Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (7) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 106 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5101105 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Anket
Pikselli koltuk tasarım uygulamasından memnun musunuz?
Evet
Hayır

Çevrimdışı sallapati

Biraz once stadin ordan gecerken güvenliğe sordum iceride buyuk calisma varmis ziyaretci alinmiyormus.Bu demek oluyoki icerdeki isler 19 Mart'a tamamen yetisecek. 😀😀😀

onumuzdeki 15 gün lodos , kar vs dış çalışmalar aksayacak.. bari gece vardiyası ile içerdeki ince işler tam gaz devam etse...

Çevrimiçi Samet Ç

Üç boyutlu koreografi yapmak için baya bir bütçe lazım. Taraftar cebinden beş bin bayrak yapmak için para çıkarmazken üç boyutlu koreografi beklemeyin. Ayrıca karton kaldırmak kadar saçma bir iş yok kanımca. Üç boyutlu koreografi istiyorsanız da ya pamuk eller cebe ya da kulüp yardım edecek fener ve geseye kulüp yardım ediyor. Bugüne kadar da böyle bir organizasyon için kulübünde yardım ettiğini görmedim. Ayrıca düzenledikleri organizasyonda gayet güzel. Çift sopalı tek kişinin kullanabileceği İtalyan stili bayrak ve davul, çan,zil doğru kullanabilirsen orayı bir karnaval havasına sokabilir. Ama bizim taraftarın becerebileceğine inanmıyorum.

Çevrimdışı Emre.Guler

Arakadaşlar görsel fake değil sunum olarak ben hazırladım hatta italyan pankart denen çift sopalı pankartlarla dolduracaklar tribünü 10000 adet el işi pankart emeğe biraz saygı lütfen.

Klüpten izin alabilecekleri bile muamma şu anda sizin bahsettiğiniz o üç boyutlu ! yani tavana doğru çekilen dekupeli resimler için bir dünya para lazım. Klüp bu tarz şeylere kuruş para vermiyor.
Renklilerin ajanslara 10binlerce lira vererek yaptırdığı pankartlara özenmeyin. Açılışta yaparsa belki vodafone yapar bunu (ki lazer show yapacaklarmış sadece diye duydum) ama ondan sonra hiç bir maçta beklemeyin. Kulübün bu tarz pankart olaylarında eli cebine gitmiyor malesef

Çevrimiçi ONUR KOLCU

çarşının açılış için planladığı organizasyonun resmi

Hiç gerek yok bıraksınlar dagınık kalsın  hem görsel olarak kötü hemde BJK yi temsil eden hiç bişey yok bu resimde..

Ayrıca Resime bakınca BEŞİKTAŞ çarşını taraftar grubu gibi duruyor..

[ Son Düzenleme: 12 Ocak 2016, 14:24:16 ONUR KOLCU ]

Çevrimdışı ozan062

Üç boyutlu koreografi yapmak için baya bir bütçe lazım. Taraftar cebinden beş bin bayrak yapmak için para çıkarmazken üç boyutlu koreografi beklemeyin. Ayrıca karton kaldırmak kadar saçma bir iş yok kanımca. Üç boyutlu koreografi istiyorsanız da ya pamuk eller cebe ya da kulüp yardım edecek fener ve geseye kulüp yardım ediyor. Bugüne kadar da böyle bir organizasyon için kulübünde yardım ettiğini görmedim. Ayrıca düzenledikleri organizasyonda gayet güzel. Çift sopalı tek kişinin kullanabileceği İtalyan stili bayrak ve davul, çan,zil doğru kullanabilirsen orayı bir karnaval havasına sokabilir. Ama bizim taraftarın becerebileceğine inanmıyorum.

artı stad acılısı olacagı içinde yonetimle taraftarın ortak bi calısma yurutmesi lazım aslında ama hiç öyle birsey olucagını sanmıyorum cnk öyle birsey hiç medyayada yansıtılmadı
bence dusunulmesi kafa yorulması gereken bir detay bu sonucta elli kere stad acılısı olmuyor ortak birseyin cıkmasını cok isteriz
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Emre.Guler

Hiç gerek yok bıraksınlar dagınık kalsın  hem görsel olarak kötü hemde BJK yi temsil eden hiç bişey yok bu fotoğrafta .

E yuh arkadaş kartal Beşiktaşı temsil etmiyormu? Beşiktaş arması Beşiktaşı temsil etmiyormu? Daha ne olacak beşiktaşı temsil eden çok merak ettim?

Çevrimiçi ONUR KOLCU

E yuh arkadaş kartal Beşiktaşı temsil etmiyormu? Beşiktaş arması Beşiktaşı temsil etmiyormu? Daha ne olacak beşiktaşı temsil eden çok merak ettim?

Fikrimi söyledim bence güzel olmamış.

Çevrimiçi Samet Ç

Ayrıca beğenmeyebilirsiniz ama emeğe saygı gösterin bence. Yerin dibine sokmak çocukça demek yanlış o zaman Güney Amerika ve İtalyan tribünleri kreş. Bu kadar eleştirdiğinize göre forum ekibi olarak kale arkasında çok güzel bir organizasyon hazırlıyorsunuz herhalde.  :alala:

Çevrimiçi ONUR KOLCU

Fotoğraf falan yok mu durdumu işler ne oldu ?

Çevrimdışı cadavra

Biraz once stadin ordan gecerken güvenliğe sordum iceride buyuk calisma varmis ziyaretci alinmiyormus.Bu demek oluyoki icerdeki isler 19 Mart'a tamamen yetisecek. 😀😀😀
Dışarda ki isler o kadar hizli gitmio malesef

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ozan062

Arkadaş ortada kocaman Çarşı yazmasına takılmış olabilir.. ben de takıldım şahsen

muhakkak mesela bende catının üstünde iki tane vodafone yazmasına takılıyorum :)) belki o bire indi ama fark etmez abartı yani:))
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı FARUK

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Fikrimi söyledim bence güzel olmamış.
Katılıyorum; yaratıcılık yok, emek yok, .... Ayrıca Necmi'ye katılıyorum, buna para harcayacağına git Eğitim Kurumlarına bağış yap , dua al , nazara gelme sakatlık olmasın, kronik sakat diye aldıkların sağlam çıksın, şampiyon ol  :D
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı campeon2015

Çevrimdışı boateng

Arakadaşlar görsel fake değil sunum olarak ben hazırladım hatta italyan pankart denen çift sopalı pankartlarla dolduracaklar tribünü 10000 adet el işi pankart emeğe biraz saygı lütfen.

Klüpten izin alabilecekleri bile muamma şu anda sizin bahsettiğiniz o üç boyutlu ! yani tavana doğru çekilen dekupeli resimler için bir dünya para lazım. Klüp bu tarz şeylere kuruş para vermiyor.
Renklilerin ajanslara 10binlerce lira vererek yaptırdığı pankartlara özenmeyin. Açılışta yaparsa belki vodafone yapar bunu (ki lazer show yapacaklarmış sadece diye duydum) ama ondan sonra hiç bir maçta beklemeyin. Kulübün bu tarz pankart olaylarında eli cebine gitmiyor malesef

Ya kusura bakmayın biz büyük klübüz,büyük klübün tepkisi büyük olur.Anaokul, 19 mayıs kutlaması falan mı yapıyoruz bu ne.Ayrıca çarşı meydanda takılmak için kendine para bulur ama bu faaliyetler içinde biraz feda etseler keşke  :ok:

Çevrimdışı ahmetx

@Emre.Guler çarşıyla ilgisi yok. Basit kalmış böyle önemli bir gün için .
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı ahmetx

40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimiçi Samet Ç

Ya kusura bakmayın biz büyük klübüz,büyük klübün tepkisi büyük olur.Anaokul, 19 mayıs kutlaması falan mı yapıyoruz bu ne.Ayrıca çarşı meydanda takılmak için kendine para bulur ama bu faaliyetler içinde biraz feda etseler keşke  :ok:
Kardeşim meydanda takılmak için 50-100 bin arası bir para gerekmiyor bu bir. Aç bir İtalyan ve Güney Amerika tribünlerini izle öyle gel bir konuş burada bu da iki.

Çevrimiçi ONUR KOLCU

yerde hala merdiven duruyor  :D

Nerenin prekastı abi o kedi yolu yetişmedi onumu koyacaklar yoksa :)

Çevrimdışı Emre.Guler

@Emre.Guler çarşıyla ilgisi yok. Basit kalmış böyle önemli bir gün için .

Ya abi millet görsele takıldı bu görseli ben hazırladım 10bin farklı görselmi hazırlasaydım 3 çeşit bişey yapıp yaydım tribüne. Maksat tribün tamamen sopalı pankart olacak demek içindi olay gerçekte aşağıdaki resimler gibi olacak

Millet takmış kafayı işte apaçık belli :) bu resimleri değilde aşağıdaki dortmund tribününü koyup bunun gibi yapacaklar desem alkış kıyamet kopandı yemin ediyorum

Çevrimdışı ErsinA.

yerde hala merdiven duruyor  :D

iş bitiminde malzeme arttıran usta candır.  :D

Genelde vida somun artar ama merdiven artması enteresan olmuş.

Çevrimdışı İhsan

iş bitiminde malzeme arttıran usta candır.  :D

Genelde vida somun artar ama merdiven artması enteresan olmuş.

Aman, aman, aman.... benim koltuğuma giden merdiven eksik olmasın sakın  :boxin:
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı Erdem Çözer

paletli yine rüzgardan mı kafayı indirdi acaba yoksa gidiyor mu  :alala:
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı Deadam

paletli yine rüzgardan mı kafayı indirdi acaba yoksa gidiyor mu  :alala:

Rüzgardandır Çünkü boylu boyunca uzatırlardı sökecek olsalar
Ömrüm iki Renk arasında doğarken gördüğüm Beyaz, Ölürken Göreceğim Siyah. Bana Hayat Her Zaman Siyah-Beyaz

Çevrimdışı Emre.Guler

Neyse pankart konusu yüzünden inşaat konusu dağılmasın Çarşının organizasyonunu beğenmemiş olabilirsiniz peki zevkler ve renkler tartışılmaz eyvallah

Gelin o zaman BesiktasArena.com organizsyonunu konuşalım bizde birşeyler yapalım

bekliyorum konuya

http://besiktasarena.com/genel-sohbet/pankart-organizasyonu/msg448644/#msg448644