2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 21 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3545305 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

Yeni sezonda Premier Lig’de mücadele edecek Wolverhampton’ın kadrosuna katmak istediği Pepe, Beşiktaş yönetimine teklifi değerlendirmek istediğini iletti. (NTV)

yazdım ya yunus yukarda bi daha neden aynısını paylaştın ?

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bonservis falan değildir o, maaşının karşılayacakları kısmıdır.

500 bin kurtarsak kârdır, Umut transferi de anlam kazanır.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Başak geçen sefer maaşının 1 milyonunu vermişti

Bonservisdır o ama maaşının bir kısmını mutlaka bize kitlerler o ayrı mevzuu
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Başak geçen sefer maaşının 1 milyonunu vermişti

Bonservisdır o ama maaşının bir kısmını mutlaka bize kitlerler o ayrı mevzuu

sözleşmesi seneye bitiyor artık biz maaşının bi kısmını vermeyiz biraz bonservis bir şey yaparız komple elden çıkar artık.

Başakşehir de oynasın işte istanbuldan ayrılmamış oluyor.

Çevrimdışı Ripley

Q7 gerçek karakartal oldugundan başka takımda oynamak istememesi takdire şahan.Bu sene en önemli çıkış yılı olup takımı alıp şampiyonluga götürecektir.

Saygılarımla

Aynen abi tam bir kara kartalmış !!!

bana negredo gitmeyecekmiş gibi geliyor :D

Love gidecek pektemek gidecek.

Larin'de kiralık gidecek oynayabileceği bir takıma avrupa da.

Nedense negredo maaşını düşürüp kalıcak gibi geliyor yanına bi santrafor daha alınacak gibi ben öyle hissettim :)

Çevrimiçi Samet Ç

vida'yı şimdi satamazsak bi daha hiç satamayız.

Bizim ligde bizim takımda olmadı vida DK ile güzel piyasa yaptı.
Orası da doğru ama savunmayı bozup kaleci de dahil liglerin başlamasına kısa bir süre kala sil baştan savunma tandemi kurmak aşırı riskli olur.

Orası da doğru ama savunmayı bozup kaleci de dahil liglerin başlamasına kısa bir süre kala sil baştan savunma tandemi kurmak aşırı riskli olur.

Pepe-Vida giderse yeni bir tandem kurucaz gibi duruyor :)

Medel-Roco idare edekoyar :)

Çevrimiçi Necmi

Mendes Wolwerhampton'ın kasayı boşaltıyor doğru olma ihtimali yüksektir. Ama Pepe'yi satarsak Vida'yı satar mıyız sanmıyorum.
pepeyi satarsak vida için almak isteyen bayağı bir bedel ödemek zorunda kalır
 :upto:  rakitsky alırız :bandit:

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Sözleşme detayları geldi..
75 bin euro yanılmışız:)

✅Atiba 1 yıl daha Beşiktaş’ta..
💶 Yıllık 825 bin euro..
⚽️ 10 maç oynarsa + 100 bin euro..

(via: Fırat Günayer)
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tuncaboylu

Olsun.

Pepe + Vida'dan 30 gelecekse, ben o riski afiyetle yerim.

Çevrimiçi Necmi

vida'yı şimdi satamazsak bi daha hiç satamayız.

Bizim ligde bizim takımda olmadı vida DK ile güzel piyasa yaptı.
olmadığına neye göre karar veriyorsun devre arası son anda gelmiş
antrenmansız oyuncu olduğunu unutma bence neden sürekli oyuncunun gelip formayı giyip
sahada döktüreceğini düşünüyorsunuz heleki stoper mevkiğinde
ekürünü tanımıyorsun kaleciyi tanımıyorsun bekleri tanımıyorsun ön liberoyu tanımıyorsun alışana kadar 6 ay geçer
bu sürede iki yanlış pas yapsan iki geç refleks göstersen bitiyorsun vücut refleksleri
önceki takım oyuncularına alışmış
marcelo ya neler söylenmişdi devre arası geldiğinde son haftalar şampiyonluğa giderken attığı o iki gole kadar
küfür ediliyordu bütün yarı sezon almanyada küme düşen takımdan oyuncumu alınır deniyordu.

pepeyi satarsak vida için almak isteyen bayağı bir bedel ödemek zorunda kalır
 :upto:  rakitsky alırız :bandit:

Daha iyisini isterim abi o zaman deli para kaldırcaz :D

antrenmansız oyuncu olduğunu unutma bence neden sürekli oyuncunun gelip formayı giyip
ekürünü tanımıyorsun kaleciyi tanımıyorsun bekleri tanımıyorsun ön liberoyu tanımıyorsun alışana kadar 6 ay geçer
bu sürede iki yanlış pas yapsan iki geç refleks göstersen bitiyorsun vücut refleksleri
marcelo ya neler söylenmişdi devre arası geldiğinde son haftalar şampiyonluğa giderken attığı o iki gole kadar
küfür ediliyordu bütün yarı sezon almanyada küme düşen takımdan oyuncumu alınır deniyordu.

katılmıyorum abi olacak adam kendini belli ediyor marcelo'yu da devre arasında almıştık sanki 40 yıldır bizde oynuyormuş gibi cuk diye oturmuştu.

Marcelo ile birlikte alexis almıştık o olmadı mesela direk gönderdik.

Vida'da bizim uyum sağlayamadı boyko hesabına dönücek buda yoksa kamp yese bi düzelir oraya doğru gidiyor :D

Vida geriye doğru kaçıyor  sürekli bize uyum sağlayamıyor sağlayamaz ama ingiltere de iş yapar :)

Olsun.

Pepe + Vida'dan 30 gelecekse, ben o riski afiyetle yerim.

Pepe 7 + Vida 25 = 32 gelir :D

Çevrimiçi levitate

?

negredo'ya dedim abi :D beşiktaş'ta mutluymuş bilmem ne kısaca desene 4.2 alıyorum niye gideyim :akuma:

hoca şu saatten sonra kendi isteğiyle negredo'ya forma vermez
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

Daha iyisini isterim abi o zaman deli para kaldırcaz :D

bence şu anda avrupada rakitsky den daha iyi bir sol stoper yok.
mylife işin daha uzmanı

Çevrimiçi Necmi

katılmıyorum abi olacak adam kendini belli ediyor marcelo'yu da devre arasında almıştık sanki 40 yıldır bizde oynuyormuş gibi cuk diye oturmuştu.

Marcelo ile birlikte alexis almıştık o olmadı mesela direk gönderdik.

Vida'da bizim uyum sağlayamadı boyko hesabına dönücek buda yoksa kamp yese bi düzelir oraya doğru gidiyor :D

Vida geriye doğru kaçıyor  sürekli bize uyum sağlayamıyor sağlayamaz ama ingiltere de iş yapar :)

katıl katılma adam dk karmasına seçildi. ileri çıkmıyor hikayesinin boşluğunuda dk da gördük
demek takıma uyum sağlayamadı henüz hata yapmaktan çekindiği için çıkmadı. zaten kaç maç oynadı
golü bile var.
[ Son Düzenleme: 29 Temmuz 2018, 17:41:36 Necmi ]

Çevrimdışı Karabay

yahu adam derbide gol bile attı hemde o biçim soktu ama nedense bizde tutmadı algısını yıkamadı. Pepe gitsin vida kalsın çok isterim şahsen.

mylife işin daha uzmanı

mangala :D

yahu adam derbide gol bile attı hemde o biçim soktu ama nedense bizde tutmadı algısını yıkamadı. Pepe gitsin vida kalsın çok isterim şahsen.

gol atmak bir şeyi değiştirmiyor ki.

pepe'de gol attı 2 tane ?

Marcelo mu pepe mi desen sabaha kadar marcelo derim hem maaş hem oyun konusunda. :)

Çevrimdışı Karabay

gol atmak bir şeyi değiştirmiyor ki.

pepe'de gol attı 2 tane ?

Marcelo mu pepe mi desen sabaha kadar marcelo derim hem maaş hem oyun konusunda. :)
fenere gol atması çok şey değiştirir ki o maçı o golle kazandık. Adam doğru dürüst süre bile alamadan lig bitti. Marcelo nereden çıktı. Onunla niye kıyasladın.

Çevrimdışı mylife1903

mylife işin daha uzmanı
Solunu sagini bilmem daha iyisi ramos oluyor, raketciyi koy yuventusa mis gibi oynar

fenere gol atması çok şey değiştirir ki o maçı o golle kazandık. Adam doğru dürüst süre bile alamadan lig bitti. Marcelo nereden çıktı. Onunla niye kıyasladın.

13 maçta forma giymiş 751 dakika toplam.Yeteri kadar süre almış bence.Devre arasında geldi gayet iyi bence.

Marcelo ile neden kıyasladım marceloda devre arası gelip nasıl oynamıştı 40 yıldır bizde oynuyor gibi.

Uyum süreci takıma lige alışma hikaye yani o yüzden karşılaştırdım marcelo ile.

[ Son Düzenleme: 29 Temmuz 2018, 17:55:56 cursedofdragon ]

Çevrimdışı tuncaboylu

13 maçta forma giymiş 751 dakika toplam.Yeteri kadar süre almış bence.Devre arasında geldi gayet iyi bence.

Marcelo ile neden kıyasladım marceloda devre arası gelip nasıl oynamıştı 40 yıldır bizde oynuyor gibi.

Uyum süreci takıma lige alışma hikaye yani o yüzden karşılaştırdım marcelo ile.
Marcelo geldiği dönemde dandik bir Konyaspor kupa maçında kırmızı kart görüp, ligde çok kritik Başakşehir maçında cezalı duruma düşmemiş miydi?

Öyle çok aman aman bir ilk 6 ay geçirmedi bizde, Osmanlıspor maçında 2 gol atınca imaj yaptı

q7'yi satış listesine koyunca pepe'de gitmek istemiştir.

Etiketler: