2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 36 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3530072 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı annoca

ospina
gg-pepe-vida-adriano
medel-ozzy
töre-yacine adli-babel
larin

şu takım hakemler hıyarlık yapmazsa şampiyon olur.

pektemek-q7-love-negredo'yu elden çıkarabilsek daha ne olsun. hatta pepe'yi satabilirsek maaş yükünden de kurtuluruz. enzo veya medel orayı doldurur. medel geçerse de ortasahayı atiba ile dorukhan doldurur. bu kadro ile şenol hoca şapkadan tavşan çıkarıp şampiyon yaparsa seneye rahatız  :D

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı KAP

Ilk basta gordum ama belki yanlis sandim. Sonra yine gosterdiler baskan da ordaymis. Yeni ekonomi planina bakip ona gore transfer yapmayi mi dusunmus nedir 🤔

Başkan da iş adamı değil mi parasına bakacaktır tabi
hala haber bekliyorum senden
yazık bir şey gelmiyor elden

Çevrimdışı yaço58

madem vida gitmeyecekti rocoya gerek yoktu vida pepe necip medel fatih götürürdü boşuna 1.3m de maaş yükü gereksiz hamle aynı şekilde umut nayirde 300 bin euro alcak iksi toplam 1.6m maaş külfeti onun yerine 10 numaraya maaş 2 verceğine 3m verip sağlam birini almak daha mantıklı olamazmıyı planlama hayal kırıklığı bu sezon benim için
[ Son Düzenleme: 10 Ağustos 2018, 16:14:00 yaço58 ]

Çevrimiçi Koa_lAA

kulüpler birliğini temsilen gitti ovakit... başka kulüp başkanı yok sanırım...

bu arada bu sarı civciv çıldırdı... alüminyum yüzde 20 çelik yüzde 50 ek vergi die twitterdan yazdı... dolar yarım saate 7 olur...  :s20: :s20:

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Dolar dolsa ne olur, dolmasa ne olur. Biz hep 50 liralık futbolcu alırız olur biter  :evillol:
:evillol: :evillol:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Dolar 6.57

Euro 7.53

10 gün öncesine kadar 4.90 $ 'dı.

Devülasyon oldu.

oyuncu almak bi kenara dursun klüpler battı gözüken o.
[ Son Düzenleme: 10 Ağustos 2018, 16:46:48 cursedofdragon ]

Çevrimdışı mrred

Arsenel TD açıklama yapmış Carl Jenkinson ve Ospinanın gitme ihtimali var demiş. Sanırım ospina ile birlikte ilgilendiğimiz diğer oyuncu Carl Jenkinson ikisini birlikte 4 milyona bitirirsek büyük başarı olur.
The great gig in the sky

Çevrimdışı enesbjk

10 gün öncesine kadar 4.90'dı.

Devülasyon oldu.

Sadece klupler batsa iyi

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 12 Ağustos 2018, 14:03:19 atalay ]

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Bizim en buyuk gelir kaynagimiz Tr ligi yayin gelirleri ne oluyor ?  Doviz artinca o da artiyor mu ?  Artsa o zaman yayinci kurulus buyuk zarar edecek. Artmaz ise anadolu kulupleri sezon icinde iflas bayragini cekmeye baslar heralde. Sonra sarisin kardesler gider, en son biz.

Ben 2 yil sonra butun kulupler satilir diyordum, sanki daha kisa surecek gibi.

fener slimaniyi almış ilgilendiğimiz bir oyuncuydu.

Bizim en buyuk gelir kaynagimiz Tr ligi yayin gelirleri ne oluyor ?  Doviz artinca o da artiyor mu ?  Artsa o zaman yayinci kurulus buyuk zarar edecek. Artmaz ise anadolu kulupleri sezon icinde iflas bayragini cekmeye baslar heralde. Sonra sarisin kardesler gider, en son biz.

Ben 2 yil sonra butun kulupler satilir diyordum, sanki daha kisa surecek gibi.

anadolu takımları çoktan  battılar zaten.

Çevrimiçi Koa_lAA

ticareti benim koyunlarla yapacan aga başka çözüm kalmadı... bit koyunlarla... dolar-yuro falan hikaye... bak nasıl afallıyolar sonra... en son çil yavrusu gibi ya biz dağılırız zaten ya da onlar...

yuro 10 lira olursa ben katarlı şeyh olsam gelir beşiktaşı satın alırım... taraftar, stad, tesis, şehir güzel ... 1 yuroya bi paket cigara alıyon.. daha ne..

Çevrimdışı mylife1903

madem vida gitmeyecekti rocoya gerek yoktu vida pepe necip medel fatih götürürdü boşuna 1.3m de maaş yükü gereksiz hamle aynı şekilde umut nayirde 300 bin euro alcak iksi toplam 1.6m maaş külfeti onun yerine 10 numaraya maaş 2 verceğine 3m verip sağlam birini almak daha mantıklı olamazmıyı planlama hayal kırıklığı bu sezon benim için
Onceki sezonlar sanki pilan pirohram iyiydi

Çevrimdışı mylife1903

kulüpler birliğini temsilen gitti ovakit... başka kulüp başkanı yok sanırım...

bu arada bu sarı civciv çıldırdı... alüminyum yüzde 20 çelik yüzde 50 ek vergi die twitterdan yazdı... dolar yarım saate 7 olur...  :s20: :s20:
Normal kendince terbiye ediyo biberliyo

Sen ortam konsimatrisi gibi bi oraya bi buraya yanasirsan etiketi yapistirip ona gore muamele ederler.

Çevrimdışı mylife1903

Dolar 6.57

Euro 7.53
Seytan diyo git yazarkasayi at ankaraya da vururlar o dakika

Çevrimdışı mylife1903

10 gün öncesine kadar 4.90 $ 'dı.

Devülasyon oldu.

1 ocakta kac paraydi bu
Bekletilen akanyakit vrgilerini de bu hafta yansitirlarsa benzin 11-12 lira olur
Ulan ne ileri gorusluyum ozel ucagi konusurken benzin patlayacak
Otobusle gidilsin deplasmana
Kulup araclarina da gaz taktirin

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Seytan diyo git yazarkasayi at ankaraya da vururlar o dakika

Devlet büyüklerine hakaret ve halkı isyana teşvikten 10 yıl yersin.

Çevrimdışı mylife1903

Yeni ek vergiler gelir, gümrük vergileri arttırılır, Hammade satışı durdurulur, birkaç fabrika daha kapanır. Yüzünü yıkamak için kullandığınız sudan 5 farklı özel tüketim vergisi katlanarak alınmaya devam eder.
Tahret suyuna dokunmazlar insallah

Çevrimdışı mylife1903

fener slimaniyi almış ilgilendiğimiz bir oyuncuydu.
17 atar
Ileri hatlari suan bizden daha iyi

Valbu julyo ayev
     Slimani

Karsilarina quaresma ve babel koyabiliriz 2 adam fazlalari var hala
Valbu 7 julyo 10 ayev 12 silimani 17 atar 46 saldo 4 atsa 50 yi bulurlar

Bizde quaresma 1 lens 2 babel 14 atsa larin 10 love 5 tore 2 34
Notum bol bugun

Çevrimdışı tuncaboylu

$ = 6
€ = 7
6.5
7.5

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Gökhan Kurt

6.5
7.5

Dış mihrakların oyunu gaza gelmeyin hemen...  Sonunada kadar burdayız.  :lol: :lol: :lol:

Etiketler: