2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 228 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1815674 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı 38life

Utku'yla da sözleşme yenileyemediler henüz.

Yenilediler diye biliyorum ben.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı tuncaboylu

Ne 12'nin 10'unu yanindakiler mi alacakmis, sesli guldum.
Abi sergen ucretini tl bazinda da almayacak sanirim, euro var degil mi isin icinde?
25'in 10'unu yanındakilere gidecek demek istemiş sanırım.

Çevrimdışı savaş altay

25'in 10'unu yanındakilere gidecek demek istemiş sanırım.
12 ilk teklif idi oradan dagitti parayi sanirim.

Çevrimdışı mrred

Oran genelde 9 e 1 ya da en fazla 8 ye 2 falan oluyormuş

Eskiden 1 ligde çalışmış bir TD abimiz anlatmıştı

Hoca peşinat alıyor yardımcıları ise maaş şeklinde alıyor.

Yardımcılar en fazla 4 milyon falan alırlar hadi bilemedin 5 milyon.

Bu 5 milyonunda büyük kısmını yardımcı antrenör ve kondisyoner alıyor maaş şeklinde diğerlerine azala azala

gidiyor.
Oran bu şekilde oluyormuş. Gelenek hatta teamül desek daha doğru. Bu durumda hocaya 20 falan kalıyor.

[ Son Düzenleme: 22 Haziran 2021, 22:34:26 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimdışı sefaköykartali

Yarmalenko'nun maaşı bundan daha yüksek, brüt 6.5 milyon Euro.

3.5'a ikna etsen bile, gelmek için en az 3 yıllık kontrat ister.

Mantıksız bir transfer olur.
Ghezzala da 6m istiyorlar abi. 3 yıldan 2m yerine 1.5 fazla versen 4.5m veriyorsun.

Çevrimdışı tuncaboylu

Hırvatistan turnuvada ilerlerse Vida'ya müşteri bulmak kolaylaşır diyordum, ama satarsak yerine adam bulabileceklerini sanmıyorum.

Çevrimdışı tuncaboylu

Çevrimdışı mrred

Olaylar Cenk Sümer'in ümraniyeden gönderilmesi ile başlamış.

İddia şu ki ; Cenk S. Sergen hoca adına konuşarak başka bir yöneticimize "sizi hoca burada istemiyor

Ümraniye'ye neden çok geliyorsunuz diyor." Bu yöneticimiz bunu duyunca çok şaşırıyor. Daha sonra şampiyonluk

maçından önce o yöneticimiz hocaya gidip sormuş . Hocam siz bizi ümraniyede istemiyormuşsunuz. Ümraniye'den

sorumlu bir yöneticimiz bize böyle söyledi. Bu doğru mu demiş ? Bunun üzerine ne münasebet sizin tesislere

gelmeniz bize güç verir. demiş.

Kaynak: Şafak Malatya limtsiz futbol youtube yayını
The great gig in the sky

Çevrimiçi yaço58

?s=19
Salih ve kenanda açıklanır bu hafta

Çevrimdışı ankarakartal06

abi allah aşkına şu kenan ı almayın lütfen

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Kenan kimsenin içine sinmese de en azından Olcay gibi olur, Sergen dokunur birşeyler yapar diye göz yumacağız.
5 gol- 9 asist yeter.

Çevrimdışı annoca

olcay nedense çok küçümseniyormuş gibi geliyor. olcay gibi kanat bulalım daha ne isteriz. topa tek dokunuş yapıyor ama doğru zamanda doğru yerde dokunuyordu. gol asist kadar kritik asist pası da çok bulunuyordu. ( bu yıl ki larin değil eyv ama bu yıl ki larin hayatının en iyi lariniydi olcay belli bir standartın altına hiç bir zaman düşmedi )

kenan bizim için yeterli değil ama sergen oyuncuların gerçek performansını çıkartabiliyor. yerli sınırını da düşünürsek mecburuz diyebilirm. olmasını isterim

Umarım Kenan' ı 2. forvet olarak düşünüp almıyorlardır.

?s=20

Sergen mevzusunda da çok önemli bir yeri var galiba. Böyle insanların profesyonel olarak kulüpte bulunması lazım. Almanlar yapıyor, takır takır kulüp kültürü oluşturabiliyorlar, stabil bir yönetim anlayışı oturtabiliyorlar.

Çevrimdışı 38life

17 Mayıs'ta Utku televizyonda canlı yayında "görüşmeler olumlu yönde bitme noktasına geldi" diyor. Bir süre sonra da bir çok kaynakta sözleşme uzatıldığına dair haberler yapıldı.

Çevrimdışı 38life

Çevrimiçi Necmi

Düzelteyim altmış arapça sittir değil sittin demek. bir harf sürçmesi olmuş sanırım. :D
karıştırma orayı 😬

Çevrimdışı savaş altay

Sergen yeniden iceri girdi. Temizlik baslayacak. O, onu dedi bu, bunu dedi. Iddialar, aciklamalar, yalanlamalar. Basina yansisada biz de bilgilensek. Renkliler okuyor, medya korukler umrumda degil. Isim, isim mekan, mekan patlasin hepsi. En azindan ortami duzeltmeyi bilin.

Çevrimiçi murat

kenan karamanı milli takım ile değerlendirmeyin.maçlarda dikkat ettiyseniz belli isimlere uygun pozisyonda pas verilmeyip zorda iken atıldı.zaten pek koşan olmadı.top pek ileri uca ulaşmadı.rıdvana da hazırlık maçlarında pas atılmadı.kenanı liginde oynadığı oyunla değerlendiriyorsanız lafım yok.seyretmediğim için birşey diyemem.milli takımda beğenip alınacak oyuncu yoktu.biraz mert işte.onu da alamayız.

Çevrimdışı 38life

Yabancı kısıtlamasından sonra bonservissiz bir Kenan Karaman alınır. Önemli olan verilecek maaş.

Çevrimiçi Necmi

12 ilk teklif idi oradan dagitti parayi sanirim.
12 nin nesini dağıtacağım
25 in aşağı yukarı onu gider dedim yanında çalışanların sayısı bayağı var hatta yardımcılarını arttıracağını söylüyordu

Çevrimiçi Necmi

pazarlık yapıyorlardı daha bitmemişdir 😂

Çevrimdışı GreenBook

Kenan gelirse Güven ve Kenan’dan hangisi kalmalı sizce
[ Son Düzenleme: 23 Haziran 2021, 00:26:07 GreenBook ]

Çevrimdışı mrred

Cenk Sümer mevzusu

http://www.duydukmu.com/m/?ID=31603
İddialar korkunç

Bu adam twitter sohbet odalarına falan girip konuşuyordu. Anlam verememiştim. Bir yöneticinin twitter sohbet

odasına ne işi olabilir ki ?
The great gig in the sky

Çevrimdışı annoca

Güven ve Kenan’dan hangisi kalmalı sizce
8 yabancı sınırı varken 2'side.