28.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor
28.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor

Beşiktaş Forum|28.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor Skor : Beşiktaş 3-2 Bursaspor Tarih : 11.04.2016 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Arena Hakem : Barış Şimşek Yayın : Lig TV

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

28.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor  [Okunma sayısı 103567 defa] 28.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor

Çevrimdışı Ensar

Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı ozguralem

Bize gomez,atiba,sosa sampiyonlugu getirir.gerisi kirilgan panik

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

En başta hakem allah belanı versin senin, ismail ve serdar bu takımın oyuncusu olamaz allah aşkına kaleci ve defans 4'lü sü bu takımın oyuncuları değil ospina veya adler kalitesinde kaleci almalıyız her top gol olur mu ya Oğuzhan kendini  geliştirmeye devam etmelisin özel oyuncusun

Çevrimdışı tangaz

barış şimşek hosagai ve batallayı atmayarak şamile değil kart faul dahi çalmayarak oyuncuları çığrından çıkarmıştır
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Sinan66

Q17 çok çaba sarf etti. çok aradi golu. fazla hirs yapti. Keske quaresmaya attirsalardi penaltiyi. yazik oldu böyle.

Çevrimdışı Ogün

Quaresma cok iyi dayandi. Ben ekran basinda cildirdim.
Helal olsun iyi yapti.

Çevrimdışı Tolgahan Gur

Sevgili arkadaşlarım tamam amatörce birsey etti q17 ama ilhan ruhu nouma ruhu geri geldi artık son 6
– Dönüp bakıyorum geçmişime. Sadece iki renk hatırlıyorum. SİYAH ve BEYAZ.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

iyi halt yedin quaresma
Abicim q17 orda patladı hakem delirtti masum olmasa da çok suçlayamam

Çevrimdışı MUTE

En başta hakem allah belanı versin senin, ismail ve serdar bu takımın oyuncusu olamaz allah aşkına kaleci ve defans 4'lü sü bu takımın oyuncuları değil ospina veya adler kalitesinde kaleci almalıyız her top gol olur mu ya Oğuzhan kendini  geliştirmeye devam etmelisin özel oyuncusun

Şampiyonlar Ligi'ne gidiyoruz defans 4 lüsünün ve kalecinin değişmesi lazım

Çevrimdışı ERAYHAN

sonunda bitti. şenol hoca 3-1 de maçı bitirebilirdi gene saçma bir değişiklik yaptı orta sahayıda çökertti hücümuda berbat ettiler.Bir an bitmiyicek sandım neyseki 3 puanı aldık , değişiklikler doğru olsaydı 5 tane atabilirdik.Q7 tribünü görünce gene başladı şova  basit pas hataları yaptık , tek güzel olan 3 puan , bence vodafone arenada oynamasaydık bu maçı kaybederdik.Zemin yeni açılan bir stada göre hiç fenan değildi , İyi aksamlar Beşiktaş Arena ailesi.

Çevrimdışı f_madida

Arkadas taraftar baskiyi koymus, rakip sikintiya girmis sacmaliyor sen daha bu adamla kavga etmeyeceksin...Vurmasini bekleyeceksin vurunca yere yatip kirmizi yedirteceksin bu kadar.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Ogün

Yahu bizim cocuklar neden hakeme itiraz etmiyir arkadas? Hosagai nin elli kere atilmasi gerekiyordu.

Çevrimdışı raichu

Abicim q17 orda patladı hakem delirtti masum olmasa da çok suçlayamam
ben suçlarım maç bitmiş yedi kırmızıyı :bandit:

Çevrimdışı Tolgahan Gur

Vardır bi Hayır bi zahmet faik reis sahne alsin

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

barış şimşek hosagai ve batallayı atmayarak şamile değil kart faul dahi çalmayarak oyuncuları çığrından çıkarmıştır
Abi tamamen katılıyorum atibaya tekmeyi  maçın başında vermedi penaltı penaltı değil gomezin pozisyonunu vermedi penaltıydı sosanın pozisyonda penaltı değildi maçı mahvetti kısaca

Çevrimdışı Mavi Tuna

Quaresma cok iyi dayandi. Ben ekran basinda cildirdim.
Helal olsun iyi yapti.
Profesyonel footbollcu böyle yapmaz. Şura da kaç hafta kaldı takımı yolda bıraktı. O zaman Sosa her maç milletin ağzını burnunu kırsın. Ona yapılan kimseye yapılmıyor. Helal melal olmasın. Quarizma'nın yaptığının açıklaması yok. Stadın açılış maçının içine etti.

Samsung Note 3 N9005 LTE cihazımdan Tapatalk Pro ile gönderildi

Çevrimdışı BURÇ

Q17'i geldiğinde çok eleştirdim açıkçası çokta sevmiyorum ama adam şu açılış maçında gol atmayı çok istedi bir an kendini kaybetti birazda adamı mazur görün ya q17 yoksa töre var frei var sorun olmaz

Çevrimdışı Tolga

Sonda söyleyeceğimi başta söyleyeceğim bu Quaresma ile sezon sonu kesinlikle yollar ayrılmalı. Ben böyle basit şekilde atılamasına daha fazla katlanamaycağım.

Onun haricinde bugün ne zaman ritim bulsak saçma sapan goller yedik. Zaten kaleye ne zaman top gelse gol oluyor. Şampiyonluğa oynarken bu kadar rahat pozisyon veriyor olmamız ciddi sıkıntı yaratıyor.

Tempo yaptığımız dakikalarda gerçekten etkileyici oynadık ama skoru daha da arttrıp farka gidemedik. Daha rahat bir maç olabilirdi.

Taraftarı bugün genel anlamda beğendim takımı baya öne doğru itti.

Sonuç olarak önemli bir galibiyet aldık ama savunma zaaflarımız ön plana çok çıkmaya başladı.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Tolgahan Gur

Abi tamamen katılıyorum atibaya tekmeyi  maçın başında vermedi penaltı penaltı değil gomezin pozisyonunu vermedi penaltıydı sosanın pozisyonda penaltı değildi maçı mahvetti kısaca
sosa ya hocam ai itiraz etmedi sen penaltı yok diyorsun

Çevrimdışı gastrula

hala daha quaresma savunmak nedir arkadaş?? tek tekme yiyen o mu? sosa-oğuzhan-gomez-... bunlar yemiyo mu tekme?

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

ben suçlarım maç bitmiş yedi kırmızıyı :bandit:
Hemşerim malatyanın neresi sivas maçında olmaması kötü oldu hakem fiyaskoydu

Çevrimdışı 'TaNeR'

Quaresma illa 'ben', kendini kanıtlama, ön plana çıkma derdinde...

Takım için değil kendi için oynayan egoları tavan yapmış bir karakter...

Hala tekniği dışında o eski fiziksel gücü ve hızının öncesi gibi olmadığını kabullenemiyor o yüzden sürekli deniyor;

olmayınca da sigorta atıyor ve saatli bomba...
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi MUSTAFA_

Artık sahne Töre reisin. Bu bir gerçek  :ok:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı f_madida

Marcelo-Alexis ikilisi tam mantar...Al birini vur otekine, bu kadar kolay pozisyonunu kaybeden stoper mi olur yahu. Ersan bunlardan 2 gomlek ustte hic tartismaya bile girmem. Bu ne boyle.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Savaş

Ya bu takımda 11 adam var ama bu şekilde yapan hep quaresma.

Demekki bu adamda var bir sıkıntı. Olmuyosa zorlamicaksin demekki huylu huyundan vazgeçmiyor.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler: