Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

0 Üye ve 132 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1842112 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimiçi MUSTAFA_

FBlilerin bizi şike ile suçlama şansı yok. Asıl şikeyi kendileri yapmışlar. Ligin ilk yarısındaki Alanya maçından belliydi zaten. Oyuncular gol pozisyonuna girecekleri zaman kaleye yönelmekten vazgeçiyorlardı  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mrred

Bu emre belezoğlu Burak Yılmaz Caner ve arda gibi adamlardan Türk futbolunun derhal kurtulması lazım. Bunlar gerçekten tam manasıyla vasatlar

Geçen maç Canerle tartışan Pelkas ilk 11 den kesik yemiş. Bunlar çete çete

Fenerin en iyi oyuncusu kesik yemiş. Şu Burak ve Caner takımdan gittiği için öyle mutluyum ki. Mide bulandırıcı tiplerdi. Gttikleri her takımı karıştırıyorlar. Taktik disiplinleri sıfır. Taktiğe uymazlar kafalarına göre takılırlar.
[ Son Düzenleme: 08 Nisan 2021, 17:59:33 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimiçi Samet Demir

Bu emre belezoğlu Burak Yılmaz Caner ve arda gibi adamlardan Türk futbolunun derhal kurtulması lazım. Bunlar gerçekten tam manasıyla vasatlar

Fenerin en iyi oyuncusu kesik yemiş. Şu Burak ve Caner takımdan gittiği için öyle mutluyum. Mide bulandırıcı tiplerdi

Geçen sene gittiklerinde gram üzülmemiştim. Pelkas da akşam yoksa biraz daha umudum arttı.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Maçların sonuçları işimize gelecek şekilde geldi. Kasımpaşa ve Başakşehir düşme potasında kalmaya devam etti  :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mrred

Geçen sene gittiklerinde gram üzülmemiştim. Pelkas da akşam yoksa biraz daha umudum arttı.
Bunlar hep bize ders işte. 2 yıldır dilimizde tüy bitmişti sen de aynı şekilde söylüyordun. "Bu takımın Burak Caner ve Ljajicten kurtulması lazım" diye. Gittikleri her takımı karıştıran düzen bozan tipler . Asla takımıma almam. Bir ara Belhanda falan dediler çok korktum . Böyle adamlar bize lazım değil. Bize atiba josef larin boyd aboubakar karakterinde oyuncular lazım.
The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bunlar hep bize ders işte. 2 yıldır dilimizde tüy bitmişti sen de aynı şekilde söylüyordun. Bu takımın Burak Caner ve Ljajicten kurtulması lazım diye. Gittikleri her takımı karıştıran düzen bozan tipler bunlar. Asla takımıma almam. Bir ara Belhanda falan dediler çok korktum . Böyle adamlar bize lazım değil. Bize atiba larin boyd aboubakar karakterinde oyuncular lazım.
Caner benim gözümde pili bitmiş yeni Q7 idi. Şenol Güneş başımıza bela etti bunları. Şimdi de milli takımın başına bela ediyor.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mrred

Caner benim gözümde pili bitmiş yeni Q7 idi. Şenol Güneş başımıza bela etti bunları. Şimdi de milli takımın başına bela ediyor.
Şenol Güneş günah çıkarıyor keşke Kariusu oynatmasaydım da Ersini oynatsaydım diye. Geçti hocam geçti. Hocayla ilgili bir kaç bir şey daha duydum iyice gözümden düştü. Paracı dediklerinde inanmıyordum gerçekten öyleymiş...
The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şenol Güneş günah çıkarıyor keşke Kariusu oynatmasaydım da Ersini oynatsaydım diye. Geçti hocam geçti. Hocayla ilgili bir kaç bir şey daha duydum iyice gözümden düştü. Paracı dediklerinde inanmıyordum gerçekten öyleymiş...
Şenol Güneş'i Şenol Güneş yapan, Beşiktaş ve Beşiktaşlı futbolculardır. Aksini iddia eden faiktir.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mrred

Şenol Güneş'i Şenol Güneş yapan, Beşiktaş ve Beşiktaşlı futbolculardır. Aksini iddia eden faiktir.
Katılıyorum camia gücümüz sayesinde şampiyonluklar kazanan hoca ünvanını aldı.
The great gig in the sky

Çevrimiçi Samet Demir

Bunlar hep bize ders işte. 2 yıldır dilimizde tüy bitmişti sen de aynı şekilde söylüyordun. "Bu takımın Burak Caner ve Ljajicten kurtulması lazım" diye. Gittikleri her takımı karıştıran düzen bozan tipler . Asla takımıma almam. Bir ara Belhanda falan dediler çok korktum . Böyle adamlar bize lazım değil. Bize atiba josef larin boyd aboubakar karakterinde oyuncular lazım.

İnşallah yönetimde ders almıştır. Onların sınavı da şampiyon olursak transfer sezonunda başlayacak. Şimdi yatıp kalkıp hocaya dua etsinler. Tabi kendileri de maaş konusunda kararlı davranıyorlar. Buda olumlu.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

Fenerin en iyi oyuncusu kesik yemiş. Şu Burak ve Caner takımdan gittiği için öyle mutluyum ki. Mide bulandırıcı tiplerdi. Gttikleri her takımı karıştırıyorlar. Taktik disiplinleri sıfır. Taktiğe uymazlar kafalarına göre takılırlar.
o zaman pelkas'a come to beşiktaş diyorum

şaka bir yana çok katkı verirdi adam her şeyi yapabiliyor
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

şenolun beşiktaşa imza attığı gün ts li bir taraftar beşiktaştaki geleceğini yazmıştı adamın yazdıkları tamamen doğru çıktı söylerken tek tek ts den örnek vermişdi son söylediğide beşiktaştan ayrılırken arkasında enkaz bırakacak olmuştu

Çevrimiçi celiker1

Halis Özkahya Fb'nin sıkıştığı zamandaki deplasman hakemidir.Bizim Fb maçından itibaren ligde "operasyon" yapmaya çalışıyorlar.Bu hakemi atamanın baska hiç bir açıklaması yoktur.
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Katılıyorum camia gücümüz sayesinde şampiyonluklar kazanan hoca ünvanını aldı.
öyle deme biz kimizde şampiyon olacağız şenol geldide sayesinde şampiyon olduk
Bunu savunan çok kişi var

Çevrimiçi celiker1

20. dakikaydı galiba Adem Büyük'ün ceza sahasında yerde kaldığı pozisyon var.Fauldür veya değildir ama VAR ın değerlendirmesini beklememek nedir?
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

caner Alınmasın diye neler söylemiştim zamanında aynı şekilde quaresma için millet ölümüne savunuyordu

Çevrimdışı Çağrı Öz

Çevrimdışı Çağrı Öz

Tam Fenerbahçe Erol Bulut döneminden daha kötü yazacaktım gol geldi.

Bu takımın orta sahası ve geri dörtlüsü sanırım bu ligde uzun zamandır gördüğüm en berbat oyunu oynuyor. Malatya az becerikli olsa 3 tane atmıştı.

Çevrimiçi ferdi1903

Tam Fenerbahçe Erol Bulut döneminden daha kötü yazacaktım gol geldi.

Bu takımın orta saha ve geri dörtlüsü sanırım bu ligde uzun zamandır gördüğüm en berbat oyunu oynuyor. Malatya az becerikli olsa 3 tane atmıştı.
Dur bakalim belki biseyler olur daha

Çevrimdışı Çağrı Öz

Fener satmış maçı başka açıklaması yok.

Çevrimiçi celiker1

Bu Malatya'nın önde basmayan,geriye yardım etmeyen Tetteh ve Adem Büyük ile bu maçtan puan çıkarması çok zor
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi murat baltacı

Valencianin attığı golde barajı açan altı numara resmen golü yedirdi dünkü maçtan sonra Alanya maçı sattı diye gündem yaratanlara kapak olsun
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı can1903

Adem-Hafez ikilisi sahadayken çok zor puan çıkarır Malatya. İki tane vurdumduymaz topçuları var.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bize şike diyenlere bak. Bugün çok güleceğiz  :D

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mrred

şenolun beşiktaşa imza attığı gün ts li bir taraftar beşiktaştaki geleceğini yazmıştı adamın yazdıkları tamamen doğru çıktı söylerken tek tek ts den örnek vermişdi son söylediğide beşiktaştan ayrılırken arkasında enkaz bırakacak olmuştu
Tabi biz Ts yi takip etmediğimiz için bilemedik.

Dün oğuzhanı beğendin mi abi
The great gig in the sky