2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 53 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1814292 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Gs'den hayatının her döneminde her anında şöyle söyleyim 1 damla suya muhtaç kalsalar o suyu bile vermeyecek kadar nefret eden biriyim ama senin yazıların beni rahatsız etmiyordu nedense forumun çoğunluğunun aksine. Sadece biraz fazla mükemmeliyetçi birisin anladığım kadarıyla en az gs kadar hatta ondan daha fazla başarılı olmamızı istediğin için bu kıyaslamaları yaptığını düşünüyorum ama bence de abartıyorsun bu takımı gözünde. Çirkef pislik başarı delisi şımarık asalak camianın teki taraftarı tam bir koyun gir twitter'a on binlercesi bir iki çok takipcili "çoban" hesabın yazdıklarını kopyala yapıştırdan ibarettir kendi fikirleri yoktur mesela biz burada kimimiz nsakala nasıl oynar diye veryansın ederken kimimiz ligin en iyi sol beki diye addediyor ya hani, bu kitlede o yok işte. Türkiye'de iki kitle var böyle asalak kendi fikri olmayan biri bunlar biri de futbol dışı girmeye gerek yok:)

Bu ekseriyetinin beyni olmayan kitleyi de kulübün asıl sahipleri liseli dedikleri avam görür küçümser ciddiye bile almaz. Anlayacağın saçmasapan bir camiadır gs evlat olsa sevilmez ha başarılı mı başarılı evet avrupa ve ligde en başarılı kulüp bunlar denilebilir ancak yarın devranın dönmeyeceğinin de garantisi yok başarıya giden yolda her türlü (Hakaret Yasak)₅ mübah gören bir camiadır ve ben kendimi bildim bileli iteklenmiştir en büyük desteği bunlar görmüştür devlet bunların arazisini 250 milyon tl'ye alır 2 sene sonra geri aldığı paraya bırakır dünyanın herhangi bir yerinde 250 milyon tl'nin 2 sene faizsiz verildiği görülmüş mü mesela bu basit örneklerden biri onlarca sayarım sana futbol dışı iteklenmelerden bahsediyorum ha hakem falan değil.

Neyse lafı uzatmayım ben yerinde olsam forumun moderatörleri, kurulu vs "sen yazma kardeşim sen gs'lisin" demedigi sürece yazmaya devam ederdim fikir çeşitliliği iyidir ama yazmamak da kendi fikrin bir şey diyemem kal sağlıcakla.
aslında söyledikleri burda birçok insanın söylediğinden farklı değil sadece üslup farklı ve bu üslubu beşiktaş forumu kaldıramaz
Her insan her fikri savunmakta özgürdür ama savunurken takındığı üsluba dikkat etmeli

Çevrimdışı 'TaNeR'

Deli geliyor, büyük Beşiktaşlılık duruşu sergiledi, tam bir manyak  :lol: Normalde bir sağ beke bu kadar para vermesini çok eleştirirdim ama fazla laf etmeyeceğim rosier duruşuyla biraz lüks olsada hakketi bunu  :lol: :lol:

Canlı takip merakçılarına  :naughty:

https://www.flightradar24.com/THY45M/2897287e
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bu yoklukta ve piyasada muadil oyuncular çok daha uyguna varken sağ beke 5m civarı paralar saçmalığın daniskasi. 2-3 tane Rosier kadar topçu sağ bek alınır 5 liraya.

Hocanın bu oyuncu üzerinde bir ısrarı olduğunu hiç sanmam. Ona kalsa sağ beki 2,5 al artan parayı Teixeiraya forvete bas falan der. Yönetimin de bir yerden sonra bu transfere soğuk baktığını düşünüyorum ama almak zorunda kaldılar.

Hayırlı olmasını diliyoruz lakin baştan soyleyelim. Bir kişiye/mala haddinden fazla değer vereni yaradan sevmezmiş. Ayağını yorganına göre uzatmayani da guvendiği şeylerle imtihan eder.

Umuyoruz sağlıklı ve başarılı bir sezon geçirir.
Bize bonservis maliyetinin 5 i bulacağını düşünmüyorum. Bonservisinin bir kısmını da maaşından indirim yaparak verdiğimiz için bize maliyeti en faza 3.5-4 milyon olmuştur. Bu işin bu noktaya gelme sebebi de bizim yoneticilerin pintiliği. Kiralarken az para vereceğiz diye opsiyon koydurmadılar. Şimdi oyuncu da bir duruş sergileyince almak zorunda kaldılar. Ama ben yine de takımla ve camiayla uyumlu bir oyuncu olduğu için başarılı olacağını düşünüyorum. En azından oyuncunun çok fazla kredisinin olacağı kesin. Umarım bir Atiba kadar olamasa da, iyi bir çimento olmayı başarır

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi tolga1903

aslında söyledikleri burda birçok insanın söylediğinden farklı değil sadece üslup farklı ve bu üslubu beşiktaş forumu kaldıramaz
Her insan her fikri savunmakta özgürdür ama savunurken takındığı üsluba dikkat etmeli

Ama mesajlarına herhangi bir müdahale edilmiyor abi aslında dediğin gibi yazı dili üslubu farklıydı sadece neyse gitti arkadaş sanırım artık söylenecek bir şey yok.

Çevrimiçi tolga1903

Rosierimiz hayırlı olsun bu arada evet biraz fazla rakamlara çıktık sanıyorum ama güzel bir insan kazandık başarısı daim olsun Beşiktaş'ın çocuğunun:)

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Deli geliyor, büyük Beşiktaşlılık duruşu sergiledi, tam bir manyak  :lol: Normalde bir sağ beke bu kadar para vermesini çok eleştirirdim ama fazla laf etmeyeceğim rosier duruşuyla biraz lüks olsada hakketi bunu  :lol: :lol:
Rosier'in sergiledigi durusu, saha icinde sadece ter degil, kan ve gözyaslari döktügünü de hicbirimiz untmayacagiz asla, tribünde taraftar olmadiginda bile bukadar aidiyet duygusu gösteren adam taraftarla birlikte nasil olur hayal edemiyorum. iyi performansindan ziyade bide takimin neşe kaynagi, böyle 1-2 adam herzaman olmali bir takimda, arkadaslik ve takimdaslik adina cok önemli.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı Erman1903

Bize bonservis maliyetinin 5 i bulacağını düşünmüyorum. Bonservisinin bir kısmını da maaşından indirim yaparak verdiğimiz için bize maliyeti en faza 3.5-4 milyon olmuştur. Bu işin bu noktaya gelme sebebi de bizim yoneticilerin pintiliği. Kiralarken az para vereceğiz diye opsiyon koydurmadılar. Şimdi oyuncu da bir duruş sergileyince almak zorunda kaldılar. Ama ben yine de takımla ve camiayla uyumlu bir oyuncu olduğu için başarılı olacağını düşünüyorum. En azından oyuncunun çok fazla kredisinin olacağı kesin. Umarım bir Atiba kadar olamasa da, iyi bir çimento olmayı başarır

En son 4,4 civarıydı ve herkes söylüyordu. İki üç gün önce Murat Özen çekindiğinden söyleyemedi ve çok demekle yetindi. Piyasada bilinen 4,4'ün üzerine çıkış Var. 1 hafta önce oyuncuyu anlaşılan fiyattan almak üzereydik. 4,4 + başarı bonusu.

Şu an bu transfer kiralama, bonus gıldır gıpçık 5in biraz üstüne bile çıkar senin için 4,5 olsun. Sen bu parayı en başta ver takımına yüzde müzde olmadan oyuncuyu alırsın ya da belki %10.

Normal şartlarda oyuncunun başarılı olması yüksek ihtimal zaten, o yüzden bu paraları veriyoruz. En iyi ihtimalle önümüzdeki sezon o parayı açılan maaş bütçesi ile ödeyeceğiz lakin önemli bölgelerde daha lüks oyuncuları alma şansımız olmayacak.

Sağ bekte bu kadar para harcanması bizim durumumuzda bir kulüp için büyük lüks. Bunun tartışması yok, burada konu oyuncu değil.
[ Son Düzenleme: 29 Temmuz 2021, 19:12:29 Erman1903 ]

Çevrimdışı Erman1903

yıllardır kendi yokmuş gibi takımı düzeltmek için üç yıl süre istedi
Üç yıl daha sizi sömüreyim ondan sonra futbol zaten beni bırakıyor dedi
Artık milli takım geçişide zor düştüğü bataktan çıkmak için sergen yolunu kapatıyor

Kapandı devri bir daha başarılı olamaz, gitmeyerek Okan'ı da patlattı tam bir dinazor, o işleri iyi biliyor safi görüntü. 3 yıl sözleşme işi nereden baksan şahane.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Kendi alacağında indirim yaptı ve bonservis arttırıldı diye haber çıkmıştı.
Yani toplam maliyeti değişmedi.

Gelsin artık deli, bize böyle adamlar lazım.

CL de 2-3 maç iyi oynasın, bizim ligde de 3-5 gol-asist sıkıştırsın iyi bir paraya okuturuz.

Herkesin yeni keşfi 3-4-3 formasyonunda 4 lünün sağı için de ideal. Adam ciğersiz.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Yalnız Hulk hayvan gibi şaapmaya devam ediyor.
Gelseymiş fena...

Çevrimiçi Necmi

Ama mesajlarına herhangi bir müdahale edilmiyor abi aslında dediğin gibi yazı dili üslubu farklıydı sadece neyse gitti arkadaş sanırım artık söylenecek bir şey yok.
küfür hakaret aşağılama olmadıkça kimsenin mesajına müdahale edilmez kimsenin böyle bir şeye hakkı olamazki renklide olabilir biz burayı renklilere kapatmadıkki sadece müslüman mahallesinde salyangoz satmaya kalkmasınlar hem renkli olsa burda kimse birbiriyle uğraşmaz 😂

Çevrimiçi Necmi

En son 4,4 civarıydı ve herkes söylüyordu. İki üç gün önce Murat Özen çekindiğinden söyleyemedi ve çok demekle yetindi. Piyasada bilinen 4,4'ün üzerine çıkış Var. 1 hafta önce oyuncuyu anlaşılan fiyattan almak üzereydik. 4,4 + başarı bonusu.

Şu an bu transfer kiralama, bonus gıldır gıpçık 5in biraz üstüne bile çıkar senin için 4,5 olsun. Sen bu parayı en başta ver takımına yüzde müzde olmadan oyuncuyu alırsın ya da belki %10.

Normal şartlarda oyuncunun başarılı olması yüksek ihtimal zaten, o yüzden bu paraları veriyoruz. En iyi ihtimalle önümüzdeki sezon o parayı açılan maaş bütçesi ile ödeyeceğiz lakin önemli bölgelerde daha lüks oyuncuları alma şansımız olmayacak.

Sağ bekte bu kadar para harcanması bizim durumumuzda bir kulüp için büyük lüks. Bunun tartışması yok, burada konu oyuncu değil.
bize 5 e mal oldu 4.4 zorunlu satın alma ama üstüne bu yıl kiralık ücreti ekleniyor
En azından önümüzdeki dört yıl bir mevkiyi kapatmış olduk ya tutarsa olayı yok öyle bir oyuncuki önüne kimi koysan iter zorla oynatır

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

fazla laf etmeyeceksin 🤔
Azda olsa edeceksin yani 😳

E edicez tabi abi yönetimle benim aramda özel bir ilişki var biliyorsun  :lol: :lol: Güne onları eleştirmeden uyanamıyorum, geceleri de yatamıyorum  :lol:

Şaka bir yana yani ben en iyi zamanında bile rosieri o kadar aman aman bir bek gibi görmedim. Eğer cafu seviyesinde bir bek değilse Beşiktaş hiç bir zaman bir beke 4.5 m falan vermemeli. Hele hele paramız yok falan diyip durduğu bir dönemde bu kadar para verilmemeli. 5 tl bantlıyorsan eğer ona göre davranıcaksın. Bu şey gibi ekmek yok pasta yiyoruz gibi  :lol: Dediğim gibi rosier'in duruşu çok farklı, ben uzun yıldan beri bu kadar iyi duruş sergileyen bir yabancı hatırlamıyorum. Açık konuşayım ben bir futbolcu olsam böyle davranmazdım hiç bir kulüp için  :lol: Adam maaşında indirime gitti yeter ki alın diye. Elinden gelenin dibini yaptı. Şimdi böyle durumlarda paraya bakmak ayıp. Hem takım ruhu hem de oyuncular için.

Çevrimiçi Necmi

Canlı takip merakçılarına  :naughty:

https://www.flightradar24.com/THY45M/2897287e
arkadan bir uçak takip ediyor gs bırakmıyor peşini herhalde 😂

Çevrimdışı Erman1903

bize 5 e mal oldu 4.4 zorunlu satın alma ama üstüne bu yıl kiralık ücreti ekleniyor
En azından önümüzdeki dört yıl bir mevkiyi kapatmış olduk ya tutarsa olayı yok öyle bir oyuncuki önüne kimi koysan iter zorla oynatır

Ben oyuncuların ne oynadıklarının farkındayım piyasada 10 numara bekler var ucuza, bir Ghezzal olsa söylerdik. bu zamana kadar ülkede kim gelmiş takımında iyi oynayan, Portekiz liginden adam alırsın 3 yaş büyük 1 milyona, 2,5a da kralını alırsın piyasadan biz öyle olmasa söyleriz önceki sezonlarında ağır sakatlıkları var. Sıfır risk olmuyor insanoğlu. Bu borçların içinde sağ bekte o şekilde planlama sadece taraftar yapar öyle de oldu zaten.
[ Son Düzenleme: 29 Temmuz 2021, 19:49:21 Erman1903 ]

Çevrimiçi Necmi

E edicez tabi abi yönetimle benim aramda özel bir ilişki var biliyorsun  :lol: :lol: Güne onları eleştirmeden uyanamıyorum, geceleri de yatamıyorum  :lol:

Şaka bir yana yani ben en iyi zamanında bile rosieri o kadar aman aman bir bek gibi görmedim. Eğer cafu seviyesinde bir bek değilse Beşiktaş hiç bir zaman bir beke 4.5 m falan vermemeli. Hele hele paramız yok falan diyip durduğu bir dönemde bu kadar para verilmemeli. 5 tl bantlıyorsan eğer ona göre davranıcaksın. Bu şey gibi ekmek yok pasta yiyoruz gibi  :lol: Dediğim gibi rosier'in duruşu çok farklı, ben uzun yıldan beri bu kadar iyi duruş sergileyen bir yabancı hatırlamıyorum. Açık konuşayım ben bir futbolcu olsam böyle davranmazdım hiç bir kulüp için  :lol: Adam maaşında indirime gitti yeter ki alın diye. Elinden gelenin dibini yaptı. Şimdi böyle durumlarda paraya bakmak ayıp. Hem takım ruhu hem de oyuncular için.
ben başkanın beki bırak herhangi bir oyuncuya beş m vereceğini rüyamda görsem inanmazdım
Ama oyuncunun değerini bilmem fazlasıyla hak etti alınmaması büyük prestij kaybı olurdu üstelik değerlerimizdende kayıp olurdu başkan gözüme girdi çok önemli bir adımdı ve kaos olmaya adaydı bunu beşiktaş gibi başı dik çıkartmayı başardı evet oyuncu istedi ama beş m yi çıkarıp vermek şimdi hiç kolay değil hemde hücum hattı dururken bek oyuncusuna vermek  bu diğer transferlerimizide etkileyecektir herşeyi göze aldılar bizede tebrik etmek düşer

Çevrimiçi Necmi

Ben oyuncuların ne oynadıklarının farkındayım piyasada 10 numara bekler var ucuza, bir Ghezzal olsa söylerdik. bu zamana kadar ülkede kim gelmiş takımında iyi oynayan, Portekiz liginden adam alırsın 3 yaş büyük 1 milyona, 2,5a da kralını alırsın piyasadan biz öyle olmasa söyleriz önceki sezonlarında ağır sakatlıkları var. Sıfır risk olmuyor insanoğlu. Bu borçların içinde sağ bekte o şekilde planlama sadece taraftar yapar öyle de oldu zaten.
geçen seneki tempoyu çıkaran oyuncuya artık sakatlık riski var diyemezsin sakatlanırsada artık kusmet olur burda oyuncu kalitesi bir tarafa ama o duruş ödüllenmeliydi daha ucuza alabilirdik ama oyuncu mecbur bıraktı takımıda bunu kullandı ağır davranıp pazarlıkla fiyatını arttırdık

Çevrimiçi Necmi

Rosier'in sergiledigi durusu, saha icinde sadece ter degil, kan ve gözyaslari döktügünü de hicbirimiz untmayacagiz asla, tribünde taraftar olmadiginda bile bukadar aidiyet duygusu gösteren adam taraftarla birlikte nasil olur hayal edemiyorum. iyi performansindan ziyade bide takimin neşe kaynagi, böyle 1-2 adam herzaman olmali bir takimda, arkadaslik ve takimdaslik adina cok önemli.
ilk antrenman sahasına çıktığında oyunculara nasıl sesleneceğini iyi biliyorum 😂

Çevrimdışı Erman1903

geçen seneki tempoyu çıkaran oyuncuya artık sakatlık riski var diyemezsin sakatlanırsada artık kusmet olur burda oyuncu kalitesi bir tarafa ama o duruş ödüllenmeliydi daha ucuza alabilirdik ama oyuncu mecbur bıraktı takımıda bunu kullandı ağır davranıp pazarlıkla fiyatını arttırdık

Türkiye Ligi'nde beğendiğiniz bek varmı başka ortalama üstü bir adam al zaten ligin iyilerinden biri olacak çok kumarlık bir durum yok sağ bekte.

Ödüllendirilen oyuncu değil Sporting. Adamlar Teixeira yerine Rosier alın tam sizin mali durumunuza göre diye geyik yapıyor forumda burası Türkiye öyle sanıldığı kadar iyi bir lig değil.

Bu hayatta her şey kismettir zaten. Yaşamış oyuncu olmamış bir şeyi söylemiyoruz.
[ Son Düzenleme: 29 Temmuz 2021, 19:53:49 Erman1903 ]

Çevrimiçi Necmi

Türkiye Ligi'nde beğendiğiniz bek varmı başka ortalama üstü bir adam al zaten ligin iyilerinden biri olacak çok kumarlık bir durum yok sağ bekte.

Ödüllendirilen oyuncu değil Sporting. Adamlar Teixeira yerine Rosier alın tam sizin mali durumunuza göre diye geyik yapıyor forumda burası Türkiye öyle sanıldığı kadar iyi bir lig değil.

Bu hayatta her şey kismettir zaten. Yaşamış oyuncu olmamış bir şeyi söylemiyoruz.
ben bekleri fazla önemsemem görevi atak kesmektir asli görevini yapabiliyorsa benim için iyidir ek işler işde onun fiyatını arttıran faktörler bencede beş bir beke verilecek para değil ama burda farklı faktörler devreye girdi bunun maliyeti elbette diğer transferlerden çıkacak belkide bunun için alex i feda ettik kim bilir

Çevrimiçi murat

şimdi rosieri son 15 yıl içinde karşı tarfında oynayan adriano ile kıyaslayabiliriz performans olarak.adrianonun kaldığı süre boyunca maliyeti rosierden daha az değildir ve sözleşmesi bittiğinde 0 a yakın bir değerdeydi rosier ise aksilik olmaması durumunda bir değer barındıracak.belki 7-8 sene sağ bek aramayacağız belki satıştan para kazanacağız.daha ucuza belki daha iyi bir oyuncu da bulabilirdik ama bulamayadabilirdik.bence fiyat normal ve normal şartlarda bu fiyatlara kaçırılmayacak bir futbolcu sorun sadece kulübün mali durumu. rosierin önüne geleceği olan sağ açığı koy onu parlatsın yine parasını çıkarır.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Beşiktaş, Rachid Ghezzal için Leicester City'e 2.3 milyon avroluk resmi teklif yaptı. Taraflar, pazarlıklarını sürdürüyor. (@ertansuzgun)

Çevrimdışı Erman1903

ben bekleri fazla önemsemem görevi atak kesmektir asli görevini yapabiliyorsa benim için iyidir ek işler işde onun fiyatını arttıran faktörler bencede beş bir beke verilecek para değil ama burda farklı faktörler devreye girdi bunun maliyeti elbette diğer transferlerden çıkacak belkide bunun için alex i feda ettik kim bilir

Ben önemserim, bunu gözeterek söylüyorum. Solda değil yani, sağ bek oyuncu. Solda da zor değil çok adam var. Alex veya başka biri. Bu yoklukta iyi para, akarımız olsa düşünmeyiz zaten iyi oyuncu de koy takımına. Farklı faktörler devreye girdi, taraftarın gözdesi, süreç her zamanki gibi kötü yönetildi söküldük %80'e 5 lirayı 🙂

Oyuncu gayet iyi, hayırlı olmasını diliyoruz.

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Erman1903

şimdi rosieri son 15 yıl içinde karşı tarfında oynayan adriano ile kıyaslayabiliriz performans olarak.adrianonun kaldığı süre boyunca maliyeti rosierden daha az değildir ve sözleşmesi bittiğinde 0 a yakın bir değerdeydi rosier ise aksilik olmaması durumunda bir değer barındıracak.belki 7-8 sene sağ bek aramayacağız belki satıştan para kazanacağız.daha ucuza belki daha iyi bir oyuncu da bulabilirdik ama bulamayadabilirdik.bence fiyat normal ve normal şartlarda bu fiyatlara kaçırılmayacak bir futbolcu sorun sadece kulübün mali durumu. rosierin önüne geleceği olan sağ açığı koy onu parlatsın yine parasını çıkarır.

Ben oyuncu daha iyi kötü uzerinden bakmıyorum onlar da tartışılır burası Türkiye ligi. Mali şartlar belli, olmayan bir şey değil sağ bek ve muhtemelen başkana da hocaya da sorsan çok diyecek ama işin duygusal tarafı var taraftar benimsedi ve sahiplendi burada dernek tipi yönetim var. İşe profesyonel yaklaşan biri bu yoklukta o kadar para vermez transfer bununla bitmiyor başka bölgelerde zamanı gelince risk alınmayacak mı sonuçta o para kasadan çıkacak.

Ben fazla duygusal bakamıyorum planlamaya zaten artık adam geldi. Gayet iyi bir oyuncu hayırlı olur inşallah.
[ Son Düzenleme: 29 Temmuz 2021, 21:06:17 Erman1903 ]