23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş
23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş Tarih : 28.01.2024 Saat : 16:00 Stadyum : Yeni 4 Eylül Stadyumu Hakemler : Ali Şansalan - Serkan Ok - Serkan Olguncan - Oğuzhan Çakır VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 5360 defa] 23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş

Çevrimiçi MUSTAFA_

en başta ben derim şu maçı hakem yüzündenmi kaybettik boş yapacaklarına iş yapsınlar
Senişini doğru yap önce sonra başkalarının işini doğru yapmasını bekle
Bu yönetimin ömrü seçime kadar olur. Bir şey yapacaklarını düşünmüyorum. Yanlış yapmayım diye karasız kalmak en kötü sonucu doğurur. Samet ve Feyyaz  şimdiden yüzlerini eskittiler. Bu dakikadan sonra ağızlarıyla kuş tutsalar kimse takmaz. Arat saklanarak bir şeyleri düzeltemez.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi blackeagle35

Bağıracaksın bu ülkede düzen bu. Bu tff başkanı denen eleman gitmeden rahat yok asla bize. Bari bunu becerelim. İki maçta en az 3 puanın gitti. İyi oynarsın kötü oynarsın o ayrı mesele bu ayrı mesele. Sanki diğerleri premier lig seviyesinde mi oynuyor.

Çevrimiçi Talisca1903

Bu yönetimin ömrü seçime kadar olur. Bir şey yapacaklarını düşünmüyorum. Yanlış yapmayım diye karasız kalmak en kötü sonucu doğurur. Samet ve Feyyaz  şimdiden yüzlerini eskittiler. Bu dakikadan sonra ağızlarıyla kuş tutsalar kimse takmaz. Arat saklanarak bir şeyleri düzeltemez.
çok zor bir şey değildi 2-3 kaliteli adam indirip camiaya hava vermek şuanda herkesin bizi yenebileceği hissini verdik ben bile ki bayernle oynasak yenebileceğimizi hissden insandım Antalyadan sivastan korkar oldum

Çevrimiçi MUSTAFA_

çok zor bir şey değildi 2-3 kaliteli adam indirip camiaya hava vermek şuanda herkesin bizi yenebileceği hissini verdik ben bile ki bayernle oynasak yenebileceğimizi hissden insandım Antalyadan sivastan korkar oldum
Eleştirirken bile uçmuşsun dayanamayıp :)
Şu takım seviyesi maalesef bu kadar değil. Şu kadro gözümde o kadar bitti ki 20 tane gol atan olsa gözüme görünmez.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Talisca1903

Eleştirirken bile uçmuşsun dayanamayıp :)
Şu takım seviyesi maalesef bu kadar değil. Şu kadro gözümde o kadar bitti ki 20 tane gol atan olsa gözüme görünmez.
Bak samimi söylüyorum 5 yediğimiz deplasman maçında yeneceğimizden o kadar emindim ki vardı o his takımda bir gudubetlik var anlamsız kaç hoca gitti yönetim gitti sorun sadece kadro olamaz olmamalı ne kadrolarla kimleri yendik

Çevrimiçi MUSTAFA_

Nostalji rüzgarları esiyor tribünlerde.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Talisca1903

Ali Gültekin: Rebic neden oynamıyor diye sorduğumuzda bilgisi olan arkadaşlar antremanda adım atmadığını söylüyorlar.

var bir şeyler belli ki her hocamı düşman bu adama

Çevrimiçi Talisca1903

Nostalji rüzgarları esiyor tribünlerde.

aslınd olması gereken

bir de fenerlilerin aziz çıkartması gibi FO bir çıkartma yapalım çıkar bizi bu cendereden Başkan diye
[ Son Düzenleme: 28 Ocak 2024, 18:44:17 Talisca1903 ]

Çevrimdışı ferdi1903

Taraftar otobüsün önüne çıkmış polis araya girmiş

Gesendet von meinem Pixel 8 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi MUSTAFA_

Her şeyi basit sanan yöneticilerimiz var. İnsanlar hayatını Beşiktaş fikstürüne adamış. Siz bunlara bahane sunmazsınız. Bahaneleri sizden öncekiler tüketti. Az laf çok icraat.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı ferdi1903

Taraftarı sonunda zıvana dan çıkardılar, korkarım bu düşüş devam ettikçe daha çirkin şeyler olacak

Çevrimiçi MUSTAFA_

Taraftarı sonunda zıvana dan çıkardılar, korkarım bu düşüş devam ettikçe daha çirkin şeyler olacak

Bunlar hep iletişimsizlikten. Kendileri yapacağız dedikleri şeyleri yapmadıkları gibi bir neden de sunmuyorlar. Bu olnlarda tarftarı değil kendilerini suçlasınlar. Verilen sözler için 1.5 seneleri var ama hala seneye deyip duruyorlar.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mellfred

kerem atakan kesgine bak siddetli itirazdan kart goruyor kulubeden vay bee

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bizim ekmeğimiz mi acıdır baba anlamadım ben
gs ekmeğini yiyen de angola’da olsa gs’ye çalışır

Çevrimiçi Samet Demir

74 dakika sahada kalan Cenk Tosun 12 kere topla buluşmuş..
84. dakika da oyuna giren Muleka 13 kere topla buluşmuş..

Hocam defansda colley, necip var önlerine de Amarteyi koyup bizim göremediğimiz neyi hayal ettin çok merak ediyorum. Zaten necip ve colley varken defansdan paslaşarak çıkamıyoruz ileriye de cenki koyuyorsun defansdan çıkamamakla kalmayıp zor bela ileriye taşıdığımız toplar aynı hızla geri geliyor, ilerde top tutamıyoruz. Artık kendimi sorgulamaya başladım bu işi hiç bilmiyorum sanırım.

Yıllarca 4-1-3-2 oynattın bizim kadroda şuan adam gibi kanat yokken neden bu taktiğe yönelmezsin anlam veremiyorum. Hem kendine hemde bize yazık ediyorsun.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

bizim ekmeğimiz mi acıdır baba anlamadım ben
gs ekmeğini yiyen de angola’da olsa gs’ye çalışır
biz kendimize düşman edip öyle gönderiyoruz büyük çoğunlukla o yüzden düşman etmediklerimizde bize çalışıyor zaten tosiç gibi yani suçu kendimizde arayalım biraz

Çevrimiçi Necmi

74 dakika sahada kalan Cenk Tosun 12 kere topla buluşmuş..
84. dakika da oyuna giren Muleka 13 kere topla buluşmuş..

Hocam defansda colley, necip var önlerine de Amarteyi koyup bizim göremediğimiz neyi hayal ettin çok merak ediyorum. Zaten necip ve colley varken defansdan paslaşarak çıkamıyoruz ileriye de cenki koyuyorsun defansdan çıkamamakla kalmayıp zor bela ileriye taşıdığımız toplar aynı hızla geri geliyor, ilerde top tutamıyoruz. Artık kendimi sorgulamaya başladım bu işi hiç bilmiyorum sanırım.

Yıllarca 4-1-3-2 oynattın bizim kadroda şuan adam gibi kanat yokken neden bu taktiğe yönelmezsin anlam veremiyorum. Hem kendine hemde bize yazık ediyorsun.
maç başlamadan bunu söylemiştim neciple cenkin ve kalede ersinin olduğu takımdan galibiyet beklemeyin diye

Çevrimiçi Serdar3444

Kaç yıl oldu, o kadar mağlubiyet ve rezilliğe rağmen  yedek kalecin Ersin'le Utku

Çevrimiçi MUSTAFA_

Kaç yıl oldu, o kadar mağlubiyet ve rezilliğe rağmen  yedek kalecin Ersin'le Utku
Futbolu ve dinamiklerini bilmeyen yönetimlerle bu oyuncular bile iyi.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş’ın iptal edilen penaltısında VAR müdahalesi doğru mu? [beIN Trio]

Deniz Çoban: Kırmızılı oyuncu vücudunu araya sokup nizami olmayan bir şarj alıyor. Penaltı. Buna VAR niye karışır ben anlayamadım. VAR müdahalesi yanlış.

Bülent Yıldırım: Birkaç açıdan baktığınız zaman penaltı diyorsunuz. VAR müdahalesi yanlış.

Bahattin Duran: Bence VAR müdahalesi çok yanlış. Penaltıya daha yakınım.

Renkli taraftarları olsa şu pozisyon için ortalığı toz duman ederdi. Bizde kötü oyuna sahip olduğumuz için bu pozisyonları görmezden gelip yönetim ve oyunculara sitem ediyoruz.

Bu ilk iptal olan penaltımız değil ama böyle giderse sonda olmayacak. Son 3 maç ta kritik anlarsa aleyhimize maçı çevirebileceğimiz dakikalarda bariz hatalar yapıldı. Taraftar da uyuyor.

3 tane a class oyuncu geldiği zaman işlerin düzeleceğini düşünenlere iyi uykular diliyorum. Aynı Şenol geldiği zaman işlerin düzeleceğini düşünmekle aynı ortamdayız. Tek değişen bu defa kulübün başında gerçek Beşiktaşlılar var. Serdal Başkanda olsa durum aynıydı benim için. Neyse hakemlere, tff tepki göstermeyin, yıllarca anç ye bu denli tepki göstermeyin diyetini Hasan Arata ödetin. Doğru yoldasınız.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Etiketler: