Beşiktaş 2-1 Bratislava UEFA Avrupa Ligi K Grubu 5. Maç
Beşiktaş 2-1 Bratislava UEFA Avrupa Ligi K Grubu 5. Maç

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 2-1 Bratislava UEFA Avrupa Ligi K Grubu 5. Maç Skor : Beşiktaş 2-1 Bratislava Tarih : 28.11.2019 Saat : 20:55 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Enea Jorgji - Ridiger Çokaj - Rejdi Avdo

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 2-1 Bratislava UEFA Avrupa Ligi K Grubu 5. Maç  [Okunma sayısı 33035 defa] Beşiktaş 2-1 Bratislava UEFA Avrupa Ligi K Grubu 5. Maç
Anket
Beşiktaş, Bratislava maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimdışı tangaz

yok maçıda almaya niyetimiz yoktu hakem tahrik etti bizi

elneninin pozisyona penaltı vermeyen adam gitsin bahçivanlık yapsın zaten  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi MUSTAFA_

Az ama öz iyidir  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Necmi

Evet el neny'i özellikle çok itiraz etti hakem kafa olarak o pozisyonda kaldı  :tabe:

yoksa verdiği penaltı tekrarını görmedim ama bana gri geldi vermesi gerekenleri vermedi
verilmemiş 3 penaltı var. umut resmen dayak yedi iki defa ceza sahasında kafa yedi kalecinin umuta yaptığıda penaltıydı
gözü morarmış adamın sen aleyhine faul veriyorsun gözüylemi yaptı faulü

Çevrimdışı Zafer55

Gökhan Gönül yedekken bile faydalı...Çok faydalı bir sarı kart gördü..Fitili ateşleyen bir isyandı. Onun gazıyla  hocada bi kaptırdı sanki  :)

Çevrimiçi Necmi

elneninin pozisyona penaltı vermeyen adam gitsin bahçivanlık yapsın zaten  :D
ondan önce umuta yapılan iki kafa vuruşuda penaltıydı.

Çevrimiçi Necmi

Gökhan Gönül yedekken bile faydalı...Çok faydalı bir sarı kart gördü..Fitili ateşleyen bir isyandı. Onun gazıyla  hocada bi kaptırdı sanki  :)

onunla hocada gaza gelip kart gördü  :kop:

Çevrimdışı tangaz

ondan önce umuta yapılan iki kafa vuruşuda penaltıydı.

aynen zaten verdiği penaltıyı vermese niye vermedi demezdim bence penaltı değildi  :evillol:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ayağının dışıyla  :D

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hocam olmuyor. Sen Oğuzhan'dan daha fazla istiyorsun iyi oynamasını. Onun kendisinin istemesi lazım. Zorla mutluluk olmaz  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tolga1903

Hocam olmuyor. Sen Oğuzhan'dan daha fazla istiyorsun iyi oynamasını. Onun kendisinin istemesi lazım. Zorla mutluluk olmaz  :tabe:

Gitsin trabzon'a devre arası da bu oyunun iki katı iyi oynarken bile ıslık küfür kıyamet görsün koşa koşa gelir geri. Bu kadar rezalet oyun oynanmaz hadi hızın yok gücün yok ulan topa koşacak mecalin bari olsun senden ikili mücadele kazanmanı falan bekleyen de kalmadı topu doğru yerlere aktar ve pas alabilmek için hareket et bunu bile yapmıyor. Oyuncuyu maç içinde ıslıklamak hep saçma ve yanlış gelmiştir ama bu adam artık iyiden iyiye göze batıyor çok sıktı.

Çevrimdışı worns

İlk kez Avrupa Ligi maçlarından birini izleyemedim. 4 yenilgiye 90 dakika tanıklık edip şu heyecanlı dönüşü kaçırmak üzdü. Neyse 0 puan muhabbeti can sıkacaktı. Unutulacak bir deneyim olarak geçip gitmiş oldu bu sene Avrupa Ligi.

Çevrimiçi Necmi

aynen zaten verdiği penaltıyı vermese niye vermedi demezdim bence penaltı değildi  :evillol:
bencede değildi demeye korktum :D
gri pozisyon dedim

Çevrimiçi Necmi

İlk kez Avrupa Ligi maçlarından birini izleyemedim. 4 yenilgiye 90 dakika tanıklık edip şu heyecanlı dönüşü kaçırmak üzdü. Neyse 0 puan muhabbeti can sıkacaktı. Unutulacak bir deneyim olarak geçip gitmiş oldu bu sene Avrupa Ligi.
şöyle bak olaya takım bu sene bize herşeyi yaşatıyor tam
aksiyon şimdi gerçek Beşiktaş olduk. küme düşme korkusu bile yaşattılar ya avrupada sıfır çekme korkusu
ne olurki yanında. :D

Çevrimiçi Necmi

Gitsin trabzon'a devre arası da bu oyunun iki katı iyi oynarken bile ıslık küfür kıyamet görsün koşa koşa gelir geri. Bu kadar rezalet oyun oynanmaz hadi hızın yok gücün yok ulan topa koşacak mecalin bari olsun senden ikili mücadele kazanmanı falan bekleyen de kalmadı topu doğru yerlere aktar ve pas alabilmek için hareket et bunu bile yapmıyor. Oyuncuyu maç içinde ıslıklamak hep saçma ve yanlış gelmiştir ama bu adam artık iyiden iyiye göze batıyor çok sıktı.
elneny maçta isyan etti top atacak adam bulamadı. ozi rakip oyuncunun arkasına
saklanıyordu.izleyin maçı bir çok pozisyonda hep topla arasına rakip oyuncu aldı.
o çıkınca takımın bağı çözüldü resmen

Çevrimiçi sozkul

Ezbere konuşmak olur
Sezar’ın hakkı Necipe maçın adamıydı

Necip iki maç üst üste iyi oynayamıyor, şimdi bir iki hafta dinlenmesi lazım, uzun dinlenmelerin sonrası ilk maçı iyi oluyor hep..

Çevrimiçi Necmi

Necip iki maç üst üste iyi oynayamıyor, şimdi bir iki hafta dinlenmesi lazım, uzun dinlenmelerin sonrası ilk maçı iyi oluyor hep..
bende onu düşündüm fener maçına kadar dinlendirip fener maçında salacaksın sahaya
fener zaten yumuşak takım oldu sal sahaya hasat etsin fenerlileri. :D

Çevrimiçi sozkul

bende onu düşündüm fener maçına kadar dinlendirip fener maçında salacaksın sahaya

Ne dyorsun bu öneriye @MURAT:)

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Necip'in kirmizi görme zamani geldi zaten. Fener macinda ya penalti yaptirir ya da kirmizi yer.

Çevrimdışı mylife1903

Necip'in kirmizi görme zamani geldi zaten. Fener macinda ya penalti yaptirir ya da kirmizi yer.
Fb macina kadar oynatmayacan 3 mac onun dongusu
Rotasyon oyuncusu cocuk
Mis gibi oynadi
Bu hafta kesecen oynatmayacan tabi

Çevrimdışı mylife1903

Hic hatirlamiyom 0 puan cektigimizi ic sahada illaki birine koyariz barselona falan bile tokatlandi burda
Tek macta gsden cok puan aldik

Çevrimdışı tangaz

2 maç üst üste iyi oynadığı oluyordu ama en tehlikeli döngü öyleydi 3. maç %100 yakıyordu

Çevrimdışı tangaz

Fb macina kadar oynatmayacan 3 mac onun dongusu
Rotasyon oyuncusu cocuk
Mis gibi oynadi
Bu hafta kesecen oynatmayacan tabi

fener maçında kesin kırmızı verirler abi necibime

Çevrimiçi sozkul

2 maç üst üste iyi oynadığı oluyordu ama en tehlikeli döngü öyleydi 3. maç %100 yakıyordu

Doğru fakat ikincide yaktığıda oluyordu, yakmasada performans düşüyordu, üçüncü kesin zaten.
Yıllar önce bir uzun topla asist yapıp gol attırmıştı, Biliç zzamanı olabilir, arada onu deniyor artık denemesin lütfen, çalımı uzun topundan daha iyi.. Çalım atsın.

Çevrimdışı cursedofdragon

aynen  :tabe:

2 maç iyi 3.cü maç bir haller gelmeye başlıyor :)

Çevrimdışı tangaz

Doğru fakat ikincide yaktığıda oluyordu, yakmasada performans düşüyordu, üçüncü kesin zaten.
Yıllar önce bir uzun topla asist yapıp gol attırmıştı, Biliç zzamanı olabilir, arada onu deniyor artık denemesin lütfen, çalımı uzun topundan daha iyi.. Çalım atsın.

önünde q7 vardı ya çalım izleye izleye kapmıştır bişiler  :D

dün trivela da yaptı yakın gelecekte bi rabona yakışır :icool: