35. Hafta Beşiktaş 2-2 Ankaragücü
35. Hafta Beşiktaş 2-2 Ankaragücü

Beşiktaş Forum|35. Hafta Beşiktaş 2-2 Ankaragücü Skor : Beşiktaş - Ankaragücü Tarih : 16.04.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Halis Özkahya - Hakan Yemişken - İlker

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

35. Hafta Beşiktaş 2-2 Ankaragücü  [Okunma sayısı 36970 defa] 35. Hafta Beşiktaş 2-2 Ankaragücü
Anket
Beşiktaş, Ankaragücü maçından kaç puan alır?
3 puan
12 [%70.6]
1 puan
3 [%17.6]
0 puan
2 [%11.8]

Toplam Oy Verenler: 17

Çevrimdışı worns

İşler iyi gitmiyor. Sıkılmaya başladım

Çevrimdışı kahyaoglueren

Olaya bak. Şimdi daha fazla sinirlendim.

Aslında frikikcilerin ve penaltıcilarin tahtada yazıyor olmasi lazım. Oyuncular birbirine paslıyor.

Çevrimiçi murat baltacı

Güzelim maçı hiç ettiler böyle saçmalık sadece bizde olur kaç haftadır penaltı verilmiyor verilince olana kullanana bak yazık şampiyonluk maçında maç böyle riske atılmaz
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı kahyaoglueren

Çevrimdışı worns

Geçen hafta sahada az yürümüş.

Ljajice ne oldu? Tamam çok bir şey yapmıyordu o da ama mensaha göre derli topluydu.

Çevrimdışı worns

Ya nkodou bi yürü git gözünü sevim

Çevrimdışı kahyaoglueren

Rosier toparlamış görünüyor.

Çevrimiçi levitate

rıdvan abim soldan geliyor larin atiba araya kaçıyor

onca seçenek varken nkoudou tribüne yolluyor püü
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Çevrimiçi murat baltacı

Ya çıkarın şu nkouduyu zaten törenin oynaması lazımdı hoca yine yaptı yapacağını takımda ona moral vermek için topları ona atıyor rahat alacağımız maç sıkıntıya girdi
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Orhan_

Nkodu sıvama modu açtı. Mensah zaten bir işe yaramıyor ve seneye belli ki bizimle değil ama oyunda. Garip bir tercih.

Çevrimiçi sEuL

NKoudu sivamaya basladi. Bi oyuncu mental olarak bu kadar zayif olabilir mi ya.

Çevrimdışı haluk.m

Nkoudou Türk vatandaşı olup adını da "top kaybı" olarak değiştirse yeridir.

Çevrimiçi mayguntr

Nkouduya fena kuruldum. hem penaltiyi kacirdi, hem de cok kotu oynuyor, her karari hatali adamin.

Çevrimdışı worns

Penaltıyı atsak lay lay loma dönecek oyun gayet sıkıntılı bir hal almaya doğru gidiyor. Dengesiz, dağınık hücum ediyoruz.

Çevrimdışı yaço58

Nkwdou hep bu ne eksik ne fazla gelse çıldırma ghezzal varken niye bu kullanır ya penaltıyı

Çevrimdışı GreenBook

Böyle şampiyonluğa oynayan bi takımda penaltıyı kimin atacağı belli değil

Çevrimdışı can1903

Şu arkadaşı hemen kadro dışı bırakırım, lakayt davranış sergileyeceksen yürü anadoluya kardeşim. Kimse senin burda şaklabanlığını çekmek zorunda değil.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Akil Emre

Her oyuncu penaltı kaçırır ama bu gevşek tavırlar beni bitiriyor. Ghezzal varken duran hiçbir topa başka bir oyuncunun gitmemesi lazım.
Çok kritik maç iyice gerildik.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Topu birakip bazen mensahi izliyorum. Bu kadar hareketsizlik olmaz.

Çevrimiçi levitate

josef baba şeyiyle top çaldı kaliteye bak
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sEuL

Abi sut cekmek icin nasil bi pozisyon olmasi gerekiyor. Kalenin icindesin arkadas

Çevrimdışı Erman1903

Ben ilk 18 dakikayı kaçırdım, ben olsam penaltıyı Josef'e attırırım bu ekipte. Larin ters ayaklı kenarlarla pek olmuyor, Hikmet hoca da rakipleri baya çalışan biri, Ghezzal' baskı var. Böyle devam ederse bir süre sonra Ghezzal-N'koudou değişmeyi deneyebiliriz.

Çevrimiçi murat baltacı

Allah aşkına nkoudu mensah gibi gevşek oyuncuları almayın şu takıma biri sayısız top kaybı yapar penaltı harcar diğeri ceza sahası içinde eveleyip geveler puan kaybı olursa direk hocaya yazar nkoudu ve mensah tercihiyle
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı worns

Ozinin sakatlanması iyi olmadı. Oynamaya başladığı son dönemde hatalar yapmasına karşın hareketli ve oyunun içinde bir görüntüsü vardı. O bölgeden bu tür bir verim alamamıştık bu sene. Şu an mensah azap veriyor örneğin. Kötü ljajici bile en azından pas alışverişinin içinde olur diye tercih ederdim.