Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

0 Üye ve 47 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1843706 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimdışı Erman1903

Organizasyon olmadan sırf koş koş oyunu buraya kadar.
Sigortalar atmaya başladı.

Bu taktik onların bir ton adamını boşa çıkarıyor kenarlarda falan da bölgesinin oyuncusu olmayan tipler oynuyor. Bence iyi puan topladılar Özil el freni Zayk Anadolu'da zor forma bulur.

Kanat beklerin biri Muhammed ofansif 8 tarzı diğeri Kanat oyuncusu. Bu neticeler iyi bile.

Zaten ağır favoriyiz bunları kendi içlerinde değerlendirmek lazım biraz iyi olsunlar da ligin lezzeti olsun.
[ Son Düzenleme: 12 Eylül 2021, 19:21:14 Erman1903 ]

Çevrimiçi Gökhan Güvenç

İkinci yarı oyun bayağı durdu, 11-12 dk uzatma verilebilirdi.

Onun dışında Fener yine bildiğiniz gibi. Her sene başında medya şişirdikçe şişiriyor, sonra fabrika ayarlarına dönüyorlar. Neyse, FB taraftarı bu oyundan memnunsa bize laf etmek düşmez.  :D
Be the change you want to see in the world.

Çevrimdışı Orhan_

Bu taktik onların bir ton adamını boşa çıkarıyor kenarlarda falan da bölgesinin oyuncusu olmayan tipler oynuyor. Bence iyi puan topladılar Özil el freni Zayk Anadolu'da zor forma bulur.

Zaten ağır favoriyiz bunları kendi içlerinde değerlendirmek lazım biraz iyi olsunlar da ligin lezzeti olsun.

İrfancan'a onca para bayıldılar ve şu sistem içinde nereye koyacaklar :D. Hızlı oyun ile haldır huldur oynamanın arasında fark var. Deli dana gibi koşuyorlar ki bu da sakatlık olarak dönüyor.

Çevrimdışı worns

Anadolu takımları  bu sene hiç tat vermiyor.  Ligde top oynamaya çalışan takım kalmadı.

evet seviye farkları çok fazla. üst grup erken kopacak gibi görünüyor bu sene.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Rossi'nin piyasa değeri 18m euro
fena trollemişler  :lol:

Çevrimdışı Orhan_

Fb yine nispeten basit takımlara karşı kazandığı puanlarla taraftarını kandırıp "geleneksel, yeni uyuşturucu etkisi altına girmiş fb taraftarı şampiyonluk şarkıları konserini" başlatmış. Bu oyuna yaşlı oyuncuları fazla dayanamaz, gençleri ise çok dalgalı performans gösterirler gibi geliyor. Sonra ver elini "kafası yerine gelen fb taraftarı istifa şarkıları konseri"ne.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Şu avcı denen mahlukat bir gsyi yense de günümüz süper geçse

Çevrimdışı Erman1903

İrfancan'a onca para bayıldılar ve şu sistem içinde nereye koyacaklar :D. Hızlı oyun ile haldır huldur oynamanın arasında fark var. Deli dana gibi koşuyorlar ki bu da sakatlık olarak dönüyor.

Ehh yok işte koyacak yer, Mert Hakan - İrfan bunlar hep boşa çıktı. Başkaları da var böyle ama onları beklere koyuyorlar.  Yaşlı olduğu için Sosa'da geri planda. İrfan için Paso dışarıda profesyonel hayat 0 diyor benim Fenerli arkadaşlar.

Ehh yok işte koyacak yer, Mert Hakan - İrfan bunlar hep boşa çıktı. Başkaları da var böyle ama onları beklere koyuyorlar.  Yaşlı olduğu için Sosa'da geri planda. İrfan için Paso dışarıda profesyonel hayat 0 diyor benim Fenerli arkadaşlar.

Ben irfancanın bir tanıdığından aldım bilgiyi aslında arkadaşı da sayılır yani aşırı egoist oldum havalarında biriymiş. Ciddiyet ve profesyonellik 0.

Ayrıca Rossi ve Berisha'ya baya sövmüşler abi. Nasıl adamlar ?

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Şu avcı denen mahlukat bir gsyi yense de günümüz süper geçse

önce beraberlik, beraberlik olmuyorsa tese çok farklı kazansın.

Çevrimdışı celiker1

Kazanan olacaksa Ts kazansın,yoksa berabere bitsin
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı Orhan_

Beraberlik güzel sonuç ama en güzeli kemik sesinin duyulduğu, kırmızıların havada uçuştuğu bir beraberlik.

tese her türlü kazansın. bizim yine bu sene rakip gs olur. fb eli ayağı birbirine dolaşır son şeyde. tese zaten avcı reis çakılır 5 maç sonra falan hamsik başlar küfür etmeye. o yüzden ts ilk yarının bütün maçlarını kazansalar bile ciddiye alamam onları. Başakşehir'e bile şampiyonluk kaybetmiş takımdan bahsediyoruz.

Çevrimdışı worns

bu vitor'un üzerine gitmeyin, adama yazıktır. ne zaman fener'e gelip o kadar plan-taktik kursa, kafa patlatsa bir açıyor karşısında ligi domine eden bi beşiktaş görüyor. üstüne üstlük bu sefer sadece gomez'de yok. adamların potansiyeline inanıp bir sürü para döktüğü oyuncuların, potansiyeline tamamen ulaşsa erişemeyeceği seviyede 3-4 adamımız var. dün bizim maçı izleyince sinir krizi geçirmiştir. herifte talih yok, ne yapalım? avcı sezonumuza filan denk gelmesi gerekiyordu.

Çevrimdışı Erman1903

Ben irfancanın bir tanıdığından aldım bilgiyi aslında arkadaşı da sayılır yani aşırı egoist oldum havalarında biriymiş. Ciddiyet ve profesyonellik 0.

Bence ikisi de kötü futbolcular değiller Rossi Perotti'nin biraz daha forvet özellikli olanı - pek toplam aksiyon yok, Berisha hazır gözükmedi ama bence bu ligde iş yapacak topçu. Bana göre forvete gelene kadar bir sürü sorunları var. Bunlar olmasa Valencia-Dursunla oynarsın ne olacak altı üstü Süperlig. Bu takımın asıl sıkıntı orta saha ve kenarlar onlar iyi çalışsa önlerde fazla sıkıntı çekmezler ama hocaları Zach'ı falan iyi topçu zannediyor. Crespo diye işlerine yarayabilecek koşucu bir tip aldılar ama onun da seviyesi düşük falan.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Tazminat'cı kazansın bugün.
Gese ve fener biran önce kopsun yarışdan ama UEFA'da da devam etsinler.

Tazminat'cı kazansın bugün.
Gese ve fener biran önce kopsun yarışdan ama UEFA'da da devam etsinler.

+1903
Şu Avcı'yı bir tokatlayalım, hamsileri de karadenizin sularına atalım  :lol:

Çevrimdışı Erman1903

Çevrimdışı worns

FB Sivas maçından sonra bu maç gözüme güzel gorundu. İzlenebilir.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Erman1903

Çevrimiçi Samet Ç

Berisha iyi topçuda sertliği alışması lazım ama net golcü değil o yüzden 7-8 haftaya kalmaz Samatta'ya yaptıkları muameleyi yaparlar.

Çevrimdışı levent14

Trabzonun balonu böle maçlarda patlayacak işte isim adamları al ileriye koy helva gibi stoperlerle oyna olacağı bu üstelik Avcının da ne akdar dandik bir hoca olduğunu görün..Adam şu maçta topu gs ye vereyim kaptığım toplarla hızlı cıkayım diye düşünüp oynuyor

Çevrimiçi MUSTAFA_

Avcı için geri sayım başladı. Şenol Güneş kenarda ısınıyor...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★