Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (7) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 236 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5137586 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Anket
Pikselli koltuk tasarım uygulamasından memnun musunuz?
Evet
Hayır

Çevrimdışı Burak Akay

Bu gece ve Yarın için İstanbul'a yoğun yağış uyarısı yapılmış :( bugünde lodos vardı rüzgar çoktu vinç'lik bi işimiz kalmasada rahatlasak artık
İyi Günde Kötü Günde

Çevrimdışı ahmedçoban

Bu soru bir onceki sayfada da sorulmus ama cevap yok. Hicbir fikri olan yok mu ?  Mantikli birsey gelmiyor aklima.

Hemen üst katındaki izlere dikkat edersen koyu iz yapmış, kısa-uzun-kısa gibi bir döşeme var.

Çevrimdışı onurturan

Engelli kardeslerimiz,abilerimiz için ayrilan  yeri bir türlü anlayamadim,yazik olacak oradan sahayi gormek mumkun olmayacak herkes ayakta olacak ..
Stadda her sey en ince ayrintisina kadar proje asamasindan itibaren düsunulmüs.. Sence bu konuyu atlamis olabilirler mi @ers1903  abi?: :bandit:

Çevrimdışı ers1903

Stadda her sey en ince ayrintisina kadar proje asamasindan itibaren düsunulmüs.. Sence bu konuyu atlamis olabilirler mi @ers1903  abi?: :bandit:

Oraya 2 mt yakin bir platform olmaliki rahat gorus acisi olsun burasi turkiye avrupa degil :) insallah yanilirim.

Çevrimdışı emrevolkan

12/11/2013 den bugüne kadar olan resimler var gelinen nokta çok çok iyi

http://www.haberturk.com/galeri/spor/456640-vodafone-arena-bitiyor

Açık ara Türkiye'nin en iyi stadyumu olacağı kesin. Bazı forumlarda diğer stadlarla ilgili karşılaştırmalar yapılıyor. Konumu, tribünlerin dikliği, teknolojisi, malzeme kalitesi ile kıyaslama yapılamayacak kadar farklı bir stadımız olacak.

[ Son Düzenleme: 12 Ocak 2016, 23:39:16 emrevolkan ]

Çevrimdışı emre1

Oraya 2 mt yakin bir platform olmaliki rahat gorus acisi olsun burasi turkiye avrupa degil :) insallah yanilirim.
Dediğin gibi eğer öyle bi basamak olmazsa her maç rezillik çekerler. en ön sıra olabilrdi engelli arkadaşlarımız için ama in çık o zor olur diyede düşünülmemiş olabilir belkide

Çevrimdışı can1903

Detay dedikleri ihtiyaçları olan malzemeler sadece. Fikirlerini sunup onay bekliyorlardı en son klüpten.  Kendi kendilerine hazırlanıyorlar yani kluple beraber organize bir durum değil dolayisiyla birilerinin onlara tarih verdigini sanmiom

VSP250g cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Stata gittiler bazı kişiler, davet edilmiş heralde
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Sergen Nalcakar

"Türkiye'de hiçbir takım statsız şampiyonluğa oynayamaz"

2.5 yıldır statsız oynadıklarını dile getiren Olcay Şahan, dört gözle yeni statlarında oynamayı beklediklerini söyledi. Milli futbolcu, "Bu durumun ne kadar zor olduğunu bir biz biliriz, bir de Allah bilir. Gerçekten çok zor bir durum. Ve insanlar aslında bu durumu anlayamıyor. Türkiye'de hiçbir takım statsız şampiyonluğa oynayamaz. Bence biz çok büyük işler başarıyoruz. Açıkçası bu duruma alışmış olmamızdan da korkuyorum. Vodafone Arena bitince ‘Burada oynamasak mı?’ der miyiz acaba?" şeklinde konuştu.

Yanlız Olcay Vodafone Arena açıldıktan sonra statsız oynamaya alışmış olmaktan çekiniyor . Umarım çabucak alışırlar yeni evlerine

Çevrimdışı onurturan

platform olur zaten bence de shaktar stadinda da öyle @ahmetx abi resim paylasmisti eskiden @canergiray77 sordugunda..

Çevrimdışı arda_2732

"Türkiye'de hiçbir takım statsız şampiyonluğa oynayamaz"

2.5 yıldır statsız oynadıklarını dile getiren Olcay Şahan, dört gözle yeni statlarında oynamayı beklediklerini söyledi. Milli futbolcu, "Bu durumun ne kadar zor olduğunu bir biz biliriz, bir de Allah bilir. Gerçekten çok zor bir durum. Ve insanlar aslında bu durumu anlayamıyor. Türkiye'de hiçbir takım statsız şampiyonluğa oynayamaz. Bence biz çok büyük işler başarıyoruz. Açıkçası bu duruma alışmış olmamızdan da korkuyorum. Vodafone Arena bitince ‘Burada oynamasak mı?’ der miyiz acaba?" şeklinde konuştu.

Yanlız Olcay Vodafone Arena açıldıktan sonra statsız oynamaya alışmış olmaktan çekiniyor . Umarım çabucak alışırlar yeni evlerine

Açıkçası bu konu hakkında benim de kafamda bazı soru işaretleri mevcut. Çünkü son 2 sezonun istatistiklerine bakarsak, en az puan kaybını enteresan bir şekilde deplasman maçlarında alan bir ekip olduk (tabi bunda iç saha maçlarını Zulümpiyat'ta oynamamızın rolü büyük). Adaptasyon sıkıntısı yaşayabilir takım mabedine döndüğünde.

Çevrimdışı Sergen Nalcakar

Açıkçası bu konu hakkında benim de kafamda bazı soru işaretleri mevcut. Çünkü son 2 sezonun istatistiklerine bakarsak, en az puan kaybını enteresan bir şekilde deplasman maçlarında alan bir ekip olduk (tabi bunda iç saha maçlarını Zulümpiyat'ta oynamamızın rolü büyük). Adaptasyon sıkıntısı yaşayabilir takım mabedine döndüğünde.

Bende eğer gerçekten takım şampiyonluğa kitlenmişse bırakalım Vodafone Arena'yı Sarıyer stadına gitsek etkilenmeyiz diye düşünüyorum

Çevrimdışı onurturan

Dediğin gibi eğer öyle bi basamak olmazsa her maç rezillik çekerler. en ön sıra olabilrdi engelli arkadaşlarımız için ama in çık o zor olur diyede düşünülmemiş olabilir belkide
hem oyle hem de gorus acisi olarak sikinti yasarlardi en on sirada bide kale arkasi.. sadece bizim ospinayi gorurlerdi :upto:

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Yine geçen seneki gibi bizim maçlarımızı hep sona bırakırlarsa baskı olur diye düşünüyorum 40 bin küsür seyirciyle.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı canergiray77

inşallah bu tarz sıkıntıları yaşamayız stad'da abi projede bunlara önem verilmiş ve yapılmış ama görüş açısı ne derece olur orayı bitince bakacağız göreceğiz sorun olursa'da görüş açısından şu fotoda ki gibi sorun giderilir diye düşünüyorum @ers1903
Kahrolsun dertsiz tasasız hayatlar. Yaşasın tam bağımsız, ruh hastası BEŞİKTAŞ'lılar.!  YALOVA KARTALI
Twitter @CanerGiray77

Çevrimdışı canergiray77

inşallah bu tarz sıkıntıları yaşamayız stad'da abi projede bunlara önem verilmiş ve yapılmış ama görüş açısı ne derece olur orayı bitince bakacağız göreceğiz sorun olursa'da görüş açısından şu fotoda ki gibi sorun giderilir diye düşünüyorum @ers1903
Kahrolsun dertsiz tasasız hayatlar. Yaşasın tam bağımsız, ruh hastası BEŞİKTAŞ'lılar.!  YALOVA KARTALI
Twitter @CanerGiray77

Çevrimdışı Efe

ay sonu bile çime başlasalar şubat mart nisan 90 gün 30.04 e hiç bozmasınlar hibriti falan 30.04 teki iç saha maçına açalım havalar 9 nisana bile izin vermeyecek gibi görünüyor ocak biterken sahaya girsinler 90 güne yapıp çıksınlar hibritini mebranını falanını filanını iyi düşünüp karavermeleri gerek başakşehiri kullanabiliyoruz derbi yok boşuna işleri bozmasalar diyorum son kararım yönetime duyrulur :D
[ Son Düzenleme: 13 Ocak 2016, 01:21:43 Efe ]
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Yalçın

ay sonu bile çime başlasalar şubat mart nisan 90 gün 30.04 e hiç bozmasınlar hibriti falan 30.04 teki iç saha maçına açalım havalar 9 nisana bile izin vermeyecek gibi görünüyor ocak biterken sahaya girsinler 90 güne yapıp çıksınlar hibritini mebranını falanını filanını iyi düşünüp karavermeleri gerek başakşehiri kullanabiliyoruz derbi yok boşuna işleri bozmasalar diyorum son kararım yönetime duyrulur :D

@Efe aslinda buraya pek yazmak istemiyordum. Stadyum Mart'a zor acilir. Daha dogrusu yarim yamalak olur. Gidisati bozmamak lazim. Basaksehir'e de alismisiz.. Garantileyelim su sampiyonlugu kaldiralim kupayi burada. Daha $ik olur o zaman cunku.
"Herkesi bir defa, bazılarını her zaman aldatabilirsiniz. Ama herkesi her zaman aldatamazsınız."

Suleyman Seba

Çevrimdışı burakkk1903

oranin tek mantikli aciklamasi diger kismada yaparlarsa ayrim bolgesi yani kapali tarafinda bu bolum numarali tarafinada ayni sekilde birakirlarsa ayrim seritleri konacak cam yada demir ancak yeni acik alt kat icin o bloklar arasina korkuluk koymak saçma fiyatlandirma ayni sonucta diger tribunlerle ayrimda degil diğer şık ise oraya konacak degisik ebatta koltuk ankraji ilerleyen surede ne yspilacak görecegiz
  kafamda deli sorular  :alala: :ebebe: :s20: necmi abinin dediği mantıklı geldi kaç gündür dokunmadılar oraya ilerleyen vakitte ne olacak bakalım   :)
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız, Kimsenin adamı olmayın...
 Süleyman SEBA

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Anlamadim, bu sezon ic saha maci oynamak icin yetistirmeye calismasinlar mi diyorsun Efe ?

Çevrimdışı Yigit_Gelir

uzun bir aradan sonra Günaydın öncelikle :)

En son 31.sayfadayken foruma girmişim, 8 Ocak Doğum Günümdü, Çanakkale'ye gittim, arkadaşlarla kutlamak için :) Şifremi de 3-4 kez yanlış girince uğraşmadım daha fazla :)

Girip incelemeye de fazla vaktim olmadı oradayken :)

Özledim forumu ama :)

Çevrimdışı Kartal39

Günaydın Arena Kartalları. Dün gelebilir denilen çatı malzemeleri ile ilgili bir gelişme varmı.? Malzemeler geldiyse bugün rüzgar dünkü kadar yok ama kuvvetli yağış uyarısı var. Bu durum çatıdaki çalışmaları ne kadar etkiler.?
[ Son Düzenleme: 13 Ocak 2016, 08:41:56 Kartal39 ]

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Günaydın mübarekler.

Rüya tabirinden anlayan var mı :D
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Altuğ

[ Son Düzenleme: 13 Ocak 2016, 11:55:47 Altuğ ]

Çevrimdışı Ensar

Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Serdkar

Siyah-­beyazlılar, Eyfel Kulesi başta olmak üzere dünyanın en önde gelen birçok yapıtını boyayan Norveç firması ile Vodafone Arena’dan loca ve reklam karşılığında el sıkıştı. Türkiye’de Çırağan Sarayı’nı da boyayan Jotun’un, statta en kaliteli boyayı kullanacağı vurgulandı.

Vodafone Arena’nın yapımında en kaliteli inşaat malzemelerini ve en son teknolojiyi kullanan Beşiktaş Yönetimi, stadın boyanması için tüm dünyada faaliyet gösteren Jotun firmasıyla el sıkıştı.

Başta Eyfel Kulesi olmak üzere dünyanın en ünlü yapıtlarını boyayan Norveç firması, Vodafone Arena’yı loca ve reklam karşılığında boyayacak. Siyah­beyazlılar, Jotun şirketine bir miktar para da verecek.

Statta demirinden çimentosuna, koltuğundan ışıklandırma sistemine kadar en kaliteli malzemeyi kullanmaya çalışan Beşiktaş Yönetimi boya işi konusunda uzun araştırmalar sonrasında Jotun firmasına karar verdi.

Eyfel’in yanı sıra dünyanın en uzun TV kulesi olarak bilinen Çin’deki Canton Tower, dünyanın en büyük gemisi Oasis of the Seas, dünyanın en gelişmiş otomatik metro sistemi olan Dubai metrosu, Burj Al Arab, Petronas Kuleleri ve Malezya’nın en büyük marinası Marina By Sand gibi projeleri boyayan Jotun, referansları arasına Vodafone Arena’yı da ekleyecek.

Böylesine önemli bir projede yer alacakları için çok mutlu olduklarını siyah­beyazlılara ileten Norveç firmasının Türkiye temsilcisi olan Şükrü Ergün’ün bu konuda kulübe yardımcı olduğu ortaya çıktı. Türkiye’de ise Çırağan Sarayı, Sapphire ve Mardan Palace gibi yapıları boyayan firmanın, Vodafone Arena’da da en kaliteli boyayı kullanacağı ortaya çıktı.

Jotun’un Türkiye temsilciliğini Galatasaray’ın eski yönetim kurulu üyesi Şükrü Ergün yapıyor. Beşiktaş Yönetimi’nin, Vodafone Arena’nın yapımı sırasında Galatasaray’dan iç saha maçlarının oynanacağı stat konusunda yardım alamadığını dile getirdiği dönemde Şükrü Ergün’le yapılan iş birliği ilginç bir tesadüf oluşturdu. Şükrü Ergün’e teşekkür eden siyahbeyazlıların, “Rekabet başka, ticaret başkadır. Şükrü bey bu konuda bize çok kolaylık sağladı.

Biz de kendisine kolaylık gösterdik. Sonuçta bu stat sadece Beşiktaşlıların değil, tüm ülkenin gurur duyacağı bir eserdir” yorumunu yaptıkları belirtildi.

[ Son Düzenleme: 13 Ocak 2016, 09:58:51 Necmi ]