25. Hafta Gençlerbirliği 0-3 Beşiktaş
25. Hafta Gençlerbirliği 0-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|25. Hafta Gençlerbirliği 0-3 Beşiktaş Skor : Gençlerbirliği - Beşiktaş Tarih : 15.02.2021 Saat : 16:00 Stadyum : Eryaman Stadyumu Hakemler : Yaşar Kemal Uğurlu - İbrahim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

25. Hafta Gençlerbirliği 0-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 28113 defa] 25. Hafta Gençlerbirliği 0-3 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Gençlerbirliği maçından kaç puan alır?
3 puan
9 [%69.2]
1 puan
1 [%7.7]
0 puan
3 [%23.1]

Toplam Oy Verenler: 13

Çevrimiçi ferdi1903

Gezhalin sakatli ciddi deilmis cok sükür

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Bir ekleme yapalim; diger sozde sarisin buyuklerin maclarini hakem kararlariyla zar zor  kazandigi bir haftada boyle  bir sahada 3 gun once 120 dklikzor  bir  kupa macindan cikmis, ondan onceki macini da 75 dk 10 kisi oynamis bir takimdan bahsediyoruz..
Yorgo

Çevrimdışı worns

beğendim ben takımı. ikinci yarı bir bölüm orta sahayı rakibe bıraktık ama yoğun kar yağışı, yorgunluk vs derken hatları kapatmak mantıksız sayılmazdı. zaten pozisyon da vermedik. bol bol fırsat yakaladık. oyun olarak önemli bir problem yoktu.

skor çok daha erken kopmalıydı. son vuruşlar cenk'e kadar gerçekten kötüydü.

rakibin sağ beki, kalecisi ve genç stoperi tek tek fena oyuncular değil. ama takım olarak hiç bir numaraları yoktu.

cenk'e tebrikler. abou'ya ara iyi gelir biraz soluklanır.

ghezzal ve josef'i ayrıca kutlamak lazım çok iyilerdi.

Çevrimiçi ferdi1903

genclerin anteönörü ne diyor ya, bir cok pozisyon kacirmislar kacirdiklarini atsalar macin sonu böyle olmayacakmis, besiktasin dogru düzgün pozisyonu pek yoktu diyor  :lol:, efendi efendi bizim kacirdiklarimiz girse mac 2 haneliye gidiyordu

Çevrimiçi MUSTAFA_

beğendim ben takımı. ikinci yarı bir bölüm orta sahayı rakibe bıraktık ama yoğun kar yağışı, yorgunluk vs derken hatları kapatmak mantıksız sayılmazdı. zaten pozisyon da vermedik. bol bol fırsat yakaladık. oyun olarak önemli bir problem yoktu.

skor çok daha erken kopmalıydı. son vuruşlar cenk'e kadar gerçekten kötüydü.

rakibin sağ beki, kalecisi ve genç stoperi tek tek fena oyuncular değil. ama takım olarak hiç bir numaraları yoktu.

cenk'e tebrikler. abou'ya ara iyi gelir biraz soluklanır.

ghezzal ve josef'i ayrıca kutlamak lazım çok iyilerdi.
Bu son vuruşlardaki formsuzluk böyle devam etmez. Bir takıma çok fena patlayacağız bir gün  :D

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Cenk'i rehabilite ettiğimizi Sergen de söylemiş  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Sergen hoca dokturdu yine hakemlere ve federasyona karsi, 10  numara  5 yildiz ince ayar yine hocadan hakemlere..
Yorgo

Çevrimiçi Necmi

genclerin anteönörü ne diyor ya, bir cok pozisyon kacirmislar kacirdiklarini atsalar macin sonu böyle olmayacakmis, besiktasin dogru düzgün pozisyonu pek yoktu diyor  :lol:, efendi efendi bizim kacirdiklarimiz girse mac 2 haneliye gidiyordu
he canım he. De geç yorma kendini 😂

Çevrimdışı Nartallo

Defansın ikisinin devşirme olduğu, ağır zeminde oynanan maçta kıymetli bir galibiyet aldık.

Cenk'in de gol atması ayrıca iyi oldu.

Yoksa Larin ve Abou ile bu mücadelenin sonunu görmek pek mümkün değil gibi...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

Defansın ikisinin devşirme olduğu, ağır zeminde oynanan maçta kıymetli bir galibiyet aldık.

Cenk'in de gol atması ayrıca iyi oldu.

Yoksa Larin ve Abou ile bu mücadelenin sonunu görmek pek mümkün değil gibi...
ikiside çok yorgun belli oluyor larine fazla yüklenmek doğru değil her maç oynadı sanırım avrupa lig kupa ligi bitirecek kadar maç yapmışdır herhalde

Çevrimiçi Necmi

Ahlaklı çıktı renkli cenderesinde bozulmamış fenerdeyken hiç sevmezdim zaten böylede oynamıyordu kargaya yavrusu şahin görünürmüş olayımı acaba🙄

Çevrimdışı worns

ikiside çok yorgun belli oluyor larine fazla yüklenmek doğru değil her maç oynadı sanırım avrupa lig kupa ligi bitirecek kadar maç yapmışdır herhalde

29 resmi maç yapmışız, 28'inde oynamış.

Çevrimiçi Necmi

29 resmi maç yapmışız, 28'inde oynamış.
29 dan fazladır sadece 24 ligde yaptık kupa uefa şl bu sezon biz maç izlerken yorulduk 11 gün dinleneceğiz en uzun aramız olacak herhalde sergen üç gün salsın oyuncuları cuma cumartesi pazar izin versin evden çıkamayacakları için paso dinlenirler 😂

Çevrimiçi mellfred

Cenk'i rehabilite ettiğimizi Sergen de söylemiş  :tabe:

bu elemanları takipten çıktık geçen

Çevrimiçi MUSTAFA_

bu elemanları takipten çıktık geçen
Önüme hangisi düşüyorsa onu paylaşıyorum. Bunlar düştü bunu paylaştım  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi mayguntr

Ahlaklı çıktı renkli cenderesinde bozulmamış fenerdeyken hiç sevmezdim zaten böylede oynamıyordu kargaya yavrusu şahin görünürmüş olayımı acaba🙄
ordayken de cok iyi oyuncuydu, mal gibi topalla beraber oynatiyolardi, derbilerde falan cok iyi oynardi hep bize karsi gicik olurdum :D

Çevrimiçi MUSTAFA_

Kimse bahsetmemiş ama hatırlamak da fayda var. Necip son 3 maçta 3 farklı mevkide oynadı. Bu maçlarda 300 dakikadan fazla sahada kaldı ve sürekli elinden gelenin en iyisini yaptı.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Kimse bahsetmemiş ama hatırlamak da fayda var. Necip son 3 maçta 3 farklı mevkide oynadı. Bu maçlarda 300 dakikadan fazla sahada kaldı ve sürekli elinden gelenin en iyisini yaptı.

3. heykel belli
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu maçın unutulmazları arasında yerini aldı. Marka değeri önemli tabi  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Bu maçın unutulmazları arasında yerini aldı. Marka değeri önemli tabi  :tabe:

Çok şükür bugünde başkaları adına utandık
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

Çok şükür bugünde başkaları adına utandık
biz neden utanalım mhk tff utansın utanacak yüzleri varsa tabi

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

demek doğru kararmış alanyada bile şans bulamayan oyuncunun beşiktaşda olabileceğini nasıl düşünüyorsunuz herkes beşiktaş düşmanımı şans bulamıyorsa demek hak etmiyor şu yoklukta herkes oyuncu sıkıntısı çekerken iyi olan bir otuncuyu oynatmama lüksü yok
Oyuncuya şans verilmez oyuncunun bu şansı kopartıp alması gerekiyor rıdvan gibi ersin gibi hasiç içinde aynı şeyler söyleniyor ama şans aldığında görüyoruz ya hiç varlık gösteremiyor yada bencilce davranıyor bunlar genç o forma için kendilerini paralaması lazım
Peki buna ne diyeceksin abi

Alanya da şans bulamayan Stoper Beşiktaş da ilk 11 oynuyor

Senin mantığına göre Alanya > Beşiktaş öyle mi ?

Alanya da yedek kalan stoper Beşiktaş'ın ilk 11 inde oynayabiliyorsa Alpayda oynabilir
[ Son Düzenleme: 18 Şubat 2021, 12:26:57 Yunus Emre Dökmeci ]
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Necmi

Peki buna ne diyeceksin abi

Alanya da şans bulamayan Stoper Beşiktaş da ilk 11 oynuyor

Senin mantığına göre Alanya > Beşiktaş öyle mi ?

Alanya da yedek kalan stoper Beşiktaş'ın ilk 11 inde oynayabiliyorsa Alpayda oynabilir
ne düz mantık yürütüyorsun alpay beşiktaşdan gitmeseydi o dediğin olurdu ama beşiktaşda yeterli görülmemişki alanyaya gönderilmiş alanyadada oynayamıyorsa beşiktaş kapıları kapanır kiralık gönderilen bütün oyuncularımızın akibeti budur beşiktaş fırsat vermek için gönderiyor ama gidenler prens gibi oldukları için fotma giymeden kesiliyor takımdan
Anladınmı ne demek istediğimi
Welintona gelince oynamayan stoper değildi son zamanlarına bakarak karar vereceksek şu an beşiktaş kadrosunda olan oyunculerın çoğunun olmaması lazım ama gelenler içinde bir töreye eleştiri getirdim çünkü bizde oynadı ve olmadı sakat adama maaş ödedik yıllarca alındı ne oldu sakat adama maaş ödüyoruz ve sorunu sadece sakatlıkda değil

Çevrimdışı worns

29 dan fazladır sadece 24 ligde yaptık kupa uefa şl bu sezon biz maç izlerken yorulduk 11 gün dinleneceğiz en uzun aramız olacak herhalde sergen üç gün salsın oyuncuları cuma cumartesi pazar izin versin evden çıkamayacakları için paso dinlenirler 😂

uefa şl birer maç abi :) sene başı tantanası çok oldu ondan fazla avr maçı oynamışız gibi geliyor. 3'de kupa 29 işte.

biz de yorulduk hakikaten, iki gün arayla kaç kere lig maçına çıktık unuttum. bir yandan da uefa gruplarına filan iyi ki kalmamışız diyorum, mümkün olmazdı ayakta kalmak.