13. Hafta Beşiktaş 4-0 Erzurumspor
13. Hafta Beşiktaş 4-0 Erzurumspor

Beşiktaş Forum|13. Hafta Beşiktaş 4-0 Erzurumspor Skor : Beşiktaş - Erzurumspor Tarih : 20.12.2020 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Halil Umut Meler - Mustafa Emre Eyisoy -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

13. Hafta Beşiktaş 4-0 Erzurumspor  [Okunma sayısı 26350 defa] 13. Hafta Beşiktaş 4-0 Erzurumspor
Anket
Beşiktaş, Erzurumspor maçından kaç puan alır?
3 puan
9 [%81.8]
1 puan
2 [%18.2]
0 puan
0 [%0]

Toplam Oy Verenler: 11

Çevrimdışı cursedofdragon

Bu 4 gol hoca ile dalga geçenlere gelsin 3 defansif orta saha diyenlere.

Hocanın sözünü paylaşıp ofsans futbol bu deyip ilk yarı sonucu paylaşanlara.

Oyunda ki oyuncular değişmeden mevcut ilk 11 oyuncuları ile 4 gol attık.Hoca çıkarmasa belki 5-6-7 olurdu kontra ataklarla.

Bu arada ligin en çok gol atan takımıyız 25 gol attık 3 defansif orta saha ile çıkarak! nasıl yaptıysak.

Çevrimdışı mrred

İlk golü atana kadar göbeğimiz çatlıyor. Stresten 1 yıl yaşlandım.
The great gig in the sky

Çevrimdışı MUSTAFA_

Kazandığımız puanı siz hesaplayın  :D

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

15 dakikada bitirdik maçı. Ömer Şişmanoğlu' nun da hakkını yemeyelim :evillol:

Kazandığımız puanı siz hesaplayın  :D

Bence ilk yarı da attığın maç skorunu paylaşıp hocanın lafını yine at mustafa.

Tutarlı derim en azından.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

İyi oynadın kötü oynadın olayında bile hakkın olan penaltıyı alınca olay nasıl da değişiyor.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı mrred

Averajı da düzelttik. Şimdi mafya bozuntusunun pfdkya sevki ve cezaları koltuğa kurulup bekleyebiliriz.
The great gig in the sky

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Yalniz Vida'nin gol saheser, cok  klas,  accaip,   en  benim diyen golcu o vurusu orada aklina getirmez, getirse de yapmaya cesaret edemez .... havada  topuk !! COK IYI  GOL
Yorgo

Çevrimdışı mrred

Erzurumlu oyuncu kayarak gelmese ve penaltı olmasa maç yine zora girecekti. Olsun ama futbol hatalar oyunu :D
The great gig in the sky

Çevrimdışı Erman1903

Oyunda ki oyuncular değişmeden mevcut ilk 11 oyuncuları ile 4 gol attık.Hoca çıkarmasa belki 5-6-7 olurdu kontra ataklarla.

Bu arada ligin en çok gol atan takımıyız 25 gol attık 3 defansif orta saha ile çıkarak! nasıl yaptıysak.

3 defansif orta saha ile çıkmadık. Vida - N'Koudou ve sağ bek Necip. Ersin'in cleansheet de sana gelsin o zaman :lol:

İyi oynadın kötü oynadın olayında bile hakkın olan penaltıyı alınca olay nasıl da değişiyor.

geçen hafta bunu anlatmak için bir yerlerimizi yırttık abi de gel gör işte.

Bunun aynısını erzuurm ilk yarıda penaltı atmıs iyice kapanmıs 2.ci yarı maçı çevirmeye calısıyoruz olarak düşünsünler.

Anlarlar belki diyeceğim ama ümidim yok.

3 defansif orta saha ile çıkmadık. Vida - N'Koudou ve sağ bek Necip. Ersin'in cleansheet de sana gelsin o zaman :lol:

Bence bir karar verin sezon başı için mensah anadolu çöpü diyordunuz anadolu takımı olduk diyordunuz.

İnsanın bir çizgisi olmalı hayatta.

Şimdi mensahcı mı oldunuz.

Sezon başı dorukhan-mensah-ljajic ile çıktık konyadan 4 yedik sezon başı ki kayıplar bosuna değil.

Genel olarak 3 defansif orta sha ile cıkıyoruz ve 25 gol atmışız ligin en çok gol atan takımıyız ?

[ Son Düzenleme: 20 Aralık 2020, 21:03:48 cursedofdragon ]

Çevrimdışı GreenBook

Parayı düşünmediği bir maç olmuş vida kardeşimizin. Böyle olsun işte
Birazdaysa gol atsın devre arası değerini bulur
Güzel gol attı.
Aboubakar maşallahı var

Çevrimiçi mellfred

Su Ozi'yi tekrar kazanabilsek, yani aslinda biz kazanalim  kazanmasina da o bakalimkazanilmak istiyor mu.. Beni Ridvanla beraber sahada iyi oynarken heyecanlandiran iki oyuncumuzdan biri hala Ozzy, bi bu  bi  de  meze  tabagimdaki lakerda cok heyecanlandirir beni  :biggrinking:...
oğuzhan’ın özel izleyicisiyim o oynayınca her topu alınca ümitleniyoruz heyhat, çok statik isteksiz memur kafasında senelerdir

Çevrimdışı Çağrı Öz

Şahane oynuyoruz şahane. Sene başında gömülen bazı oyuncular inşallah kendilerini bulacaktır. Her geçen hafta beklentime yaklaşıyorlar.
[ Son Düzenleme: 20 Aralık 2020, 21:17:13 Çağrı Öz ]

Çevrimdışı Erman1903

Bence bir karar verin sezon başı için mensah anadolu çöpü diyordunuz anadolu takımı olduk diyordunuz.

İnsanın bir çizgisi olmalı hayatta.

Şimdi mensahcı mı oldunuz.

Sezon başı dorukhan-mensah-ljajic ile çıktık konyadan 4 yedik sezon başı ki kayıplar bosuna değil.

Valla çizgisi olması gereken sensin Mensahci olduğumu kim söylemiş, ortasahada Atiba-Josefle Dorukhan olmaz diyoruz. Bu bizi Memsahcı mi yapıyor. Ben Josef - Atiba banko oynar yanındaki adam değişir diyorum sezon başından beri. Mensah ljajic ikilisi olmaz diye sayfa sayfa anlatmış biriyim sen bence karıştırıyorsun.  Evet Mensah bir Anadolu oyuncusu, kabiliyet var ama bu onun kontra topçusu olduğu gerçeğini değiştirmez.

Milleti bence bırak ve kendi dediklerine bak artık, söylediklerin doğru bile değil. Önce neyin ne olduğunu öğren. Ben Necip ve Vidaci değilim ama sen boyle boş kurşunlar attığın için senin dilinden cevap veriyorum. sürekli çamura yatıyorsun yaw, çamur adam 🤣

Valla çizgisi olması gereken sensin Mensahci olduğumu kim söylemiş, ortasahada Atiba-Josefle Dorukhan olmaz diyoruz. Bu bizi Memsahcı mi yapıyor. Ben Josef - Atiba banko oynar yanındaki adam değişir diyorum sezon başından beri. Mensah ljajic ikilisi olmaz diye sayfa sayfa anlatmış biriyim sen bence karıştırıyorsun.  Evet Mensah bir Anadolu oyuncusu, kabiliyet var ama bu onun kontra topçusu olduğu gerçeğini değiştirmez.

Milleti bence bırak ve kendi dediklerine bak artık, söylediklerin doğru bile değil. Önce neyin ne olduğunu öğren. Ben Necip ve Vidaci değilim ama sen boyle boş kurşunlar attığın için senin dilinden cevap veriyorum. sürekli çamura yatıyorsun yaw, çamur adam 🤣

BEn seni monterodan biliyorum keyfimi bozamazsın  :bandit:

Ayrıca bir de olunga olayı var olunga nerde   :fkr:

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

BEn seni monterodan biliyorum keyfimi bozamazsın  :bandit:

Ayrıca bir de olunga olayı var olunga nerde   :fkr:

Yaw ben sana takılmayı sevdiğimden böyle diyorum yoksa Necip sağ bekte başlaması bana da garip geldi Atiba sağda oynuyor Necip pek koşucu olmadığından çok mantıklı değil ama adam çıktı maci kazandırdı ne yaparsin hayat bu işte makine değiller. Monteronun bana göre çok eksikleri var ama buna rağmen Welinton - Vida dan daha iyiydi son zamanlarda yine de kızağa çekilmesine çok şaşırmadım çünkü hoca da biliyor onun yapmadığı işler var o yüzden saygı duyuyorum. Bana göre Larin de kapanan takıma daha doğru olabilirdi ama pek detayları üstünde durma gereği hissetmedim. Maç içinde de bir Ghezzal Enkudu yer mi değiştirse acaba dedim sadece atacağımız hissediliyordu. Olungayi sorma yuzumu kara çıkardı valla 🌚

Çevrimdışı mourinho1903

Su mactan sonra sunlari yazmak skor yorumculugu oluyor bence. Bugun 1-0 olana kadar cok cok kotu oynadik, tam da herkesin korktugu gibi bir mac oldu.
Sansimiz rakibin Erzurumspor olmasi. Her rakibimizin forveti Omer Sismanoglu olup bos kaleye kacirmaz, her rakibimiz oyle sacma penalti yapmaz.
Zaten sikayet ettigimiz nokta o. Isimiz duran toplara, rakibin bariz hatalarina, oyuncumuzun kisisel olarak sapkadan tavsan cikarmasina kaliyor.
Rakibimizin geri dortlusu; Kaan Kanak, Osman Celik, Hasan Hatipoglu, Mehmet Ucar. Bu defans dortlusune karsi penalti olana kadar dogru durust pozisyon uretemedik.
Penalti da tamamen rakibin hatasi, rakibi bunaltip hataya zorladigimiz bir pozisyon falan da degildi.
Ben oyun olarak konusuyorum; hicbir sekilde umut vermedi bana, aksine daha da umutsuzlastirdi. Biraz eli yuzu duzgun takim bizden bugun puan alirdi.
Ki bugun belki de sezonun su ana kadarki en motive olmus sekilde cikmamiz gereken macini oynuyoruz. Sen oyundan tatmin olduysan bilemem.
Onun disinda skor tabii ki tatmin edici. 3 puan yazildi, rakiplere yaklastik. Ama benim umudum, takima inancim 1 gram artmadi.

Çevrimiçi Nartallo

Kötü oynayarak kazandık ama ilerisi için hayırlı mı hayırsız mı tartışılır.

Vida ve N’koudou golleri attılar ve yine 11 çıkacaklar.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Kötü oynayarak kazandık ama ilerisi için hayırlı mı hayırsız mı tartışılır.

Vida ve N’koudou golleri attılar ve yine 11 çıkacaklar.
Rotasyon olarak değerlendiriyorum ben bu değişiklikleri. Hafta içi maçları başladığı için artık rotasyonumuzu arttırmamız lazım. Yoksa bu fikstürden sağlam çıkamayız. Ama gole kadar oynadığımız oyun hiç tatmin edici değildi. Umarım bu konuyu atlamayız ve ders alırız. Gol yesek maçı çeviremeyebilirdik. Özellikle de bu kaleci rotasyonu varken  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mrred

Rotasyon olarak değerlendiriyorum ben bu değişiklikleri. Hafta içi maçları başladığı için artık rotasyonumuzu arttırmamız lazım. Yoksa bu fikstürden sağlam çıkamayız. Ama gole kadar oynadığımız oyun hiç tatmin edici değildi. Umarım bu konuyu atlamayız ve ders alırız. Gol yesek maçı çeviremeyebilirdik. Özellikle de bu kaleci rotasyonu varken  :tabe:
İlk golü biz yesek alanya maçının aynısı olacaktı. Buna bir çözüm bulmamız gerek.
The great gig in the sky

Çevrimiçi Nartallo

Takımın eli ayağıyla bu kadar oynamamak lazım.

Çevrimdışı MUSTAFA_

İlk golü biz yesek alanya maçının aynısı olacaktı. Buna bir çözüm bulmamız gerek.
Gol yememeye çözüm bulamayacağımız için atmaya odaklansak daha iyi olacak gibi görünüyor. En azından kalecimiz olsaydı işimiz daha kolay olabilirdi. Mümkün olduğu kadar çabuk Ocak ayına ulaşmamız ve eksiklerimizi tamamlamamız lazım.

Beşiktaş Tarihi
★★★