Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

0 Üye ve 191 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1804489 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimiçi Talisca1903

9 kisi kalmis Karagumruk takimini yenemediler
10 kisi Kayseriye son Dakika golunu Eski futbolcularindan yediler
Bu da olmaz denilen her seyi basariyor fener tek eglence
[ Son Düzenleme: 09 Şubat 2022, 13:04:33 Talisca1903 ]

Çevrimiçi Samet Demir

Sevim koş kayseri gol attı :)

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Sergen Yalçın'ın Galatasaray'ı çalıştırmaya sıcak baktığı ve ekibiyle göreve hazır olduğu öğrenildi. [Vatan]

Çevrimiçi Necmi

Sevim koş kayseri gol attı :)

bak işde bunu demeyecektin
Bütün sihiri bozdun

Çevrimiçi Necmi

Sergen Yalçın'ın Galatasaray'ı çalıştırmaya sıcak baktığı ve ekibiyle göreve hazır olduğu öğrenildi. [Vatan]

hiç riske girmeyip hemen getirsinler şampiyon hoca daha iyisinimi bulacaklar 😎

Çevrimiçi MUSTAFA_

Okan Buruk ile anlaştılar :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Şenol Güneş  :dry:
Etme

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Şenol Güneş  :dry:
Bari güzel bir kadro versinler de Lazrail iş yapsın

Çevrimdışı mrred

Pepdullah falan diye dalga geçilen adam rekor puanla şampiyon olacak

Uygun ortam doğru organizasyonla adam fark atarak şampiyon oluyor.

Loosermış yaw he he
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Trabzon 25 maçta 1 kez yenildi.
[ Son Düzenleme: 13 Şubat 2022, 21:13:17 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimiçi Samet Demir

Loosermış yaw he he
Yav abi Allahını seversen yazma şunu. Ne Abdullah sevgisiymiş bu sendeki de.

Abdullah hoca ile Trabzon şampiyon olduğunda en çok sen sevineceksin gibi duruyor.

Çevrimdışı mrred

Yav abi Allahını seversen yazma şunu. Ne Abdullah sevgisiymiş bu sendeki de.

Abdullah hoca ile Trabzon şampiyon olduğunda en çok sen sevineceksin gibi duruyor.

renkliler şampiyon olacağına trabzon olsun

adama çok haksızlık yapıldı her maç "yere yatsana" diye bağırdılar.

İstifa diye bağırabilirsin ona bir şey diyemem ama adamı "rencide etmek" neyin nesi

Lafa gelince efendi beşiktaş, iyi insan olmadan beşiktaşlı olunmaz falan diyorsunuz ama rencide edecek şekilde bağırıyorsunuz

Adam yine de efendiliğini bozmadı helal olsun.

Ben fikri takip yapıyorum . Avcı iyi hoca demiştim herkes üstüme çullanmıştı. Zaman her şeyin ilacı herkes her şeyi gördü artık
The great gig in the sky

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Loosermış yaw he he
Bir hocanın hocalığını beğenebilirsin eyvallah da, şu puan farkı hakkaniyetlidir olması gereken budur dersen baya bi komik olursun kusura bakma. Trabzonun bu sene pamuklara sarılarak zorla şampiyonluğa itildiği de çok bariz. İşin teknik taktik kısmı konuşulur ama en az 15 puanının da alenen gasp edildiği gerçeğini nereye koyuyorsun ? Objektif fikri takip yapacaksan eğer işine gelmeyeni örtüp yokmuş gibi yapmayacaksın arkadaşım. Trabzonun "hakem hatası" ile kaybettiği bir maç gösterebilir misin?

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı mrred

Bir hocanın hocalığını beğenebilirsin eyvallah da, şu puan farkı hakkaniyetlidir olması gereken budur dersen baya bi komik olursun kusura bakma. Trabzonun bu sene pamuklara sarılarak zorla şampiyonluğa itildiği de çok bariz. İşin teknik taktik kısmı konuşulur ama en az 15 puanının da alenen gasp edildiği gerçeğini nereye koyuyorsun ? Objektif fikri takip yapacaksan eğer işine gelmeyeni örtüp yokmuş gibi yapmayacaksın arkadaşım. Trabzonun "hakem hatası" ile kaybettiği bir maç gösterebilir misin?
Cevap çok basit haksızlık yapıldığını düşünüyorsanız ya da ligde şaibe var diyorsanız

premier lig izleyin.
ya sudoku falan oynayın
yada dizi falan izleyin.
The great gig in the sky

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Trabzonun forumunda yanlış hatırlamıyorsam 2 ya da 3 sene önce yazılanları okusaydınız hamsiler şampiyon olsun diye kimse söylemezdi.
Şu kadarını söyleyeyim herifler öyle bir kafa yaşıyorlar ki aslında onlar 3. büyük.
Bu sene Avrupa da olmamanın ekmeğini yediler seneye neler olacak göreceğiz.

Çevrimdışı goktasoktay

Fb maçında ve bu maçta iyi oynadılar. Onun haricinde o kadar fahiş hatalar ve görmezden gelme durumlarıyla 3 puan topladılar ki, renklileri bile böyle kollamamışlardır yıllardır. Avcı looser ın kralıdır. Ts nin şampiyon olması bunu değiştirmeyecek. Bu kadar giresunu da ittirseler onlar da şampiyon olur. Şl de görücem ben ts yi. Kim kralmış, kim loosermış..

Çevrimdışı goktasoktay

Dün fb maçında umutun sakatlandığı pozisyonu bein tekrar göstermedi, gösteremedi. Ferdiydi sanırım orada müdahaleyi yapan, ayağa kalkarken umutun bacağına kasti bastı. Bir kaç tekrarda ben dikkat ettim, o sebeple farkettim. Şiddetli bir basma olmasa umut sakatlanmazdı. Kırmızı kart güme gitti artı penaltı. Bein özete de koymayacağı için gözden de kaçmış oluyor. Nazım kaç kere sarı kart görmesi gerekirken bir tane bile görmedi. Daha kaç kişi vardı kart görmesi gereken. Bunları da hala öyle böyle kollamıyor değil hakemler.

Çevrimiçi bjkozy

Trabzon Sampiyon. Biz once kendimize bakip utanmaliyiz. Bizim yuzumuzden Trabzon Sampiyon oldu. Trabzonun rakibini Konya yaptik. Tabiki Konya Trabzonla basa cikamaz.

Aslinda sezon basinda kagit uzerinde guclu kadromuz vardi. Bircok insan gibi benimdr cok umidim vardi. Birakin ligi. Lig cepte avrupada buyuk isler yapariz dedim ama ne yazikki aldigimiz superstarlar balon cikti. Golculer gol atamadi. Gecen sene yuksek form tutanlar normal vasat forma donduler. Sergende sacmaladi. Hakemleri saymiyorum bile. Hepsi bir araya gelince ortadaki tablo cikti.

Gs ve Fb kac sezondur cop oynuyorlar. Son 4-5 sezonun sampiyonu biz olmaliydik.

Çevrimiçi Talisca1903

Cevap çok basit haksızlık yapıldığını düşünüyorsanız ya da ligde şaibe var diyorsanız

premier lig izleyin.
ya sudoku falan oynayın
yada dizi falan izleyin.
Ts Avcı güzellemesi yapacak olanda Hamsi foruma gitsin Beşiktaş sevdalısı adam başka takım güzellemesi yapamaz

Çevrimdışı İsmail Özyurt

premier lig izleyin.
ya sudoku falan oynayın
yada dizi falan izleyin.
Aynen fikri takip dediğin de böyle olur zaten. Teşekkürler.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Talisca1903

Ts Vodafone dan çıkamazdı iki penaltım verilmedi ki Vidanın itilmesine pen6 verilmemesinin izahı yok o maç puan farkı 4 düşecekti o zaman görürdüm kasketle şov yapmayı ben kendimden başka kimsenin Şampiyon olmasını istemem Ts de Gs kadar nefretlik benim için küçük Gs olmuşlar

Çevrimdışı ALDENYX

Komik olan sene basinda gs sewdalilari vardi forumda yerlerini tese sewdalilarina dewretmisler.....
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Ahmet nur çebi ve gelecek teknik direktörümüz şenol güneş falanda kutlamalara gidebilirler. Hatta Trabzon maçında olduğu gibi stadı onlara açsınlar zaten malum bizim taraftardan daha fazla ts taraftarı vardı.