Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (5) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 190 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5715324 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimiçi murat

Çevrimdışı guardian

kendi verdiğin bilgi ile kendi yazdığını çürütmüşsün :) adamlar açıkça işe başladığımız andan itibaren 70 gün sonra oynanır diyor :)
kardeşim  öncelikle aynı taraftaki sentetik çim sektöründe  çalışan biri olarak ve Beşiktaşlı biri olarak tabiki çabuk bitsin  isterim yazımda onu belirtmek istedim . Ama zemin tecrübelerim  gösterdiği bilgiyi aktardım  sadece  alt yapının 30 gün sürdüğü bir çim imalatı  mevsim etkisiyle total se 100 günden önce oynanmaz onu demek istedim maksadın moral bozmak degil

Çevrimdışı Efe

son takilan boruyla 15 kaldi bitane daha mi gelecek ne :D
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

bugunku calisma cok ust duzeydeydi ay sonuna kadar baya bi isi halletmis olcaklar agustos ayinda kaldirma islemini bekleyecegiz artik
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Erhan

Strandjackler nerede tam olarak?

Karşısında da 8 adet var günde 4 tane hazırlıyorlar
[ Son Düzenleme: 24 Temmuz 2015, 20:25:34 Erhan ]

Çevrimdışı smhkcr

Çok teşekkür ederim. Ben de onları merak ediyordum : ))

Karşısında da 8 adet var günde 4 tane hazırlıyorlar

Çevrimdışı asyakartalı

yarına 3 tane üçgen hazır görünüyor sahada  :busted_cop: :halay:

Çevrimdışı gaLaxyKartaLı

Physical Education Teacher

Çevrimdışı kadir137

14 boru kaldı....

MT27i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Beşiktaş'la kafayı bozmuşsun diyorlar, çok şükür kafamız bozuk kanımız değil.

Çevrimdışı Paletli Vinç

yok daha yazmadı. Firma adına üye oldu SIS olarak süreç başladığında hem merak edilenleri anlatacak hemde günlük resim falan paylaşmasını rica ettik
ama makinelerle konuşmuyormuş  :D sen sorularına cevap bulamıyabilirsin  @Paletli Vinç
Makine deyip geçmesin abi bendede ruh var kalp var hepsini stada verdim :)

Çevrimdışı ebabil

Çevrimdışı ERAYHAN

vay be adamlar ne çalışmışlar  :) Sanırım 3 4 güne biter halka yanlışmıyım ? Birde halka bitince hangi aşamaya geçicez?

Çevrimdışı kadir137

bir sonraki aşama nedir?
V halatların bitirilmesi, uzun halatlar için alt trübünlere kurulan iskelelerin bitirilmesi, iskelelerin üzerine kalasların serilmesi, uzun halatların serilmesi, şu anki borulara çapraz halatların bağlanması, strand jecklerin takılması. Ve çatının kaldırılması....

Beşiktaş'la kafayı bozmuşsun diyorlar, çok şükür kafamız bozuk kanımız değil.

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ebabil

V halatların bitirilmesi, uzun halatlar için alt trübünlere kurulan iskelelerin bitirilmesi, iskelelerin üzerine kalasların serilmesi, uzun halatların serilmesi, şu anki borulara çapraz halatların bağlanması, strand jecklerin takılması. Ve çatının kaldırılması....

sormaz olaydım  :bawling:

Çevrimdışı gaLaxyKartaLı

o mıckey mause den çıkan ateşte neyin nesi. Statta bir  doğum günü kutlaması falan mı var  :super: :super:

Çevrimdışı Efe

4 gun icinde borular tamamlanacak gibi gorunuyor bu ortalamayla giderlerse
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Hunter1987

Aralarinda halihazirda başlanmış ve devam etmekte olan işler var mi? Strandjack veya v halatlar gibi mesele

Gesendet von meinem HTC One_M8 mit Tapatalk

Bana ne abi, en büyük BESIKTAS !

Çevrimdışı Ozan E.

Çevrimdışı CanEmre

Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın

Çevrimdışı Zoro

Çevrimdışı gaLaxyKartaLı

Çatıcılar Çıldırmış olmalı bu ne hızz . Maşallah Maşallah  :ishock: :ishock: :ishock: :ishock: :ishock:

Çevrimiçi Alparslan

5.boruyuda takıyorlar:) Rekor kırdılar bugün sanırım. Daha önce 4 ten fazla takılmamıştı. Bu hızla 3 güne biter.

Çevrimiçi Alparslan

İnsan bu çalışma hızını görünce sinir oluyor. 1 ay önce bu tempoda çalışılabilirmiş demekki. Şu anda çatının kaldırılışını görüyor olurduk.