2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 44 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1821077 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı can1903

ljajic te kasaya para girme ihtimali var  mı?
yok, kasadan çıkmasın yeterli  :evillol:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı tuncaboylu

Valla o rakama hem ligden yerli stoper hem sağ beke adam alınır üstüne de para kalır. Tayfur Bingol-Ramazan Civelek ya da Bursa'da bir çocuk vardı sakatlık yaşayan toparladıysa o da olabilir. Berişbek diye biri çocuk var bir de onda da sağ bek olabilir ışığı gözüküyor.
Yerli stoper kim var o paraya?

Çevrimdışı can1903

Korayı alırdık o parayı versek nakit olarak
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Erman1903

Koray - Mert Çetin - Eray Cömert üçü de ondan iyi stoper. Bunlardan Eray - Kaan'dan daha uyguna halledilebilir. Konya'nın stoperi, Arda Kızıldağ, Adil Demirbağ. Ucuzlardan Erdi Dikmen, Atakan Çankaya, yeni palazlanan Tayyip Sanuç, vb. Kriter stoperlikse bunu Kaan Ayhan'dan daha iyi karşılayacak başka adamlar da bulursun hatta bana göre Ömer Toprak ondan iyi stoper hatta Mustafa Yumlu bile öyle. Ben ayağı düzgün diye stoperle ilgilenmem eğer öyleyse ekstrası olur bu tarz bakılıyorsa Eray Cömert Kaan kadar iyi o konuda ve kademeye girmeyi biliyor asıl işinin stoperlik olduğunun farkında. Bursa da bir çocuk var Taha Altıkardeş yüksek potansiyelli onun da ayaklar düzgün. Hiçkimse olmasın stopere Necip de koyulur göz çıkarmaz.

Hoca Kaan'ı bizde stoper oynamak için yeterli görmediğini belirtmiş. Asıl işinde yeterli olmayan oyuncuyu ikinci bölgesi sağ bekte yedek olur diye transfer etmek bana pek mantıklı gözükmüyor.
[ Son Düzenleme: 21 Ağustos 2021, 17:25:28 Erman1903 ]

Çevrimdışı kaan1903

Korayı alırdık o parayı versek nakit olarak
Koray’ı veto etmiş hoca galiba.

Çevrimdışı can1903

maalesef bilgim yok o konuda abi

Çevrimdışı tuncaboylu

Onun da Kaan'dan fazlası yok ki

Çevrimdışı Erman1903

Onun da Kaan'dan fazlası yok ki

Koray taş gibi stoper fazlası çok ondan hava topu-ikili kademe. Serie A'nın iyilerinden biri.

Çevrimiçi tolga1903

Potansiyeli çok yüksek olmasa da iyi. Mevcut hali sekmez belli bir tarzı doğru oynuyor kapatsak iyi olurdu çalışacaktır.

Bu çocukta potansiyel ve daha iyi seviye fizik var ama henüz doğru top oynamıyor orta saha kültürü oturmamış.

Gelirse şans verir mi hoca acaba ben sadece öylesine izledim topu iyi taşıyor ileriye delici özelliği var oyuncunun ama pas konusunda zayıf gibi bir de fiziği hakikaten iyi elemanın

Çevrimdışı Rasim

laiyic %100 gitmis diyorlar dogrumu Can? :bandit:
Beşiktaş!

Çevrimdışı Rasim

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Beşiktaş!

Çevrimdışı Erman1903

Gelirse şans verir mi hoca acaba ben sadece öylesine izledim topu iyi taşıyor ileriye delici özelliği var oyuncunun ama pas konusunda zayıf gibi bir de fiziği hakikaten iyi elemanın

Ben potansiyele çok bakan biri değilim çocukta var bir şeyler şüphe yok ama ne zaman topu taşıması ne zaman pas vermesi gerektiğini henüz net bilmiyor. Böyle olmasina rağmen oyuna katkısı iyi denebilir ama hoca ne düşünür bilemiyorum, oyuncunun hatalı tercihleri dezavantaj olarak dönecektir. Benim görüşüme göre öbür çocuk aklıyla, daha olgun top oynuyor o yüzden kadro benim olsa onu tercih ederdim fiyatını vb de göz önüne alarak. Oyun akışını bozmazdı, Bozdoğan genel akışta bazen sekebilecek fakat bazen de daha fazla parlayabilecek tip, üstünde durulursa farklı seviyeye gelebilir ama an itibariyle kesin konuşamayız.
[ Son Düzenleme: 21 Ağustos 2021, 19:12:08 Erman1903 ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı kahyaoglueren

Cemali bugün de iyi başladı maça Rizede. Önümüzdeki sene solbek rotasyonu için iyi olabilir. Ama başakşehir kolay bırakmaz büyük ihtimalle.

Çevrimdışı Erman1903

Cemali bugün de iyi başladı maça Rizede. Önümüzdeki sene solbek rotasyonu için iyi olabilir. Ama başakşehir kolay bırakmaz büyük ihtimalle.

Hazır piyasa ölüyken bastırıp koparacaktın onu dostum, 2,5'a biterdi sezon başlamadan önce adını bilen yoktu.
[ Son Düzenleme: 21 Ağustos 2021, 19:36:33 Erman1903 ]

Çevrimdışı alimm

Gedson Fernandes, Benfica'nın bugünkü Vicente maçı kadrosunda bulunmuyor... 👍
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı enderersoy15

Bu yönetimin oyuncu falan satabileceğine inanmıyorum.
önceki yönetim Salah ı aldi da bunlar mi satmadi?. Satilabilecek kim vardi? pazari olan vardida biz baska takim mı izledik. A. Avciyla kalan takimdan Anadoluya bile oyuncu satamazdin.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi MUSTAFA_

Acilinden bir yerli stoper ve 8 numara atın üstümüze. Bu Salih ile olmaz...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Acilinden bir yerli stoper ve 8 numara atın üstümüze. Bu Salih ile olmaz...
Salih çok ağır kalıyor Fernando lazim

Çevrimdışı GreenBook

Sol bek stoper 8 numara olmazsa çok terleyeceğiz

Çevrimdışı annoca

gedson lazım bize veya o tarz biri. dribbling yapmalı. ayağa top bekleyip veya durduğun yerden pas yapacaksan çok teknik oyuncularla anca yapabilirsin. alan savunması ile pas yolları tıkanırsa dribbling yapan oyuncular kıymetli oluyor.

Çevrimiçi blackeagle35

8 numara transferinin ne kadar elzem olduğunu bir kez daha anlamış olduk. Ama daha önemlisi yerli oyuncu problemini çözmemiz lazım. Mümkün olduğunca savunmada yerli oyuncu sayısını arttırmalıyız.

Çevrimiçi MUSTAFA_

8 numara transferinin ne kadar elzem olduğunu bir kez daha anlamış olduk. Ama daha önemlisi yerli oyuncu problemini çözmemiz lazım. Mümkün olduğunca savunmada yerli oyuncu sayısını arttırmalıyız.
Orayı da çok arttıramayız. Savunmanın gerisine atılan tüm toplar canımızı yakar. Bizim sorunu TFF nezdinde çözmemiz lazım.

Beşiktaş Tarihi
★★★