24. Hafta Beşiktaş 0-0 Antalyaspor
24. Hafta Beşiktaş 0-0 Antalyaspor

Beşiktaş Forum|24. Hafta Beşiktaş 0-0 Antalyaspor Tarih : 06.02.2022 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Abdulkadir Bitigen - Serkan Ok - Osman Gökhan Bilir - Adem Cinek VAR : Özgür

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

24. Hafta Beşiktaş 0-0 Antalyaspor  [Okunma sayısı 17207 defa] 24. Hafta Beşiktaş 0-0 Antalyaspor
Anket
Beşiktaş, Antalyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
12 [%85.7]
1 puan
0 [%0]
0 puan
2 [%14.3]

Toplam Oy Verenler: 14

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Tamam çok bir şey oynamadık ama süt dökmüş kedi gibi yönetimi gören hakemsiler bizim sahamızda coşuyor.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Pas hatası ve sadece durdu adam. Kafada bitirmis Larin. Otursun yedek.

Çevrimiçi sEuL

Ligin son sirasindaki 4 takimdan 3’unede puan verdik. Altay ile ne zaman oynuyoruz, adamlarin acil puana ihtiyaci var.

(...)

Çevrimdışı kahyaoglueren

Yalnız bu hakem yönetimi inanılmaz bir hal aldı. Gol olacak topu elle çıkardı ve izleyerek vermedi. Daha ne olacak ya.

Çevrimdışı levitate

yerinden kullan diye kart göstermek nedir ya
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Pas hatası ve sadece durdu adam. Kafada bitirmis Larin. Otursun yedek.

Yedek mi, gerek yok.
Şu saat itibari ile takım antrenmanına dahi almam.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Hakemi konusmayan cok tatli bir hocamiz var, bizm daha cok 3 net penaltimiz falan verilmez. Gecen haftaya kadar kamoyunun hem fikir oldugu net 12 penaltimiz verilmemisti bugünde net 2 ekleyebiliriz, larinin pozisyonunu tam göremedim oda net ise 3 yapar zaten.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Haftaya karşımızda hücum etmeyi bilen bir takım olacak.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Kafasında Beşiktaş'ı bitirmiş kişiler niye kadroya alınır bilmem.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Erman1903

Orta sahasında Josef dışında adamakıllı oyuncusu olmayan takım bu kadar oynar. Hakem penaltı vermedi ama yine de bu oyunla 1 puan kötü değil.

Pjanic gitsin kumda oynasın, Alex en azından golcü, o şekilde kullanırsan verim alırsın. Pjanic savunması olmayan 6 numara, iyi ki atıldı, önümüzdeki maç bir şansımız olur belki.

Vida, Bozdoğan gibi adamların bu kadroda işi yok. Boş yere kariyerlerine yardımcı oluyoruz.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Onder beyi U-13’un basina gondersinler, guzel dillim konussun cocuklarla orada.
Kulube sokmam bu adami Fm'den Pjanic'in rolunu bakti hoca kesildi basimiza, laftan baska biseyi yok
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi Necmi

Tamam çok bir şey oynamadık ama süt dökmüş kedi gibi yönetimi gören hakemsiler bizim sahamızda coşuyor.
sen maçın yetmiş dakikasını çıkarttığın kadroyla katlediyorsun hakeme laf etmeye yüzümüzmü var
Hoca maçın içine etti taş gibi orta sahayla gelen takımın karşısına yeni yetmelerle çıkıyorsun

Çevrimdışı ALDENYX

ANÇ  yazdigim 15 ci puan kaybi.....
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı levitate

hocada sağolsun çıkarması gereken kadroyu 70'te anca topladı
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı ALDENYX

sen maçın yetmiş dakikasını çıkarttığın kadroyla katlediyorsun hakeme laf etmeye yüzümüzmü var
Hoca maçın içine etti taş gibi orta sahayla gelen takımın karşısına yeni yetmelerle çıkıyorsun
hoca moca yokki abi....ANÇ...kulubeyi sene basondan beri boş birakti hala bomboş
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı levitate

Beklediğim puan kaybıydı.Beşiktaşta ne yönetim ne hoca nede adam akıllı Beşiktaş seviyesinde futbolcular var.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Onu zaten en başa yazdım ama bu durum hakemin maçın içine etmesine gerekçe olmaz.
Oyunla ilgili çok net arızalarımız var ve bugünden yarına düzelmeyecek.

Bu saatten sonra seneye bizimle olmayacak oyuncu kim olursa olsun zaman kaybetmeye de gerek yok.

Çevrimiçi blackeagle35

Şifo Üzülmez falan birilerini getirin bari en azından kupada bir şeyler olabilir. Cidden bu ısrarı anlamak mümkün değil. Şu romantik insan sevdası bizim camianın kanayan yarasıdır heralde. Iki yıl bir derbi kazanamayan adam gibi bu hocayı da başımıza tutacağız romantiklik sevdasına.

Çevrimiçi Necmi

Haftaya adanayada bu kadroyla çık hoca içimizden geçsinler

Çevrimdışı AigleBordeaux

Twitter'da iki uc hesabi mutlu etmek, destegini almak icin plansiz 3lu cikartirsan bu kadar olur
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı levitate

Twitter'da iki uc hesabi mutlu etmek, destegini almak icin plansiz 3lu cikartirsan bu kadar olur

aha ekstra sos

Çevrimiçi MUSTAFA_

Haftaya adanayada bu kadroyla çık hoca içimizden geçsinler
Ben Adana maçlarını izliyorum. O hücum hattı bize bu saçma oyunla acımaz. Eğer kalecileri Muric'in sakatlığı ciddi değilse bence gol atma şansımız da yok. Şu an ligin en iyi kalecisi  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı levitate

ersin, rıdvan, montero fena oynadılar, josef baba da girdiği gibi kalitesini belli etti oynamaması hataydı

batsu leş attı çıkarken ıslıkladılar zaten kendini zor toplar artık

Etiketler: