34. Hafta Erzurumspor 2-4 Beşiktaş
34. Hafta Erzurumspor 2-4 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|34. Hafta Erzurumspor 2-4 Beşiktaş Skor : Erzurumsporspor - Beşiktaş Tarih : 11.04.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Kazım Karabekir Stadyumu Hakemler : Yaşar Kemal Uğurlu - Mustafa

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

34. Hafta Erzurumspor 2-4 Beşiktaş  [Okunma sayısı 44248 defa] 34. Hafta Erzurumspor 2-4 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Erzurumspor maçından kaç puan alır?
3 puan
16 [%69.6]
1 puan
2 [%8.7]
0 puan
5 [%21.7]

Toplam Oy Verenler: 23

Çevrimiçi ferdi1903

Bukadar basit yemeyi be kardesim

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Bütün pas hatalarınızı, sakarlıklarınızı yapın aferin size.. Haydi Nsakala sıra sende

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bugün genel bir sakarlık ve gol yemeye isteklilik var. Josef'in ölüsü bile iş yapıyor bu takımda. Ersin'e de iyi demeye gelmiyor.

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi tolga1903

Takım her an gol yiyecek gibi oynuyor erzurum'a karşı oyun üstünlüğünü alamadık topu ayağımızda tutamiyoruz ersin'de saolsun kardeşim çocuğun yemeyeceği golü yedi

Çevrimdışı celiker1

Ersin ilk günden beri bana güven mermiyor.Umarım önemli bir.maçta patlamaz dedim ama maalesef patladı.Umarım alırız maçı.
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi levitate

kendi kalecimizi de satın almışız heyt be
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı bjkozy

Boyle takimdan 2 gol yedik. Tovbe tovbe

Çevrimdışı kahyaoglueren

Cenk'in oyun içi katkısı yok denecek kadar az.
Sadece yürüyüp duruyor. Kondisyonu eksik. Rakım yüksek.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Top falan oynamıyoruz. Bu takım bu sakarlıklarla gs, sivas deplasmanlarından nasıl çıkacak acaba?

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu golü Ersin'e yazsınlar. Rakip şut bile çekmemiş. Gözler Fevzi'yi gördü sanki :money:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

ya atmışsın 2'yi devamını getir niye kapanıyorsun ki
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Boyle takimdan 2 gol yedik. Tovbe tovbe
Gayet iyi oynuyor Erzurum.

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi tolga1903

Cenk bunlari atman lazım güzel kardeşim

Çevrimdışı solar

Atarız daha ya, bilemiyorum kollektif bir totem mi yapılıyor ama mesajları okuyunca sanki bütün sezon başka takımı izlemişim gibi geliyor. Top da feci faso almış.

Çevrimiçi Samet Ç

Şu takımı skoru aldıktan sonra kontrollü oynatacağım derken her seferinde Anadolu takımı gibi skora yatıran hoca bir türlü akıllanmadı

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi levitate

Şu takımı skoru aldıktan sonra kontrollü oynatacağım derken her seferinde Anadolu takımı gibi skora yatıran hoca bir türlü akıllanmadı
birinden 900 gol yemediği sürece akıllanmayacak :(

Çevrimiçi MUSTAFA_

Artık kimliğimiz gibi oldu bu. Takım kendiliğinden geri çekiliyor artık  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Orhan_

Bugün takım (...) gibi oynuyor. Topu o kadar ayakta tutmanın ne anlamı var Atibaba. Cenk 2 net harcadın bile.

Çevrimdışı Erman1903

Emrah şaka maka iyi topçu :)

Çevrimdışı AigleBordeaux

Rosier baya kötü üç maçtır
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz