimdışı cursedofdragon

İçişleri Bakanlığı
 Edirne ve Kırklareli’nden Yunanistan ile Bulgaristan’a açılan kara ve demiz hudut kapıları, bugün saat 00.00’dan itibaren giriş-çıkışlara kapatılacak

Çevrimiçi levitate

Valla benim pisikolosikimi bozmak zordur
Ben bile bugun aldim cocugu
Anlattim bak pasaportun burda
Kasa burda
Belgeler burda
Istanbula gidecen
Adresler bunlar telefonlar bunlar
Halan amcan falan artik birinde yasayacan
Dedim arasira gomdukleri yere gelmeyi unutma gafamin oraya da bi zeytin agaci dik
Mezar tasini da besiktas armasi yaptiracaksin diye tembihledim
Yok gommeyip yakacaklarsa dedim kulleri alacan bizim sitada yavas yavas goturup dokersin diye tembihledim
Uzuldu cocuk ama alismak lazim iste
iyi yapmışsın helal valla

türkçe biliyor mu peki abi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Valla benim pisikolosikimi bozmak zordur
Ben bile bugun aldim cocugu
Anlattim bak pasaportun burda
Kasa burda
Belgeler burda
Istanbula gidecen
Adresler bunlar telefonlar bunlar
Halan amcan falan artik birinde yasayacan
Dedim arasira gomdukleri yere gelmeyi unutma gafamin oraya da bi zeytin agaci dik
Mezar tasini da besiktas armasi yaptiracaksin diye tembihledim
Yok gommeyip yakacaklarsa dedim kulleri alacan bizim sitada yavas yavas goturup dokersin diye tembihledim
Uzuldu cocuk ama alismak lazim iste

zagaaa beee
dedecim nereye gidiyorsun bari askerden gelseydim  :lol:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Salgın ile ilgili açıklama mı yapılıyor yoksa seçim için konuşma mı  :alala:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Salgın ile ilgili açıklama mı yapılıyor yoksa seçim için konuşma mı  :alala:

ne bekliyordun mustafa farklı bir şey mi :)

Çevrimiçi MUSTAFA_

ne bekliyordun mustafa farklı bir şey mi :)
Big bangden başlamadığı için şaşırdım. Konuşmadığı her günün acısını çıkartıyor. Günümüze gelemedik henüz...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Güzel filmdi...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

kısaca özetlersek salgın olursa milletin suçu işler düzelirse hükümetin başarısı :D
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

kısaca özetlersek salgın olursa milletin suçu işler düzelirse hükümetin başarısı :D

konuş be penguen :D

Çevrimiçi Samet Ç

Cumhurbaşkanı Erdoğan

100 milyar Türk liralık  Ekonomik destek paketini devreye alıyoruz açıklaması yaptı.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Cumhurbaşkanı Erdoğan

100 milyar Türk liralık  Ekonomik destek paketini devreye alıyoruz açıklaması yaptı.
15 milyar dolar yani. Herhalde en az rakamı biz açıkladık  :alala:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Cumhurbaşkanı Erdoğan

Bu arada bence yeterli değil ama hiç yoktan iyidir

Çevrimiçi Samet Ç

15 milyar dolar yani. Herhalde en az rakamı biz açıkladık  :alala:
Zaman içinde bütçeyi arttırırlar yeterli olacağını sanmıyorum bu bütçenin

Çevrimiçi levitate

Şöyle bir haber var.

https://halkweb.com.tr/hastaneden-goruntu-sizdi-iyi-baslamistik-ama-umre-mahvetti-soylendigi-gibi-100-degil-vaka-sayisi-1000lerde/?fbclid=IwAR27LjYsagEjrNX46-4M8NroLY8kJxdqgeybik_p8RwNH5eirWBkAqDpAN0

Biraz paronayak depresif bir görüntüsü var.
Kulaktan duyma bilgilerle hareket ediyor gibi.
Devletin verdiği verilere inanmaktan başka şansımız yok, en azından belgeler olmadığı sürece kulaktan duyma bilgilere kulağımızı kapatmalıyız.

Biraz paronayak depresif bir görüntüsü var.
Kulaktan duyma bilgilerle hareket ediyor gibi.
Devletin verdiği verilere inanmaktan başka şansımız yok, en azından belgeler olmadığı sürece kulaktan duyma bilgilere kulağımızı kapatmalıyız.

Paranoyak ve depresif olması o hastane de doktor olmasından ve gördüklerinden ve yaşadıklarından ötürü olabilir.

O hastane de doktormuş.

Devletler gerçekleri her zaman gizler gizliyor bu bir gerçek bütün devletler panik havası oluşturmamak için.

Şimdiye kadar korana testi yaptıran sadece 8.000 kişi imiş 80 milyonun yaşadığı bir ülke de.

Bugün başka bir haber gördüm 100 kadar kişi ateş ve öksürük için korana testi yaptırmak içni sıraya girmiş sadece 1 doktor oldugu için vazcayıp insanlar eve dönmüşler artık virüs ise yaydılar.

Çevrimdışı mylife1903

Paranoyak ve depresif olması o hastane de doktor olmasından ve gördüklerinden ve yaşadıklarından ötürü olabilir.

O hastane de doktormuş.

Devletler gerçekleri her zaman gizler gizliyor bu bir gerçek bütün devletler panik havası oluşturmamak için.

Şimdiye kadar korana testi yaptıran sadece 8.000 kişi imiş 80 milyonun yaşadığı bir ülke de.

Bugün başka bir haber gördüm 100 kadar kişi ateş ve öksürük için korana testi yaptırmak içni sıraya girmiş sadece 1 doktor oldugu için vazcayıp insanlar eve dönmüşler artık virüs ise yaydılar.
Turkun virusle imtihani
Insallah teyet gecer

Benim bildigim turkiyede varya o virus bicerdover gibi yayilir
Belki besleme araplar kacar gider suriyeye virusten korkup

Çevrimiçi MUSTAFA_

Turkun virusle imtihani
Insallah teyet gecer

Benim bildigim turkiyede varya o virus bicerdover gibi yayilir
Belki besleme araplar kacar gider suriyeye virusten korkup
Bugün sevgili başkanımızın açıklamalarından anladığım İngiltere gibi yayılsın ve hep birlikte virüse karşı bağışıklık kazanalım yolunu seçtiğimiz. Çünkü "Dua ve sabır ile yeneceğiz." sözünden başka bir şey çıkaramıyorum.

Beşiktaş Tarihi
★★★