2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 32 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 774835 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Necmi

eğer böyle oynamaya devam edeceksek gedson haricinde 2 iyi orta saha daha almak gerekir yoksa 10 haftada havluyu atarız

Bence hoca kalsa bile lü 3 lü olayından vazgeçmek gerek Şampiyonluk oyunu bu değil kaos futbolu bizi koşturmaZ
üçlü savunma sayesinde dokuz kişiyle ayakta kalabildik hoca sayesindede düşüş yaşamadık dokuz kişilik takım maçın büyük kısmını eksik oynadı hemde en diri iki oyuncusunu kaybetmiş takım kondisyon olarak ayakta kaldı oyunu kurtarmamızın sebebi her kurmızıdan sonra hocanın oyuna müdahalesi taktik değişiklikleri sayesinde oldu biz ikinci kırmızıdan sonra dörtlüye döndük oyun içinde farkedilmedi bile kaos futbolu oynamıyoruz oyunda taktik disiplin var ama bütün oyuncular haraketli olunca seyrederken yoruluyorsun kaos futbolu gibi geliyor sakin izlemeyi dene oyundaki ahengi görürsün iki kişi eksilince yerlerini dokdurmak için fedayı ilerdeki oyuncularda yapınca bence doğruydu iki tane atmışsın o saatten sonra gol atmayı düşünmek gereksiz ceza sahana sokmama yolunu seçmek doğruydu merkezi kapattık kaleciyi zorlayacak pozisyon yaratmadık dokuz kişiyle bile gol yeriz izlenimi oluşmadı bende

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Orhan_

😂 düzenli sakatlanma
Ben bazen nkoudou diye bir oyuncumuz olduğunu unutuyorum

Abi adam tek başına bir takımın sakatlık kotasını dolduracak kadar sakatlanıyor. Hatta öyle zamanlar oluyor ki ondan sonra sakatlananlar tekrar dönüyor, tekrar sakatlanıp tekrar dönüyor tur üstüne tur bindiriyor :D.

Çevrimiçi Necmi

Abi adam tek başına bir takımın sakatlık kotasını dolduracak kadar sakatlanıyor. Hatta öyle zamanlar oluyor ki ondan sonra sakatlananlar tekrar dönüyor, tekrar sakatlanıp tekrar dönüyor tur üstüne tur bindiriyor :D.
:kop: :kop: :kop:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

sözleşmesi bitmiş nasıl para kazandıracakmış
Bu yönetim bize kara mizah yaşatıyor

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Talisca1903

2,5 diye başlayıp 3,5 artı bonuslara doğru gider hiç şaşmaz

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı can1903

Koray yağcı 600 bin avro, Emirhanla 5 yıllık sözleşme devam. Serdara net 1.5 +15 satıştan pay, sözleşme görüşmeleri var.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Özgür Gültekin

Bu yönetimin genç oyunculardan 1 tanesiyle bile anlaşabileceğini düşünmüyorum.

Çevrimiçi levitate

Koray yağcı 600 bin avro, Emirhanla 5 yıllık sözleşme devam. Serdara net 1.5 +15 satıştan pay, sözleşme görüşmeleri var.
serdarla mı sözleşme görüşmesi var anlayamadım

Çevrimdışı can1903

serdarla mı sözleşme görüşmesi var anlayamadım
Serdara teklif var 1.5 satma ihtimalimiz de var ama masada görüşme de var yenilemek için.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi sEuL

Ellerinde butun sezon vardi ama tabi ki yine herseyi yuzlerine bulastiracaklar. Buyuk ihtimalle firsat transferi firsat transferi diyip hazirlik kampinada yeni transferleri yetistiremeyecekler. Oyuncuyu cok begeniyorsan en azindan prensipte anlasir sene sonunda imzayi atarsin. Cocuk burada son haftalarda 2ser tane atmaya basladi, Polonya milli takiminada cagirildi ve haftanin 11'ine girdi. Sen adam tam peak yaptiginda klubu ile temasi kurarsan tabi ki adamlar kapiyi gosterir sana.

Çevrimiçi sefaköykartali

Emre, Serdar, Emirhan, Aytuğ, Kartal, Güven, Ersin, Rıdvan bu çocuklarla sözleşme uzatıp çok iyi teklifler gelmediği sürece satmamak lazım. Rıdvana 4m euro falan para değil. İki iyi stoper, sağlam bir santrafor Larin ve Alex yerine de biri as biri rotasyonda kalabilecek potansiyelli iki hücum opsiyonu kadroya katmamız lazım.

Çevrimiçi sefaköykartali

Forvette bu maliyetle Sörloth yerine Seferovic almak daha mantıklı geliyor. Trabzon dişinda dikiş tutturabildiği takım yok, Türkiyeye bakışı da problemli. En azından Seferovic in kalitesi standardı belli.

Çevrimiçi Samet Ç

Adam Buksa'yi Pogon'da oynarken buraya yazmıştım iyi santrafor 5-6 milyondan aşağıya bitmez transferi gerçi Sörloth'un yarısına dünya kadar para harcanacağına Buksa'yı almak daha mantıklı maaşı da ufakta olsa Sörloth'dan daha az olur.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Alex Teixeira, Beşiktaş'tan ayrılıyor. (CNN Türk)

Çevrimiçi Talisca1903

Adam Buksa'yi Pogon'da oynarken buraya yazmıştım iyi santrafor 5-6 milyondan aşağıya bitmez transferi gerçi Sörloth'un yarısına dünya kadar para harcanacağına Buksa'yı almak daha mantıklı maaşı da ufakta olsa Sörloth'dan daha az olur.
MLS Ligi çok yanıltıcı olabilir Fenerbahçe o ilgin iyi  oyuncusu diye Rossi aldı görüyoruz durumunu bizde Larin var o ligden gelen
Ben Sorloth için de çok kararsızım konuşulan paralara değer mi 2 yıldır gol attığı YÖK tek Ts performansına bakıp aldanıyormuyuz yoksa
Aboubakar Suarez Bas Dost felan alamıyormuyuz golcüden çok çektik bu sene

Çevrimiçi Akil Emre

MLS Ligi çok yanıltıcı olabilir Fenerbahçe o ilgin iyi  oyuncusu diye Rossi aldı görüyoruz durumunu bizde Larin var o ligden gelen
Ben Sorloth için de çok kararsızım konuşulan paralara değer mi 2 yıldır gol attığı YÖK tek Ts performansına bakıp aldanıyormuyuz yoksa
Aboubakar Suarez Bas Dost felan alamıyormuyuz golcüden çok çektik bu sene
Golcü çok kıymetli , abubakar opsiyonu olsa onu tercih ederim ama Sörlotta bizde iş yapar. Asıl sorun yedek olarak kiminle yola çıkacağız güven ve kenanla devam edersek sezon bitmez.

Etiketler: