2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 137 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1814717 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı sefaköykartali

Mert G.
Rosier Vida Rugani Rıdvan
Salih Josef Gedson
Ghezzal Batshuayi Larin

Adı çıkan isimlerden benim dream team bu olur. Larin ve Güvenle de uzatırlarsa çok iyi olur.
Ghezzale 3m bonservisi taksitle, Rosiere de 4,5 taksitle, Gedsona da 7,5 taksitle anlaşırsan sadece Ersinin parasıyla hepsinin bu yıllık bonservislerini ödersin. Boydla da Merti kafa kafaya takasa sokarsın. Batshuayinin son yılı, uygun fiyata bonservisini alabiliriz, Rugani' yi de güzel bir opsiyonla kiralayabileceğimizi düşünüyorum.
Seneye de maaş bütçesi 10m €' dan fazla düşecek. (Vida, Ljajic, Lens, Douglas, Oğuzhan, Atiba, Töre vs.), üstelik ŞL gelirleri de limite eklenecek. Seneye de rahat öderiz.

Çevrimdışı Erman1903

Kenan Karamanı izleyebildiğimiz kadarıyla ileride faydalı buldum, ayrıca takımın özellikle ikinci yarıdaki  hareketliliği ile iştahını da beğendim, ki takımda hala eksil çok. Sergen hocam yürütür bu hastayı yine evvelallah

Töre etkili, Güven arzulu ve güvenli gözüktü. Topal senelerdir buradaymış gibi bir izlenim verdi.

Kenan mobil ve topla gidişi de olan bir oyuncu. Santraforluğun gerekliliklerinin çoğunu kısmi de olsa yapabilen biri. Güven ve Larin'e yer açacaktır beraber oynadıklarında. Bana göre bu şekilde merkezde değerlendirilmesi daha doğru, lakin ikinci santrafor alınmaması ne kadar doğru bir karar olur onu bilemiyoruz.
[ Son Düzenleme: 28 Temmuz 2021, 19:36:28 Erman1903 ]

Çevrimdışı alimm

Mert G.
Salih Josef Gedson
Ghezzal Batshuayi Larin

Adı çıkan isimlerden benim dream team bu olur. Larin ve Güvenle de uzatırlarsa çok iyi olur.
Ghezzale 3m bonservisi taksitle, Rosiere de 4,5 taksitle, Gedsona da 7,5 taksitle anlaşırsan sadece Ersinin parasıyla hepsinin bu yıllık bonservislerini ödersin. Boydla da Merti kafa kafaya takasa sokarsın. Batshuayinin son yılı, uygun fiyata bonservisini alabiliriz, Rugani' yi de güzel bir opsiyonla kiralayabileceğimizi düşünüyorum.
Seneye de maaş bütçesi 10m €' dan fazla düşecek. (Vida, Ljajic, Lens, Douglas, Oğuzhan, Atiba, Töre vs.), üstelik ŞL gelirleri de limite eklenecek. Seneye de rahat öderiz.

✍️✍️✍️
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimiçi Necmi

Eğer gs nin 3.8 ine biz 2.3 e ghezzali aldıysak bu hiçte gs ile pazarlık yapıyor gibi bir şey değil demek direk bizi istemiş 1.5 farkı elinin tersiyle itmiş demek oluyor transferler biterse iki sağlam takıma bağlı oyuncu kazanacağız bu maliyetten falan daha önemli bu zihniyette insanlar seni şampiyon yapıyor

Çevrimiçi Necmi

Maçın özetini kimse konuşmamış ilginç.

Özete baktığımda iki şey gördüm takım kaldığı yerden devam ediyor. Özellikle ikinci yarı baya organize hücumlar yapmışz

Ayrıca ön alan baskısı ile çok top kazanmışız. Kenan Oğuzhan Güven ve Töre ile güzel baskılar yapmışız. Hoca Kenanı

santrafor düşünüyor. Özellikle ön alan baskını başlatan oyuncu olması bakımından çok kıymetli biri olarak görüyorum.
takımı beğendim diri taş gibi takım kenanıda beğendim salihda sağlam durdu toptan kaçmıyor daha ötesi oyun kuruyor özetten ne kadar değerlendirilirse işde necipinyo da iyiydi

Eğer gs nin 3.8 ine biz 2.3 e ghezzali aldıysak bu hiçte gs ile pazarlık yapıyor gibi bir şey değil demek direk bizi istemiş 1.5 farkı elinin tersiyle itmiş demek oluyor transferler biterse iki sağlam takıma bağlı oyuncu kazanacağız bu maliyetten falan daha önemli bu zihniyette insanlar seni şampiyon yapıyor
Elinin tersiyle parayı falan itmedi gs başkanı bonuslar dahil fiyat söylüyor, biz yalnızca garanti para. Muhtemelen bizde de tüm bonusları kazansa 3,5 alır ama o bonusları aldığında 25 gole katkı yapması falan gerekiyordur o yüzden bir problem görmüyorum. Bence bizden 3+1 istedi, biz 2+1de diretince menajeri yoluyla farklı yollara girip istediğini aldı. Nefret de etmiyorum, Beşiktaşın çocuğu vs de demiyorum profesyonel bi dünya biz de her anlaşmada yüzde 100 istediğimizi alamayız.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Mert G.
Salih Josef Gedson
Ghezzal Batshuayi Larin

Yönetimin okuması gereken bir mesaj

Çevrimdışı MUSTAFA_

Rosier yarın geliyormuş :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı GreenBook

Nihayet.
Sıra Ghezzalde

Çevrimdışı Çağrı Öz

Fikretormansporlulara kapak olsun yazıp foruma hareket kavga gürültü getirmek istiyorum.

Lig başlasa da biraz futbol izlesek. Sıkıldım transfer döneminden.

Ghezzal ve orta saha gelse takım tamam zaten. Gerisi de transferin son günü alınsın. Gelenek bozulmasın.

Çevrimdışı tuncaboylu

Fikretormansporlulara kapak olsun yazıp foruma hareket kavga gürültü getirmek istiyorum.

Lig başlasa da biraz futbol izlesek. Sıkıldım transfer döneminden.

Ghezzal ve orta saha gelse takım tamam zaten. Gerisi de transferin son günü alınsın. Gelenek bozulmasın.
Takımda santrafor yok, neresi tamam?

Santraforu son güne mi bırakacağız?

Bu arada 2 tane santrafora gerek yok bence, 1 tane sakatlık geçmişi temiz alınsa yeter. Kenan ve Güven'le idare ederiz devre arasına kadar.

Çevrimdışı Çağrı Öz

Bu arada 2 tane santrafora gerek yok bence, 1 tane sakatlık geçmişi temiz alınsa yeter. Kenan ve Güven'le idare ederiz devre arasına kadar.

Bu kulübün gelenekleri 2-3 hafta santraforsuz oynamaktan evladır.

Çevrimdışı tuncaboylu

Rosier ve Ghezzal'ı aldıktan sonra yapılacaklar listesi:

1- Bir santrafor alınmalı.
2- Yedek stoper alınmalı.(Çok acil değil, transfer sezonunun sonuna kadar kovalanabilir)
3- Larin ve Güven'le sözleşme yenilenmeli.
4- Yedek sağ bek alınmalı(Bu da çok acil değil)

Orta saha için bence biraz beklenebilir. Ljajic ve Oğuzhan'ın ilk 2-3 maçını bir görelim, bence ikisinin de kontrat seneleri olduğu için çok istekli oynayacaklar.

Çevrimiçi levitate

2. soru evet :D

dün trt spor bjk muhabiri 15 ağustostan sonra çözülür dedi, ismi medyaya düşmeyen birilerini kovalıyor olabilirler diye ekledi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

Rosier ve Ghezzal'ı aldıktan sonra yapılacaklar listesi:

1- Bir santrafor alınmalı.
2- Yedek stoper alınmalı.(Çok acil değil, transfer sezonunun sonuna kadar kovalanabilir)
3- Larin ve Güven'le sözleşme yenilenmeli.
4- Yedek sağ bek alınmalı(Bu da çok acil değil)

Orta saha için bence biraz beklenebilir. Ljajic ve Oğuzhan'ın ilk 2-3 maçını bir görelim, bence ikisinin de kontrat seneleri olduğu için çok istekli oynayacaklar.
oziden hala ümidin varmı bugün olur yarın olacak derken adamı yatarak zengin ettik

Çevrimiçi levitate

maç özetini izledim de ikinci yarı ne baskı yapmışız be

oyuncular çok diri gözüküyordu sevindim

siyah forma harika duruyor bir de
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tuncaboylu

oziden hala ümidin varmı bugün olur yarın olacak derken adamı yatarak zengin ettik
Sergen'den umudum var.

Ozan Tufan denen mandayı bile adam etti, Oğuzhan son bir kontrat istiyorsa onu da adam edebilir.

Oğuzhan'ın son şansı, bu sene de kendini hatırlatamazsa seneye 5 milyon lira verecek takım bile bulamaz.

Hadi bakalım darısı diğerlerine artık. Tam bir kartal Rosier helal olsun formaya isim yazdırma olayını sevmem ama ya Atiba ya Rosier yazdırırım şu anki kadrodan.

Çevrimdışı Çağrı Öz

Stoper hattına 12 milyon harcayan takım derken gs mi fb mi anlamadım ama eğer gs ise marcao ve luyindama' dan en az 10' ar milyon kazanırlar isterlerse. İkisi de tam olgun çağlarındalar. O 12 milyonu fazlasıyla çıkarırlar. Sen sat bakalım Welinton' u satabiliyor musun?

Bu şahane anelizi tekrar andım bu akşam..

Çevrimdışı MUSTAFA_

İkinci maçın yayını da varmış :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Necmi

Stadda çim ne durumda acaba hiç fotoda düşmüyor

Çevrimdışı tuncaboylu

Ghezzal bu hazırlık maçında da ilk 11 çıkmış.

Görüşmeler ilerlediyse, neden hala oynatıyor bu adamlar?

Çevrimiçi Mehmet57

Van Ginkel’i bizde cok gormek istedim. Adi bizimle gecmisti onceki donemlerde. Gol atar, oyun kurar, defansa yardim eder. Oguzhan’dan ne beklediysek hepsini yapabilen oyuncu.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Simdi bize + kac para daha geliyor ş.L. yayin haklarindan😊, yeni forvet adaylari duyariz herhalde🙂
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı tuncaboylu

Van Ginkel’i bizde cok gormek istedim. Adi bizimle gecmisti onceki donemlerde. Gol atar, oyun kurar, defansa yardim eder. Oguzhan’dan ne beklediysek hepsini yapabilen oyuncu.
3 sene süren bir sakatlık da geçirmişti, yönetimin gözünden kaçmış olması inanılmaz gerçekten.