28.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor
28.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor

Beşiktaş Forum|28.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor Skor : Beşiktaş 3-2 Bursaspor Tarih : 11.04.2016 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Arena Hakem : Barış Şimşek Yayın : Lig TV

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

28.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor  [Okunma sayısı 103577 defa] 28.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor

Çevrimdışı MrtBlgc

Yeni marşımıza takıldım yalnız sabahtan beri dinliyorum, hastası oldum .
Allah'ım inşallah güzel bir galibiyet alırız bugün.

Çevrimdışı mylife1903

Bu aksam icsem mi icmesem mi?
Miller icersem fb kesin kaybediyor
Miller chivas yaparsam derbi kazaniyoruZ
Miller jank daniels combosunda fb puan kaybediyor
Ayran icersem kasimpasa kaZaniyor
Zaman gecmiyor yahu
Ben en iyisi ficinisine gireyim yeni stad yeni denemeler

@tangaz ne icelim

Bak kafam karisti simdi
Stad aciliyor sampanya iceyim ben bugun icine de cilek atayim

Çevrimdışı tangaz

Bu aksam icsem mi icmesem mi?
Miller icersem fb kesin kaybediyor
Miller chivas yaparsam derbi kazaniyoruZ
Miller jank daniels combosunda fb puan kaybediyor
Ayran icersem kasimpasa kaZaniyor
Zaman gecmiyor yahu
Ben en iyisi ficinisine gireyim yeni stad yeni denemeler

@tangaz ne icelim

Bak kafam karisti simdi
Stad aciliyor sampanya iceyim ben bugun icine de cilek atayim

ben yemekde kırmızı şarap içip maç esnasında millerla devam edip gece uyumadan ballı vodka tarifinle kapatacağım geceyi @mylife1903
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Tolga

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı MrtBlgc

Boyko 18'de yok diyorlar doğru mudur ?

Çevrimdışı mylife1903

ben yemekde kırmızı şarap içip maç esnasında millerla devam edip gece uyumadan ballı vodka tarifinle kapatacağım geceyi @mylife1903

Abi supersin ben riske girmedim millerla totemleyecem.
Sabah 7de cocugu okula goturecem, okul isi olmasa bugun vodka bira giderdim. Sabah yakalarlarsa 2'sene alirlar ehliyeti otur ugras sonra.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

abi kırmızı şarap olarak sarafin shirazı öneririm çok sevdiğim bir şarap  :)

Çevrimdışı tangaz

Abi supersin ben riske girmedim millerla totemleyecem.
Sabah 7de cocugu okula goturecem, okul isi olmasa bugun vodka bira giderdim. Sabah yakalarlarsa 2'sene alirlar ehliyeti otur ugras sonra.

sabaha etkisi kalmaz son çare olarak önce sarımsaklı yoğurt arkasından da bol naneli sakız ardından cihaz pert bir şey ölçemez :)
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

abi kırmızı şarap olarak sarafin shirazı öneririm çok sevdiğim bir şarap  :)

evde bişeyler var Mehmet Alicim ama ilk fırsatta önerini deneyeceğim. Gurme yönünü de ayrıca takdir ettim  :-*

Çevrimdışı tangaz

Şenol hoca boykoya kementi atmış bu arada kadroda yok.

Çevrimdışı Çağatay

Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Luccâ

Yaşım 27 ama şimdiye kadar 2 kalp ameliyatı geçirdim. Şu an o kadar heyecanlıyım ki anlatamam. Kalbim duracak gibi böyle bir şey yok. Ne hayatımda ilk kez kahvede izlediğim maç olan Sergen attı şampiyonluk geldi de böyle heyecan yaptım nede Goodbye liverpool da. Allahım sen yardım et bugün galip gelelim..

SM-T113 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Yaşım 27 ama şimdiye kadar 2 kalp ameliyatı geçirdim. Şu an o kadar heyecanlıyım ki anlatamam. Kalbim duracak gibi böyle bir şey yok. Ne hayatımda ilk kez kahvede izlediğim maç olan Sergen attı şampiyonluk geldi de böyle heyecan yaptım nede Goodbye liverpool da. Allahım sen yardım et bugün galip gelelim..

SM-T113 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aman kardeşim dikkat et yeneceğiz hiç sıkıntı yapma rahat rahat keyifle maçı izle  :)

Çevrimdışı kartalgolgolgol

Çok bereketli takımız vesselam hava kapandı ve gök gürüldemeye başladı, maç saati yağmur olabilir. Başarılar Kartalım, vur pençeni acıma.  :steamed:
Çok cefalar çektik, bir gün olsun vazgeçmedik senden Kartal

Çevrimdışı Tolga

Siyah beyazlılar, karşılaşmaya beyaz forma ve siyah şortla çıkacak.
[ Son Düzenleme: 11 Nisan 2016, 18:20:15 Tolga ]
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı KAP

Drenajı test etmiş olacaz işte :) Boyko'nun kötü bir şeyi yoktur inşallah ilk 18 de de yok yazmışlar.
hala haber bekliyorum senden
yazık bir şey gelmiyor elden

Çevrimdışı mylife1903

sabaha etkisi kalmaz son çare olarak önce sarımsaklı yoğurt arkasından da bol naneli sakız ardından cihaz pert bir şey ölçemez :)
Abi naaptin bizim buralarda trafik polislerinde cihaz yok once seni kendi arabalarina aliyorlar sonra konusturtmaya basliyorlar ardindan da koklama fasli basliyor. Sen konustukca adamlar kokluyor. Ahahaha hic kurtulusun yok.

Çevrimdışı tangaz

Abi naaptin bizim buralarda trafik polislerinde cihaz yok once seni kendi arabalarina aliyorlar sonra konusturtmaya basliyorlar ardindan da koklama fasli basliyor. Sen konustukca adamlar kokluyor. Ahahaha hic kurtulusun yok.

abicim sen leş gibi sarımsak kokarken alırlar mı seni arabaya  :naughty:

Çevrimdışı VodafoneBesiktas

Mario Gomeze dikkat  edin İstiklal Marşı okunurken sallanıp duruyo ve tek bacağını öne atıyo. Biri uyarsın şunu her maç dikkat ediyorum sinirim bozuluyo. 10 15 maçtır böyle yazmıcaktım ama şimdiden yazayım dedim sizde dikkat edin.

Çevrimdışı Sarp

Hahahah ciddimisin @tangaz abi  :D

Çevrimdışı solar

Gördüğüm kadarı ile Tolgay yok 18de, o zaman Marcelo Alexis başlar herhalde Necip yedek olur.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Töre ilk 11 de olursa şaşırmam

VSP250g cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı eski inönü

Necip'le İsmail'i gormeyiz ilk 11'de umarım.

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Başarılar kartalım vurduğun gol olsun

Etiketler: