Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 43 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2768118 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Aslında beş parasız, herşey temlikli, stad geliri yokken, stad isim hakkı sponsor geliri yokken,  stadı nasıl yaptığımızı çözememiştim ben.
Yapabilenleri tebrik edip duruyordum.
Stad yapım borçlarının acısı mı çıkıyor acaba?
İki yıl üst üste şampiyon olamamış olsaydık ne olacaktı..

Evet sırf geçen sezon transfer + UEFA gelirimiz neredeyse 80 milyon euro.. Bi önceki sezon da 50 desek.. En azından 130 milyon euro gelir elde etmişiz 2 yıllık şampiyonluk sayesinde ekstradan. Forma bilet sponsorluk vs saymıyorum bile..

Çevrimiçi sozkul

sırf geçen sene 170-180 milyon yuro civarı gelirimiz var sanırım burda 800 milyon tlyi geçti milyara yaklaştı die çok konuşuldu bu tl tutarları eski kurlaydı paranın bir kısmını uefa sonradan ödediyse yeni kurla gelirin tl karşılığı çok daha büyük olmuştur. stad ise 120 milyon dolara mal oldu. öncesinde stad yapılırken vodafonedan gelenler tribün isim hakları filan vbvbbb yok abi ne olursa olsun bu kadar kötü durumda olmamak gerekiyordu sanki, açıklanabilir bulmuyorum geldiğimiz durumu.

120 milyon dolara bu kadar merkezi yerde bu kalitede stad yapmanın kolay olmadığını düşünüyorum, acaba gerçek maliyet daha yüksek mi?  mecbur mu kaldık böyle demeye bilinen kıstaslar yüzünden..

Çevrimdışı mylife1903

sırf geçen sene 170-180 milyon yuro civarı gelirimiz var sanırım burda 800 milyon tlyi geçti milyara yaklaştı die çok konuşuldu bu tl tutarları eski kurlaydı paranın bir kısmını uefa sonradan ödediyse yeni kurla gelirin tl karşılığı çok daha büyük olmuştur. stad ise 120 milyon dolara mal oldu. öncesinde stad yapılırken vodafonedan gelenler tribün isim hakları filan vbvbbb yok abi ne olursa olsun bu kadar kötü durumda olmamak gerekiyordu sanki, açıklanabilir bulmuyorum geldiğimiz durumu.
Ben aciklarim da ispat edemem mahalle karisir sonra

Çevrimdışı tangaz

120 milyon dolara bu kadar merkezi yerde bu kalitede stad yapmanın kolay olmadığını düşünüyorum, acaba gerçek maliyet daha yüksek mi?  mecbur mu kaldık böyle demeye bilinen kıstaslar yüzünden..

böyle bi olasılık oldugunu sanmam abi hatta 120 çok die eleştiriler bile wardı
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

Ben aciklarim da ispat edemem mahalle karisir sonra

aman reis sonra necmi abi gelir 800 satır ispat etmezsen .... die brifing verir  :icool:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

aman reis sonra necmi abi gelir 800 satır ispat etmezsen .... die brifing verir  :icool:

Böyle durumların aslı yönetim değiştikten sonra ortaya çıkar genellikle. Zamana bırakıp ileride bir gün öğrenicez

Çevrimdışı tangaz

Böyle durumların aslı yönetim değiştikten sonra ortaya çıkar genellikle. Zamana bırakıp ileride bir gün öğrenicez

walla sözüm ona yd dönemini de öğrenecektik bağımsız denetim raporu çıkınca di mi

Çevrimdışı Onur Küçük

Süleyman Abi; mesele stattan ibaret olsa Ahmet Nur Çebi gibi insanlar neden birtakım şahsiyetlerden rahatsızlık duyup bunlar yüzünden yönetimden ayrılsın? Bu kulübün harcamaları ne zaman kimler geldiğinde fırlamaya başlamış ona bakmak lazım.  Stadın ek masrafı olsun diyelim; böyle bir hesap beklenmedik sürpriz bir masraf olmazdı ki önlemini almayasın.

Çevrimdışı tangaz

başkan gerek yönetici gerek oyuncu seçimlerinde bazı hatalar yaptı bedelini de öde öde bitiremiyoruz ben bunu anlıyorum başka da bir çıkarım yapamıyorum

Çevrimdışı Onur Küçük

lens+mitro alacağına visca olurmuydu reis verirlermiydi 10 milyona
Visca olmaz başka bir isim olur. En başta seçicilerin düzgün olması lazım. Ben taraftar olarak bu seçicilerin Lens, Mitro gibi isimleri hangi kıstaslara göre seçip o paraları ödediklerini merak ediyorum. Larin 3 gol attıktan sonra ertesinde ben aldırdım demek, şampiyonluklar gelirken taraftara zırt pırt atar yapmak kolaydı. Asıl şimdi gelip diyecekleri ne varsa diyecekler cesaretle atarlarını yapacaklar.

Çevrimdışı mylife1903

Neyini ogrenecen herkes herseyi biliyor
Duman cikiyor zaten koku da var
Birileri yangin var diyor oburleri yok la ne yangini mangal yapiyorlar diyor

Suleyman sebadan gelsin

Herkesi bir zaman için aldatabilirsiniz, Bazı kişileri her zaman aldatabilirsiniz, Ama herkesi her zaman aldatamazsınız

Çevrimdışı mylife1903

başkan gerek yönetici gerek oyuncu seçimlerinde bazı hatalar yaptı bedelini de öde öde bitiremiyoruz ben bunu anlıyorum başka da bir çıkarım yapamıyorum
Fikret orman istifa edip guclu yonetim kursun dedigimde mayis ayinin baslariydi herhalde, nopost ustune nopost yiyorduk, insanlar goremiyor herhalde bazi seyleri ya da biz yaslandik kul yutmuyoruz

Hava sicak herhalde

Çevrimiçi Savaş

Paralar nerde abi? Var mı mantıklı izahı olan? Nereye gitti bu paralar?

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tangaz

stad yapılırken mali durum olsun sonrası olası gelirlere göre burda bissürü hesap yapan oluyordu en tutarlılarınıda çağrı asarlı yapardı o hesaplara göre borç 3 sene sonra düşmeye başlayıp patur kütür inecekti hatta benzeri hesapları necmi abiyle karşılıklı paslaşarak yaparlardı ve yaptıkları hesap doğruydu haninerede bu düşüşler nerede para  durum aynı şöyle bizde 10 birim borcun war 3 birim gelirin 5 birim giderin war borcun 12 olur hadi faizi de ekle 13 olur bi bakıyorsun 15 oluyor sonra gelirin 10 oluyor giderin 5 oluyor borcun 8-10 aralığına düşmesini beklersin bir bakıyorsun borç gene 15 hatta 16. milleti mal falan mı sanıyorlar artık iyice can sıkmaya başladı bu durum ciddi ciddi şu dernek hissesini alsın bi işadamı çelse gibi olalım.

Çevrimiçi ferdi1903

Daha kötü günler is coming, demirören zamanina animsatmaya basladi bu olanlar bana, dejavü gibi

Çevrimdışı tangaz

Daha kötü günler is coming, demirören zamanina animsatmaya basladi bu olanlar bana, dejavü gibi

bende bıraktıgı izlenim daha çok aziz cünyır sonrasına doğru gidicez gibi

Çevrimdışı mylife1903

Cevap verecem de gelisine doksana takacaklar sonrA

Hep aklima bu iki adam geliyor paralar nerde diye sorulunca

053219031903u arayip parayi gosterin laa diye bagirin

Çevrimdışı mylife1903

bende bıraktıgı izlenim daha çok aziz cünyır sonrasına doğru gidicez gibi
Serhat akkaya ile yazmadik mi abi unal aysal sonrasi gssi gibi olmasin diye

Çevrimiçi ferdi1903

Baskan devre arasinda eksik olan yerlere transfer yapacaz demis. Gecti borun pazari sür esseği niğdeye baskan, transfer falan yapip olmayan parayi cercöp trabsferlere sacmayin

Çevrimdışı mylife1903

Baskan devre arasinda eksik olan yerlere transfer yapacaz demis. Gecti borun pazari sür esseği niğdeye baskan, transfer falan yapip olmayan parayi cercöp trabsferlere sacmayin

Devre arasi alsalar subatta gelir 5-6 mac senol hoca oynatmaz iki mac sakatlanip iki mac kirmizi gorse mayista oynar
Simdiden getirsinler belki ilk maca yetisir

Solbek almayi unutma mustafali fisini de al

Çevrimiçi sozkul

Süleyman Abi; mesele stattan ibaret olsa Ahmet Nur Çebi gibi insanlar neden birtakım şahsiyetlerden rahatsızlık duyup bunlar yüzünden yönetimden ayrılsın? Bu kulübün harcamaları ne zaman kimler geldiğinde fırlamaya başlamış ona bakmak lazım.  Stadın ek masrafı olsun diyelim; böyle bir hesap beklenmedik sürpriz bir masraf olmazdı ki önlemini almayasın.

İşin arka planını bilmeyen insanlar olarak bir sürü spekülatif soru sorabiliriz Onur, böyle mi oldu sorusunun cevap olasılığı ise sınırsız.
Hepimiz kendi aklımıza yatan bir tahmin yapıyoruz, çünkü yönetim bir açıklama yapmıyor.
Örneğin Ahmet Nur Çebi mi onlardan, onlar mı Ahmet Nur Çebi'den  rahatsızlık duydu bilemiyoruz.  Bugünlere gelinceye değin kim sıkışık dönemlerde elini cebine attı bilmiyoruz ya da ben bilmiyorum. (İnşaat dönemi hariç, o dönem ANÇ'nin katkılarından bolca bahsedildi).
Maddi güçlerine bakıp tahmin edersek paralı adam Ahmet Nur Çebiydi. Belkide adam dama dedi, öyle dediği için ona ihtiyaç kalmadı.. Ve bir umut Serdal Adalı'ya gittiler..
Bunlar benim atmasyon tahminlerim çünkü hiçbir bilgiye dayanmıyor.

Aslında bir yanıyla Fikret Orman bugünleri biliyormuş, o küçülme lafları, ve CB nin kriz yok yaklaşımına rağmen cesurca  çıkıp açıkça kriz lafını kullanan ilk başkan olması, hatta bugünkü durumumuzu sıkça kriz ve döviz artışına bağlaması  geleni gördüğünü anlatıyor ama neden böyle olduğumuzu anlatmıyor.
Veya şöyle anlatıyor, bu yılı atlatabilmemizin tek yolu şampiyon olmamızmış, CL gelirleriymiş. GS gibi kumar oynamış başkan ama onuda kaybetmiş.

Buyrun başkanın açıklamaları:

-BU SENE ŞAMPİYON OLACAĞIMIZA İNANIYORUM-
"Şampiyon olacağımıza inanıyorum. Beşiktaş'ın oynadığı oyundan mutlu değildim ama şu anda mutluyum. Ligin başları olmasına rağmen 3 mağlubiyete ulaştık. Bu ligde de çok şey olacak gibi gözüküyor. Beşiktaşlılar endişe etmesin, bu sene şampiyon olacağımıza inanıyorum. Devre arasında eksik bölgelere takviyeler yapacağız. Her devre arasında hamleler yaptık, bu senede eksiğimiz varsa gerekeni yapacağız."
-KİMSE BEŞİKTAŞ'I ZEDELEMEYE ÇALIŞMASIN-
"Son zamanlarda finansal konular gündeme geliyor. Beşiktaş bizim aldığımız dönemden bu yana sıkıntı yaşıyor. Hiçbir zaman rahat bir kulüp olmadık. Şu anda da Türkiye'nin finansal olarak en iyi kulüplerinden bir tanesidir. Sıkıntılarımız var mı? Var. Döviz kurlarından dolayı sıkıntılar oldu. Yönetim kurulu olarak finansal durumlarla ilgili çalışmalarımız devam ediyor. 200 Milyon TL'nin üzerinden ödemeler yaptık. Kur zararları yaşadık. Lisanslarla alakalı sıkıntılarımız yok. Koca koca holdinglerde sıkıntılar var. Beşiktaş'ın da sıkıntıları var. Kimse bunu gündemi getirerek Beşiktaş'ı zedelemeye çalışmasın"
-DEVRE ARASINDA TAKVİYELER YAPACAĞIZ-
"Teknik konularda yorum yapamam. Mevki belirtmek doğru olmaz. Her mevki için çalışmamız var. Devre arasında takviyeler yapacağız"
-ALANYASPOR'A YAKIŞMADI, AYIP-
"Love için belirli bir ödemeler vardı. Onları da yaptık. Kızgınlıkla yapılmış bir açıklama diye düşünüyorum. Değerli dostlarımıza yakışmadı. Ayıp. Bunları böyle servis etmek yakışmadı. Üzüldüm. Diğer anadolu kulüplerinden alacaklarımız var. Bir gün çıkıp açıklamadık. Çarşamba olan şeyi Perşembe basına servis etmek hoş değil. Biz de ödemelerini yapar, mevzu kapanır"
-BU HAFTA ÖDEMELERİNİ YAPARIZ-
"Basketbol takımını ben de duydum. Bugün İcra Kurulu toplantısı vardı. Onları da gündeme getireceğiz. Ödemelerinde eğer bir gecikme olmuşsa bu hafta ödemeleri yaparız."

Çevrimdışı mylife1903

Buyrun başkanın açıklamaları:

-BU SENE ŞAMPİYON OLACAĞIMIZA İNANIYORUM-
"Şampiyon olacağımıza inanıyorum. Beşiktaş'ın oynadığı oyundan mutlu değildim ama şu anda mutluyum. Ligin başları olmasına rağmen 3 mağlubiyete ulaştık. Bu ligde de çok şey olacak gibi gözüküyor. Beşiktaşlılar endişe etmesin, bu sene şampiyon olacağımıza inanıyorum. Devre arasında eksik bölgelere takviyeler yapacağız. Her devre arasında hamleler yaptık, bu senede eksiğimiz varsa gerekeni yapacağız."
-KİMSE BEŞİKTAŞ'I ZEDELEMEYE ÇALIŞMASIN-
"Son zamanlarda finansal konular gündeme geliyor. Beşiktaş bizim aldığımız dönemden bu yana sıkıntı yaşıyor. Hiçbir zaman rahat bir kulüp olmadık. Şu anda da Türkiye'nin finansal olarak en iyi kulüplerinden bir tanesidir. Sıkıntılarımız var mı? Var. Döviz kurlarından dolayı sıkıntılar oldu. Yönetim kurulu olarak finansal durumlarla ilgili çalışmalarımız devam ediyor. 200 Milyon TL'nin üzerinden ödemeler yaptık. Kur zararları yaşadık. Lisanslarla alakalı sıkıntılarımız yok. Koca koca holdinglerde sıkıntılar var. Beşiktaş'ın da sıkıntıları var. Kimse bunu gündemi getirerek Beşiktaş'ı zedelemeye çalışmasın"
-DEVRE ARASINDA TAKVİYELER YAPACAĞIZ-
"Teknik konularda yorum yapamam. Mevki belirtmek doğru olmaz. Her mevki için çalışmamız var. Devre arasında takviyeler yapacağız"
-ALANYASPOR'A YAKIŞMADI, AYIP-
"Love için belirli bir ödemeler vardı. Onları da yaptık. Kızgınlıkla yapılmış bir açıklama diye düşünüyorum. Değerli dostlarımıza yakışmadı. Ayıp. Bunları böyle servis etmek yakışmadı. Üzüldüm. Diğer anadolu kulüplerinden alacaklarımız var. Bir gün çıkıp açıklamadık. Çarşamba olan şeyi Perşembe basına servis etmek hoş değil. Biz de ödemelerini yapar, mevzu kapanır"
-BU HAFTA ÖDEMELERİNİ YAPARIZ-
"Basketbol takımını ben de duydum. Bugün İcra Kurulu toplantısı vardı. Onları da gündeme getireceğiz. Ödemelerinde eğer bir gecikme olmuşsa bu hafta ödemeleri yaparız."
Basketbol takiminin odemesini 3 aydir yapmamissin simdi mi duydun ya da antremana cikmadiklarini duymaktan mi bahsediyorsun baskan, kim biliyor odemeleri, kim yapiyor garip garip isler ilginc ilginc aciklamalar, basketcilerin paralari da atakim kocu oder belki

Çevrimdışı Orhan_

... ciddi ciddi şu dernek hissesini alsın bi işadamı çelse gibi olalım.

Vodafone'a satalım direkt işte. Beşiktaş halkın takımıdır romantikleri linç kalkışması yaparlar 1-2 ay, ilk şampiyonlukta en büyük destekçi olurlar. O da sorun değil yani.

Çevrimdışı yoruk

bu sözlerin %100 doğru AMA en iyi forvetin negredo ise ve o da gönderilip yenisi alınmamışsa vahh o takımın haline
Zaten bunu demiyor muyuz  :D