2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 39 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1825765 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Evet hücumda çok iyi ama Ghezzal-Alex-Salih 3 lüsü çok yumuşak kalacak gibi.
Lucas Fernando güzel hamle olurdu.

Çevrimdışı kaan1903

Transferin sonlarına doğru oraya bir hamle bekliyorum fırsat transferi kovalayabiliriz.

Çevrimiçi levitate

bende o arkadaşı çok istiyordum da gedson falan derken arada kaynadı
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

Çok iyi oldu bu. Geriye kaldı iyi bir forvet , iyi bir kaleci , hızlı bir stoper , transferin sonlarına doğru fırsat transferi olursa 8 numara ve sol beki de değiştirsek fena olmaz

Bir iki satış yapabilirsek de iyi olacak. Şu anda bir nokta atışı santraforla takımın çoğunluğu hazır hale gelir gerisi ekstra.

Çevrimdışı Çağrı Öz

Önümüzdeki hafta burda inşallah.

Can1903 gel de duyum görsün gözlerin

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bir iki satış yapabilirsek de iyi olacak. Şu anda bir nokta atışı santraforla takımın çoğunluğu hazır hale gelir gerisi ekstra.

Alex-Ghezzal-Salih önlerinde arayan bir santraforu rekor golle gol kralı yapar ama orta sahaya sertlik katacak opsiyonumuz olmalı.
Ya da orta sahadan beklediğimiz baskıyı santraforda başlatacak deli biri lazım.

Çevrimiçi Samet Demir

Alex-Ghezzal-Salih önlerinde arayan bir santraforu rekor golle gol kralı yapar ama orta sahaya sertlik katacak opsiyonumuz olmalı.
Kenan der kaçarım :)

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

fernando için 3 gün önce haber çıkmış, dediklerine göre karar hocaya bırakılmış
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

Josef - Topal - Necip gayet dirençli savunmacılar. Bizim Kartal bile yumuşak sayılmaz defansa katkısı yüksek bir çocuk. Ekstra birileri olursa fena olmaz ama yabancı sınırı da var ben en baştan Atiba ile imzalamasamıydık diye düşünüyorum ama sembol isim artık son sezonu gibi gözüküyor.

Bizim aradığımız özelliklerin üstüne bir de pres eklersek seçeneklerimiz çok azalır gibi golleri basacak bir profil olması en öncelikli şey.
[ Son Düzenleme: 30 Temmuz 2021, 23:28:39 Erman1903 ]

Çevrimdışı kaan1903

Taraftarın biri Luuk de Jong u sormuş özen in cevabı

?s=21

Çevrimdışı doganay

Burdan donmez insallah , formali foto gelsin

Çevrimiçi Mehmet57

Arkamda Alex, Ghezzal ve Salih varken forvetde ben bile oynarim

Çevrimdışı Erman1903

Arkamda Alex, Ghezzal ve Salih varken forvetde ben bile oynarim

Doğru valla kondisyon olsun yeter :)

Çevrimdışı sefaköykartali

Taraftarın biri Luuk de Jong u sormuş özen in cevabı

?s=21
Larin-Teixeira-Ghezzal ın önünde Luuk de Jong gol atmaktan sıkılır. Adamın 32 tane attığı sezonun gollerini izledim yarısı kafa golü bu kadar temiz kafa golü atabilen forvet hatırlamıyorum.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

?s=19

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı kaan1903

Souza çok büyük karakter ya helal olsun

?s=21

Çevrimiçi Özgür Gültekin

4-1-4-1 formatında devam ettiğimizi düşünürsek

Salih yerli statüsünden kesilmeyecektir, Alex belki devamlılığı tam olmayabilir, Larin ile de Nkodou değişimli oynar dersek
Orta saha çok yumuşak kalacak. Necip bazen Salih rolünü alabilir ama Topal ve Kayra Josefin pozisyonunda oynayacaktır.
Bu dizilimde santrafor çok atan mı olmalı yoksa ortalama bir adam zaten çok attırırız bu nedenle defansı fazlasıyla rahatsız eden bir oyuncu mu olmalı?

XXXXXX     

Larin         Salih              Alex       Ghezzal
Nkodou     Necip              Ljajic     Töre

Josef
                           Atiba/Topal/Kayra

[ Son Düzenleme: 31 Temmuz 2021, 00:00:33 Özgür Gültekin ]

Çevrimdışı mrred

Souza çok büyük karakter ya helal olsun

?s=21
Takımda aynı anda çok fazla büyük karakterler var.

Necip, Atiba , Souza, Rosier, Topal

Bir takımda bu kadar büyük karakterli oyuncular aynı anda olması bir çok sorunu kendiliğinden çözüyor.

The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Erman1903

4-1-4-1 formatında devam ettiğimizi düşünürsek

Salih yerli statüsünden kesilmeyecektir, Alex belki devamlılığı tam olmayabilir, Larin ile de Nkodou değişimli oynar dersek
Orta saha çok yumuşak kalacak. Necip bazen Salih rolünü alabilir ama Topal ve Kayra Josefin pozisyonunda oynayacaktır.
Bu dizilimde santrafor çok atan mı olmalı yoksa ortalama bir adam zaten çok attırırız bu nedenle defansı fazlasıyla rahatsız eden bir oyuncu mu olmalı?

XXXXXX     

Larin         Salih              Alex       Ghezzal
Nkodou     Necip              Ljajic     Töre

Josef
                           Atiba/Topla/Kayra

Salih'in savunma potansiyeli düşündüğümüzden çok daha fazla, Alex gibi biriyle oynarken kendini ayarlayacaktır. Santrafor'un her zaman atanı makbul, en azından bir eşiğin üzerinde olmalı. Marka oyuncu bakıyoruz, gol atabilecek olanı bulduktan sonra gerisi tercih meselesi ister press yapsın - ister pivot ister pas alışverişinde etkili ya da sahte 9 çok fark etmez. Kendi tarzında iyi olsun gerisi detay.

Çevrimdışı mrred

Sözleşmenin 2+1 yıl olması çok yerinde olmuş. Tahminim net ücret olarak 2 ile 2.5 arası bir şey verdik. İmza parası da

300 civarında senelere bölmüş olabiliriz. Bonuslarla birlikte 3.5 falan bulacak gibi duruyor. Sol kanat oynayıp forvet arkası

diye pazarlanan ljajic yerine asıl mevkisi forvet arkası bir oyuncu aldık. Alex nereden baksan 100.000 forma fazla sattırır.

Bunu da dikkate almak lazım. 1 senelik maaşının yarısını zaten formadan çıkartırız gibime geliyor. Ljajic bir şekilde

şutlamalıyız
The great gig in the sky

Çevrimiçi tolga1903

Şu ghezzal yerine daha tempolu ısıran önde basabilen defansa da yardımı eksik etmeyen 25'lerinde bir oyuncu alamaz mıyız acaba ya. Takımın yaş ortalaması yükseldiği gibi yumuşak oyuncu sayısı da artıyor santrafor tercihimiz çok önemli hale geldi sergen hoca'nın önde baskı isteğine cevap verebilecek ve arkasındakilerin servislerini golle sonuçlandıracak bilemiyorum konuşulanlar arasında şu bizim yapıya en uygun santrafor hangisi olur.

Çevrimiçi tolga1903

Salih'in savunma potansiyeli düşündüğümüzden çok daha fazla, Alex gibi biriyle oynarken kendini ayarlayacaktır. Santrafor'un her zaman atanı makbul, en azından bir eşiğin üzerinde olmalı. Marka oyuncu bakıyoruz, gol atabilecek olanı bulduktan sonra gerisi tercih meselesi ister press yapsın - ister pivot ister pas alışverişinde etkili ya da sahte 9 çok fark etmez. Kendi tarzında iyi olsun gerisi detay.

Mesela ismi bizimle anılan 2 merkez gedson ve fernando lucas ile karşılaştırırsan salih'in savunma rakamları bunların neresinde kalıyor abi?

Çevrimdışı mrred

Salihin defansif metrikleri yüksek arkadaşlar. Topla iyi ilişkisi olduğu için defansif zaafiyet var sanıyorsunuz. Salih tam bir

modern orta saha. Sadece temposu bazen düşebiliyor .
The great gig in the sky