2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 191 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3474456 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı balkan-kartal

transfermarkt ta talisca nin cindeki gollerinin videosunu reklam olarak yayinliyorlar
besiktastan baskasini bilmeyiz

Çevrimdışı mylife1903

@sosyalkartal asosyal duyumları ile bizleri bir kez daha mest etti.

Su vardi eskiden yeni turkiye dogumlular bilmez
Kucukken korkardik bu teyzeden

Çevrimdışı mylife1903

Çevrimdışı mylife1903

transfermarkt ta talisca nin cindeki gollerinin videosunu reklam olarak yayinliyorlar
Namissiz her mac sapliyor
Gerizekali falandi ama acayip bir ayak vardi
Menejerini de tebrik ederim iyi is cikardi, cocugun hayatini kurtardi
Bu futbolcu olamasa ne is yapardi bilinmez, rio getilarinda araba falan yikardi

Çevrimdışı Erdem Ayaz

aldigimiz adamlara oyle sacma sapan paralar veriyoruzki yuksek ucret yuzunden hic bir kulup almak istemiyor cunku adamlar aldigi paralari haketmiyor

Çevrimiçi Necmi

Namissiz her mac sapliyor
Gerizekali falandi ama acayip bir ayak vardi
Menejerini de tebrik ederim iyi is cikardi, cocugun hayatini kurtardi
Bu futbolcu olamasa ne is yapardi bilinmez, rio getilarinda araba falan yikardi
bizde düzgün kullansaydık bizdede her maç saplardı adam kiralık gittim
banane falan demiyor atıyor işde bizde ilk yarı oynamadı diyen arkadaşlar vardı
bak nasıl oynuyor. ordada takıma geç katıldı.

Çevrimdışı mylife1903

Gol basi 200bin veriyorlarsa saplar patir patir

Çevrimdışı f_madida

Cin liginde adam halisaha maci gibi oynuyor, ne markaj var ne defans. Yine nefis vuruyor, vurus kalitesine lafim olmaz ama burada oyle rahat sut cektirmezlerdi, zaten cektirmemek icin de her mac onunu kapattilar.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Satilan forma sayis 60 bin olmus bu hesaba gore... Bu sene fazla hizli  gitmiyor  forma satislari ama fena da  sayilmaz  .. Yeni transferler  gelirse, liglere de (Avrupa ligi dahil) firtina gibi baslayinca  kisa surede Ekim sonu gibi 200 bini  buluruz bence 
Yorgo

Çevrimiçi Necmi

Cin liginde adam halisaha maci gibi oynuyor, ne markaj var ne defans. Yine nefis vuruyor, vurus kalitesine lafim olmaz ama burada oyle rahat sut cektirmezlerdi, zaten cektirmemek icin de her mac onunu kapattilar.
valla adam şl de bile aynı rahatlıkla atıyordu. markaja giriyorsa hocanın görevi markajdan kurtarmak
elinde silahın var en doğru kullanman gerekiyor ha çok isterlerse 3 kişi kapatırlar bu seferde forvetin geriden gelen
8 numaran kanatların boşluklara dalar. Amaç taliscaya gol attırmak değil zaten Beşiktaşın gol atması
ilk yarı ile ikinci yarı arasında fark buydu ilk yarı kimse girmedi kutuya talisca tek kaldı iki stoper ve bir ön liberonun kucağında kaldı
ikinci yarı kutu çoğaldı lens girdi babel girdi negredo ordaydı ozi girdi zaman zaman rakip adam paylaşamadı mecbur taliscayı boş bıraktılar
attığı gollere bakabilirsiniz ne kadar rahat pozisyonlarda vuruyordu birde ilk yarı atamadıklarını inceleyin
bir sene bunu söyledim ben bırak adamı pres yapmasın oyun kurmasın kendini unuttursun gezsin ortalıkta
herkes biliyorki o top ayağına geldiğinde affetmez. 3 kere topla buluşsun ama o üç topda içeri girer
varsın geri kalan zamanda pres yapmasın oyun kurmasın onları yapacak gol atamayan bir sürü oyuncu var takımda

Çevrimiçi Necmi

Satilan forma sayis 60 bin olmus bu hesaba gore... Bu sene fazla hizli  gitmiyor  forma satislari ama fena da  sayilmaz  .. Yeni transferler  gelirse, liglere de (Avrupa ligi dahil) firtina gibi baslayinca  kisa surede Ekim sonu gibi 200 bini  buluruz bence 
yoo gayet iyi satışlar esas maçlar başlayınca ivme kazanır formalar geç çıktı aslında
millet tatile gitmeden önce çıkartmalıydılar. Birde yurt dışından tatile gelenleri kaçırıyorsun geç çıkartınca

Çevrimdışı sosyalkartal

Şu sıkıcı günlerde biraz neşelenelim diye derleme yaptım :D Arada atladıklarım olabilir kusura bakmayın  :lol:
arada atladıklarında chadli var   :tabe:
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı sosyalkartal

3 tane net transferimizi söyledim ospina aboubakar ve chadli bunu da alıntıla
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimiçi Necmi

aldigimiz adamlara oyle sacma sapan paralar veriyoruzki yuksek ucret yuzunden hic bir kulup almak istemiyor cunku adamlar aldigi paralari haketmiyor
o paraları vermediğimizde bizde alamıyoruz ama göründüğü gibi ucuza oynatacağın kişiyede
gel sana fazla para vereyim demiyorsun. arz talep meselesi bazı oyuncular vardır almak istiyorsan bir bedeli
vardır vermek istemiyorsan alamazsın vasat oyuncularla vasat takım olarak kalırsın oyuncunun aşısı tutar tutmaz
bu apayrı bir konu. bu birazsa şans işi ama takımın formasını giydireceksen bedeli var.
siz messi gelsin ama 1 M ye oynasın diyorsunuz öyle bir kural yok. gomese 5 M verildi ya o golleri
atmasa ne olacaktı. Adam sakatlıktan çıkmışdı risk büyüktü atamasaydı negredoya yapılan yapılırdı
gomesde riski göze aldılar tuttu negredoda tutmadı. az ismi duyulmuş hiç bir forveti Türkiyeye 3M
altına getiremezsin. isminin duyulmasına görede yukarı doğru çıkar.
Beşiktaş gibi bir kulübün 4 M maaş vermesi anormal değil esas normal olmayan bu maaşları süspanse edecek gelirleri kazanamaması
avrupada bulunduğumuz sıra 19 ve burdaki bütün takımların maaşları böyle gelecek adam bunlara bakıyor
seni onlarla bir değerlendiriyor. Ya oralarda olmayacaksın yada oraların kurallarına göre oynayacaksın
bulunduğun yere uymazsan dışlanırsın her yerde kural bu değilmi
bizim maaşa değil gelirlere takmamız ve daha fazlasını istememiz ve onun şartlarını oluşturmamız lazım
yoksa anamızın liginde kısır kavgaların içinde boğuluruz.
Kimsenin anlamadığı şey bizim giderlerimiz gelirlerimize göre yüksek değil biz başa baş bütçe veriyoruz
bunu borç ödeyerek yapyoruz borçlar olmasa aslında ayaklarımızı güneşe uzatıp şezlongda oturacağız
senin borcunun olması oyuncunun suçu değil ama gelirini sağlayan oyuncu. sana kazandırırkende kendisinin kazanmak istemesi doğal durum.
biz sürekli borçlar oyuncuların kusuruymuş gibi cezayı onlara kesmeye çalışıyoruz.
gomis ne demiş gs yönetimine yönetim mali durum kötü demiş oda sizin mali durumunuz beni ilgilendirmez
demiş haklı o golleri atıp takımı şampiyon yapan adam bugün şampiyonluk gelirinide şl gelirinide
onun sayesinde kazandılar. neden umursasın kulübün borcunu kazandırdım  bende kazanacağım diyor.

Çevrimdışı cursedofdragon

Beşiktaş'ta yeni sezon için satışa çıkarılan 31 bin 500 kombine biletin tamamı satıldı. 🔥🔥

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Vida da DK da boy göstermeseydi şimdi bu adamlara Vida da eklenmişti. Kastettiklerini anladım o konuda haklısın
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı Hasan Tahsin

3 tane net transferimizi söyledim ospina aboubakar ve chadli bunu da alıntıla
Bize duyumcu dediler ama biz Director uz . Taktik maktik yok ekşın ekşın ekşın :)
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Adam 3 - 0 dan sonra 4 ve 5. golleri attı . Kendi takımına Paulinho ve bir sürü yabancı vardı. Emin değilim ama karşı takımda yabancı göremedim . İlerleyen maçlara bakacağız  :D
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Beşiktaş'ta yeni sezon için satışa çıkarılan 31 bin 500 kombine biletin tamamı satıldı. 🔥🔥
117 M gelir elde edilmiş bu bir rekor
gs 85 M gelir elde etti
fener 104 M gelir elde etti.
ntv algı kasmaya en düşük gelir bizim gibi göstermeye çalışıyor

Çevrimiçi levitate

paulo diaz ile ilgileniyormuşuz

defanstan kemik sesleri geliyor
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Ben de Trabzon değil de hocalarının seviciliğini yapayım. Ünal Karaman gerçekte çok önemli bir insan. Futbolculuğu zamanında eğer Beşiktaş ve diğer sarıkızlara gelse bu gün çok daha tanınan bir insandı. Ama o trabzon u tercih etti. Futbol hayatında özel yaşamını görmedim, yansıtmadı hiç.
Bu neden aklıma geldi. Beşiktaşımızın çocuğu ( ! ) rıza efendi ayrılırken ki paralarına bakarken ki daha çok örneği var velisi, pektemeği, alpay ı vs , Ünal Karaman'ın gönderilmesi halinde para falan talep edeceğini sanmıyorum. Zamanında Beşiktaş'ımıza gerçekten çok çok yakışacağını düşündüğüm bir futbolcuydu. Umarım bizden sonra en başarılı onlar olurlar.
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı mylife1903

Ben de Trabzon değil de hocalarının seviciliğini yapayım. Ünal Karaman gerçekte çok önemli bir insan. Futbolculuğu zamanında eğer Beşiktaş ve diğer sarıkızlara gelse bu gün çok daha tanınan bir insandı. Ama o trabzon u tercih etti. Futbol hayatında özel yaşamını görmedim, yansıtmadı hiç.
Bu neden aklıma geldi. Beşiktaşımızın çocuğu ( ! ) rıza efendi ayrılırken ki paralarına bakarken ki daha çok örneği var velisi, pektemeği, alpay ı vs , Ünal Karaman'ın gönderilmesi halinde para falan talep edeceğini sanmıyorum. Zamanında Beşiktaş'ımıza gerçekten çok çok yakışacağını düşündüğüm bir futbolcuydu. Umarım bizden sonra en başarılı onlar olurlar.
Gecen sene cok kavga ettik burda bu unal yuzunden. Gordugum en iyi turk futbolculardan biriydi

Çevrimiçi Gökhan Kurt

paulo diaz ile ilgileniyormuşuz

defanstan kemik sesleri geliyor

Şili milli takımını ülkeye yığıyoruz. 

Sırada ki Vidal sanırım.  :biggrinking:

Çevrimdışı mylife1903

o paraları vermediğimizde bizde alamıyoruz ama göründüğü gibi ucuza oynatacağın kişiyede
gel sana fazla para vereyim demiyorsun. arz talep meselesi bazı oyuncular vardır almak istiyorsan bir bedeli
vardır vermek istemiyorsan alamazsın vasat oyuncularla vasat takım olarak kalırsın oyuncunun aşısı tutar tutmaz
bu apayrı bir konu. bu birazsa şans işi ama takımın formasını giydireceksen bedeli var.
siz messi gelsin ama 1 M ye oynasın diyorsunuz öyle bir kural yok. gomese 5 M verildi ya o golleri
atmasa ne olacaktı. Adam sakatlıktan çıkmışdı risk büyüktü atamasaydı negredoya yapılan yapılırdı
gomesde riski göze aldılar tuttu negredoda tutmadı. az ismi duyulmuş hiç bir forveti Türkiyeye 3M
altına getiremezsin. isminin duyulmasına görede yukarı doğru çıkar.
Beşiktaş gibi bir kulübün 4 M maaş vermesi anormal değil esas normal olmayan bu maaşları süspanse edecek gelirleri kazanamaması
avrupada bulunduğumuz sıra 19 ve burdaki bütün takımların maaşları böyle gelecek adam bunlara bakıyor
seni onlarla bir değerlendiriyor. Ya oralarda olmayacaksın yada oraların kurallarına göre oynayacaksın
bulunduğun yere uymazsan dışlanırsın her yerde kural bu değilmi
bizim maaşa değil gelirlere takmamız ve daha fazlasını istememiz ve onun şartlarını oluşturmamız lazım
yoksa anamızın liginde kısır kavgaların içinde boğuluruz.
Kimsenin anlamadığı şey bizim giderlerimiz gelirlerimize göre yüksek değil biz başa baş bütçe veriyoruz
bunu borç ödeyerek yapyoruz borçlar olmasa aslında ayaklarımızı güneşe uzatıp şezlongda oturacağız
senin borcunun olması oyuncunun suçu değil ama gelirini sağlayan oyuncu. sana kazandırırkende kendisinin kazanmak istemesi doğal durum.
biz sürekli borçlar oyuncuların kusuruymuş gibi cezayı onlara kesmeye çalışıyoruz.
gomis ne demiş gs yönetimine yönetim mali durum kötü demiş oda sizin mali durumunuz beni ilgilendirmez
demiş haklı o golleri atıp takımı şampiyon yapan adam bugün şampiyonluk gelirinide şl gelirinide
onun sayesinde kazandılar. neden umursasın kulübün borcunu kazandırdım  bende kazanacağım diyor.
Bu maryo gomeze 5 milyon olayi nereden cikti

Beşiktaş’ın, Kamuyu Aydınlatma Platformu'na(KAP) Mario Gomez transferi hakkında yaptığı açıklama şu şekilde:

“Mario Gomez'in Şirketimize kiralanması konusunda Fiorentina kulübü ile opsiyonlu olarak anlaşmaya varılmıştır. Mario Gomez'e, 2015-2016 sezonunda 3.500.000 Avro garanti ücreti ödenecektir.”

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Gecen sene cok kavga ettik burda bu unal yuzunden. Gordugum en iyi turk futbolculardan biriydi
Neden kavga ettiniz ki ?
Tek Büyük Beşiktaş

Etiketler: