33. Hafta Beşiktaş 2-0 Fenerbahçe
33. Hafta Beşiktaş 2-0 Fenerbahçe

Beşiktaş Forum|33. Hafta Beşiktaş 2-0 Fenerbahçe Skor : Beşiktaş - Fenerbahçe Tarih : 19.07.2020 Saat : 21:00 Stadyum : Vodafone Park Hakem : Halil Umut Meler - Cevdet Kömürcüoğlu -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

33. Hafta Beşiktaş 2-0 Fenerbahçe  [Okunma sayısı 43358 defa] 33. Hafta Beşiktaş 2-0 Fenerbahçe
Anket
Beşiktaş, Fenerbahçe maçından kaç puan alır?
3 puan
3 [%27.3]
1 puan
4 [%36.4]
0 puan
4 [%36.4]

Toplam Oy Verenler: 11

Çevrimdışı AigleBordeaux

hadi geçen haftayı anlarım oyuncu yok yedek yok vs.

ama bu maçın açıklaması yok yakışmadı
Top bizdeyken hareketli oyuncu yok Burak ve Boateng stoperlerin kucağına girip duvarda olamıyorlar, Elneny Atibayla yan pas yapıyor.
Kanatlardan zaten bahsetmiyorum
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı ferdi1903

Hoca devre arasi biri dokunus bide firca sart

Çevrimdışı Erman1903

İkinci yarı taraftar sesinin kapatılması gerekli. Uyumsuzluk yaratıyor, dikkat dağıtıyor.

Çevrimdışı mrred

Yoksa plan bu mu  :D
Vida kilit pas falan atmaya çalışıyor takımdaki plansızlığa bak
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Allah'a emanet gelişine oynuyoruz. Türkiye gibi  :D
The great gig in the sky

Çevrimiçi sEuL

Neyse rakip 9 kisi kalirsa belki beraberligi kurtaririz. 11’e 10 pek sansimiz yok gibi.

Çevrimiçi levitate

Top bizdeyken hareketli oyuncu yok Burak ve Boateng stoperlerin kucağına girip duvarda olamıyorlar, Elneny Atibayla yan pas yapıyor.
Kanatlardan zaten bahsetmiyorum

7 vs 10 maç

kadroya bak pikniğe bile gidilmez şunlarla
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

Bugün N'Koudou olmadığı için kanatlardan bahsedemiyoruz, çünkü takım ileri gidemiyor.

Oynayınca da kendisine sövülüyor, anlamadım ben bu işi?

Çevrimiçi levitate

Bugün N'Koudou olmadığı için kanatlardan bahsedemiyoruz, çünkü takım ileri gidemiyor.

Oynayınca da kendisine sövülüyor, anlamadım ben bu işi?
atsan atılmaz satsan satılmaz :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı cursedofdragon

İkinci yarı taraftar sesinin kapatılması gerekli. Uyumsuzluk yaratıyor, dikkat dağıtıyor.

ses stadta çalmıyor ki biz duyuyoruz sadece :D  :ebebe:

Çevrimiçi tolga1903

14 şut çekmişler 45 dakikada. 20 dakikadan fazla 10 kişiler ve 14 şut. Karius olsa maç 3 0'dı hazmedemiyorum şu tabloyu yazıklar olsun

Çevrimiçi sEuL

Vida kilit pas falan atmaya çalışıyor takımdaki plansızlığa bak
Ligin 2. devresi dikkatimi ceken konulardan biri bu, rakip yari sahasinda rakip takimlar top Ljajic, Atiba, Elneny, ve Ruiz’deyken hemen prese basliyorlar. Vida top ile bulustugunda Vida’ya bos alan birakip oyun kurmaya zorluyorlar. Vida’da sagolsun sacma sapan paslari ve ortalari ile atagin icine ediyor. Bu takimin basina gelen t.d’ler nasil olurda buna musait ediyorlar anlam veremiyorum.

Çevrimdışı AigleBordeaux

45dk boyunca isyan eden futbolcu olmaması ilgimi çekti
Memnunlar galiba

Çevrimdışı kahyaoglueren

Umarım yuzde yuz vermeyecek şekilde planlanmıştır bu ilk yari. Ikinci yari en azindan daha istekli oynariz. Fener önde çok bastı. Bizim de stoperlerin oyuna top sokmakla pek alakalari yok.Zaten kafa sahada degil. Boyle olunca bu sonuç ortaya çıktı. Kadro kalitesi vs bahane olamaz. Rakibi görüyoruz sonuçta ve bir kisi eksikler gustavo yok. Umarım topu kasıtlı bırakmışızdır rakibe.

Çevrimdışı Erman1903

14 şut çekmişler 45 dakikada. 20 dakikadan fazla 10 kişiler ve 14 şut. Karius olsa maç 3 0'dı hazmedemiyorum şu tabloyu yazıklar olsun

yönetim ve sergen yalçın hemen bu gece istifalarını sunmalılar.

Bu kadro onların eseri derhal görevlerinden 2'si de ayrılmalı derhal.

Böyle rezillik olmaz böyle bir şey olabilir mi ya ?

Çevrimiçi Samet Ç

Sergen bir ilki başaracak herhalde kendi evinde 10 kişi rakibe oyun olarak ezilip derbi kaybecek. Avcı bile Umut Nayir ile falan gsyi yendi kendi evinde.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Ligin 2. devresi dikkatimi ceken konulardan biri bu, rakip yari sahasinda rakip takimlar top Ljajic, Atiba, Elneny, ve Ruiz’deyken hemen prese basliyorlar. Vida top ile bulustugunda Vida’ya bos alan birakip oyun kurmaya zorluyorlar. Vida’da sagolsun sacma sapan paslari ve ortalari ile atagin icine ediyor. Bu takimin basina gelen t.d’ler nasil olurda buna musait ediyorlar anlam veremiyorum.

Bizde geriden oyun kurabilen tek Fenerli futbolcu Faletti pres yapmıyoruz.
Sergen hoca Fener’in son maçlarını izlediğini düşünmüyorum

Çevrimdışı mellfred

Daha öncede topu geri kazanmada sıkıntı yaşıyorduk ama bugün rezil durumdayız

Çevrimdışı kahyaoglueren

Ruiz olmayınca ve orta sahada dönüp adam geçebilen veya pasla adam eksilten biri olmayınca baglanti kuramiyoruz baski karşısında.

Çevrimdışı MUSTAFA_

:tabe:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Nartallo

Lens ile Boyd önde yoklar, beklere de yardıma gelmiyorlar, Boateng zaten sağlık için spor yapıyor.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Ilk yari tercih etmedik önde baskıyı. Fener ise onde basarak başladı.Ikinci yarida onde baslayarak başlarız buyuk ihtimalle. Fener ciddi efor harcadı. Kafa olarak sahada degil takim

Çevrimdışı mrred

Bir pozisyonda vardı ki hele maçın özeti. Top rocodaydı önündeki bütün oyuncular sadece bekliyordu tamamen hareketsiz bir şekilde hepsi bekliyordu. Roco da ne yapsın topu aldı sürdü sürdü kaptırdı güler misin ağlar mısın
The great gig in the sky