Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

Sinan66 ve 221 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1812876 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimdışı Çağrı Öz

Milyar dolarları olan adam son şansı olan prestij senesinde gidip en çok tepki toplayacağı teknik direktörü getiriyor.

Futbol ekonomisinin ne durumda olduğunu burdan anlayın da fazla havalanmayın.

Çevrimiçi Necmi

Vitor Pereira nedir ya :D
ben sergenle çok oyalandılar diye yönetime o kadar laf eden ağzıma edeyim
Adamlar bunca zaman pereira ile pazarlıktaymış 😳
Bizde eşeğiz yönetim beğenmiyoruz 😂

Çevrimiçi Necmi

Milyar dolarları olan adam son şansı olan prestij senesinde gidip en çok tepki toplayacağı teknik direktörü getiriyor.

Futbol ekonomisinin ne durumda olduğunu burdan anlayın da fazla havalanmayın.
bu feneri yönetenlerin futbolla alakası yok taraftarları azizin kapısına dayanıp geri dön diye yalvaracak duruma geldi 😂

Çevrimdışı worns

Vitor en azından kamuoyundaki imajı kadar kötü bir hoca değil. 15 16da elinde iyi bir kadro vardı ama bizim performansınız çok yukarıdaydı. Son dönemdeki en dominant oyunumuzdu. Bu sene yine yarışta tutar fbyi.

Çevrimiçi Necmi

Vitor en azından kamuoyundaki imajı kadar kötü bir hoca değil. 15 16da elinde iyi bir kadro vardı ama bizim performansınız çok yukarıdaydı. Son dönemdeki en dominant oyunumuzdu. Bu sene yine yarışta tutar fbyi.
denenmişi denemeyeceksin atalarımız boşa dememiş bu lafı
En azından sahaya 1-0 mağlup çıkacak kaldıki karşısında biz varız şampiyonluğu kaybettiği takım ve yine şampiyon takım
Psikolojik olarakta kırılgan olacak
Bence bundan güzel hoca seçimi olamazdı bana fenere hoca seç deseler bu kadar iyi seçim yapamazdım 😂

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Vitor Pereira fb' yi gayet sağlam takım yapmistı zamanında. Sadece 4 kere yenilmişlerdi. Son yıllarda oyun olarak en iyi oldugumuz sezonda bizim takıma pozisyon vermeden yenmisti bizi. Gol beklentisi olarak da gayet iyiydi ama rvp, fernandao o kadar saçma goller kacırmışlardi ki burada bile dalga geçilmişti.

Herkes dalga geciyor, laf ediyor ama gayet iyi hoca. Hayırsız olur inşallah.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Bielsa ayarında bir td diye bir cümleye başlanmasaydı ve
Daha önce vitor bu takımda bir tramva yaşamasaydı işleri gayet oluru vardı.

Fena adam değil ama bilic gibi bir adam son adımı getiremez. Fakat iyi oyunları olur, o sene mbappeli monacoyu eliyolardı az kalsın. Bragayı eliyolardı yanlış hatırlamyorsam. O son adımı atıcak adam değil.

O yüzden ilk olumsuz şeyde oklar ali koça sonra kendisine dönecek. Bize göre süper tercih. Ben olsam kesinlikle pereirayı tercih etmezdim. Hücum oynatan bir alman/alman antrenörlük eğitimi görmüş birini getirirdim. En azından taraftarı birleştirme, camiayı bir araya getirme adına adımda atmış olur hemde yeni bir nefes, yeni bir hava getirirdim. Emre bile hücum oynatınca takımın taraftarın çehresi değişmiş, sivas maçını yense şampiyon bile oluyorlardı. Ona rağmen yine gidip defansif oynatan adam getirmek ciddi sıkıntı iş. Bizim yönetime sallıyorum ama beterin beteri varmış  :lol: Paranla rezil olmak böyle bir şey sanırım.

Çevrimdışı worns

Sonunu getirir filan demedim bende zaten :) imajı kadar kötü hoca değil. Şampiyon zaten kimse yapamıyor bunları. Eroldan iyi top oynatır 3lü filan dener. Caner'i mesutu filan keser kriz çıkar. Yerli tayfaları kalırsa onlarla kesin olaylar olur vs. Böyle şeyler renk getirir işte. :)

Çevrimiçi MUSTAFA_

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı kaan1903

Konudışı ama bu Adana DemirSpor seneye çok bela takım olur baya iyi hücum hattı kurdular Belhanda Britt Assombalonga Akintola Balotelli. Brumayı da alacaklarmış.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Konudışı ama bu Adana DemirSpor seneye çok bela takım olur baya iyi hücum hattı kurdular Belhanda Britt Assombalonga Akintola Balotelli. Brumayı da alacaklarmış.
Hatay'dan Akintola da geliyor. Daha defans ve orta sahaya da sürpriz isimler var. Adana Demir kalıcı olmaya oynuyor ilk sene  için. Ama maçlar baya iyi olacak. Aksilik olmazsa bende tribünde olacağım :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı 'TaNeR'

Adana bu parayı nereden buluyor, + limit mimit yok mu onlara?
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı kaan1903

Adana bu parayı nereden buluyor, + limit mimit yok mu onlara?
Balotelli ‘nin yarısını sponsor karşılayacakmış.

Çevrimdışı kaan1903

Hatay'dan Akintola da geliyor. Daha defans ve orta sahaya da sürpriz isimler var. Adana Demir kalıcı olmaya oynuyor ilk sene  için. Ama maçlar baya iyi olacak. Aksilik olmazsa bende tribünde olacağım :)
Valla izlemesi keyifli olacak şu yazılan oyuncularda gelirse. Bizden birkaç oyuncuyu vereydik iyiydi

Çevrimiçi Samet Demir

O ileri hatta bruma iş yapmaz. Kesin ve net. Oraya lens gibi pimi çekilmiş patlamaya hazır bomba lazım.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı kaan1903

O ileri hatta bruma iş yapmaz. Kesin ve net. Oraya lens gibi pimi çekilmiş patlamaya hazır bomba lazım.
Bolasie ‘yi almışlar

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bolasie ‘yi almışlar
Bu transferleri uzun süredir biliyorum tanıdıklardan dolayı. Kimleri getirdiler de hep bir sorun çıktı. Ya eşi istemedi ya menajerleri zorluk çıkarttı. Yavaş yavaş çözülüyor aksaklıklar. Boşta olan  yıldızları topluyorlar. Büyük sponsorlarla çözülüyor bu işler. Bizim yönetimde para para, limit limit desin  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Bu transferleri uzun süredir biliyorum tanıdıklardan dolayı. Kimleri getirdiler de hep bir sorun çıktı. Ya eşi istemedi ya menajerleri zorluk çıkarttı. Yavaş yavaş çözülüyor aksaklıklar. Boşta olan  yıldızları topluyorlar. Büyük sponsorlarla çözülüyor bu işler. Bizim yönetimde para para, limit limit desin  :tabe:

Limit olması işlerine geliyor.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı kaan1903

Hücüm hattını baya iyi yaptılar defans ve orta saha nasıl kuracaklar bakalım merak ediyorum. Bizimkiler kuru laf anca ilgileniyoruz desinler

Çevrimiçi MUSTAFA_

Limit olması işlerine geliyor.
İşlerine geliyor da bir planlama emaresi de görmüyoruz ki? Adana pozisyon pozisyon oyuncuları belirledi ve şimdide imza attırıyor. Bizde liste var mı? Sanki imkansız aşklar peşinde koşuyoruz. Ben daha sponsorlu bir transfer hatırlamıyorum. Herkes kullanıyor bu yöntemi. Bizimkiler de hala SMS atın diyorlar.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hücüm hattını baya iyi yaptılar defans ve orta saha nasıl kuracaklar bakalım merak ediyorum. Bizimkiler kuru laf anca ilgileniyoruz desinler
Defansa bir tecrübeli oyuncu bakıyorlar. Bir transfer eş durumundan yattı. Şu an ilgilendikleri oyuncu da iyi. Zaten orada Rassoul ve Tayyip gibi fena olmayan oyuncular var. Bekler konusu da bir şekilde çözülür. Orta saha için de isimler var. En az 6-7 oyuncu daha gelir.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı kaan1903

Defansa bir tecrübeli oyuncu bakıyorlar. Bir transfer eş durumundan yattı. Şu an ilgilendikleri oyuncu da iyi. Zaten orada Rassoul ve Tayyip gibi fena olmayan oyuncular var. Bekler konusu da bir şekilde çözülür. Orta saha için de isimler var. En az 6-7 oyuncu daha gelir.
Vay vay Ads kafaya oynamaya kafayı koymuş  bela takım olurlar ilk 5 i falan zorlarlar o zaman.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Vay vay Ads kafaya oynamaya kafayı koymuş  bela takım olurlar ilk 5 i falan zorlarlar o zaman.
ADS şirket oldu. Yakında halka açılacak şirket hisseleri. Taraftarı çekmeye çalışıyorlar. Şimdiden kombinelerde sıkıntı yaşanma potansiyeli yüksek. Herkes kombine bulur muyuzun derdinde. Yeni statla bir gelir artışı da olacaktır. Tabi takımın en büyük destekçisi Ethem Sancak  :tabe: İlk aşamada amaç kalıcı bir takım olmak. Daha sonra hedef üst sıralar olur.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Ben Eskişehirspor, Karabükspor gibi görüyorum sonlarını ama hayırlısı

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Başakşehir 500.000 euro' ya Ahmed Kutucu' yu almış. Keşke biz alabilseydik.