Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (7) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 241 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5137694 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Anket
Pikselli koltuk tasarım uygulamasından memnun musunuz?
Evet
Hayır

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Siyah-­beyazlılar, Eyfel Kulesi başta olmak üzere dünyanın en önde gelen birçok yapıtını boyayan Norveç firması ile Vodafone Arena’dan loca ve reklam karşılığında el sıkıştı. Türkiye’de Çırağan Sarayı’nı da boyayan Jotun’un, statta en kaliteli boyayı kullanacağı vurgulandı.

Vodafone Arena’nın yapımında en kaliteli inşaat malzemelerini ve en son teknolojiyi kullanan Beşiktaş Yönetimi, stadın boyanması için tüm dünyada faaliyet gösteren Jotun firmasıyla el sıkıştı.

Başta Eyfel Kulesi olmak üzere dünyanın en ünlü yapıtlarını boyayan Norveç firması, Vodafone Arena’yı loca ve reklam karşılığında boyayacak. Siyah­beyazlılar, Jotun şirketine bir miktar para da verecek.

Statta demirinden çimentosuna, koltuğundan ışıklandırma sistemine kadar en kaliteli malzemeyi kullanmaya çalışan Beşiktaş Yönetimi boya işi konusunda uzun araştırmalar sonrasında Jotun firmasına karar verdi.

Eyfel’in yanı sıra dünyanın en uzun TV kulesi olarak bilinen Çin’deki Canton Tower, dünyanın en büyük gemisi Oasis of the Seas, dünyanın en gelişmiş otomatik metro sistemi olan Dubai metrosu, Burj Al Arab, Petronas Kuleleri ve Malezya’nın en büyük marinası Marina By Sand gibi projeleri boyayan Jotun, referansları arasına Vodafone Arena’yı da ekleyecek.

Böylesine önemli bir projede yer alacakları için çok mutlu olduklarını siyah­beyazlılara ileten Norveç firmasının Türkiye temsilcisi olan Şükrü Ergün’ün bu konuda kulübe yardımcı olduğu ortaya çıktı. Türkiye’de ise Çırağan Sarayı, Sapphire ve Mardan Palace gibi yapıları boyayan firmanın, Vodafone Arena’da da en kaliteli boyayı kullanacağı ortaya çıktı.

Jotun’un Türkiye temsilciliğini Galatasaray’ın eski yönetim kurulu üyesi Şükrü Ergün yapıyor. Beşiktaş Yönetimi’nin, Vodafone Arena’nın yapımı sırasında Galatasaray’dan iç saha maçlarının oynanacağı stat konusunda yardım alamadığını dile getirdiği dönemde Şükrü Ergün’le yapılan iş birliği ilginç bir tesadüf oluşturdu. Şükrü Ergün’e teşekkür eden siyahbeyazlıların, “Rekabet başka, ticaret başkadır. Şükrü bey bu konuda bize çok kolaylık sağladı.

Biz de kendisine kolaylık gösterdik. Sonuçta bu stat sadece Beşiktaşlıların değil, tüm ülkenin gurur duyacağı bir eserdir” yorumunu yaptıkları belirtildi.

Neremiz boyanacakmış ben de bunu anlamadım :alala:
[ Son Düzenleme: 13 Ocak 2016, 09:58:26 Necmi ]
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı gkn190334

eski açık tabiki izinler göz önüne alındığında insanı birazda olsun üzüyor ve rahatsız ediyor.Yüksekliğin bu derece önemli olduğunu anlamak gerçekten güç..stadın ahengini bozuyor oranın kısa kalması...Kapasite hep tartışılan konu oldu.Tribün bütünlüğünü sağlamak adına eski açığın kısa kalması sorun olmaz mı diye düşünüyorum.

Çevrimdışı onurturan

Günaydın mübarekler.

Rüya tabirinden anlayan var mı :D
Hayır olsun ne gordun  :upto:

Çevrimdışı gkn190334

eski açığın kısa kalması ile bu bütünlüğü sağlayamayız gibime geliyor... :alala:

Çevrimdışı Deadam

Son baktığım resimlerde paletli çaprazları takıyor o yüzden içerde ve biraz daha zemin için serilecek mıcır getirilmiş.

Numarlı üst taraf korkuluklar bitmiş
ray montajı devam ediyor.
içeride kalan ufak tefek malzemeleri tahliye ediyorlar
[ Son Düzenleme: 13 Ocak 2016, 09:52:06 Deadam ]
Ömrüm iki Renk arasında doğarken gördüğüm Beyaz, Ölürken Göreceğim Siyah. Bana Hayat Her Zaman Siyah-Beyaz

Çevrimdışı Tower

Başka bir sitede gördüm
 semerler gelmiş

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş Gençlerbirliği Maçı Yeni Stadımızda...

Çevrimdışı Deadam

Başka bir sitede gördüm
 semerler gelmiş

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

o sitede gördüğümüz yerdeki kırmızı borular mı?
Ömrüm iki Renk arasında doğarken gördüğüm Beyaz, Ölürken Göreceğim Siyah. Bana Hayat Her Zaman Siyah-Beyaz

Çevrimdışı bhdr

eski açığın kısa kalması ile bu bütünlüğü sağlayamayız gibime geliyor... :alala:
Bütünlük dediğin şeyi sağlayan tribün şekli midir yoksa taraftar zekası mı? Herşey bi kenara bütünlük ve kareografi konusunda herkesin içi rahattır diye düşünüyorum..

Çevrimdışı Erdem Çözer

çapraz halatlarını paletliden çok diğer vinçlerle takıyorlar gibi..

o son gelen bakır rengi parçalar semer mi? semerse niye beyaz değil.. kafamda deli sorular  :alala:
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimiçi Necmi

Siyah-­beyazlılar, Eyfel Kulesi başta olmak üzere dünyanın en önde gelen birçok yapıtını boyayan Norveç firması ile Vodafone Arena’dan loca ve reklam karşılığında el sıkıştı. Türkiye’de Çırağan Sarayı’nı da boyayan Jotun’un, statta en kaliteli boyayı kullanacağı vurgulandı.

Vodafone Arena’nın yapımında en kaliteli inşaat malzemelerini ve en son teknolojiyi kullanan Beşiktaş Yönetimi, stadın boyanması için tüm dünyada faaliyet gösteren Jotun firmasıyla el sıkıştı.

Başta Eyfel Kulesi olmak üzere dünyanın en ünlü yapıtlarını boyayan Norveç firması, Vodafone Arena’yı loca ve reklam karşılığında boyayacak. Siyah­beyazlılar, Jotun şirketine bir miktar para da verecek.

Statta demirinden çimentosuna, koltuğundan ışıklandırma sistemine kadar en kaliteli malzemeyi kullanmaya çalışan Beşiktaş Yönetimi boya işi konusunda uzun araştırmalar sonrasında Jotun firmasına karar verdi.

Eyfel’in yanı sıra dünyanın en uzun TV kulesi olarak bilinen Çin’deki Canton Tower, dünyanın en büyük gemisi Oasis of the Seas, dünyanın en gelişmiş otomatik metro sistemi olan Dubai metrosu, Burj Al Arab, Petronas Kuleleri ve Malezya’nın en büyük marinası Marina By Sand gibi projeleri boyayan Jotun, referansları arasına Vodafone Arena’yı da ekleyecek.

Böylesine önemli bir projede yer alacakları için çok mutlu olduklarını siyah­beyazlılara ileten Norveç firmasının Türkiye temsilcisi olan Şükrü Ergün’ün bu konuda kulübe yardımcı olduğu ortaya çıktı. Türkiye’de ise Çırağan Sarayı, Sapphire ve Mardan Palace gibi yapıları boyayan firmanın, Vodafone Arena’da da en kaliteli boyayı kullanacağı ortaya çıktı.

Jotun’un Türkiye temsilciliğini Galatasaray’ın eski yönetim kurulu üyesi Şükrü Ergün yapıyor. Beşiktaş Yönetimi’nin, Vodafone Arena’nın yapımı sırasında Galatasaray’dan iç saha maçlarının oynanacağı stat konusunda yardım alamadığını dile getirdiği dönemde Şükrü Ergün’le yapılan iş birliği ilginç bir tesadüf oluşturdu. Şükrü Ergün’e teşekkür eden siyahbeyazlıların, “Rekabet başka, ticaret başkadır. Şükrü bey bu konuda bize çok kolaylık sağladı.

Biz de kendisine kolaylık gösterdik. Sonuçta bu stat sadece Beşiktaşlıların değil, tüm ülkenin gurur duyacağı bir eserdir” yorumunu yaptıkları belirtildi.

Bence masa başı yapılmış bir haber daha stadda boyanacak yermi kaldı :D
burdan renklilere prim yapmaya çalışıyorlar. link paylaşmayın adamların yalan haberlerine prim tanımayın

Çevrimdışı YunusEmre

Bu bileziklere bırakılan ytonglar ne için bu bir ikincisi ise çatıcılara kızıyoruz ama koltuklarda da büyük problem görülüyor.. çok ağır gidiyorlar ve daha rayların büyük bölümü duruyor üst katlarda bakalım nasıl yetiştirecekler...

Çevrimdışı Erdem Çözer

Bu bileziklere bırakılan ytonglar ne için bu bir ikincisi ise çatıcılara kızıyoruz ama koltuklarda da büyük problem görülüyor.. çok ağır gidiyorlar ve daha rayların büyük bölümü duruyor üst katlarda bakalım nasıl yetiştirecekler...

o ytongları farketmemiştim cidden ne iş?  :alala:

Çevrimdışı YunusEmre

o ytongları farketmemiştim cidden ne iş?  :alala:

aklıma gelen bileziklerde zeminde küfeki kaplaması olacak ya altı boş kalmasın diye bu ytonglar döşeniyor olabilir mi acaba  :alala: :alala:

Çevrimdışı eypseker

Şu eski acik ust kat bi uzatilsa stad daha iyi görünecek :)

hala neden öyle yapıldığını anlamadım. biri nedenini açıklayabilirmi.

Çevrimdışı Erdem Çözer

aklıma gelen bileziklerde zeminde küfeki kaplaması olacak ya altı boş kalmasın diye bu ytonglar döşeniyor olabilir mi acaba  :alala: :alala:

mümkün.. bu arada zaten Jotun uzun zamandır firma listesinde değil miydi? Hem daha yeni açıktaki duvar, açıkta kalan prekastlar falan gibi boyanacak yerler var diye düşünüyorum.. içeride de müze bölümü, kartal yuvası vs gibi bir sürü boyanacak alan vardır herhalde

Çevrimdışı Efe

semerler gelmis boyasiz haldeler demekki ancak uretimden cikabildi cok az kavisi var yukseklik yuzunden baya kavisleri alinmis yerde boyanip takilacaklar kedi yollarida gelebilir bugün
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

anitlar kururlunun koydugu yukseklik sınırindan dolayi tribun arkadaki kulelerin boyunu gecememis oyle diyorlar  :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı cadavra

Anitlar yuksek kurulu izin vermdi yazin 3 5  cm yuksek oldu die insaati durdurdular.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı gkn190334

Bütünlük dediğin şeyi sağlayan tribün şekli midir yoksa taraftar zekası mı? Herşey bi kenara bütünlük ve kareografi konusunda herkesin içi rahattır diye düşünüyorum..
  tribün yapısı olarak düşünüyorum eski acık kısa kalması üzerine konuşuyorum.Oranı eksi kotta kalması stad ahengini bozuyor

Çevrimdışı cadavra

semerler gelmis boyasiz haldeler demekki ancak uretimden cikabildi cok az kavisi var yukseklik yuzunden baya kavisleri alinmis yerde boyanip takilacaklar kedi yollarida gelebilir bugün
Resim var mi efe ?

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Emre.Guler

Semermi? Hepsi bitmemişmiydi?

Çevrimdışı YunusEmre

Çevrimdışı FARUK

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

Güncel
@FARUK günaydın.Ensol arkadaki  turuncu vincin  bomunun önü ve arkasında  görünen ince halatlarımı takıyor  vinçler??