42. Hafta Göztepe 1-2 Beşiktaş
42. Hafta Göztepe 1-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|42. Hafta Göztepe 1-2 Beşiktaş Skor : Göztepe - Beşiktaş Tarih : 15.05.2021 Saat : 20:30 Stadyum : Gürsel Aksel Stadyumu Hakemler : Fırat Aydınus - Aleks Taşçıoğlu -

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

42. Hafta Göztepe 1-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 48155 defa] 42. Hafta Göztepe 1-2 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Göztepe maçından kaç puan alır?
3 puan
39 [%63.9]
1 puan
8 [%13.1]
0 puan
14 [%23]

Toplam Oy Verenler: 61

Çevrimdışı Erman1903

İleride birbirinin dilinden anlayan adamlar olması iyi. Bakarsınız Larin'de bir patlama yapar yine, hayırlısı olsun artık.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

İleride birbirinin dilinden anlayan adamlar olması iyi. Bakarsınız Larin'de bir patlama yapar yine, hayırlısı olsun artık.
Çıkmamız gereken ve doğru olan kadro Budur

Ersin

Rosier.       Welinton.     Vida.    Rıdvan

Josef.           Atıba

Faik.                  Ghazzal.             Nkoudu

Larin
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı worns

gökhan-ghezzal-nkodou hareketli bir görüntü vaat ediyor. umarım 90 dakika boyunca sorun yaşamazlar. ljajic'in olmamasına üzüldüm ama artık kimin oynayacağını tartışacak bir hal de kalmadı. solda rıdvan beklemiyorum ben. son ana kadar nsakalayı önde gören hocanın bu hafta oyuncunun genç olmasını da düşünerek böyle bir sorumluluk yükleyeceğini sanmam.

ilk yarıyı önde kapatmak isteyecek olmamız normal. ama olmazsa da lütfen strese girmeyelim. 0-0 devam eden her dakika maçı kopacak enstantaneleri yakalayacak şans elimizde olur. erkenden gol yemeyelim. merkezi fazla önde kurmayalım demeyeceğim başka oyun opsiyonumuz yok ve bu puantajda başka şansımız da yok. ama dikkatsiz olmayalım. rakibin arkaya sarkabileceği seçenekler var, onları göz önünde tutalım. bu maçı kazanırsak eminim vida ve welinton'un da epey iyi oynamış olduklarını söyleyeceğiz.

göztepe yapı olarak ligin herhangi bir haftasındaki maçta olsaydık, bu kadro yapısıyla bile rahat yener geliriz diyeceğimiz takımdı. bu özgüven umarım takımda da vardır ve stres öğesini minimize edecek çözümler bulabilmişizdir.

Çevrimdışı Erman1903

Çıkmamız gereken ve doğru olan kadro Budur

Ersin

Rosier.       Welinton.     Vida.    Rıdvan

Josef.           Atıba

Faik.                  Ghazzal.             Nkoudu

Larin

Çok fark etmez herhalde. Ghezzal zaten sağda başlasa da merkeze hareketlenme eğiliminde, duruma göre Faik de sağa kayıyor.

Rıdvan'ı sonradan gördüm, tercih edilebilirdi ama durumunu bilmiyorum. Normalde iki maç üst üste kötü oynayan topçu kenarda olması daha iyidir ama bu artık son maç, ertesi yok. Hoca muhtemelen N'Sakala ile başlayacak, karar kendisinin. Bazen de iyi gaz yapıyor bakalım artık hayırlısı.
[ Son Düzenleme: 15 Mayıs 2021, 18:14:25 Erman1903 ]

Çevrimdışı ferdi1903

Elim ayagim titriyor vallah dakikalar gectikce dahada geriliyorum, Allahim nolur sampiyon besiktas olsun

Çevrimdışı Orhan_

1 saat önce saat 18.26'ydı. Şimdi 18.27
Zaman durdu.

Çevrimiçi Akil Emre

Hadi hayırlısı çok istiyoruz.
Nsakala hariç dogru kadro

Sonunda Ghazzali 10 numarada göreceğiz

Ön taraf çok hareketli delip geçeriz , birbirleri ile iyi anlaşan ve pas oyununa yatkın oyuncular , ins Faik sakatlanıp erkenden çıkmaz oyundan :ok:

Çevrimdışı savaş altay

Çevrimdışı worns

başka oynayacak oyuncu mu kaldı ki, olanları yazmış işte hoca tahtaya. neyini beğendiniz :D

Çevrimdışı ferdi1903

Insallah larin biraz kendini yirtar öyle böyle 1-2 gol sıkıştırır, Allahim cok heycanliyim. Ömrümde bukadar heycanlandimi hatirlamiyorum

Çevrimdışı autopsy

Saati 22:30 a kurdum, yatmaya gidiyorum. Uyandığımda bu işi bitirmiş olacağız.

Çevrimdışı worns

valla uyuyabiliyorsan ne güzel, keşke ben de yapabilsem de geçse su saatler diye düşündüm. :)

22:50ye falan kur bence. uzatmaydı muzatmaydı, birileri kesin maçı geciktirir vs. ancak sonuçlanır işler.

Çevrimdışı Erman1903

başka oynayacak oyuncu mu kaldı ki, olanları yazmış işte hoca tahtaya. neyini beğendiniz :D

Şu Ghezzal bir ortada mi denense deyip durduk bir defa oynadı benim hatırladığım bu sezon onda da iyi görüntü vermişti. Mensah yok, merkez Atiba-Josep-Necip/Dorukhan olmamış ilk yarı seviyordu hoca bu tarz yapmayı :D

Çevrimdışı worns

Çok fark etmez herhalde. Ghezzal zaten sağda başlasa da merkeze hareketlenme eğiliminde, duruma göre Faik de sağa kayıyor.

Rıdvan'ı sonradan gördüm, tercih edilebilirdi ama durumunu bilmiyorum. Normalde iki maç üst üste kötü oynayan topçu kenarda olması daha iyidir ama bu artık son maç, ertesi yok. Hoca muhtemelen N'Sakala ile başlayacak, karar kendisinin. Bazen de iyi gaz yapıyor bakalım artık hayırlısı.

buraya kadar kör topal geldik n'sakalayla son maç bir değişiklik beklemiyordum zaten. karagümrük maçında rakipten sekmese sezonun golünü de atacaktı da olmadı belki bu maç atar. ben böyle bir tipten hayati bir gol bekliyorum, bakalım. sonradan girip mensah da atabilir. böyle maçların böyle hikayeleri olur genellikle.

Çevrimdışı Erman1903

buraya kadar kör topal geldik n'sakalayla son maç bir değişiklik beklemiyordum zaten. karagümrük maçında rakipten sekmese sezonun golünü de atacaktı da olmadı belki bu maç atar. ben böyle bir tipten hayati bir gol bekliyorum, bakalım. sonradan girip mensah da atabilir. böyle maçların böyle hikayeleri olur genellikle.

Olabilir artık son maç ileri hattimiz baya tehditkar, ben pek bir sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum rakipte ekstra bir motivasyon olmazsa.

Çevrimdışı savaş altay

Gezal'i 10 numaraya cekmis, toreyi sahaya surmus. Uretken ve skorer bir kadro gibi gozukuyor performanslari bir kenara koyarsak. Maci istedigini gosteriyor.

Çevrimdışı ankarakartal06

boşuna uyuma saat 11 'de buradayım. Bu takım şampiyon olamaz. O-LA-MA-YA-CAK. AHANDA BURAYA YAZIYORUM. Şampiyon olması imkansız bak imkansız. gs şampiyon olamazsa 1 ay ban yiyeceğim. :ok: :ok:

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı ferdi1903

heyecan var mı?  :busted_cop:
Ben hic iyi deilim, simdiden fena gerildim

Çevrimdışı levent14

Olabilir artık son maç ileri hattimiz baya tehditkar, ben pek bir sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum rakipte ekstra bir motivasyon olmazsa.

Ünal karaman ne yatar nede ekstra motive olur çıkarlar oyununu oynarlar..Buda bizim için avantaj aslında

Necip, Mensah veya Dorukhan Fantazisi yapmamıs orta sahada

Toreyi - Ghzzal ve Nkouduyu aynı anda sahaya sürmüş , Hücum Hücum Hücum :ok:

Çevrimiçi COB

Aşırı motiveyim ve maç sonunda şampiyonluğu doyasıya kutlayacağız. Başka yol yok. Bileğimizin hakkıyla hakettiğimiz şampiyonluk hepimize armağan olsun 🔥

Çevrimdışı can1903

ALEMİN KRALI SENDEYİZ..  :steamed: :eyes
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..