21. Hafta Pendikspor 4-0 Beşiktaş
21. Hafta Pendikspor 4-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|21. Hafta Pendikspor 4-0 Beşiktaş Tarih : 20.01.2024 Saat : 19:00 Stadyum : Pendik Stadyumu Hakemler : Tugay Kaan Numanoğlu - Aleks Taşçıoğlu - Emir Eray Eyisoy - Alper Akarsu

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

21. Hafta Pendikspor 4-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 6298 defa] 21. Hafta Pendikspor 4-0 Beşiktaş

Çevrimiçi kartalizma190399

Kariyerinin iyi sezonlarini tamamen kanatbek olarak oynamis adami niye israrla orta sahada oynatiyoruz. Ismael yapti Senol yapti Santos da yapacaksa ne farki var.
Elinde orijinal orta saha Necip var Bahtiyar var.
Tayfur'u oynatacaksak solbek veya sagbek oynasin iste.
Ayrica hala Onur'u izleyeceksek niye Svensson'u aldik.
Hadi ilk mac hazir degildi, 3 mac oldu geleli.
Gelip 3 macta Onur'u kesemeyecek sagbeki keske hic almasaydik o zaman.

Çevrimiçi tolga1903

Abi umut meraş'a bak lanet olsun ne günah işledik ya biz

Çevrimiçi sEuL

Cenk 6. dakika rakip kalecisi degaj kullanacakken ceza sahasi disinda comelmis elleri dizlerinde bekliyordu.
Yine 17. dakikada ayni sekilde eller dizlerde, biz bu rushsuzlari izlemek icin ne yaptik ya - nasil bir suc isledik.

Çevrimiçi Necmi

Cenk'e bak lakayıt lakayıt hareketler. O ortaya ters kafayla gol mü atacaksın neden vuruyorsun her topa aptal gibi
sahada olmasının hiç faydası yok nötr olsa yine iyi bunun varlığının zararı var

Çevrimiçi Samet Demir

Takımda dikine pas atmak yasak mı?
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi sEuL

Takımda dikine pas atmak yasak mı?

Takimda paralel pas atma becerisi gosterebilen bir oyuncu yokken dikine pas atmak yasak mi diye soruyorsun Samet  :lol:

Çevrimiçi Necmi

Serbest atışta ofsayta düşüyor cenk sen nesin ya

Çevrimiçi sEuL

Demir Ege ile de kimse konusmuyor mu? Bu cocuklara iki kelam edilmiyor mu?
Her mac daha ilk yarinin ortasinda sari karti cebinde cocugun, bir olur iki olur ama oyuncu uyarilir artik.
Her pozisyonda acaba ikinci sariyi yiyecek mi diye diken ustunde izliyoruz maci

Çevrimiçi Necmi

Demirege sarıyla iyi yırttı kırmızı bile çıkardı taban giriyor bileğini kırar

Çevrimdışı zubeyirbaya

çok kötü bir orta saha var ya hadi bekler korkunç ilerisi kötü filan da oyun kurabileceğimiz, organize olabileceğimiz bir merkezimiz yok bu maçta her şeyden önce. demir ege 6 değil tayfur orta saha bile değil. gedson da ancak iki teknik oyuncunun yanında dinamizm unsuru olarak filan anlamı olabilecek profilde bir oyuncu bu halde varla yok arasında. salih'i de amir'i de beğenmesek bile aratır bu maç. orta saha problemini çözmeden bizim oyun değerlendirmemiz vs çok anlamlı değil.

Çevrimiçi Necmi

Demir Ege ile de kimse konusmuyor mu? Bu cocuklara iki kelam edilmiyor mu?
Her mac daha ilk yarinin ortasinda sari karti cebinde cocugun, bir olur iki olur ama oyuncu uyarilir artik.
Her pozisyonda acaba ikinci sariyi yiyecek mi diye diken ustunde izliyoruz maci
ne bekliyorsunki hiçbir pozisyon bilgileri yok sokak futbolu oynuyorlar söyleyince genç düşmanı oluyoruz camiada bu kafa oldukça daha çok genç yetenek kaybolur gider alt yapıya harcanan her kuruş sokağa atılıyor

Çevrimiçi Talisca1903

hemen gol yemişiz önce basket maçını bitireyim sonra döneriz buraya

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sEuL

ne bekliyorsunki hiçbir pozisyon bilgileri yok sokak futbolu oynuyorlar söyleyince genç düşmanı oluyoruz camiada bu kafa oldukça daha çok genç yetenek kaybolur gider alt yapıya harcanan her kuruş sokağa atılıyor

Onu diyorum iste agabey, bu cocuklar 17-18 yasinda - nerden bilecekler. Teknik heyet mi kimin goreviyse artik bunlari gorup uyarmali.

Çevrimiçi Samet Demir

Avrupada genç oyuncu yaşı 16lara düştü. 20 yaşına gelen oyunculara neredeyse olmuş gözüyle bakıyorlar. Bizde de genç oyuncı yaşı 19-20. 23-24 yaşındaki yerlilere de olmak üzere diye bakıyoruz.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

Havadan gelen her topa pendikliler vuruyor adam arkasında önüne geçiyor bir metre öne düşen topa kafayı vuruyor bizimki hala olduğu yerde bekliyor topun ayaklarına gelmesini bekliyorlar almak için tek adım atmıyorlar

Çevrimiçi sEuL

Macin basindan beri Onur, Umut, Tayfur kayip dusuyor.

Arkadas siz nasil profesyonelsiniz ya? Mactan once sahaya cikip sahayi kontrol etmiyor musunuz siz - ona gore krampon secimi yapmiyor musunuz.

Cildirmamak elde degil, lanet olsun ya

Çevrimiçi Özgür Gültekin

rüzgar lehimize ama kaleye sutumuz yok.

Çevrimiçi Samet Demir

Macin basindan beri Onur, Umut, Tayfur kayip dusuyor.

Arkadas siz nasil profesyonelsiniz ya? Mactan once sahaya cikip sahayi kontrol etmiyor musunuz siz - ona gore krampon secimi yapmiyor musunuz.

Cildirmamak elde degil, lanet olsun ya
1 hafta önceden belli oluyor krampon seçimi. Bu hafta kırmızı, haftaya pembe, bir sonraki hafta siyah olmak üzere.

Çevrimdışı zubeyirbaya

cenk karadeliği yerine ortalama bir santrafor olsaydı gol çıkarabileceği kadar üretim yaptık aslında son 10-15 dakikada sağ taraftan.

çok farklı bir şey yok aslında ufak tefek çözümler peşindeyiz. orta saha yok genel bir oyun kuramıyoruz elbette. diğer maçlara göre fark attıkları şut kaleci hatası soslu hafif gol oldu. girdiklerimizi atamadık yoksa pek bir fark da yok.

Çevrimiçi gokhans

takımda dikine pas atabilen tek adam yalnız. Hani tayfur falan izliyoruz gözlerimiz kanayarak.. tayfur oynayabiliyorsa, demir ege hayli hayli oynar.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Necmi

Onu diyorum iste agabey, bu cocuklar 17-18 yasinda - nerden bilecekler. Teknik heyet mi kimin goreviyse artik bunlari gorup uyarmali.
ben aylardır ne konuşuyorum hemen genç düşmanı ilan ettiler bunlar bu seviyede a takım forması giyemezler dediğimde genç düşmanı oluyorum ama kimse kulübe dönüp bunlar futbolun f sini bilmiyor alt yapıda davar güdsün diye çobanmı çalıştırıyorsunuz demiyor yeteneklerine sözüm yok bu çalışmayla yetenek olmasa zaten şu an sahada olmazlar ama yetenek herşey demek değildir çalışmayla iyi eğitimle bir takımda rahatlıkla oynarsın ama sırf yeteneğim var dersen oynayamazsın sergeni batuhanı mamisi ve daha niceleri böyle harcanıp gitti sergen harcanmadı derseniz en kötü harcanan o oldu dünya çapında yıldız olacak yeteneği varken türk takımlarının kucaklarında dolandı durdu

Çevrimiçi sEuL

ben aylardır ne konuşuyorum hemen genç düşmanı ilan ettiler bunlar bu seviyede a takım forması giyemezler dediğimde genç düşmanı oluyorum ama kimse kulübe dönüp bunlar futbolun f sini bilmiyor alt yapıda davar güdsün diye çobanmı çalıştırıyorsunuz demiyor yeteneklerine sözüm yok bu çalışmayla yetenek olmasa zaten şu an sahada olmazlar ama yetenek herşey demek değildir çalışmayla iyi eğitimle bir takımda rahatlıkla oynarsın ama sırf yeteneğim var dersen oynayamazsın sergeni batuhanı mamisi ve daha niceleri böyle harcanıp gitti sergen harcanmadı derseniz en kötü harcanan o oldu dünya çapında yıldız olacak yeteneği varken türk takımlarının kucaklarında dolandı durdu

Hic kusura bakmayacaksin agabey, bu takimda Onur, Umut, Tayfur, Cenk ve daha niceleri oynuyorsa tabi ki Ege ve Semih diyte tutturacak taraftar. Bu cocuklar futbolun f'sini bilmiyorsa bu onlarin ayibi degil bu klubun ayibidir. Bu cocuklari yonlendirecek alt yapi hocalari, a takim teknik ekibi yoksa eger bu Ege'nin falan sucu degil.

Çevrimdışı zubeyirbaya

ilk yarının en kötüsü kimdi onur ya da tayfur muydu? bunlar nerdeyse en çok topla buluşan oyunculardı.

Çevrimiçi Necmi

Semih her pası rakibe atıyor kaçıncı oldu madem oynatacaksın forvet oynat cenkin ne olduğunu hala anlamafıysan kusura bakma hoca falan değilsin ben şu cenki 11 e yazan hiç kimseye hoca demem oyuncunmu yok on kişi çık sahaya takım daha iyi olur
Neyle sınanıyoruz

Etiketler: