28.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor
28.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor

Beşiktaş Forum|28.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor Skor : Beşiktaş 3-2 Bursaspor Tarih : 11.04.2016 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Arena Hakem : Barış Şimşek Yayın : Lig TV

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

28.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor  [Okunma sayısı 103501 defa] 28.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor

Çevrimdışı Çağatay

Ilk maçımız
Tür: gerilim
Imdb: 9.2
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı f_madida

Hadi Quaresma pozisyona sinirlendi diyelim bu Oguzhan'in derdi nedir...Ne kadar salakca hareketler bunlar.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı tangaz

(Hakaret Yasak)₅ hosagai quaresma yanına gelince atmış kendini
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı can1903

Quaresma kasti mi yapıyorsun ya. Resmen yemleniyorsun. Sivas maçında yoksun işte.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı MUTE

Çevrimdışı fatih e.

dua etsin ikinci sarıdan yoksa kaç maç ceza alacak

1 daikikada 3 tane kartlık hareket yapılır mı

Çevrimdışı laoban

Quaresmaymis ben bir daha bu amatore forma vermem. Bebelerde aglayacaksa aglasin

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yine yaptı yapacağını şovmen  :s20:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Şenliği kaosa çevirdi herif tek başına ya :s20:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı f_madida

Quaresma akılsızlık var sende. Allahtan maç bitti. Allahtan.

Yahu birak bitsin iste, yok illa gorecek o kirmiziyi.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı raichu

Çevrimdışı gastrula

auresma aferin, ama suç sende değil seni şımartan taraftarda.

şu açılışın, maçın, takımın önüne geç böyle aferin

Çevrimdışı Mavi Tuna

Qarizma bu yaptığı olmadı. Adam zaten kırmızı alacak. Sen neyin kafasını yaşıyorsun. Zaten 3~1 den sonra kişisel tatmin için topları ezdi ezdi. Şampiyonluğa giden takımı böyle  yolda bırakılmaz.

Hakem felaket ötesinde. Hosekay denen herifin çok önce atılması gerekti. Hakem kontrolu kaybetti resmen.

Samsung Note 3 N9005 LTE cihazımdan Tapatalk Pro ile gönderildi
[ Son Düzenleme: 11 Nisan 2016, 22:07:26 Mavi Tuna ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ya bu adamın geri dönmesi hataydı dedim hala da fikrimden uzaklaştıracak bir tutum sergilemedi  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tangaz

qomeze falan nasıl daldı orda şamil barış şimşek faul bile vermedi ama hiç biri Q17nin düşük IQ hareketlerini yapmadı  :akuma:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Factatum

Akıllı stad demiştik. Puan kazandırıyor.  :ishock: :ishock: :ishock:

Çevrimiçi COB

Allaha şükür kazasiz belasiz atlattik, Gomez tarihe geçti.

Çevrimdışı EMİR EMRE

Quaresma'nın ipiyle şampiyonluk kuyusuna iniyoruz, inşallah boğulmayız. O kadar da efektif oynadı, ne gerek vardı ki maç bitmiş o kırmızıyı görmeye.

Çevrimdışı Ersoy

Böyle kazanmamalıydık yazık hakem korkusundan Bursa'yı doğradı. Quaresma desen karakteri bozuğun teki.
Sen çok akıllı bir köpeksin kudur ahahahahaha koyduk mu

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı Yasin02

takım haftaya kaybederse sorumlusu şimdiden quaresmadır
Aquila non capit muscas.

Çevrimdışı Dr.Zeck

Sen çok akıllı bir köpeksin kudur ahahahahaha koyduk mu

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

:D :D :D

Çevrimiçi Mehmet57

Hakem oyunun icine etti. Quaresmanin bu hatasi nekadar affedilemez olsada bu macta yedigi tekmenin haddi hesabi yok. Hele orta sahada Faty denen musvettenin, Hosogai ve Batalla'nin sahada kalmasi skandal.

Çevrimdışı MrtBlgc

Gözünün yaşına bakmayıp direk cezalandıracaksın Quaresmayı. Yönetimden bunu bekliyorum açıkçası.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı cursedofdragon

Hakem oyunun icine etti. Quaresmanin bu hatasi nekadar affedilemez olsada bu macta yedigi tekmenin haddi hesabi yok. Hele orta sahada Faty denen musvettenin, Hosogai ve Batalla'nin sahada kalmasi skandal.

bir hakem nasıl oyunun içine edilir'in örneği.

Çevrimdışı Luccâ

Böyle kazanmamalıydık yazık hakem korkusundan Bursa'yı doğradı. Quaresma desen karakteri bozuğun teki.
Adminler görsün diye alıntı yapıyorum. Şu renkli ile bi ilgilenirseniz iyi olur.

Bu arada Yemyeşil Bursa'nın Bembeyaz Oğlanları !!!

SM-T113 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler: