Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 13 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2781259 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimiçi 38life

Haftaya derbide yine farklı bir oyun seyrederiz. Sonrası... Sonrası yine Şenol Güneş :D
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı cursedofdragon

Türkiye’nin en iyi kadrosu bizde diyen adamlar güven ile dorukhan neden oynatılmadı diyor

fıkralarla Türkiye :D  :evillol:

Bizim millet kadar boş konuşan insanı yoran bir toplum görmedim ben :D

Özellikle almanyayı gördükten sonra :)
[ Son Düzenleme: 24 Kasım 2018, 21:18:18 cursedofdragon ]

Çevrimdışı mylife1903

Kulakini tikayamadin mi bu sefer oguzhan, noldi?
Gene geriye oynadigi topla asistinu yapti adam bi gol bi asist devam ediyor

Çevrimdışı tangaz

Yıl olmuş 2019 1 tl ye konulu film izliyoruz

:kop: :kop: :kop:

çinçin bebeleri hopluyordu
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Ahmet Kömürcüler

Bravo takim ayaginiza emeginize saglik👏👏
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı caner.eryigit

Ya ne saygisi o biliyo parasini alacagini
Ustelik paraya sikistik 2 milyon atesle de seni satmayak dese baskan cikartip atesler
Ya abi hepsinin kapı gibi kontratları var onlarda alacak günün sonunda..
Yalnız bizim ergen Twitter da maç boyunca taraftarlara laf yetiştiriyordu.dikiş tutmaz abi ben sana diyim devre arası bir şekilde kalbur üstü kontratlardan kurtulmak lazım..larin içinde zorlamaya gerek Yok olmaz...
1 tl ye şey filmi izlettiler akşam akşam

Kulakini tikayamadin mi bu sefer oguzhan, noldi?
Gene geriye oynadigi topla asistinu yapti adam bi gol bi asist devam ediyor

eksileri artılarını geçti adamın :D

Dorukhan oğuzhan'ın yapması gereken şeyi 1 maçta yaptı 2 asist :D

Çevrimiçi Ahmet Kömürcüler

7 numara artik anlamistir frikikleri Ljajic e birakmasi gerektigini sanirim?

Guven dorukhan ljajic pektemek cok begendim. Istedigim hirs enerji buydu. Hele dorukhan 26 numaranin eski sahibinin hirsini koyuyor ortaya helal olsun :)
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi 38life

Türkiye’nin en iyi kadrosu bizde diyen adamlar güven ile dorukhan neden oynatılmadı diyor

Türkiyenin en iyi kadrosu bizde diyenlerin hiçbiri forvet bölgesinde eksik olduğumuzu inkar etmiyor. Hatta "forvet bölgesindeki eksikliğe rağmen en iyi kadro bizde." diyoruz. Gs kadrosu ile Beşiktaşın kadrosu hemen hemen aynı seviyede. Bunu sezon başı söylemiştim ve tepki almıştım. Ama tepki "hayır. gs'nin kadrosu hiç iyi değil." diye geldi. :D
[ Son Düzenleme: 24 Kasım 2018, 21:22:14 38life ]

gecekondularını başlarına yıktık :D  :evillol:

Çevrimdışı caner.eryigit

Bu arada buz gibi golümüzü de yediler kaşla göz arasında onu da şey edeyim

Çevrimdışı tangaz

hala maç nie burda oynandı diyor birileri

serkan korkmaz açıkladı federasyon stadı incelemiş olmaz burada demiş bunlar 2-3 gün daha verin demişler istedikleri verilmiş dünde federasyon gelip bakmış ulen lolipoplar nie ek süre istediniz hiç bişey yapmamışsınız 3 gün önce neyse hala aynı demiş kızmış 2 de tokat atmış görevli görevliye sonra ya alternatif stad gösterin gösteremiyorsanız stadı biz belirleriz demiş  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

gecekondularını başlarına yıktık :D  :evillol:

paylaşmayın şöle şeyler duygulanıyorum ağlattınız beni gece gece  :bawling:

:kop:

Çevrimdışı tangaz

Bu arada buz gibi golümüzü de yediler kaşla göz arasında onu da şey edeyim

he yav vida sokunca güzel sokuyor güzel seviniyor

Çevrimdışı caner.eryigit

Türkiyenin en iyi kadrosu bizde diyenlerin hiçbiri forvet bölgesinde eksik olduğumuzu inkar etmiyor. Hatta "forvet bölgesindeki eksikliğe rağmen en iyi kadro bizde." diyoruz. Gs kadrosu ile Beşiktaşın kadrosu hemen hemen aynı seviyede. Bunu sezon başı söylemiştim ve tepki almıştım. Ama tepki "hayır. gs'nin kadrosu hiç iyi değil." diye geldi. :D
Böyle yüksek kontratlar verdiğin oyuncular varken şak diye güven dorukhan bir anda koyamazsın.forvet eksikliğine evet doğru dediğin gibi lakin isim olarak iyi oyuncular olabilir ama takım mühendisliği kimyası denen birşey var birbirini tamamlamayan hepsi yıldız oyuncuların olsa bile sahada ki görüntü kağıt üstünde ki gibi olmuyor.sadece forvet eksikliği de Yok onu da söylim.1 senedir burada biryerleri mi yırtıyorum atiba muadili genç bir adam lazım diye orada eksik.sağ bek bölgen eksik bunlar da var..

Çevrimdışı caner.eryigit

he yav vida sokunca güzel sokuyor güzel seviniyor
Darısı önümüzdeki hafta böyle bir tane daha sokuştursun

Böyle yüksek kontratlar verdiğin oyuncular varken şak diye güven dorukhan bir anda koyamazsın.forvet eksikliğine evet doğru dediğin gibi lakin isim olarak iyi oyuncular olabilir ama takım mühendisliği kimyası denen birşey var birbirini tamamlamayan hepsi yıldız oyuncuların olsa bile sahada ki görüntü kağıt üstünde ki gibi olmuyor.sadece forvet eksikliği de Yok onu da söylim.1 senedir burada biryerleri mi yırtıyorum atiba muadili genç bir adam lazım diye orada eksik.sağ bek bölgen eksik bunlar da var..

yav boşver @caner.eryigit kendini yoruyorsun boşuna :D

Hoca gençleri koyucak 2 milyon € alan babel kenarda oturacak bu seferde babel gibi adam nasıl kenarda oturur dicekler :D

Tek eksik santrafor zannediyorlar baksana atiba'nın muadili alınmadı takımda sağ bek yok necip'i izliyoruz sol kanat yok sol bek yok (varda yok adriano sürekli sakat caner yok!) takımda sağ kanadın 36 yaşında.

Ama sorsan kadro mükemmel sorun hoca'da! :D

O yüzden kasma boşver :D

Çevrimdışı tangaz

bu kadar veteranı doldurup kontratları aynı dönem bitecek şekilde takım kurmak özel meziyet gerektirir ondan sonra hoca yanlış oynattı oynatmadı vbvb demek eksik oluyor hocanın bariz hataları var lakin bu kadro ile daha iyisini yapabilecek bir hoca da olmadığını düşünüyorum. gerek bitmekte olan kontratlar yeni kontrat beklentisi nedeniyle sermeler ödenmeyen maaşlara oyuncuların reaksiyonunu da hocayı eleştirirken göz önünde tutmak gerekir.

Çevrimdışı EMİR EMRE

lan o Adem Ljajic'e röportajdan sonra gracias diyen kim :biggrinking:

Çevrimiçi 38life

Hala Türkiyenin en iyi kadrosu bizde :) "En iyi takım" başka, "en iyi kadro" başka.

Çevrimiçi 38life

yav boşver @caner.eryigit kendini yoruyorsun boşuna :D

Hoca gençleri koyucak 2 milyon € alan babel kenarda oturacak bu seferde babel gibi adam nasıl kenarda oturur dicekler :D

Tek eksik santrafor zannediyorlar baksana atiba'nın muadili alınmadı takımda sağ bek yok necip'i izliyoruz sol kanat yok sol bek yok (varda yok adriano sürekli sakat caner yok!) takımda sağ kanadın 36 yaşında.

Ama sorsan kadro mükemmel sorun hoca'da! :D

O yüzden kasma boşver :D

:kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop:
[ Son Düzenleme: 24 Kasım 2018, 21:38:21 38life ]

Çevrimdışı caner.eryigit

bu kadar veteranı doldurup kontratları aynı dönem bitecek şekilde takım kurmak özel meziyet gerektirir ondan sonra hoca yanlış oynattı oynatmadı vbvb demek eksik oluyor hocanın bariz hataları var lakin bu kadro ile daha iyisini yapabilecek bir hoca da olmadığını düşünüyorum. gerek bitmekte olan kontratlar yeni kontrat beklentisi nedeniyle sermeler ödenmeyen maaşlara oyuncuların reaksiyonunu da hocayı eleştirirken göz önünde tutmak gerekir.
Abi eyvallah dediğin gibi hocanın da çok hataları var adam sezon başında dedi oyuncuların paralarını ödeyin gerekirse oyuncu almayın içerde sıkıntı istemiyorum.
Oynayan oyuncular iskelet belli onlar kalsın oynamayan surat yapan adamları yollayın da dedi.hoca be dediyse tersi ini yaptılar.hocayı da eleştiriyorum aşırı muhafazakar bildiği doğrudan vazgeçmiyor günümüz oyununda biraz daha esnek olmak gerekiyor ana zemine rakibe göre farklı atraksiyonlar olmalı.hoca da bu ne yapalım bu saatten snr da değişmeyecek ama birşeyler yapmaya çalışıyor hayırlısı bakalım

Çevrimdışı caner.eryigit

Hala Türkiyenin en iyi kadrosu bizde :) "En iyi takım" başka, "en iyi kadro" başka.
Ana omurgan eksik pasör stoper onun önü ve forvet gerisi tırıvırı.
En iyi kadro arpalarını alamayınca kasıklarına arka adalelerine eurolar sıkışıyor...

Çevrimiçi 38life

Ana omurgan eksik pasör stoper onun önü ve forvet gerisi tırıvırı.
En iyi kadro arpalarını alamayınca kasıklarına arka adalelerine eurolar sıkışıyor...

peki  :)

Çevrimdışı atalay

17/18'in başında Kasımpaşa maçında yedek kulübesini yıldızlar topluluğu diye paylaşanlar kadro mühendisliği diyor. Var böyle tipler. İlk başta her şeyi sorgusuz koşulsuz savunurlar sonra senden daha azılı eleştiren olurlar. Aynı kadro CL'de puan-puantaj yapınca asırlar geçse de bunu paylaşırlar. Eş zamanda ligde 20 küsur puan kaybedince yine puantaja bakıp, anlamını bilmediği kelimeler kullanırlar. Bunlar ekseriyeti oluşturuyor ve tehlikeliler. Kalite ile kadro mühendisliği arasındaki farkı bilmezler. Bir kere oyunu bilmeden mühendisliği nasıl biliyorlar, onu da anlamak zor. İşin enteresanı öncesinde de mühendisliği ve kadroyu kuranları alkışlayanlar da bunlar. Ama bugün taraf olacakları için o hamleleri yapanları gözden çıkardılar. En çok güzellediklerini, kusursuz bulduklarını. Söyleyeyim. Kazanırken de kadro yanlıştı. Ama sen o gün alkışlıyordun. Ayrıca hep derim bazen el yordamı kabataslak organizasyonlardan iyidir. Bazen.
[ Son Düzenleme: 24 Kasım 2018, 21:47:22 atalay ]